Руська Відея
Добро пожаловать!
FORUM.KIEV.UA - ФОРУМ КИЕВ ЮА
Максимум общения, минимум правил.
Киевский форум с самомодерацией
1. Автор темы - руководит темой. Может удалять чужие сообщения.
2. Уровень флуда, офф-топа, регулирует лишь автор темы.
3. Модераторы удаляют лишь грубые нарушения: закон, спам, мат...

Страница 1 из 7 123 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 136
Like Tree25Likes
Тема: Руська Відея
    Senior Member Достижения:
    Tagger Second ClassCreated Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience Points
    Awards:
    Calendar Award

Очки
    15,178
    Уровень
    29

0 из 1 участников нашли это сообщение полезным.

Руська Відея

Здравия желаю, миледи да господа, запрошую выразить Ваши декларации о Русской Идее, ея достоинствах и примерах высокой цивилизации, почему именно Русь станет центром Эволюции на многие века?

Tagger Second ClassCreated Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience Points
    Awards:
    Calendar Award

Очки
    15,178
    Уровень
    29

0 из 2 участников нашли это сообщение полезным.

Людство Ош

Ош
    Зміст
    1.Людство Ош.
    2. Еволюція Всесвіту.
    3. Автотрофне людство.

Людство Ош

2019.12.20

Упорядник – Ош.

Людство Ош – це творець Всесвіту, Бог Ош за ділом, Великий дух, безсмертний, вічний, еволюційний. Ці люди є здорові, просвітлені, добрі, мирні, мають Боже ім'я Ош, мають здібність творити біле світло із себе, живуть без усяких потреб, своє роблять, а іншим не заважають.

Зміст
    1. Історія Ош.
    2. Ідея бути без потреб їжі, одягу, дому.
    3. Учитель Іванов говорить про шестиденки.
    4. Система Ош.
    5. Люди є самі Сонце.
    6. Підготовка до системи.
    7. Споживання їжі протягом доби.
    8. Життя без їжі.
    9. Людство з іменем Ош – творець Всесвіту, Бог Всесвіту.
    10. Райське місце на землі Бога Ош.
    11. Велика природна сила є в людях.

Історія Ош
    Іванов Порфирій Корнійович – це визнаний Переможець природи, Учитель народу, Бог Землі за ділом. Учитель Іванов хотів побачити другого незалежного чоловіка, такого, як він. Він писав у працях, що він чекає юнака, який визнає його і його ідею. Його праці призначені для молоді, він писав, що праці є «мій подарунок молоді». Учитель Іванов пише в працях, що очікує людство в майбутньому: «А коли до нас появиться на арену цього всього. Бог Дух Святий, усе терплячий у житті, відійде, його не буде в житті. Проявиться й оточить сам Великий Дух, поламає все на світі в житті».7712:378. Учитель піде з життя, а прийде другий чоловік.
    Учитель Іванов говорив про безсмертя в працях: «Люди прийдуть з ним, вони скажуть у весь свій голос: Учителю, а коли це так буде? Він відповість нам так. Ні я, ніхто з усіх людей, ні мати наша рідна, вона із своїми ангелами не скаже нам, а тільки сам вищий за всіх за своїм розумовим розвитком. Він скаже нам усім тоді про це діло, коли здійсниться це ось наше безсмертя. Я як Учитель про це ось давно думаю, але сказати про це діло, як це ось буде, не скажу, не промовлю». 7804:170.
    Учитель Іванов пише в зошиті «Чувілкін бугор губа» про другого чоловіка. «Ми питали Учителя не раз: а хто буде другий чоловік? Всім хотілось знати про це. Учитель сказав так нам усім. Ні я, ніхто з нас, навіть ангели не зможуть сказати про це, крім одного вищого від усіх. Він знайде, він пришле на своє місце. Він займе і скаже: це моє місце. Я прийшов на нього не для того, щоб учити вищого від себе. Я прийшов сюди до цього чоловіка, природа прислала мене. Я буду учитися всього його слова в нього». 7806:31. Учитель Іванов чекав другого чоловіка, природа прислала йому його.
    Учитель приймав усіх, хто приходив до нього з проханням прийняти. У травні 1979 року Учитель Іванов прийняв учня з Києва, як усіх приймав. На прийомі Учитель Іванов вводив сили через руки, учив усно усіх виконувати такі поради для збереження здоров'я. 1. Обливатися холодною водою два рази на день, вранці й увечері. 2. Здороватися з усіма людьми, котрі зустрічаються в житті. 3. Знайти бідного нужденного, допомогти йому за своїми можливостями, сказати собі, що даєш допомогу за те, щоб тобі було добре, і віддати. 4. Не вживати їжу і не пити воду 42 години від п'ятниці до неділі до 12 годин. Перед їдою о 12 годині робити вдих з висоти через гортань до відмови, просити: «Учителю, дай мені здоров'я». Повторити три рази на природі. Після цього можна їсти все, що хочеш. 5. Не курити, не вживати алкоголь, наркотики, не плювати на землю.
    Нам свідомо треба загартовуватися. Спочатку нам можна обливати ноги холодною водою, потім поступово згодом за бажання перейти обливати ноги, груди, плечі – так робив Іванов. Ми повинні робити так, щоб ми задовольнили себе в житті. Не бажано переохолоджувати організм, треба берегти органи, залози змолоду. Треба пам'ятати, що обливання холодною водою – це адаптаційний стрес для організму, при якому залози внутрішньої секреції виснажуються згодом через багато років, наднирники та інші, що веде до кінця життя. Обливання холодною водою пробуджує центральну нервову систему, вона включає процес перетворення білка організму в теплову енергію, це внутрішнє тепло оздоровлює організм. Якщо внутрішнього тепла не буде в тілі, то ніяке інше тепло не зігріє тіло. Якщо вам важко бути без їжі й води, пробуйте бути без їжі одну добу від п'ятниці 18 годин до суботи. Загартування дає активне довголіття.
    Учень виконував поради Учителя, вивчав вчення його в працях. У 1980 році Учитель сказав учню: «Ти приймай бажаючих, як я робив, а люди нехай просять мене, Учителя». Учень так приймав на своєму місці. В 1981 році учень написав Учителеві лист-звіт, що він робив і що зробив, підписався своїм звичайним прізвищем від батьків. Учитель прочитав лист, переписав у свій зошит Паршек. 1981.02. с110 – 127. В кінці листа Учитель написав замість звичайного прізвища учня нове прізвище від себе: «Автор Валентин Александрович Ош» (рос).
    Що нам відомо про слово Ош? Бог Ош є в марійської віри, Ош означає Білий у перекладі. У Киргизії є найдревніше на землі місто Ош. На Кавказі на березі річки Біла Порфирію Іванову прийшла свідомість, яка визначила буття Іванова на все життя, як Бога. Всесвіт або природа має також іншу назву білий світ.
    Учитель благословив учня редагувати і видавати зошити Учителя у друкованому вигляді. У 1982 році Учитель спитав в учня Ош: «Ти не думаєш кидати мою ідею?» Учень відповів: «Це моє життя». Учитель спитав: «Ти скільки діб терпів без їжі?». Учень відповів: «Чотири доби в тиждень». Учитель сказав: «Цього мало, пробуй бути без їжі шість діб, пробуй терпіти так два тижні, потім місяць, пробуй ходити без сорочки, ти в мене збоку». В 1989 році учень прийняв нове прізвище Ош від Учителя, як від батька – це друге народження від Бога. Учень вважав своїм місцем життя Чувілкін бугор, прагнув зайняти його для вічного життя. В 1989 році учень прийшов на бугор, визнав Учителя Іванова Богом Землі, назвав Учителя Іванова Батьком Ош, а себе назвав сином Ош, бо люди отримують прізвище завжди від батька, і прізвище у батька і сина є одне. З 1989 року понад десять років учень Ош ходив без сорочки босим літом і зимою і жив поблизу райського місця в селі Оріхівці. Учня Ош народив батько Ош. Учень Ош приймав бажаючих людей своїми руками на бугрі, усно давав пораду виконувати 5 порад Учителя Іванова для здоров'я, пробувати жити навколо райського місця однією сім'єю, радив прийняти нове прізвище Ош і базуватися на ньому. А сестри Людмила і Валентина, яких прийняв учень Ош, назвали його учителем Ош, як передбачав Учитель Іванов, інші послідовники підтримали їх. Учень став учителем. До 2000 року учитель Ош відредагував усі зошити, набрав у друкованому форматі, обнародував у мережі Інтернет, виконав усі поради Учителя, приймав усіх бажаючих. Можна зробити висновок, Учитель Іванов народив другого чоловіка з іменем Ош, якого він чекав від природи, вона прислала йому його. Про це свідчать такі факти. Учитель дав учню нове прізвище Ош, як новому новонародженому чоловікові, як нікому, Учитель довірив учню одному редагувати і обнародувати його праці, приймати бажаючих людей, навчив бути без їжі шість діб, продовжувати ідею Учителя Іванова. Другий чоловік прийшов, його ім'я Ош. Учитель Ош багато разів читав про другого чоловіка, довго думав про нього, давно знав цю ідея Іванова, і нарешті, радість прийшла на землю, у цьому році він визнав, відчув себе другим чоловіком, якого чекав Учитель Іванов. Учитель Ош усвідомив, хто він є і що робити йому, щоб виконати ідею Учителя Іванова. Учитель Ош дякує від душі й серця Батьку Ош за науку, за життя. Безсмертна слава Батьку Ош. Учитель Іванов писав у праці, що послідовникам треба обрати одне ім'я і на ньому одному базуватися. Учитель Ош рекомендує всім обрати ім'я Ош від Бога. Ім'я Ош є спільне для послідовників Бога Ош, він є Порфирій Іванов у миру. Учитель Ош не присвоює це ім'я до свого тіла, не називає цю систему своїм іменем. Ця система не є чиясь особиста, а всіх послідовників з іменем Ош. Іванов сам написав це ім'я Ош своїм послідовникам у праці, вони самі обирають ім'я Ош і базуються на ньому одному в житті. Ош – це є ім'я Боже, святе, велике, означає Білий у перекладі. Ідея Батька Ош звершиться через ім'я Ош. Зараз першого чоловіка Учителя Іванова нема між людьми в житті, Бог Дух Святий відійшов, а другий живий чоловік Учитель Ош проявився і продовжує його діло, виконує його ідею, створив систему Ош. Батьку Ош слава безсмертна.

Ідея бути без потреб їжі, одягу, дому
    Чому виникла така ідея в Порфирія Іванова? Вона виникла через смерть людей, всі люди не задовольняють себе в житті, бо хворіють і скоро вмирають. Вони їдять досита щодня, одягаються до тепла в тілі, живуть у домі з усіма вигодами, трудяться для задоволення цих потреб, втрачають здоров'я, хворіють, умирають. Люди живуть за рахунок чужого природного, люди приймають одну теплу і хорошу сторону в природі, не люблять холодне і погане. Тому виникла ідея пробувати жити без усяких потреб їжі, одягу, дому, щоб знайти засоби в природі, щоб люди так не хворіли і не вмирали, були задоволені в своєму житті. Іванов прийшов до такого висновку за піввіку своєї практики.
    Найдорожча ідея для кожного, за вченням Іванова – бути без усяких потреб: їжі, одягу, житлового дому. Наше терпіння без їжі поступово збільшується від 42 годин в тиждень до 108 годин в тиждень, а потім не вживати їжу шість діб в тиждень, вживати їжу одну добу кожного тижня. Ця ідея досягається через загартування, тренування, поступовість, систему. Ця ідея реалізується практично через систему Ош. Якщо ви оздоровили себе за системою Іванова, то ви можете пробувати робити за системою Ош. Учитель Ош не примушує будь-кого і не просить робити за системою Ош, а тому, хто сам свідомо вирішив це робити, не забороняє робити це, він допомагає йому. Цю ідею ми виконуємо не для себе особисто, а для життя Всесвіту, для життя всіх наших людей.

