Снежный коллапс в Киеве. Шел 112 день зимы... :)
Добро пожаловать!
FORUM.KIEV.UA - ФОРУМ КИЕВ ЮА
Максимум общения, минимум правил.
Киевский форум с самомодерацией
1. Автор темы - руководит темой. Может удалять чужие сообщения.
2. Уровень флуда, офф-топа, регулирует лишь автор темы.
3. Модераторы удаляют лишь грубые нарушения: закон, спам, мат...

Показано с 1 по 11 из 11
Like Tree2Likes
  • 1 сообщение от Alex LM
  • 1 сообщение от КРОН
Тема: Снежный коллапс в Киеве. Шел 112 день зимы... :)
    Администратор Достижения:
    OverdriveRecommendation First ClassThree FriendsTagger First ClassВетеран

Очки
    66,742
    Уровень
    63

Снежный коллапс в Киеве. Шел 112 день зимы... :)

Киев, 23 марта 2013, 13.00 по киевскому времени, снежный коллапс, пересечение проспекта Палладина и проспекта Победы. Машины стоят брошенные в снегу больше 16 часов. Люди ходят по проезжей части. Транспорт не вышел на маршрут. Такого Киев еще не видел! Ни одной снегоуборочной машины на проспекте Палладина за все это время! Накануне, 22 марта, вместо того, чтобы убирать снег, просто перекрыли въезд в Киев по Житомирской трассе. Люди замерзали в пробках на подъезде к Киеву по нескольку часов. Кто-то бросал машины и шел по колено в снегу в Киев по нескольку километров.

13:00 (примерно) Проспект Победы, Святошинский мост.
    Где ещё увидишь БТР вытаскивающий застрявший трактор, который приехал снег очищать (судя по всему ещё 22 числа)
    Santop нравится.

Старожил Достижения:
    1 год регистрации5000 Experience PointsThree Friends

Очки
    7,858
    Уровень
    21

Давно у меня зреет мысль, что для спасения Украины ей нужно какое либо потрясение из вне. Так уж устроен радовой украинец. Если нет какого либо внешнего фактора угрозы он почему то начинает портится. Все ему плохо: соседи, правтельство, все вокруг иным словом.
    И вот реальный пример угрозы из вне, тот же снегопад Киеве. Не знаю как вам, а лично мне это понравилось. Народ как то сразу поменялся. Помогают друг другу, вытаскивают машины, во дворах сами начали снег расчищать, а не плакатся на дворников, жеки, правительство. Вспомнили что у нас есть армия, ГАИшники те же как то поменялись. Вообще люди как то взбодрились. Разговаривают, смеются, шутят не взирая на все приколы погоды. Знаю людей которые специально в субботу, воскресенье выезжали на внедорожниках проехаться и вытаскивали из заносов "пузотерки" и скажу вам только положительные эмоции.
    Уроды конечно находятся, как же без них. Сам видел как таксист трехэтажную сумму заломал опаздующему куда то человеку. Но эти уроды которые наживаются на людской беде, их единицы.
    Santop нравится.

Старожил Достижения:
    Three FriendsВетеран50000 Experience PointsCreated Album pictures
    Awards:
    Posting Award

Очки
    97,506
    Уровень
    76

Цитата Сообщение от krg Посмотреть сообщение
    Помогают друг другу, вытаскивают машины, во дворах сами начали снег расчищать, ... Знаю людей которые специально в субботу, воскресенье выезжали на внедорожниках проехаться и вытаскивали из заносов "пузотерки" и скажу вам только положительные эмоции.
    От таких "вестей", теплее как- то становится на душе.

Старожил Достижения:
    1 год регистрации10000 Experience Points

Очки
    11,918
    Уровень
    26

Про які "внєдорожнікі" ви кажете? У ніч з п'ятниці на суботу я до четвертої ранку спостерігав як викопували крузер із замету посеред вулиці. Вп'ятьох! Щоправда лопат було лише дві. Наранок пішов з дитиною погуляти, так замети виявилися мені по шию.
    Під'їхав до них комунальний тракторець, але гребти не наважився. Зателефонував кудись та поїхав геть, а незабаром приїхав великий грейдер з ковшом і проклав шлях в одну автівку завширшки.
    Аби не постраждати від катаклізму потрібно було лише дослухатися до попередження про заметіль та не виїжджати із стоянки автівкою. То і не знадобилася б нікому героїчна допомога самих собі.
    Мало що самі дурноробством півночі займалися, так ще й комунальній техніці завадили працювати.

Старожил Достижения:
    Three FriendsВетеран50000 Experience PointsCreated Album pictures
    Awards:
    Posting Award

Очки
    97,506
    Уровень
    76

Kick, ну шо Вы все о плохом?! Негатива из зомбоящика в новостях (больше ничего не смотрю) хватает.

Старожил Достижения:

Очки
    11,918
    Уровень
    26

Хіба це погане? Пригоди та й годі.
    А нашим синоптикам я вдячний за попередження. Моя автівка стоїть чистенька, сухенька та справна із четверга у гаражі. Щоправда вже три дні розмірковую яким чином його відчинити - лопата ж також стоїть у гаражі...

