Супермаркети і гіпермаркети - видатне ізобретене сфери торгівлі

Навіщо потрібні великі торгові мережі? Виробників товару може бути тисячі, але якісного товару небагато виробників може робити і покупцям желаемо порівнювати товар різних виробників перед покупкою. Ще покупці не можуть їздити до кожного виробника за товаром, зручніше купити все в одному місці, заощадивши багато часу і грошей на поїздках.

Неважливо якими цілями керуються власники супермаркетів і гіпермаркетів, головне, що вони надають возможнось придбати необхідний людям товар, який вони б так просто не купили, якби не було супермаркетів і гіпермаркетів, так як довелося б за товаром самим їздити на не близькі відстані до різних виробників!

При оцінці невиробничої діяльності людей необхідно керуватися поняттями "добра і зла", а не емоціями з приводу фінансового заробітку цих людей. Супермаркети і гіпермаркети роблять добро людям, так як продають в одному місці потрібний людям товар тисяч виробників!

Супермаркети і гіпермаркети стимулюють виробників робити краще товар, щоб потрапити на полиці супермаркетів і гіпермаркетів! Супермаркети і гіпермаркети в цілому сприяють розвитку економіки, так як люди мають можливість на власні очі побачити товар відразу тисяч виробників, порівнювати товар між собою і вибрати товар кращого виробника, тобто при великому виборі товару, люди бачать різницю в якості товару у різних виробників.

Людям створившим гіпермаркети подібні "ЕПІ-центру" потрібно Ордена давати "за сприяння розвитку економіки" (незалежно від їх політичних поглядів).

Хтось критикує торгівлю за націнку за продавані товари, але продавці товару мають на це право, бо вони роблять добро людям - привозять людям товар від тисяч виробників, нерідко з різних країн світу! Без цих націнок ніхто б цей товар не привозив би з інших країн, особливо швидкопорчящіхся, і багатьох товарів які зараз є на полицях супермаркетів і гіпермаркетів просто не було б у продажі! Завзятим критикам націнок в торгівлі можна сказати, щоб вони самі створили свої торгові мережі супермаркетів і гіпермаркетів, і спробували б працювати без націнок, а потім би критикували інших! Товари в супермаркетах і гіпермаркетах вони купують, а націнки вони критикують, так нехай поїдуть самі до виробників, в тому числі в інші країни і привезуть собі потрібний товар самі. А людям які не хочуть їздити до тисяч виробників нехай залишать в спокої діючі супермаркети і гіпермаркети і не заважають продавцям товарів працювати!