Іванов говорить про шестиденне терпіння
    У 1982 році, за рік до уходу, Іванов говорив і писав у працях про шестиденне терпіння без їжі. Він сам не міг робити це через хворобу ноги, яку зробили йому лікарі в психлікарні. Іванов пише: 8202:78. «Паршек рахує ці дні, що прибувають, вони приведуть із собою потім ще більше свідоме терпіння. У тиждень в одну неділю доводилось їсти один місяць, його треба завоювати досвідом, потім півроку, шість місяців, і слідом за цим самим рік протерпіти, і зовсім проститись із цією їжею. Це буде завоювання для всього світу всіх наших людей безсмертя. Воно робилось, і робиться це діло на указаному місці, там де усі умови є отримати можливість, щоби життя без потреби засяяло в людях. Ми виженемо смерть як таку. Ми не будемо вмирати більше так ось, а ми будемо вічно жити. Це наше буде діло».
    Іванов пише про період життя: 8204:164. «Тиждень відходить увесь, від неділі всі шість днів не вживати ніякої їжі й води. Нам доводиться жити за рахунок однієї неділі. Це такий період життя буде, люди завоюють усе, вони будуть переможці. Це такий час настане в житті. А в житті є такий розум, він перемагає все». Учитель пише, що період шестиденок почався в 1983 році: 8302:88. «Радість у житті загартування появилось у людях. Воно принесло досліди свої, а Учитель Паршек сіє їх на людях. Він говорить свої слова. Я залишаюсь у природі 239 днів, а тепер настав такий час: треба їсти в неділю в тиждень раз». Якщо людина свідомо терпить без їжі за ідеєю Учителя, вона має еволюційні заслуги, вона освітлена в природі.

Система Ош
    Підготовчий етап. Ми оздоровлюємось за системою Учителя Іванова, ми спочатку виконуємо п'ять заповідей Іванова, 42 години сухого голодування без їжі щотижня, потім 108 годин терпіння без їжі в тиждень.
    1. Система 1+3: ми вживаємо їжу одну добу з 18 годин одного дня до 18 годин наступного дня, потім не вживаємо їжу три доби підряд, потім знову вживаємо їжу одну добу і так періодично повторюємо. Коли нам буде жити легко так і отримаємо просвітлення, ми переходимо на наступний етап за своїм бажанням. Рекомендуємо робити так два тижні, потім місяць, потім півроку. Ми не вживаємо їжу 275 діб за рік, вживаємо їжу 90 діб за рік. Організм отримає просвітлення.
    2. Система 1+4: ми вживаємо їжу одну добу, потім не вживаємо їжу чотири доби, періодично повторюємо.
    3. Система 1+5: ми вживаємо їжу одну добу, потім не вживаємо їжу п'ять діб. Так періодично повторюємо.
    4. Система 1+6: ми вживаємо їжу одну добу в неділю, потім не вживаємо їжу шість діб. Так періодично повторюємо щотижня. Іванов рекомендує жити так два тижні, потім місяць, потім півроку, потім рік. Приєднуйтесь!
    Іванов говорить, що період шестиденок має бути в нашому житті, нам треба підготуватися до цього. Учитель Ош рекомендує спочатку жити за системою 1+3, тобто 90 діб вживає їжу, 275 діб не вживає їжу в році. Кожен бажаючий може робити це все зараз на своєму місці вдома. Коли ми навчимося жити без їжі шість діб у тиждень, тоді ми можемо жити на райському місці в Оріхівці. Організм освітлюється через систему Ош.
    Послідовники Іванова поступово підходять до шестиденок, часто терплять шестиденку по декілька разів на рік без системи, але вживати їжу тільки одну добу щотижня, це не удається зробити поки що. Тому учитель Ош спочатку пробує вживати їжу одну добу і бути без їжі три доби разом з усіма, так періодично робить кожні чотири доби, і прагне терпіти без їжі шість діб щотижня, поступово завоювати цей рубіж. Учитель Ош зараз не вживає їжу 275 діб в році, 90 діб вживає їжу, це корисний приклад для всіх людей усього світу. В третю добу без їжі вперше Учитель Ош став бачити біле світло, як ніколи раніше не бачив. Учитель Ош практично прийшов до висновку: людина в третю добу життя без їжі отримує просвітлення, починає світитися. Людина бачить біле світло від себе, як сонце, з закритими очима або в темному місці декілька хвилин, лише треба бажати бачити біле світло. Спочатку ми бачимо одну білу крапку, потім багато крапок, потім суцільне біле світло на все поле, як сонечко, маємо приємне почуття. Рано після пробудження треба стати на ноги, дивитися між брови в темноті із закритими очима. Енергія кванта білого світла має 1 ев, око реагує на цю енергію. Таке біле світло своє бачив Учитель Іванов і багато інших людей, вони свідчили про це. Учитель Іванов писав про біле світло в праці. За висновком учителя Ош, основне призначення людини в природі – бачити біле світло для безсмертя природи і людей. Учитель Ош робив, робить і буде робити це, бо це необхідно треба для життя.
    Порфирій Іванов пише в праці про свій досвід: «Мені стало легко без головного убору. Я побачив біле світло, моя голова оздоровилась, вона не стала мати захворювання в себе. А раз мозок набрався природних сил, то внутрішність моя загорілась вогнем. Холодна сторона відійшла, а тепло прийшло, від чого нам, таким людям, не відірватись». 8204:123. Іванов пише, що нам, таким людям, не відірватися від білого світла, і ми всі маємо бачити його систематично. Іванов стверджує, що Сонця, як ми з вами думаємо, нема: «Сонце – це є ми, розумна істота». 6507:129. «Нам треба буде зробити так без усякого Сонця. Ми не повинні сподіватися ні на що, крім чоловіка. Він завойовує сам у природі». 6807:27. Ми маємо надіятися не на Сонце, а на себе, як сонце. Все земне людство є Сонце. «Сонце – це є ми, всі наші земні люди». 7201:56. «За моїм висновком, Сонця немає, як такого. Життя національних людей є на нашій планеті Землі. Вони є самі на білому світі Сонце. Їхній розум, життєвий мозок хоче і робить у них».7212:123. Учитель Ош ходив без головного убору зимою і літом 40 років, але не бачив білого світла – значить, цього недостатньо, щоб бачити біле світло. А коли став жити за системою Ош і ходити без убору, то став систематично бачити біле світло на третій день без їжі. Іванов говорить у «Моїй перемозі»: «Мій вихід у світлі». Нам усім треба бути таким, як Учитель.
    Докладно читайте на сайті: (див. Еволюція Всесвіту ukiv8807) Якщо люди вживають їжу в чотири рази менше за рік, то вони є автотрофними, їм треба виробляти і споживати продуктів у чотири рази менше щорічно, і вони залишаються задоволені й здорові, їм легше жити. Це велика допомога економіці, здоров'я зберігається, природа не терпить від діяльності людей, вирішуються глобальні екологічні проблеми збереження природи. Люди люблять природу, бережуть. Якщо всі люди Землі приймуть цю науку і будуть робити, то людство врятується в житті в природі, природа не буде страждати від людської економічної діяльності.
    Що дає ця ідея людям? Просвітлення, організм отримує якість творити біле світло із себе, природа обдаровує таких людей. Безсмертя досягається через біле світло. Оздоровлення, система не являється засобом для лікування яких-небудь захворювань, але система запобігає будь-якій хворобі, застуді, тривалість життя продовжується. Люди задовольняють себе в житті, чого не було досі. Любов між людьми, соціальна рівність, у всіх однакова зарплата, прощають провини, не саджають у тюрму. За це люди будуть сильно любити один одного. Мир, люди визнають, що в природі все є спільне надбання. Люди не присвоюють землю, і не воюють за неї. Люди зроблять з ворога любимого друга. Автотрофність, незалежність від когось і від усяких потреб (їжі, одягу, дому) у природі. Воля, людей не будуть примушувати в житті, людям не треба адміністратор, вони самі знають, що робити в житті в природі. Еволюція людини в природі, виживання.
    Зараз економічна діяльність людства значно впливає на глобальне потепління на планеті та на інші процеси. Ми всі залишаємо своїм унукам гори сміття, обкрадену природу, страждання, незадоволення, війни, страх, смерть – такі не повинно бути люди. Наслідки можуть бути непередбачувані жахливі, природа буде карати людей хворобами, лихами, смертю. У вчених нема зараз знання, як запобігти таким глобальним загрозам, світова економіка невпинно росте разом з потребами людей. Тільки в Учителя Іванова й учителя Ош є шлях виходу людства з даного становища через свідоме зменшення своїх потреб для людей. Кожному треба пробувати прийняти ідею автотрофного людства, оздоровлюватися за системою Іванова, пробувати виконувати систему Ош. Це дасть полегшення для природи, для економіки, здоров'я людей збережеться, люди будуть задоволені в житті. Людям не треба такий ріст економіки, ВВП. Це врятує людство від загибелі, райське життя буде на Землі. люди завоюють безсмертя.

Люди є самі Сонце
    Дослідники природи стверджують, що люди є самі Сонце. Про це Порфирій Іванов говорить у своїх працях. Кожна людина випромінює біле світло, енергію, воно йде зсередини організму, його видно закритими очима або в темному місці. Це наше біле світло є в мозку людини, всередині людини, ззовні в природі його нема. Наше біле світло має внутрішній характер. Світло від Сонця і зірок є зовнішнє, воно має спектр сім кольорів від червоного до фіолетового. Кожен є маленьке сонце, а все людство складається з мільярдів маленьких сонць – це сила. Ця енергія відіграє визначну роль в еволюції Всесвіту. Енергія світла, яку створили люди, перетворюється в масу елементарних частинок за відомим законом, потім у повітря, воду, землю, потім у небесні тіла. Всі видимі в небі зорі Всесвіту і Сонце є старі, вони поступово щезають, через якийсь час перестануть існувати. Можна сказати, для нас Сонця нема, Іванов говорить про це. Із світла, яке люди створили зараз, поступово через мільйони років створяться нові галактики, зорі, планети, люди. Так поступово еволюційно твориться вічний Всесвіт через людей. Існування природи залежить від дій людства, людство є творець Всесвіту, Бог Всесвіту, Розум Всесвіту. Природа народжує людей для життя природи, а людство, як сонце, народжує природу, так еволюціонує природа і люди. Основна функція, призначення людей у природі – бути джерелом світла в природі, світитися в природі, тобто кожен має прагнути світитися в природі в житті. Це є заслуга в природі. (див. www.osh.kiev.ua/ukiv8807htm Еволюція Всесвіту).

Підготовка до системи
    Початківцям, котрі бажають жити за системою, треба починати зі своєї свідомості. Ми не будемо обходитися без свідомості. Свідомість визначає буття. Коли людям треба зробити щось, спочатку вони обдумають, а потім роблять за своїм придуманим, а не навпаки. Це є свідомість, вона визначає буття. Нам усім треба мати свідомість Іванова. Він піввіку думав і робив, думки записував у свої зошити. Нам треба читати всі зошити Іванова надруковані, також читати статті послідовників Ош про вчення Учителя, розуміти, щоб виконувати. Початківцям рекомендується читати праці в мережі Інтернет на нашому сайті послідовників www.osh.kiev.ua також читати статті в вікіпроекті (По-еволюційному – Вікіпідручник).
    Нам треба отримати просвітлення в житті від природи. Просвітлені люди мають якість світитися білим світлом, тобто із себе творити біле світло, із котрого створиться природа. Кожен повинен усвідомити, що природа народила нас усіх для життя природи і людей. Наша основна функція, завдання, місія в житті в природі – творити із себе біло світло в житті, із котрого буде творитися Всесвіт, тобто природа. Все інше, потрібне для життя, прикладеться.
    Нам треба очищувати організм від токсинів, шлаків тощо. Їжа має бути рослинна, фрукти, овочі бажано сирі, молочне. В сирій їжі є корисні бактерії, з яких утворюється в організмі корисна флора.