---------- Добавлено в 12:42 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 11:49 ----------

---------- Добавлено в 13:38 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 12:42 ----------

Весну не довго ціпило.
    -----------------------

Зима недарма сердиться,
    Часи її минули.
    Весна їй в шибки гатить
    Та копняки мантулить

Аж раптом все змінилося
    На зиму всі гвалтують
    Шпаки у небі синім
    Як мавпи лементують

Зима навкруг ще порпає,
    На весну все бурчить.
    Та в вічі їй регоче,
    Чимдуж лишень сурмить

Сказилася нечиста
    Та, снігу захопивши,
    Поцілила, тікаючи,
    У немовля, заціпивши

Весну недовго ціпило:
    Натерла снігом тім'ячко,
    Прибралася, умилася
    Та й вийшла на подвір'ячко

=Федір Тютьченко=

---------- Добавлено в 14:35 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 13:38 ----------

До речі про "зомбоящик", сантор, ви даремно негативно відгукуєтеся.
    Таких аморфних новин "ні про що", давно вже не було. Лише у неділю увечері вийшли "розгромні" репортажі про жертви та звитяги пересічних киян у прагненні до пересування з пункту А в пункт Б.
    Три доби я визирав у вікно та зазирав у телевізор, порівнюючи картинку. Враження наче наших бравих репортерів заціпило на вчорашніх, позавчорашніх та відверто архівних подіях. Навіть російські канали один поперед одного розповідали про київські затори, замети та тисячі "бурлаків на Дніпрі". Про оголошення свята безгосподарності та бездоріжжя у понеділок я довідався випадково, прочитавши про це у плинній стрічці новин на 5-му каналі. А потім це підтвердила завдитсадочка, повідомивши що у держслужбовців у понеділок вихідний день і садочок не працюватиме взагалі через те, що немає можливості завезти харчі.
    Проходячи вранці повз дитсадок я побачив покинуті прямо перед ворітьми легковики. Вже заметені, обгорнуті трактором та вмерзлі надовго.
    Зате реклами надивилися в очікуванні бодай-яких новин на рік вперед.

---------- Добавлено в 15:11 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 14:35 ----------

Про хліб та тупість: бачив сьогодні як "обличчя не обтяжені інтелектом" гребуть по 5 буханців українського. Батонів не було у тій крамниці куди я зайшов.
    А за 600м у супермаркеті хліба було вдосталь будь-якого, хоч вдавися.
    Слушна думка: оголосити зранку що відзавтра потеплішає назавжди і сніг зникне туди ж. Заметів не стане до вечора.

Про "космічні об'єкти" Черновецького: дивацькі накриття на зупинках швидкісного трамваю від опадів не захищають. Сьогодні бачив як працівники у "жовтушках" таскали сніг на простирадлах з підземного переходу. Через те що вони прозорі, вони й від сонця не захищають. Може вони відбивають якісь невідомі землянам космічні промені?

---------- Добавлено в 15:52 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 15:11 ----------

http://censor.net.ua/cnPlayer.swf?vf=130325_blk
    Последний раз редактировалось Kick; 25.03.2013 в 16:15.

Старожил Достижения:

Очки
    11,918
    Уровень
    26

Ще раз дякую синоптикам за вчасне попередження про заметіль.
    Такий протиугонний пристрій навіть шкода руйнувати:

Автівка марна річ і сьогодні. Десятки тисяч кінських сил корисні лише тоді, коли попереду вільний шлях.
    Я на своїх двох "зробив" цю силу силенну "як стоячих".

А такого "цирку на дроті" я ще не бачив ніколи:

---------- Добавлено в 11:39 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 10:53 ----------

Єдиним надійним засобом пересування на сьогодні є залізниця. Усі хто мешкає та працює поруч із міською електричкою приречені вчасно діставатися місця роботи.

Старожил Достижения:

Очки
    11,918
    Уровень
    26

Лайтеся ви чи не лайтеся, а
    Надзвичайний стан у Києві, який було оголошено в суботу, триватиме ще близько тижня.

Таку думку висловив голова КМДА Олександр Попов на брифінгу в неділю, повідомляє УНІАН.

"Надзвичайна ситуація ще триває. І думаю, що ще як мінімум тиждень буде", - сказав Попов.
    Це він мав на увазі те що стосується заметів на шляхах. Чому не півроку - достатньо подивитися прогноз погоди, згідно якого відлига почнеться через тиждень і давно вкрадені комунальні гроші киян відпрацює сама природа.

Але ж надзвичайна ситуація можлива не лише через замети, але й через їх танення. Надішлю листа цьому телепню, може він і не знає що сніг не випаровується а утворює великі калюжі на сонці?
    Ховайте снігоходи та витягайте водні мотоцикли! Каналізацію ця комуняцька сволота чистила ще за царату.
    Последний раз редактировалось Kick; 26.03.2013 в 14:10.

Старожил Достижения:

Очки
    11,918
    Уровень
    26

Повідомляю що мій комунальний гараж на 600 боксів потрапив до переліку стратегічних об'єктів категорії дороги на Кончу-Заспу та майданчика перед КМДА. Його було звільнено від снігу ще у неділю 24/03/2013 р. за допомогою спецтехники.
    Спостерігаючи за тижневим копирсанням у заметах решти мешканців, що не мають для держави стратегічної ваги, моя самооцінка підноситься усе вище й вище над ними. Невже цієї зими я так і не потримаю лопату в руках?

Щось я зовсім втратив напрям діяльності, стратегію та пріорітети комунального господарства нашого міста. На шляхах люди автівки покидали та пересуваються пішки через замети, а в чей час два трактори цілий день звільняли від снігу мій гараж ...

Новичок Достижения:
    Tagger Second Class

Очки
    47
    Уровень
    1

Как-то пережили...

Старожил Достижения:

Очки
    11,918
    Уровень
    26

Нехай би ліпше сніг лежав. Хоча б не було видно рівчаків, якими нас змушують пересуватися правила дорожнього руху.