Споживання їжі протягом доби
    На третій день без їжі о 18 годині ми починаємо вживати їжу і вживаємо до 18 години наступного дня. Ми вживаємо їжу одну добу, з 18 годин одного дня до 18 годин наступного дня. Нам дуже важливо правильно починати вживати їжу після терпіння, щоб не зашкодити організму, відновити масу тіла, отримати можливість для наступного життя без їжі за системою. Починаємо з гімну Учителя, дякуємо Учителеві й усім, хто допоміг бути без їжі, також флорі, котра нас живила. Ми виконали своє завдання і хочемо виконувати надалі. Наш вогонь перетравлення їжі погаснув без їжі, намагаємося відновити його. Ми робимо вдихи, видихи за системою Учителя, наповнюємо кишечник повітрям з Учителем, при цьому починається розпалювання внутрішнього вогню. Починаємо вживати їжу, котра є соки фруктів і овочів. Це яблука, апельсини, помідори, морква. Яблука кисло-солодкі можна жувати, сік ковтати, тверду частину викидати. Ми повинні підтримувати вільну прохідність кишечника, не допускати затору в кишечнику, який може виникати через тверду їжу – це небезпечно. Сік розводити навпіл з водою, пити маленькими ковточками разом зі слиною. У воду можна добавити трохи меду і соку лимону або яблук. Можна пробувати вживати сироватку з кислого непастеризованого молока, або просте кисле молоко. Цю їжу і воду треба вживати доти, поки не почнеться бурчання в животі й очищення кишечника, спочатку тверде за формою, потім рідке чорно-коричного кольору. Це починається через 1 – 3 години від початку. Потім ми можемо вживати салати зі свіжих сирих овочів, фруктів: морква, буряк, капуста, яблуко, лимон, олія. Потім пісний борщ, каша рисова з овочами, на кінець гречана з овочами, олією, без кухонної солі. Учитель Іванов рекомендував вживати молочне і фрукти, воду не пити; варене, хліб заквашений, м'ясо, рибу, яйця, чай не вживати. Зараз ми вживаємо переважно одні яблука, а колись Іванов говорив, що нагодує нас «одним яблучком». Ми очікуємо свята без їжі.

Життя без їжі
    Ми живемо за системою 1+3. Свято починається з гімну, просьби до Учителя. Ми починаємо очищати кишечник зранку, о 5 – 6 годині, з допомогою клізми зі своєї свіжої сечі. Ми використовуємо всю свою свіжу сечу, котру зібрали за добу, щоб якусь патогенну флору не ввести в кишечник. Сечу вводимо близько одного літра, очищаємо товстий кишечник, потім вводимо ще раз стільки само, очищаємо кишечник. Після цього ми почуваємо себе легко, добре весь день, і наступний день також легко. На третій день вдосвіта дивимось біле світло, після цього в душі і серці почуття виконаного обов'язку . На третій день зранку робимо клізму з сечі за бажанням, яку зібрали за дві доби. На третій день без їжі о 18 годині починаємо вживати їжу. Під час сухого голодування нам доводиться обливати тільки ноги, як обливав Іванов, бо при обливанні всього тіла близько півлітра води може всмоктуватися через шкіру – це буде вже мокре голодування, а не сухе. Організм учиться брати воду з повітря. При такому режимі організм мало засмічується токсинами від їжі за одну добу і ефективно очищується від токсинів протягом трьох діб без їжі. Ми можемо трудитися розумово, якщо треба. У нас багато вільного часу.
    Ми робимо дихальну вправу щодня, щоб почуття голоду не шкодило шлунку, кишечнику. Коли виникає почуття голоду в кишечнику, шлунку, ми розширюємо груди, живіт втягується, робимо вдих через гортань до відмови з нескінченної висоти, ковтаємо повітря, розслаблюємо груди, живіт, просимо Учителя. Повітря з рідиною попадає в кишечник, ми чуємо бурчання, видихаємо вільно. Ми повторюємо вдих десять разів або більше щодня на свіжому повітрі на природі. Почуття голоду зникає, бо повітря в кишечнику живить флору, а вона живить наш організм. Ми використовуємо цю вправу також для розпалювання внутрішнього вогню для перетравлення їжі. Коли болить щось у тілі, ми вдихаємо до відмови і дивимось на місце, яке тривожить – біль перестає, тіло оздоровлюється.
    Учитель говорить, що ми не будемо вживати їжу шість діб на райському місці, де є умови і можливість бути без усяких потреб, і наші люди є. Іванов. 8212:140: «Коли ми переступимо поріг на Чувілкін бугор, то ми візьмемо левонш весь тиждень, ми не будемо вживати шість днів їжі й води. Це буде наша перемога в цьому ділі. Ми повинні добитися цього в природі, природа відкриє нам свої очі, щоб ми бачили це».
    Коли людина періодично живе без їжі, її м'язи поступово слабшають– це відчувається через багато десятків років практики. Особливо слабшають м'язи очей, тому можуть виникати хвороби очей. Запобігти хворобі очей можна через спеціальні вправи для м'язів очей щодня, окуляри і ліки не треба застосовувати.
    Учитель Іванов не рекомендує довго спати, щоб мозок був бадьорий постійно, а організм був свідомий завжди. Сон губить людину, герой гине уві сні, бо організм є несвідомий уві сні. Людина уві сні – не мертва, не жива.
    8204:184. «Мені є непогано, мій мозок свідомо робить це все, у нього є своє таке пробудження сильне. Це терпіння є не для чого-небудь, а для свого небувалого такого здоров’я. Я йду разом з мозком, не даю йому спокою, він пробуджується мною щохвилини і кожен раз. Вся моя надія є на це – це є мій спаситель в житті. Він направляє свої сили в свій нестаток – це шлунок, я знайшов йому задоволення. Якщо потягне до їжі, у мене є на це хазяїн мозок, він допомагає мені в усьому». Треба згадувати себе, «хто я», при цьому ви відчуваєте себе справа від серця і в мозку ззаду на потилиці, енергія організму зберігається, очі дивляться в нескінченність, думки нема.
    Коли три доби закінчується, свято життя без їжі закінчується. Життя без їжі було легке, як свято, розум ясний, ми не називаємо таке життя терпінням без їжі. Ми отримали задоволення, не вбивали живе в природі, а жили за рахунок себе, ми жили, як хоче природа, тобто жили довго здоровими і випромінювали світло. Природа не карає таких людей хворобою, люди запобігають хворобі, застуді. Система не є засіб лікування захворювань. Звичайний апетит щезає. Дякуємо природі та Учителеві, і всім.

Людство з іменем Ош – творець Всесвіту і Бог Всесвіту за ділом.
    Вчення Ош-Іванова – це наука. За вченням Ош-Іванова, ми, люди – це Боги. Учитель Іванов і Ош є далекі від релігії і протилежні їй. Учитель Іванов і учитель Ош вважають віру у вигаданого Бога неправильною, неправдивою, коли люди не бачили лице Бога, не знали його ім'я – це така релігійна віра. Читати старий Завіт зараз не треба. Який має бути наш Бог? Бог – це є живі люди, творець Всесвіту, вічний, невмираючий, безсмертний, род, він завжди при народженні. Люди бачили його лице, знають його ім'я, люди просять його, а він через природу допомагає. Люди мають бачити його живого, вірити йому, виконувати його заповіді. Це є наш Бог, наприклад, Христос. Іванов зробив у житті те, що колись говорив Христос. Спочатку був один живий чоловік Ош Порфирій, Іванов, потім від нього народився другий чоловік Ош Валентин. Це не кінець, два – це ще не багато. Два чоловіка, як батько і син, свідчать про одне, а свідчення двох за законом є істинне. Якщо два живих чоловіка свідки є в житті, то народиться третій та інші, бо це істина. Три – це вже багато. Багато людей уже є просвітлених, визнали ім'я Ош, терпіли без їжі три доби і більше. А раз багато людей є, то це явище називається людство, а людство живе вічно, воно безсмертне, невмираюче, воно тільки народжується. Вік людства не залежить від віку осіб, з яких складається людство. А якщо людство з іменем Ош діє в житті за системою Ош, то ці люди є просвітлені, вони випромінюють біле світло, з якого твориться природа. А раз люди випромінюють біле світло, то вони є творці Всесвіту, вони творять матерію. За нашим висновком, людство Ош є вічне, безсмертне – творець Всесвіту, Бог Всесвіту. Людство Ош має якості Бога, тому людство Ош будемо називати Бог Ош. Бог Ош – це не одна особа, а група просвітлених людей з Божими якостями та іменем Ош. Бог Дух святий, який все терпить у житті, відійшов, його нема в житті. Бог Ош – це Великий Дух, так назвав Іванов, він проявився в 2019 році, він поламає все на світі старе негоже, шкідливе, а побудує все нове живе, корисне – таке його завдання. Коли Іванов був один Ош, він називав себе одного Богом, і люди називали його одного Богом. А тепер людство Ош існує, ми називаємо його істинним, справжнім вічним, безсмертним, невмираючим Богом Ош. Іванов – це перший Ош, він входить у склад людства Ош навічно, він безсмертний. Батьку Ош слава безсмертна. Таке питання виникає, коли здійсниться таке безсмертя, про яке говорив Іванов? Якщо зараз людство Ош просвітлених людей створилося, то можна сказати, що таке безсмертя, про яке говорив Іванов, уже здійснилося, існує, бо людство Ош є безсмертне, вічне, невмираюче.
    Колись такі люди створили цей білий світ, в якому ми з вами зараз живемо. Ми дякуємо їм за життя на білому світі, яке б воно не було в нас. А тепер ми, тобто Бог Ош, творимо білий світ для майбутніх людей, таких, як ми. У природі колись народяться нові зорі, планети, такі люди, вини будуть дякувати нам за життя своє і за все на білому світі. Ми, всі сучасні люди, закопали в землю наших померлих братів, сестер, батьків, матерів – вони лежать там у праху і чекають Бога Ош, котрий їх відкопає і вони будуть жити. Ми всі закопали їх, і ми відкопаємо їх, це робить зараз Бог Ош через біле світло.
    Коли ми ототожнюємо себе з тілом, коли людина має думку «я – тіло», таке неістинне «я» вмирає разом з тілом. А коли ми розуміємо, що ми живемо у Всесвіті вічно, коли людина має думку «Я – Всесвіт», або «Я – природа», то це «Я» істинне людини, воно не вмирає. Учитель Іванов говорив: «Я – природа», «Я не буду умирати». Він мав на указі істинне «Я», котре у Всесвіті не вмирає. І в той час Іванов говорив, що тіло людини старіє, приходить час, і тіло вмирає, його закопують у землю. Учитель Ош бачить себе у Всесвіті, він має думку «Я – Всесвіт», «Я не буду вмирати у Всесвіті», бо розумію Всесвіт, котрий не вмирає – це говорить істинне «Я». Це є безсмертя людини, про котре говорив Учитель Іванов. І кожен буде безсмертний, хто піде по дорозі Бога Ош. Колись у природі хтось жив з іменем Ош, тобто Білий, бо природа має назву білий світ, і тепер Білий, тобто Ош, живе серед людей, творить білий світ.
    Бог Ош своє знайдене ставить, і нікому не заважає в житті. Ми просимо всіх людей не заважати нам зараз робити своє в житті. Бог Ош любить усіх людей, він нікого не карає, а прощає кожному провини, така його милість. А природа карає людей за їхні гріхи в житті, за нелюбов природи. Бог Ош судить усіх людей своїм словом, тобто учить людей, щоб природа не карала людей своїми силами: хворобами, смертю тощо. Природа є матір рідна всіх людей, вона народжує, годує їх, все дає. Нам треба природу матір любити, цінувати, берегти, як своє око. А люди не люблять природу, примушують її, відходять від неї, не загартовуються, не люблять холодне і погане. Природа карає таких людей своїми силами: саджає хвороби, робить війни між людьми тощо. Природа буде карати доти, поки не зміниться свідомість у людей, зародиться любов.

Райське місце на землі Бога Ош
    Райське місце Бога Ош (Учителя Іванова, учителя Ош і послідовників) на землі – це Україна, село Оріхівка, Луганської області, Лутугінського району, там є святий райський Чувілкін бугор. За вченням Іванова-Ош, райський бугор належить усім людям усього світу. Хто любить його, тому він належить. Бог Ош дозволяє бути на бугрі всім людям всіх національностей і народів, нікому не дано права кого-небудь з послідовників Іванова не допускати до бугра. Старайтесь попасти на це святе місце в Україні, любіть Україну, бережіть її, не воюйте з нею, дайте вільний доступ до Оріхівки людям з будь-якої країни.
    За вченням Іванова-Ош, всі послідовники Учителя запрошуються жити спільно навколо райського бугра за вченням Іванова, всі бажаючі можуть прийти на райське місце. На цьому місці ми всі будемо вчитися жити за вченням Іванова, ми навчимося і будемо жити без смерті. Учитель Іванов уболіває за рідну Україну й українців, бо він сам має українське походження, народився в Україні, батько українець. Учитель Ош також є українець за походженням, батько українець. Українці мають бути сильні в житті, мають бути прикладом для інших народів у житті. Іванов пропонує всім бідним, нужденним, ображеним людям з любов'ю погодитися на однакову для всіх зарплату демократичним шляхом, прощати людям за провини, не карати, не судити народним судом, звільнити всіх ув'язнених. Нам усім треба згодитися взяти однакову мінімальну зарплату прожитковий мінімум, якщо нам буде мало, то всім добавимо однаково. Учитель Іванов говорить у праці: «Учитель вносить людям свою еволюційну спільну свідому пропозицію, щоб жити однаково в природі. Людям не треба ніякої політики, не треба такий ріст економіки в житті. Нам треба рівна зарплата одна для всіх. Ми всі до одного человека маємо згодитися із цим утриманням, і взяти свою належну спільного надбання зарплату від малого до старого 33 рубля (долари в тиждень). Ми повинні ліквідувати всі наявні засоби в житті. Люди повинні простити людям наявні борги, не мати злоби і ненависті на кожну людину. Ми повинні випустити всіх ув'язнених і божевільних за моєю ідеєю. Якщо нам усім буде мало, всім прибавимо». 7806:56. Якщо ви погоджуєтесь з однаковою зарплатою, то демократичним шляхом обирайте відповідну владу. Колись Христос теж говорив про зарплату всім один динарій у день. Якщо ви проти тюрми в житті, то прощайте людям провини в своєму житті, не осуджуйте їх, не карайте, не саджайте їх у тюрму. Ув'язнені нехай просять Бога Ош, щоб звільнили їх. Це все просто зробити. Колись і Христос заповідав прощати провини всім. Якщо ви не робите цього, то ображайтесь на себе. Так люди бідні, нужденні просто переможуть свого внутрішнього ворога, а потім і зовнішній ворог сам піде від них. За ідеєю Іванова, нам усім треба зробити з ворога любимого друга. Один має простити другому провини, домовитися жити мирно між собою, поважати, любити діло один одного. Переможе той, хто простить іншому провини, він буде йому другом.

Велика природна сила людства
    Людство взагалі, тобто всі люди всього світу, є творець Всесвіту через творення білого світла, бо кожен може творити біле світло через себе. Це кожному треба добре усвідомити і на основі цього створити своє ставлення до всіх людей усього світу і природи. Людей треба любити, всіх людей на білому світі треба любити, як самого себе. Бажати людям те, що собі хочеш. Прощати людям провини, не карати. Любити ворогів своїх. Зробити з ворога любимого друга. Нам треба любити природу, як показав Учитель Іванов. Природні блага є спільні, земля і її багатства є спільні, не можна присвоювати землю і воювати за неї. Людство – є Бог Всесвіту, тому що воно є творець Всесвіту через біле світло – Сонце. Іншого реального справжнього Бога нема у світі. Людство – один-єдиний Бог Всесвіту, вічний, невмираючий. Коли Учитель Іванов зрозумів це, він став служити людям, всі сили клав для цього. Так само робив Христос, видно за ділами. Іванов загартовувався в природі, щоб самому не хворіти і людям допомагати в здоров'ї. Він зрозумів, що суспільство має бути побудоване через любов між людьми. Такий суспільний лад він назвав еволюцією. (див. Автотрофне суспільство – ukiv8844). А щоб побудувати еволюційний лад, людство має замінити старий недосконалий спосіб харчування на новий автотрофний спосіб харчування за системою Ош.
    Гімн Учителя Іванова
    Люди Господу вірили, як Богу.
    А Він сам до нас на землю прийшов.
    Смерть як таку вижене.
    А життя у славу введе.
    Де люди візьмуться? На цьому бугрі.
    Вони гучно скажуть слово.
    Це є наше райське місце.
    Чоловікові слава безсмертна.
    Всім бажаємо щастя, здоров'я. Слава Богу Ош. 2019.12.20. Учитель Ош.

Посилання
    http://osh.kiev.ua/ukiv8844.htm

Старожил Достижения:
    1 год регистрации10000 Experience Points

Очки
    10,419
    Уровень
    24

1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
    А что вы русскую идею и украинским языком предлагаете?
    Разве Учитель Иванов не на русском языке своих последователей научал?
    святослав нравится.
    Наши знания убивают наши возможности !!!

Старожил Достижения:

Очки
    24,855
    Уровень
    38

Цитата Сообщение от святослав Посмотреть сообщение
    Найдорожча ідея для кожного, за вченням Іванова – бути без усяких потреб: їжі, одягу, житлового дому.
    Святослав! А ти перевірив чи Порфирій ходив і сидів голий? І не мав криші???
    У воду можна добавити трохи меду і соку лимону або яблук. Можна пробувати вживати сироватку з кислого непастеризованого молока, або просте кисле молоко
    А можно.....)))
    Святослав! Я не хочу коментувати старця, вижившого із розуму, щоб не наживати ворогів.
    Давай, простіше; з завтрашнього дня переходь на частичну дієту; пий воду, не їж м'яса, не їж риби, не їж хліба ... і т.д. , виходь на вулицю
    і пий, або їж сонце!!! А потім нехай тебе під ручки виведуть на сонце, щоб ти останній раз на нього глянув....
    Коротко; все це - хрень! Я скажу правду, кинувся один час в релігію (я про це казав) і ДЕСЯТЬ ДНІВ постився самим чесним образом.
    А потім мені треба було по справам їхати в дорогу. Я сів за кермо і... в очах метелики затанцювали... Прийшлось пару днів відновлювати здоров'є,
    а потім уже їхати.
    У нас цих "Проповідників" до бена матері! Треба жити своїми розуміннями і не слухати "святих" ідіотів, які на цьому заробляють собі авторитет!
    Твій ОШ, це очередна дурилівка людей! Є ЩЕ АлатрА! Є стільки всяких "нострадамусів" і ясновидців, що простій людині треба з розуму зійти!

Awards:
    Calendar Award

Очки
    15,178
    Уровень
    29

Человечество Ош

2019.12.06
    www.osh.kiev.ua

Составитель – Учитель Ош.

Человечество Ош – творец Вселенной, Бог Ош за делом, Великий дух, бессмертный, вечный, эволюционный. Эти люди есть здоровые, просветленные, добрые, мирные, имеют Божье имя Ош, имеют способность творить белый свет из себя, живут без всяких потребностей, свое делают, а другим не мешают.

Содержание
    1. История Ош.
    2. Идея быть без потребностей пищи, одежды, дома.
    3. Учитель Иванов говорит о шестидневке.
    4. Система Ош.
    5. Люди являются сами Солнце.
    6. Подготовка к системе.
    7. Потребление пищи в течение суток.
    8. Жизнь без пищи.
    9. Человечество с именем Ош – создатель Вселенной, Бог Вселенной.
    10. Райское место на земле Бога Ош.

История Ош
    Имя Ош известно давно из марийской веры, Ош – имя Бога, обозначает Белый в переводе. В Киргизии есть древний на земле город Ош. На Кавказе на берегу реки Белая Порфирию Иванову пришло сознание, которое определила бытия Иванова на всю жизнь, как Бога. Местные люди говорят, что там есть гора, которая называется Ош. Вселенная или природа также называется белый свет. Такое мнение есть, Вселенную когда-то создал Бог Ош или Бог Белый, поэтому Вселенная также называется белый свет в честь Бога Ош.
    Как Божье имя Ош появилось у нас в наше время? Порфирий Корнеевич Иванов – признанный Победитель природы, Учитель народа, Бог Земли по делу. Учитель Иванов сделал своего ученика полезным. Учитель Иванов хотел увидеть второго независимого человека, такого, как он. Он писал в трудах, он ждет юношу, который признает его и его идею. Его труды предназначены для молодежи, он писал, что его труды есть «мой подарок молодежи». Учитель Иванов пишет в трудах, что ожидает человечество в будущем: «А когда к нам появится на арену этого всего. Бог Дух Святой, все терпеливый в жизни, отойдет, его не будет в жизни. Проявится и окружит сам Великий Дух, поломает все на свете в жизни ».7712: 378. Учитель уйдет из жизни, а придет другой человек.
    Учитель Иванов говорил о бессмертии в трудах: «Люди придут с ним, они скажут во весь свой голос: Учитель, а когда это так будет? Он ответит нам так. Ни я, никто из всех людей, ни мать наша родная, она со своими ангелами не скажет нам, а только сам выше всех по своему умственному развитию. Он скажет нам всем тогда об этом деле, когда осуществится это вот наше бессмертие. Я как Учитель об этом вот давно думаю, но сказать об этом деле, как это вот будет, не скажу, не произнесу». 7804: 170.
    Учитель Иванов пишет в тетради «Чувилкин бугор губа» о другом человеке. «Мы спрашивали Учителя не раз: а кто будет второй человек? Всем хотелось знать об этом. Учитель сказал так нам всем. Ни я, никто из нас, даже ангелы не смогут сказать об этом, кроме одного высшего всех. Он найдет, он пришлет на свое место. Он займет и скажет: это мое место. Я пришел к нему не для того, чтобы учить высшего от себя. Я пришел сюда к этому человеку, природа прислала меня. Я буду учиться всего его слова у него». 7806:31. Учитель Иванов ждал второго человека, природа прислала ему его.
    Учитель принимал всех, кто приходил к нему с просьбой принять. В мае 1979 года Учитель Иванов принял ученика из Киева, как всех принимал. На приеме Учитель Иванов вводил силы через руки, учил устно всех выполнять такие советы для сохранения здоровья. 1. Обливаться холодной водой два раза в день, утром и вечером. 2. Здороваться со всеми людьми, которые встречаются в жизни. 3. Найти бедного нуждающегося, помочь ему по своим возможностям, сказать себе, что даешь помощь за то, чтобы тебе было хорошо, и отдать. 4. Не употреблять пищу и не пить воду 42 часа от пятницы по воскресенье. Перед едой в 12:00 делать вдох с высоты через гортань до отказа, просить: «Учитель, дай мне здоровье». Повторить три раза в природе. После этого можно есть все, что хочешь. 5. Не курить, не употреблять алкоголь, наркотики, не плевать на землю.
    Нам сознательно надо закаляться. Сначала нам можно обливать ноги холодной водой, затем постепенно впоследствии при желании перейти обливать ноги, грудь, плечи – так делал Иванов. Мы должны делать так, чтобы мы удовлетворили себя в жизни. Не желательно переохлаждать организм, надо беречь органы, железы смолоду. Надо помнить, что обливание холодной водой – это адаптационный стресс для организма, при котором железы внутренней секреции истощаются впоследствии много лет, надпочечники и другие, это ведет к концу жизни. Обливание холодной водой пробуждает центральную нервную систему, она включает процесс превращения белка организма в тепловую энергию, это внутреннее тепло оздоровляет организм. Если внутреннего тепла не будет в теле, то никакое другое тепло не согреет тело. Если вам трудно быть без еды и воды, пробуйте быть без еды сутки от пятницы 18 часов до субботы. Закалка дает активное долголетие.
    Ученик выполнял советы Учителя, изучал учение его в трудах. В 1980 году Учитель сказал ученику: «Ты принимай желающих, как я делал, а люди пусть просят меня, Учителя». Ученик так принимал на своем месте. В 1981 году ученик написал Учителю письмо-отчет, что он делал и что сделал, подписался своей обычной фамилией от родителей. Учитель прочитал письмо, переписал в свою тетрадь Паршек. 1981.02. С110 – 127. В конце письма Учитель написал вместо обычного фамилии ученика новую фамилию от себя: «Автор Валентин Александрович Ош». Учитель благословил ученика редактировать и выдавать тетради Учителя в печатном виде. В 1982 году Учитель спросил ученика Ош: «Ты не думаешь бросать мою идею?» Ученик ответил: «Это моя жизнь». Учитель спросил: «Ты сколько дней терпел без пищи?». Ученик ответил: «Четверо суток в неделю». Учитель сказал: «Этого мало, пробуй быть без еды шесть суток, пробуй терпеть так две недели, месяц, пробуй ходить без рубашки, ты у меня сбоку». В 1989 году ученик принял новую фамилию Ош от Учителя, как от отца – это второе рождение от Бога. Ученик считал своим местом жизни Чувилкин бугор, стремился занять его для вечной жизни. В 1989 году ученик пришел на бугор, признал Учителя Иванова Богом Земли, назвал Учителя Иванова Отцом Ош, а себя назвал сыном Ош, потому что люди получают фамилию всегда от отца, и фамилия у отца и сына одна. С 1989 года более десяти лет ученик Ош ходил без рубашки босиком летом и зимой и жил вблизи райского места в селе Ореховке. Ученика Ош родил отец Ош. Ученик Ош принимал желающих людей своими руками на бугре, устно давал совет выполнять 5 советов Учителя Иванова для здоровья, пробовать жить вокруг райского места одной семьей, советовал принять новую фамилию Ош и базироваться на ней. А сестры Людмила и Валентина, которых принял ученик Ош, назвали его учителем Ош, как предсказывал Учитель Иванов, другие последователи поддержали их. Ученик стал учителем. К 2000 году учитель Ош отредактировал все тетради, набрал в печатном формате, обнародовал в сети Интернет, выполнил все советы Учителя, принимал всех желающих. Можно сделать вывод, Учитель Иванов родил второго человека с именем Ош, которого он ждал от природы, она прислала ему его. Об этом свидетельствуют следующие факты. Учитель дал ученику новую фамилию Ош, как новому новорожденному человеку, как никому, учитель доверил ученику одном редактировать и обнародовать его труда, принимать желающих людей, научил быть без еды шесть суток, продолжать идею Учителя Иванова. Второй человек пришел, его имя есть Ош. Учитель Ош много раз читал о другом другом человеке, долго думал о нем, давно знал эту мысль Иванова, и наконец, радость пришла на землю, в этом году он признал, почувствовал себя вторым человеком, которого ждал учитель Иванов. Учитель Ош осознал, кто он и что делать ему, чтобы выполнить идею Учителя Иванова. Учитель Ош благодарит от души и сердца Отца Ош за науку, за жизнь. бессмертная слава Отцу Ош. Учитель Иванов писал в труде, что последователям надо выбрать одно имя и на нем одном базироваться. Учитель Ош рекомендует всем выбрать имя Ош от Бога. Имя Ош является общее для последователей Бога Ош, он Порфирий Иванов в миру. Учитель Ош не присваивает это имя к своему телу, не называет эту систему своим именем. Эта система не является чья-то личная, а всех последователей с именем Ош. Иванов сам написал это имя Ош своим последователям в работе, они сами выбирают имя Ош и базируются на нем одном в жизни. Ош – это имя Бога, святое, великое, значит Белый в переводе. Идея Отца Ош свершится через имя Ош. Сейчас первого человека Учителя Иванова нет между людьми в жизни, Бог Дух Святой отошел, а второй живой человек Учитель Ош проявился и продолжает его дело, выполняет его идею, создал систему Ош. слава бессмертна Отцу Ош.

Идея быть без потребностей пищи, одежды, дома
    Почему возникла такая идея у Порфирия Иванова? Она возникла из-за смерти людей, все люди не удовлетворяют себя в жизни, потому что болеют и скоро умирают. Они едят досыта ежедневно, одеваются до тепла в теле, живут в доме со всеми удобствами, трудятся для удовлетворения этих потребностей, теряют здоровье, болеют, умирают. Люди живут за счет чужого природного, люди, принимают одну теплую и хорошую сторону в природе, не любят холодное и плохое. Поэтому возникла идея пробовать жить без всяких потребностей пищи, одежды, дома, чтобы найти средства в природе, чтобы люди так не болели и не умирали, были удовлетворены в своей жизни. Иванов пришел к такому выводу за полвека своей практики.
    Самая дорогая идея для каждого, по учению Иванова – быть без всяких потребностей: пищи, одежды, жилого дома. Наше терпение без пищи постепенно увеличивается от 42 часов в неделю до 108 часов в неделю, а потом не принимать пищу шесть суток в неделю, принимать пищу сутки каждую неделю. Эта идея достигается через закалку, тренировку, постепенность, систему. Эта идея реализуется на практике через систему Ош. Если вы оздоровили себя по системе Иванова, то вы можете пробовать делать по системе Ош. Учитель Ош не заставляет любого и не требует делать по системе Ош, а тому, кто сам сознательно решил это делать, не запрещает делать это, он помогает ему. Эту идею мы выполняем не для себя лично, а для жизни Вселенной, для жизни всех наших людей.

Иванов говорит о шестидневном терпения
    В 1982 году, за год до ухода, Иванов говорил и писал в трудах о шестидневном терпении без еды. Он сам не мог делать это из-за болезни ноги, которую сделали ему врачи в психиатрической больнице. Иванов пишет: 8202: 78. «Паршек считает эти дни, которые прибывают, они приведут с собой потом еще больше сознательное терпение. В неделю в одно воскресенье приходилось есть один месяц, его надо завоевать опытом, потом полгода, шесть месяцев, и вслед за этим самым год протерпеть, и совсем проститься с этой пищей. Это будет завоевание для всего мира всех наших людей бессмертия. Оно делалось, и делается это дело на указанном месте, где все условия есть получить возможность, чтобы жизнь без потребности засияла в людях. Мы выгоним смерть как таковую. Мы не будем умирать больше так вот, а мы будем вечно жить. Это наше будет дело».
    Иванов пишет о периоде жизни: 8204: 164. «Неделя отходит вся, от воскресенья все шесть дней не употреблять никакой пищи и воды. Нам приходится жить за счет одной недели. Это такой период жизни будет, люди завоюют все, они будут победители. Это такое время наступит в жизни. А в жизни есть такой ум, он побеждает все». Учитель пишет, что период шестидневок начался в 1983 году: 8302: 88. «Радость в жизни закалка появилось в людях. Он принес опыты свои, а Учитель Паршек сеет их на людях. Он говорит свои слова. Я остаюсь в природе 239 дней, а теперь наступило такое время: надо есть в воскресенье в неделю раз». Если человек сознательно терпит без еды по идее Учителя, она эволюционные заслуги, она освещается в природе.

Система Ош
    Подготовительный этап. Мы оздоровляемся по системе Учителя Иванова, мы сначала выполняем пять заповедей Иванова, 42 часа сухого голодания без пищи еженедельно, затем 108 часов терпения без пищи в неделю.
    1. Система 1+3: мы принимаем пищу одни сутки с 18 часов одного дня до 18 часов следующего дня, потом не употребляем пищу трое суток подряд, потом снова принимаем пищу одни сутки и так периодически повторяем. Когда нам будет жить так легко и получим просветление, мы переходим на следующий этап по своему желанию. Рекомендуем делать так две недели, месяц, потом полгода. Мы не употребляем пищу 275 суток в году, употребляем пищу 90 суток в год. Организм получает просветление.
    2. Система 1 + 4: мы принимаем пищу одни сутки, потом не употребляем пищу четверо суток, периодически повторяем.
    3. Система 1 + 5: мы принимаем пищу одни сутки, потом не употребляем пищу пять суток. Так периодически повторяем.
    4. Система 1 + 6: мы принимаем пищу одни сутки в воскресенье, потом не употребляем пищу шесть суток. Так периодически повторяем каждую неделю. Иванов рекомендует жить так две недели, месяц, потом полгода, потом год. Присоединяйтесь!
    Иванов говорит, что период шестидневок должен быть в нашей жизни, мы должны подготовиться к этому. Учитель Ош рекомендует сначала жить по системе 1 + 3, то есть 90 суток принимает пищу, 275 суток не употребляет пищу в году. Каждый желающий может делать это все сейчас на своем месте дома. Когда мы научимся жить без пищи шесть суток в неделю, тогда мы можем жить на райском месте в Ореховке. Организм освещается через систему Ош.
    Последователи Иванова постепенно подходит к шестидневок, часто терпят шесть дней по несколько раз в году без системы, но принимать пищу только одни сутки еженедельно, это не удается сделать пока. Поэтому учитель Ош сначала пробует употреблять пищу сутки и живет без еды трое суток вместе со всеми, так периодически делает каждые четверо суток, и стремится терпеть без пищи шесть суток в неделю, постепенно завоевать этот рубеж. Учитель Ош сейчас не принимает пищу 275 суток в году, 90 суток принимает пищу, это полезный пример для всех людей всего мира. Каждые третьи сутки без еды впервые Учитель Ош стал видеть белый свет, как никогда раньше не видел. Учитель Ош практически пришел к выводу: человек в третьи сутки жизни без еды получает просветление, начинает светиться. Человек видит белый свет от себя, как солнце, с закрытыми глазами или в темном месте несколько минут, только надо желать видеть белый свет. Сначала мы видим одну белую точку, потом много точек, затем сплошной белый свет на все поле, как солнышко, есть приятное чувство. Рано после пробуждения надо встать на ноги, смотреть между брови в темноте с закрытыми глазами, Энергия кванта белого света имеет 1 эВ, глаз реагирует на эту энергию. Такой белый свет свой видел Учитель Иванов и многие другие, они свидетельствовали об этом. Учитель Иванов писал о белом свете в труде. 1982.04. По выводу учителя Ош, основное назначение человека в природе – видеть белый свет для бессмертия природы и людей. Учитель Ош делал, делает и будет делать это, потому что это необходимо надо для жизни. Подробно читайте на сайте (см. Эволюция Вселенной ukiv 8807) Если люди принимают пищу в четыре раза меньше год, то они автотрофные, им надо производить и потреблять продуктов в четыре раза меньше ежегодно, и они остаются довольны и здоровы, им легче жить. Это большая помощь экономике, здоровье сохраняется, природа не терпит от деятельности людей, решаются глобальные экологические проблемы сохранения природы. Люди любят природу, берегут. Если все люди Земли примут эту науку и будут делать, то человечество спасется в жизни в природе, природа не будет страдать от человеческой экономической деятельности.
    Что дает эта идея людям? Просветление, организм получает способность творить белый свет из себя, природа одаривает людей. Бессмертие достигается через белый свет. Оздоровление, система не является средством для лечения каких-либо заболеваний, но система предотвращает любые болезни, простуду, продолжительность жизни увеличивается. Люди удовлетворяются в жизни, чего не было до сих пор. Любовь между людьми, социальное равенство, у всех одинаковая зарплата, прощают вину, не сажают в тюрьму. За это люди будут сильно любить друг друга. Мир, люди признают, что в природе все есть общее достояние. Люди не придают землю, и не воюют за нее. Люди сделают из врага любимого друга. Автотрофность, независимость от личности и от всяких потребностей (пищи, одежды, дома) в природе. Воля, люди не будут заставлять в жизни, людям не надо администратор, они сами знают, что делать в жизни в природе. Эволюция человека в природе, выживание.
    Сейчас экономическая деятельность человечества значительно влияет на глобальное потепление на планете и на другие процессы. Последствия могут быть непредсказуемы ужасные, природа будет наказывать людей болезнями, бедствиями, смертью. У ученых нет сейчас знания, как предотвратить такие глобальным угрозам, мировая экономика неуклонно растет вместе с потребностями людей. Только в Учителя Иванова и учителя Ош есть путь выхода человечества из данного положения через сознательное уменьшение своих потребностей для людей. Каждому надо пробовать принять идею автотрофного человечества, оздоровляться по системе Иванова, пробовать выполнять систему Ош. Это даст облегчение для природы, для экономики, здоровья людей сохранится, люди будут удовлетворены в жизни. Людям не надо такой рост экономики. Это спасет человечество от гибели, райская жизнь будет на Земле. люди завоюют бессмертие.

Люди есть сами Солнце
    Естествоиспытатели утверждают, что люди сами есть Солнце. Об этом Порфирий Иванов говорит в своих трудах. Каждый человек излучает белый свет, энергию, оно идет изнутри организма, его видно закрытыми глазами или в темном месте. Это наш белый свет есть в мозгу человека, внутри человека, снаружи в природе его нет. Наш белый свет имеет внутренний характер. Свет от Солнца и звезд есть внешний, он имеет спектр семь цветов от красного до фиолетового. Каждый есть маленькое солнце, а все человечество состоит из миллиардов маленьких солнц – это сила. Эта энергия играет важную роль в эволюции Вселенной. Энергия света, которую создали люди, превращается в массу элементарных частиц по известному закону, потом в воздух, воду, землю, затем в небесные тела. Все видимые в небе звезды Вселенной и Солнце есть старые, они постепенно исчезают, через некоторое время перестанут существовать. Можно сказать, для нас Солнца нет, Иванов говорит об этом. Из света, которого люди создали сейчас, постепенно через миллионы лет создадутся новые галактики, звезды, планеты, люди. Так постепенно эволюционно творится вечно Вселенная через людей. Существование природы зависит от действий человечества, человечество является создатель Вселенной, Бог Вселенной, Разум Вселенной. Природа рождает людей для жизни природы, а человечество, как солнце, рождает природу, так эволюционирует природа и люди. Основная функция, назначение людей в природе – быть источником света в природе, светиться в природе, то есть каждый должен стремиться светиться в природе в жизни. Это заслуга в природе. (см. www.osh.kiev.ua/ukiv 8807 htm Эволюция Вселенной).

Подготовка к системе
    Начинающим, желающим жить по системе, нужно начинать из своего сознания. Мы не будем обходиться без сознания. Сознание определяет бытие. Когда людям надо сделать что-то, сначала они обдумают, а потом делают по своему придуманному, а не наоборот. Это есть сознание, она определяет бытие. Нам всем надо иметь сознание Иванова. Он полвека думал и делал, мысли записывал в свои тетради. Нам надо читать все тетради Иванова напечатанные, также читать статьи последователей Ош об учении Учителя, понимать, чтобы выполнять. Начинающим рекомендуется читать труды на нашем сайте последователей www. osh. kiev. ua также читать статьи в википроекти (По-эволюционному – Викиучебник).
    Нам надо получить просветление в жизни от природы. Просветленные люди имеют качество светиться белым светом, то есть с себя творить белый свет, из которого создастся природа. Каждый должен осознать, что природа родила нас всех для жизни природы и людей. Наша основная функция, задача, миссия в жизни в природе – творить из себя белый свет в жизни, из которого будет создаваться Вселенная, то есть природа. Все остальное, необходимое для жизни, приложится.
    Нам надо очищать организм от токсинов, шлаков и тому подобное. Пища должна быть растительная, фрукты, овощи желательно сырые, молочное. В сырой пищи есть полезные бактерии, из которых образуется в организме полезная флора.

Потребление пищи в течение суток
    На третий день без еды в 18 часов мы начинаем принимать пищу и принимаем до 18 часов следующего дня. Мы принимаем пищу одни сутки, с 18 часов одного дня до 18 часов следующего дня. Нам очень важно правильно начинать употреблять пищу после терпения, чтобы не навредить организму, восстановить массу тела, получить возможность для последующей жизни без еды по системе. Начинаем с гимна Учителя, спасибо Учителю и всем, кто помог быть без еды, также флоре, которая нас питала. Мы выполнили свою задачу и хотим выполнять в дальнейшем. Наш огонь переваривания пищи погас без еды, пытаемся восстановить его. Мы делаем вдохи, выдохи по системе Учителя, наполняем кишечник воздухом с Учителем, при этом начинается разжигание внутреннего огня. Начинаем принимать пищу, которая является соки фруктов и овощей. Это яблоки, апельсины, помидоры, морковь. Яблоки кисло-сладкие можно жевать, сок глотать, твердую часть выбрасывать. Мы должны поддерживать свободную проходимость кишечника, не допускать затора в кишечнике, который может возникать из-за твердой пищи – это опасно. Сок разводить пополам с водой, пить маленькими глоточками вместе со слюной. В воду можно добавить немного меда и сока лимона или яблок. Можно пробовать употреблять сыворотку из кислого молока, или просто кислое молоко. Эту пищу и воду надо употреблять, пока не начнется урчание в животе и очистка кишечника, сначала твердое по форме, затем жидкое черно-коричневого цвета. Это начинается через 1 – 3 часа от начала. Затем мы можем употреблять салаты из свежих сырых овощей, фруктов: морковь, свекла, капуста, яблоко, лимон, масло. Затем постный борщ, каша рисовая с овощами, на конец гречневая из овощами, маслом, без поваренной соли. Учитель Иванов рекомендовал употреблять молочное и фрукты, воду не пить, вареное, хлеб заквашенный, мясо, рыбу, яйца, чай не употреблять. Сейчас мы употребляем преимущественно одни яблоки, а когда-то Иванов говорил, что накормит нас «одним яблочком». Мы ожидаем праздник без еды.

Жизнь без еды
    Мы живем по системе 1 + 3. Праздник начинается с гимна, просьбы к Учителю. Мы начинаем очищать кишечник утром, в 5 – 6 часов, с помощью клизмы из своей свежей мочи. Мы используем всю свою свежую мочу, которую собрали за сутки, чтобы какую-то патогенную флору не ввести в кишечник. Мочи вводим около одного литра, очищаем толстый кишечник, затем вводим еще раз столько же, очищаем кишечник. После этого мы чувствуем себя легко, хорошо весь день, и следующий день также легко. На третий день утром делаем клизму из мочи по желанию, которую собрали за двое суток. На третий день без еды в 18 часов начинаем принимать пищу. Во время сухого голодания нам приходится обливать только ноги, как обливал Иванов, так как при обливании всего тела около полулитра воды может всасываться через кожу – это будет уже мокрое голодание, а не сухое. Организм учится брать воду из воздуха. При таком режиме организм мало засоряется токсинами от еды за сутки и эффективно очищается от токсинов в течение трех суток без еды. Мы можем трудиться умственно, если надо. У нас много свободного времени.
    Мы делаем дыхательное упражнение каждый день, чтобы чувство голода не вредило желудку, кишечнике. Когда возникает чувство голода в кишечнике, желудке, мы расширяем грудь, живот втягивается, делаем вдох через гортань до отказа с бесконечной высоты, глотаем воздух, расслабляем грудь, живот, просим Учителя. Воздух с жидкостью попадает в кишечник, мы слышим урчание, выдыхаем свободно. Мы повторяем вдох десять раз или более в день на свежем воздухе на природе. Чувство голода исчезает, потому что воздух в кишечнике питает флору, а она питает наш организм. Мы используем это упражнение также для разжигания внутреннего огня для переваривания пищи. Когда болит что-то в теле, мы вдыхаем до отказа и смотрим на место, которое тревожит – боль перестает, тело оздоровляется.
    Учитель говорит, что мы не будем принимать пищу шесть дней на райском месте, где есть условия и возможность быть без всяких потребностей, и наши люди. Иванов. 8212: 140: «Когда мы перешагнем порог на Чувилкин бугор, то мы возьмем левонш всю неделю, мы не будем принимать шесть дней еды и воды. Это будет наша победа в этом деле. Мы должны добиться этого в природе, природа откроет нам глаза, чтобы мы видели это».
    Когда человек периодически живет без пищи, его мышцы постепенно слабеют – это чувствуется через много десятков лет практики. Особенно ослабевают мышцы глаз, поэтому возможны болезни глаз. Предотвратить болезни глаз можно через специальные упражнения для мускулов глаз ежедневно, очки и лекарства не следует применять.
    Учитель Иванов не рекомендует долго спать, чтобы мозг был бодр постоянно, а организм был сознательным всегда. Сон губит человека, герой погибает во сне, потому что организм является бессознательным во сне. Человек во сне – не мертвый, не живой.
    8204: 184. «Мне есть неплохо, мой мозг сознательно делает – это все, у него есть свое такое пробуждение сильное. Это терпения не для чего-нибудь, а для своего небывалого такого здоровья. Я иду вместе с мозгом, не даю ему покоя, он пробуждается мной каждую минуту и каждый раз. Вся моя надежда на это – это мой спаситель в жизни. Он направляет свои силы в свою нужду – это желудок, я нашел ему удовольствие. Если потянет к пище, у меня есть на это хозяин мозг, он помогает мне во всем». Надо вспоминать себя, «кто я», при этом вы чувствуете себя справа от сердца и в мозгу сзади на затылке, энергия организма сохраняется, глаза смотрят в бесконечность, мысли нет.
    Когда трое суток заканчивается, праздник жизни без еды заканчивается. Жизнь без еды была легкая, как праздник, ум ясный, мы не называем жизнь терпением без еды. Мы получили удовольствие, не убивали живое в природе, а жили за счет себя, мы жили, как хочет природа, то есть жили долго здоровыми и излучали свет. Природа не наказывает таких людей болезнью, люди предотвращают болезни, простуду. Система не есть средство лечения заболеваний. Обычный аппетит исчезает. Спасибо природе и Учителю, и всем.

Человечество с именем Ош – творец Вселенной и Бог Вселенной по делу
    Учение Ош-Иванова – это наука. По учению Ош-Иванову, мы, люди – это Боги. Учитель Иванов и учитель Ош далеки от религии и противоположные ей. Учитель Иванов и учитель Ош считают веру в вымышленного Бога неправильной, ложной, когда люди не видели лицо Бога, не знали его имя – это такая религиозная вера. Читать старый Завет сейчас не надо. Каким должен быть наш Бог? Бог – это живые люди, создатель Вселенной, вечный, неумирающий, бессмертный, он всегда при рождении. Люди видели его лицо, знают его имя, люди просят его, а он помогает через природу. Люди должны видеть его живым, верить ему, выполнять его заповеди. Это наш Бог, например, Христос. Иванов сделал в жизни то, что когда-то говорил Христос. Сначала был один живой человек Ош Порфирий, Иванов, потом от него родился второй человек Ош Валентин. Это не конец, два – это еще не много. Два человека, как отец и сын, свидетельствуют об одном, а свидетельство двух по закону истинно. Если два живых человека свидетели есть в жизни, то родится третий и другие, потому что это истина. Три – это уже много. Многие люди уже есть просветленные, признали имя Ош, терпели без пищи трое суток и более. А раз многие люди есть, то это явление называется человечество, а человечество живет вечно, оно бессмертно, неумирающее, оно только рождается. Возраст человечества не зависит от возраста людей, из которых состоит человечество. А если человечество с именем Ош действует в жизни по системе Ош, то эти люди просветленные, они излучают белый свет, из которого творится природа. А раз люди излучают белый свет, то они создатели Вселенной, они творят материю. По нашему выводу, человечество Ош есть вечное, бессмертное – создатель Вселенной, Бог Вселенной. Человечество Ош обладает качествами Бога, поэтому человечество Ош будем называть Бог Ош. Бог Ош – это не один человек, а группа просветленных людей с Божьими качествами и именем Ош. Бог Дух Святой, который все терпит в жизни, отошел, его нет в жизни. Бог Ош – это Великий Дух, так назвал Иванов, он проявился в 2019 году. Он поломает все на свете старое негожее, вредное, а построит все новое живое, полезное – такая его задача. Когда Иванов был один Ош, он называл себя одного Богом, и люди называли его одного Богом. А теперь человечество Ош существует, мы называем его истинным, настоящим вечным, бессмертным Богом Ош. Иванов – первый Ош, он входит в состав человечества Ош навечно, он бессмертен. Отцу Ош слава бессмертна. Такой вопрос возникает, когда осуществится такое бессмертие, о котором говорил Иванов? Если сейчас человечество Ош просветленных людей создалось, то можно сказать, что такое бессмертие, о котором говорил Иванов, уже исполнилось, существует, потому что человечество Ош является бессмертное, вечное, неумирающее.
    Когда-то такие люди создали этот белый свет, в котором мы с вами сейчас живем. Мы благодарим их за жизнь на белом свете, какая бы она не было у нас. А теперь мы, то есть Бог Ош, создаем белый свет для будущих людей, таких, как мы. В природе когда-то родятся новые звезды, планеты, такие люди, они будут благодарить нас за свою жизнь и за все на белом свете. Мы, все современные люди, закопали в землю наших умерших братьев, сестер, отцов, матерей – они лежат там в прахе и ждут Бога Ош, который их откопает и они будут жить. Мы все закопали их, и мы откопаем их, это делает сейчас Бог Ош через белый свет. Бог Ош свое найденное ставит, и никому не мешает в жизни. Мы просим всех людей, не мешать нам сейчас делать свое в жизни. Бог Ош любит всех людей, он никого не наказывает, а прощает каждому вину, такова его милость. А природа наказывает людей за их грехи в жизни, за нелюбовь природы. Бог Ош судит всех людей своим словом, то есть учит людей, чтобы природа не наказывала людей своими силами: болезнями, смертью и тому подобное. Природа есть мать родная всех людей, она рожает, кормит их, все дает. Нам надо природу мать любить, ценить, беречь, как свое око. А люди не любят природу, заставляют её, отходят от неё, не закаляются, не любят холодное и плохое. Природа наказывает таких людей своими силами: сажает болезни, делает войны между людьми и тому подобное. Природа будет наказывать до тех пор, пока не изменится сознание у людей, зародится любовь.

Райское место на земле Бога Ош
    Райское место Бога Ош (Учителя Иванова, учителя Ош и последователей) на земле – это Украина, село Ореховка Луганской области, Лутугинского района, там есть святой райский Чувилкин бугор. По учению Иванова, райский бугор принадлежит всем людям всего мира. Кто любит его, тому он принадлежит. Бог Ош разрешает быть на бугре всем людям всех национальностей и народов, никому не дано право кого-либо из последователей Иванова не допускать к бугру. Старайтесь попасть на святое место в Украине, любите Украину, берегите ее, не воюйте с нею, дайте свободный доступ к Ореховке людям с любой страны. По учению Иванова, все последователи Учителя Иванова приглашаются жить совместно вокруг райского бугра по учению Иванова, все желающие могут прийти на райское место. На этом месте мы все будем учиться жить по учению Иванова, мы научимся и будем жить без смерти. Учитель Иванов болеет за родную Украину, потому что он сам имеет украинское происхождение, родился в Украине, его отец есть украинец, Учитель Ош также украинец по происхождению, его отец есть украинец. Украинцы должны быть сильны в жизни, должны быть примером для других народов в жизни. Иванов предлагает всем бедным, нуждающимся, обиженным людям с любовью согласиться с одинаковой для всех зарплатой демократическим путем, прощать людям за проступки, не наказывать, не судить народным судом, освободить всех заключенных. Нам всем надо согласиться взять одинаковую минимальную зарплату прожиточный минимум, если нам будет мало, то всем добавим одинаково. Учитель Иванов говорит в работе: «Учитель вносит людям свое эволюционное общее сознательное предложение, чтобы жить одинаково в природе. Людям не надо никакой политики, не надо такой рост экономики в жизни. Нам надо равная зарплата одна для всех. Ми все до одного человека должны согласиться с этим содержанием, и взять свою надлежащую общего достояния зарплату от мала до велика 33 рубля (доллара в неделю). Мы должны ликвидировать все имеющиеся средства в жизни. Люди должны простить людям имеющиеся долги, не иметь злобы и ненависти на каждого человека. Мы должны выпустить всех заключенных и умалишенных по моей идее. Если нам всем будет мало, всем прибавить ». 7806: 56. Если вы согласны с одинаковой зарплатой, то демократическим путем выбирайте соответствующую власть. Когда-то Христос тоже говорил о зарплате всем один динарий в день. Если вы против тюрьмы в жизни, то прощайте людям вину в своей жизни, не осуждайте их, не наказывайте, а не сажайте их в тюрьму. Заключенные пусть просят Бога Ош, чтобы освободили их. Это всё просто сделать. Когда-то Христос завещал прощать проступки всем. Если вы не делаете этого, то обижайтесь на себя. Так люди бедные, нуждающиеся просто победят своего внутреннего врага, а затем и внешний враг сам уйдет от них. По идее Иванова, нам всем надо сделать из врага любимого друга. Один должен простить другому вину, договориться жить мирно между собой, уважать, любить дело друг друга. Победит тот, кто простит другому вину, он будет ему другом. Всем желаем счастья, здоровья. Слава Богу Ош. 2019.12.06. Учитель Ош.

---------- Добавлено в 18:46 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 18:38 ----------

Цитата Сообщение от awas Посмотреть сообщение
    А что вы русскую идею и украинским языком предлагаете?
    Разве Учитель Иванов не на русском языке своих последователей научал?
    Украинский язык - это и есть руська мова.
    Украинский как Санскрит, а российский как Иврит.

Awards:
    Calendar Award

Очки
    15,178
    Уровень
    29

Цитата Сообщение от Царственный Посмотреть сообщение
    Святослав! А ти перевірив чи Порфирій ходив і сидів голий? І не мав криші???
    Доброго здоровля, більше відповім - Паршек зцілював, ставив на ноги неходячих, тяжких, ДЦП, одкрив одному нацмену вірменину очі!
    Прошу не виливати стільки зневаги та приниження достойному Вчителю.

А можно.....)))
    Святослав! Я не хочу коментувати старця, вижившого із розуму, щоб не наживати ворогів.
    Його руки - золоті, а Розум - найдорожчий!
    Давай, простіше; з завтрашнього дня переходь на частичну дієту; пий воду, не їж м'яса, не їж риби, не їж хліба ... і т.д. , виходь на вулицю
    і пий, або їж сонце!!! А потім нехай тебе під ручки виведуть на сонце, щоб ти останній раз на нього глянув....
    Коротко; все це - хрень! Я скажу правду, кинувся один час в релігію (я про це казав) і ДЕСЯТЬ ДНІВ постився самим чесним образом.
    А потім мені треба було по справам їхати в дорогу. Я сів за кермо і... в очах метелики затанцювали... Прийшлось пару днів відновлювати здоров'є,
    а потім уже їхати.
    З ЦЬОГО ТРЕБА БУЛО ПОЧИНАТИ!
    На практиці бачу були ПРОБЛЕМИ, як і більшість, що НЕСПРАВЕДЛИВО засуджують Паршека, ти практикував ДЛЯ СЕБЕ! й отримав - удар по власному его!
    Моя життева трагедія залишила б мене один на один із каліцтвом та навалюючої пані Смерті, й лише завдяки Прийому в Учителя Ош я повернувся до Білого Світу, зміг одужати, воскреснути.
    Завдяки Його системі, а це не просто "Детка", а ЦІЛА НАУКА БЕЗСМЕРТЯ, яка виявляється в працях Паршека та його сина ОШ.
    Готувався роками, спочатку добу, згодом 3 дні, а потім у 2012 з благословення ОШ, з Ідеєю, що роблю це не для себе особисто, а ВО СЛАВУ БОЖІЮ - мені дозволили піст без води 1 тиждень: вийшло) навіть просив ще більше - така насолода, Незалежність, Нектар, та не дозволили.
    Другий раз узяв піст 1 тиждень: у неділю повечеряв і наступний раз попив по крапельці Калиновий сік як Причастіє уже в обід, о 12-й годині наступної неділі. Вдруге наважився поститися в 2014 за УкРАЙіну. Сєпари мене спокушали, та Воля моя кріпка за НЕНЬКУ, а їх "недороссія" провалилася!!!
    Прошу шанувати Паршека, він того ГІДНИЙ.

Старожил Достижения:

Очки
    24,855
    Уровень
    38

Прошу шанувати Паршека, він того ГІДНИЙ.
    13 февраля 1951 года Иванова арестовали в Москве по статье 58-10 часть 1 УК РСФСР — антисоветская агитация[35][примечание 3].
    14 апреля 1951 года Особым Совещанием при МГБ СССР направлен на принудительное лечение в соединении с изоляцией[35]. Содержался во всех трёх существовавших
    в то время[36] специальных психиатрических больницах тюремного типа МВД СССР — в Ленинграде (Ленинградская специальная психиатрическая больница
    тюремного типа)[37][38][39][40], Чистополе[41] и Казани (Казанская тюремная психиатрическая больница НКВД СССР)[42][43] (примерно по году или более в каждой).
    Перед высылкой в Ленинградскую СПБ содержался в Таганской тюрьме[44][45][27][46].

23 мая 1964 года Иванова арестовали в Бобринецком районе Кировоградской области (Украина), было возбуждено уголовное дело по статье 143 часть 2 УК Украины
    (мошенничество)[48][49]. 1 сентября 1964 года отправлен на экспертизу в Москву в Институт судебной психиатрии им. Сербского, где признан невменяемым.
    12 ноября 1964 года дело, заведённое на Иванова по ст. 143 ч.2 УК Украины, было прекращено[49]. Через Бутырскую тюрьму г. Москвы направлен
    на принудительное лечение в Казанскую спецбольницу МВД, где содержался с 13 февраля 1965 года по 4 мая 1967 года[43]. Затем переведён в Новоровенецкую
    психиатрическую больницу Ростовской области.[42] По решению Красносулинского суда окончательно освобождён весной 1968 года.

Порфирий Иванов скончался утром 10 апреля 1983 года в возрасте 85 лет у себя дома на хуторе Верхний Кондрючий. Его похоронили на четвёртый день на краю
    хуторского кладбища, напротив усадьбы, где он жил[55].

По мнению тележурналистов Грачёва и Иващенко, авторов документального фильма Первого канала «Порфирий Иванов. Двенадцать заповедей», нельзя точно сказать,
    что стало причиной смерти, поскольку вскрытие не проводилось. Они отмечают, что к врачам Иванов не обращался принципиально.
    В то же время в своих последних дневниках он жаловался на сильные боли в ноге. По предположению авторов фильма, возможно,
    ногу поразила гангрена от переохлаждения, или это были последствия содержания в психиатрических больницах[56].

С 35 лет Иванов, следуя своей идее здоровья и бессмертия, постепенно отказывался от одежды и обуви, пока не стал круглый год ходить босой, одетым только в шорты.

" Гимн Слава Жизни" Порфирия Корнеевича Иванова.
    ГИМН СЛАВА ЖИЗНИ.

ЛЮДИ ГОСПОДУ ВЕРИЛИ КАК БОГУ
    А ОН САМ К НАМ НА ЗЕМЛЮ ПРИШЁЛ
    СМЕРТЬ КАК ТАКОВУЮ ИЗГОНИТ
    А ЖИЗНЬ ВО СЛАВУ ВВЕДЁТ.

ГДЕ ЛЮДИ ВОЗМУТСЯ НА ЭТОМ БУГРЕ
    ОНИ ГРОМКО СКАЖУТ СЛОВО
    ЭТО ЕСТЬ НАШЕ РАЙСКОЕ МЕСТО
    ЧЕЛОВЕКУ СЛАВА БЕЗСМЕРТНА.

Ну, ВОТ И ВСЁ! Человек умер от переохлаждения! Или от содержания в психической больнице!
    Его ведь проверяли доктора! Ладно; пусть доктора лукавили, но напрашивается вопрос: А ПОЧЕМУ ЕГО НЕ ВЗЯЛИ В АРМИЮ?
    Просто так от Армии Советы не освобождали...
    Я внимательно прочитал его биографию в Википедии и кроме пустых слов, что к нему приходили люди и он их лечил - больше ничего не нашёл.
    И ДОБАВЛЮ; У меня был друг, который разошёлся с женой и женился на другой женщины из-за того, что её мама принимала людей на "лечение".
    К ней ехали с пол Украины и тащили корзины со жратвой и деньги, естественно.
    Как мой друг смеялся; баба лекарства на моче готовила....
    Комментарии излишни!

Awards:
    Calendar Award

Очки
    15,178
    Уровень
    29

13 февраля 1951 года Иванова арестовали в Москве по статье 58-10 часть 1 УК РСФСР — антисоветская агитация[35][примечание 3].
    14 апреля 1951 года Особым Совещанием при МГБ СССР направлен на принудительное лечение в соединении с изоляцией[35]. Содержался во всех трёх существовавших
    в то время[36] специальных психиатрических больницах тюремного типа МВД СССР — в Ленинграде (Ленинградская специальная психиатрическая больница
    тюремного типа)[37][38][39][40], Чистополе[41] и Казани (Казанская тюремная психиатрическая больница НКВД СССР)[42][43] (примерно по году или более в каждой).
    Перед высылкой в Ленинградскую СПБ содержался в Таганской тюрьме[44][45][27][46].

23 мая 1964 года Иванова арестовали в Бобринецком районе Кировоградской области (Украина), было возбуждено уголовное дело по статье 143 часть 2 УК Украины
    (мошенничество)[48][49]. 1 сентября 1964 года отправлен на экспертизу в Москву в Институт судебной психиатрии им. Сербского, где признан невменяемым.
    12 ноября 1964 года дело, заведённое на Иванова по ст. 143 ч.2 УК Украины, было прекращено[49]. Через Бутырскую тюрьму г. Москвы направлен
    на принудительное лечение в Казанскую спецбольницу МВД, где содержался с 13 февраля 1965 года по 4 мая 1967 года[43]. Затем переведён в Новоровенецкую
    психиатрическую больницу Ростовской области.[42] По решению Красносулинского суда окончательно освобождён весной 1968 года.

Порфирий Иванов скончался утром 10 апреля 1983 года в возрасте 85 лет у себя дома на хуторе Верхний Кондрючий. Его похоронили на четвёртый день на краю
    хуторского кладбища, напротив усадьбы, где он жил[55].

По мнению тележурналистов Грачёва и Иващенко, авторов документального фильма Первого канала «Порфирий Иванов. Двенадцать заповедей», нельзя точно сказать,
    что стало причиной смерти, поскольку вскрытие не проводилось. Они отмечают, что к врачам Иванов не обращался принципиально.
    В то же время в своих последних дневниках он жаловался на сильные боли в ноге. По предположению авторов фильма, возможно,
    ногу поразила гангрена от переохлаждения, или это были последствия содержания в психиатрических больницах[56].

С 35 лет Иванов, следуя своей идее здоровья и бессмертия, постепенно отказывался от одежды и обуви, пока не стал круглый год ходить босой, одетым только в шорты.

" Гимн Слава Жизни" Порфирия Корнеевича Иванова.
    ГИМН СЛАВА ЖИЗНИ.

ЛЮДИ ГОСПОДУ ВЕРИЛИ КАК БОГУ
    А ОН САМ К НАМ НА ЗЕМЛЮ ПРИШЁЛ
    СМЕРТЬ КАК ТАКОВУЮ ИЗГОНИТ
    А ЖИЗНЬ ВО СЛАВУ ВВЕДЁТ.

ГДЕ ЛЮДИ ВОЗМУТСЯ НА ЭТОМ БУГРЕ
    ОНИ ГРОМКО СКАЖУТ СЛОВО
    ЭТО ЕСТЬ НАШЕ РАЙСКОЕ МЕСТО
    ЧЕЛОВЕКУ СЛАВА БЕЗСМЕРТНА.

Ну, ВОТ И ВСЁ! Человек умер от переохлаждения! Или от содержания в психической больнице!
    Давай сюди ще московських попів підключи!!!

Чоловік, Який зцілював безнадійних для лікарів - став ЖИВОЮ ДОГАНОЮ матеріалістам-безбожникам у особі недолугих лікарів, а ці "врачі" зробили Його "психом" підключили адміністративні каральні засоби й т.д й т.і ... ОФІЦІЙНО ЗАРАЗ ПОРФІРІЙ ІВАНОВ ВИЗНАНИЙ ЖЕРТВОЮ ТОТАЛІТАРНОГО РЕЖИМУ І РЕАБІЛІТОВАНИЙ.
    Свідчу, що закопали Паршека ЖИВОГО, бо в нього не були виявлені фактори вмерлого, Він увійшов у стан анабіозу!
    Его ведь проверяли доктора! Ладно; пусть доктора лукавили, но напрашивается вопрос: А ПОЧЕМУ ЕГО НЕ ВЗЯЛИ В АРМИЮ?
    Пустослів"я. Він був найкращим у царській армії, але на війні бути не довелося, він - не вбивця!
    Не суди по суду ворогів Порфирія. Більше нічого не прошу.
    Последний раз редактировалось святослав; 17.02.2020 в 11:56.

Старожил Достижения:

Очки
    24,855
    Уровень
    38

))) В своїй відповідді я дещо запитав. Для чого ти удалив мій текст?
    Виходить та ж система: - Що нам угодно, те залишимо. А що не грає з моїм текстом - спишемо!
    Я скажу по іншому; сект у нас багато і хто хоче, хай собі молиться, але ж і міру треба знати.
    Ну, скільки вас там "безсмертних" після Порфирія? Ходіть голі, не їжте, ни пийте, але ж майте розум, свій розум, а не чужу версію.
    В поте лица твоего будешь есть хлеб,.....написано в Біблії. І нігде не сказано, щоб людина не працювала, а вела тунеядський образ життя.

АГА! Забув; ось ти удалив мій текст і поставив "БАД!" А за що, текста ж немає?
    Не хорошо Порфирій навчає! ))
    Последний раз редактировалось Царственный; 17.02.2020 в 13:02.

Awards:
    Calendar Award

Очки
    15,178
    Уровень
    29

))) В своїй відповідді я дещо запитав. Для чого ти удалив мій текст?
    Виходить та ж система: - Що нам угодно, те залишимо. А що не грає з моїм текстом - спишемо!
    Я скажу по іншому; сект у нас багато і хто хоче, хай собі молиться, але ж і міру треба знати.
    Ну, скільки вас там "безсмертних" після Порфирія? Ходіть голі, не їжте, ни пийте, але ж майте розум, свій розум, а не чужу версію.
    В поте лица твоего будешь есть хлеб,.....написано в Біблії. І нігде не сказано, щоб людина не працювала, а вела тунеядський образ життя.
    Попи, секти, старий заповіт..
    Хоч своїми словами, це й залишу, а псевдонаукові висновки релігійних фарисеїв удалив як непотріб.
    Паршек же наголошував, що Його Вчення не є релігійним, чи політичним, а належить усім народам Білого Світу, дякую.

Старожил Достижения:

Очки
    10,419
    Уровень
    24

Вчення не є релігійним, чи політичним, а належить усім народам Білого Світу, дякую.
    В начале 20 века проводился опрос ученых и в конце, на предмет веры в Бога и представляете, около 40% верующих, что в начале, что в конце. А вы ОГУЛЬНО "Вчення не є релігійним". Как видите, вы не правы, как и в вопросе обожествления Порфирия Иванова

Awards:
    Calendar Award

Очки
    15,178
    Уровень
    29

В начале 20 века проводился опрос ученых и в конце, на предмет веры в Бога и представляете, около 40% верующих, что в начале, что в конце. А вы ОГУЛЬНО "Вчення не є релігійним". Как видите, вы не правы, как и в вопросе обожествления Порфирия Иванова
    Религия - это наивное верование без научной базы, а у Порфирия цельная система теория и практика, уже принятая на вооружение учёными, сын Ош квалифицированный ядерщик и рассматривает Учение Паршека исключительно научными методами. Доверяй, но проверяй. Зиганшина защитила уже несколько десертаций по теории Паршека, в Казахстане система Порфирия применяется на государственном уровне, в Украине уже на академическом уровне идут исследования его трудов в редакции сына Ош. Рекомендую и прошу приобщаться)

Старожил Достижения:

Очки
    24,855
    Уровень
    38

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ............
    Все мы, рождённые на Земле имеем силу внушения, силу лечения, силу сопротивляемости организма и все мы, в большей или меньшей степени связаны с природой!
    Последний раз редактировалось Царственный; 17.02.2020 в 13:44.

Старожил Достижения:

Очки
    10,419
    Уровень
    24

Религия - это наивное верование без научной базы, а у Порфирия цельная система теория и практика, уже принятая на вооружение учёными, сын Ош квалифицированный ядерщик и рассматривает Учение Паршека исключительно научными методами. Доверяй, но проверяй. Зиганшина защитила уже несколько десертаций по теории Паршека, в Казахстане система Порфирия применяется на государственном уровне, в Украине уже на академическом уровне идут исследования его трудов в редакции сына Ош. Рекомендую и прошу приобщаться)
    Почитайте книгу "ДОКАЗАТЕЛЬСТВО БОГА АРГУМЕНТЫ УЧЕНОГО", автор руководитель программы расшифровки генома человека. Ничего в Жизни Бога не опровергает, а только дополняет!!! Но есть люди, которые СВОИМ ПОВЕДЕНИЕМ доказывают, что для них Бога нет, но это заблудшие. Я думаю вы к таковым не относитесь?

Awards:
    Calendar Award

Очки
    15,178
    Уровень
    29

Почитайте книгу "ДОКАЗАТЕЛЬСТВО БОГА АРГУМЕНТЫ УЧЕНОГО", автор руководитель программы расшифровки генома человека. Ничего в Жизни Бога не опровергает, а только дополняет!!! Но есть люди, которые СВОИМ ПОВЕДЕНИЕМ доказывают, что для них Бога нет, но это заблудшие. Я думаю вы к таковым не относитесь?
    Мне не нужно доказывать существование Сущего, благодарю, смиренно признаю.

Старожил Достижения:

Очки
    10,419
    Уровень
    24

Одно время методом медитации я излечил сам себя от страшенной аритмии
    А я нелеча аритмию убрал - ходьбой. Больше и с радостью ходи и все болячки отойдут, мой подход
    Все мы, рождённые на Земле имеем силу внушения, силу лечения, силу сопротивляемости организма и все мы, в большей или меньшей степени связаны с природой!
    Это верно, но вначале врач - исцели себя!!! Снимая физическую боль не снимаешь причину ее породившую, а это ведет не к исцелению, а наоборот. Потому каждый может самого себя исцелить и это первая задача для любого из людей. А когда ты себя отдаешь в чужие руки, то ничего хорошего из этого не получится.
    Свят Ці нравится.

Awards:
    Calendar Award

Очки
    15,178
    Уровень
    29

А я нелеча аритмию убрал - ходьбой. Больше и с радостью ходи и все болячки отойдут, мой подход
    Это верно, но вначале врач - исцели себя!!! Снимая физическую боль не снимаешь причину ее породившую, а это ведет не к исцелению, а наоборот. Потому каждый может самого себя исцелить и это первая задача для любого из людей. А когда ты себя отдаешь в чужие руки, то ничего хорошего из этого не получится.
    Мастера могут поддержать, подсказать, но человек сам отвечает за свои поступки, сам и действует по своему сознанию.
    Учитель не тот, у кого больше учеников, а Тот, у кого больше учеников сами стали Учителями.

Старожил Достижения:

Очки
    10,419
    Уровень
    24

Учитель не тот, у кого больше учеников, а Тот, у кого больше учеников сами стали Учителями.
    Учитель не нуждается в учениках, от его присутствия люди стараются на него походить!!!
    У одних Учитель зло, а у других - добро, свобода выбора за человеком
    А когда Учитель прилагает усилия для обучения, то он не Учитель, а насильник
    Так почему ты пропагандируя своего Учителя делаешь из него насильника?

Awards:
    Calendar Award

Очки
    15,178
    Уровень
    29

Учитель не нуждается в учениках, от его присутствия люди стараются на него походить!!!
    У одних Учитель зло, а у других - добро, свобода выбора за человеком
    А когда Учитель прилагает усилия для обучения, то он не Учитель, а насильник
    Так почему ты пропагандируя своего Учителя делаешь из него насильника?
    Господа, сообщаю, Учитель Паршек искал себе самого маленичкого ученика, и нашёл, и дал ему новое Имя Ош, отдал ему все свои рукописи да благословил отредактировать, расшифровать. Ош с благодарностью и честью принял, признал и вот уже 40 лет исполняет волю своего Учителя.
    За практику, за дело, в 1994 году последователи назвали его Учитель Ош. Он единственный уполномоченный освоить и донести человечеству всю правду о своём Учителе. Клевету, неправду о Учителе здесь пресекаю, а навязывание удаляю. Всё добровольно, силой мил не будешь. Благодарю за понимание.

Старожил Достижения:

Очки
    10,419
    Уровень
    24

Господа, сообщаю, Учитель Паршек искал себе самого маленичкого ученика, и нашёл, и дал ему новое Имя Ош, отдал ему все свои рукописи да благословил отредактировать, расшифровать. Ош с благодарностью и честью принял, признал и вот уже 40 лет исполняет волю своего Учителя.
    За практику, за дело, в 1994 году последователи назвали его Учитель Ош. Он единственный уполномоченный освоить и донести человечеству всю правду о своём Учителе. Клевету, неправду о Учителе здесь пресекаю, а навязывание удаляю. Всё добровольно, силой мил не будешь. Благодарю за понимание.
    Если Я владею самим собой, то мне надо еще кем-то владеть?
    А если я не владею самим собой, то мне надо кем-то владеть?
    Учитель находится в Духе или в Материи?

Ваши права