Бог Ош (в миру Іванов П.К.) за ділом.
Добро пожаловать!
FORUM.KIEV.UA - ФОРУМ КИЕВ ЮА
Максимум общения, минимум правил.
Киевский форум с самомодерацией
1. Автор темы - руководит темой. Может удалять чужие сообщения.
2. Уровень флуда, офф-топа, регулирует лишь автор темы.
3. Модераторы удаляют лишь грубые нарушения: закон, спам, мат...


Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 22
Like Tree1Likes
Тема: Бог Ош (в миру Іванов П.К.) за ділом.
 1. #1
  Senior Member Достижения:
  Tagger Second ClassCreated Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience Points
  Awards:
  Calendar Award

  Регистрация
  13.03.2013
  Адрес
  Райськє місцє
  Сообщений
  2,698
  Очки
  16,414
  Уровень
  30


  Бог Ош (в миру Іванов П.К.) за ділом.

  Загартування - наука всіх

  Ош
  Люди Господу вірили, як Богу.
  А Він сам до нас на землю прийшов.
  Смерть як таку вижене.
  А життя у славу введе.
  Де люди візьмуться? На цьому бугрі.
  Вони гучно скажуть слово.
  Це є наше райське місце.
  Чоловіку слава безсмертна.
  До нас на Землю прийшов живий незалежний чоловік за ділом Бог Ош, його особисте ім’я Ош, прізвище від людей Іванов Порфирій Корнійович. Як сказано в його гімні, його основна мета – смерть від всіх земних людей вигнати, зробити на Землі людям рай. Він свою мету практично звершує. Він, як живий незалежний чоловік, показав усім своє лице, написав своєю рукою своє ім’я, життєвий закон людям. Ми, всі люди, ради свого життя маємо йому вірити, його знати, виконувати його заповіді, щоб нам не страждати в своєму житті. Таку високу мету може мати тільки Бог Землі, через це його перші учні піввіку тому за діло визнали Переможцем природи, Учителем народу, Богом Землі. Він сам не називав себе Богом. Йому люди дали це ім’я за його корисне діло, котре він зробив людям. Він говорив: «Я це ім’я (Бог) отримав у людей через діло моє, я відкрив сліпим світло. Не заперечуйте їм». 7702. Він калік, сліпих робив здоровими. Порятунку в житті без Бога не буває, треба Бог. Тепер його учні просять всіх людей всього світу визнати Бога Ош (Іванова), вірити йому, виконувати його заповіді. В першу чергу ми просимо українців і діаспору визнати Бога Ош, розказати іншим.
  Народження Іванова П. К. В 1898 році 20 лютого в Україні, Луганська об., Лутугінський р., с. Оріхівка, народився Нестеренко Порфирій Корнійович. Прізвище його батька було Нестеренко, потім змінилося на Іванова. Його прізвисько Паршек. Про батька Порфирій писав: «Батько, отець український рідний». 1977. Іванов українець за походженням. У Паршека, як і в усякого святого, є два прізвища або імені. Іванов – це від предків, друге ім’я Ош Паршек написав сам ради Бога. Спочатку учень написав Учителю Іванову, як Богу, свій звіт, що він зробив у житті. Іванов звіт прийняв, і учневі написав нове прізвище Ош, як Отець сину, замість старого предкового. Учень ім’я Ош прийняв, назвав Учителя Богом Отцем Ош, а себе сином Ош. Учень ім’я Ош не присвоює, це ім’я є спільне всіх наших людей. Якщо Іванов є Бог Отець для одного, то він є Бог Отець і для багатьох. Тому пишемо: Бог Ош (Іванов).
  Спільне імя Ош народу Бога. Бога без особистого імені не буває. Учитель заповідав, щоб усі наші люди обрали одне ім’я: «Треба нам, всім людям, обрати одне імя, і ним як таким базуватись. Він між нами такий зароджений один чоловік з таким поняттям». 1974.06-11. Спочатку ми вважали, що одне ім’я має бути або Іванов, або Паршек. Але Учитель написав у своєму зошиті прізвище Ош. Учитель писав, що він з людьми поділився: залишив людям все людське, що від них отримав, а із собою взяв тільки Боже, холодне і погане. На підставі цього учень зрозумів, що Учитель через учня пропонує всім нам обрати одне ім’я Ош і на ньому одному базуватися в житті. Вірні учні обрали одне ім’я Бога Ош. Тому пропонуємо всім обрати Ош, як спільне ім’я народу Бога. Ім’я Ош є велике, святе, через нього звершиться все. Бог Ош (Іванов) є наш Отець, а ми його сини. Тепер ми просимо вас усіх визнати Бога Ош. З живим Богом всім буде легше і краще.
  Дорога Бога – незалежність від природи. Паршек 35 років жив, як усі люди, залежні від природи. У них є потреби їжа, одяг, житловий дім, котрі придбаваються через труд в природі. Потім йому пришла свідомість, що всі люди через свою залежність хворіють і вмирають, не задовольняються в житті. Таке залежне людське життя він не визнав істиною. Треба пробувати жити незалежно від природи, без потреб їжі, одягу, житлового дому. Він вирішив на собі провести такий експеримент, став обходитись без потреб, не вживав їжу щодня, ходив в одних трусах зимою і літом, не мав потреби житлового дому. Шукав людям в природі засоби для здоров’я, допомагав бідним, хворим, учив. Так без потреб прожив 50 років. Йому допомагала природа, давала йому сили для життя, він її любив, як матір рідну. Природа його народила. Повітря, вода і земля – це його милі, невмираючі друзі, йому в усьому допомагали. Природа дала йому сили допомагати бідним, нужденним, хворим людям. Люди, котрим Іванов допоміг в здоров’ї, назвали його за корисне діло Учителем народу, Богом землі. Так народився Бог через своє діло: не одягався, не вживав їжу, не потребував житлового дому. Можна сказати, Паршек є послідовник Христа. Іванов взяв вчення від Христа, виконав всі заповіді Христа, доповнив своїм вченням, і навчив людей, тому прославив Христа. Христос для Паршека є дорога, істина і життя. Він заслужив називатися великим у царстві Божому. У Іванова, як Бога, закони такі само, як у Христа. Люби Бога твого. Люби людей, як себе. Бажай людям те, що собі хочеш. Зробити з ворога любимого друга. Іванов піввіку, від 1933 до 1983 року, виконував заповіді Христа, а в 1983 році всім написав: «Я зробив те, що колись говорив нам Христос». 1983.02. Іванов жив не за рахунок технічного, штучного, а за рахунок святого духу в природі, котрого отримував через загартування в природі. Він говорив, що зима, мороз, сніг – це його дух святий. Через це Іванов називається Бог Дух Святий, він об’явився в 1979 році. Христос виконував волю свого Бога Отця, через це він називав себе сином Його. Подібно до цього Іванов виконував волю Христа, через це він називав себе сином відносно Христа. Отже, Христос для Іванова був Бог Отець. Так Христос завдяки Іванову зробився в людях Богом Отцем. Так Іванов через Христа прийшов до Бога Отця. Виконались слова Христа. Він говорив, що до Отця приходять тільки через Христа. Христос говорив, що Отець і Син є одне. «Хто бачив мене, той бачив Отця». Христос говорив, що він іде до Отця. Це виконалось. Ми пропонуємо всім його заповіді знати і виконувати.
  Іванов створив науку незалежність, вона записана в його працях, їх близько 300. Він є Бог всіх людей світу, всіх людей планети Земля. Це його заповіт. Все, що він має, його вчення, рукописи, слова, діло – все це належить народу всієї Землі, незалежно від національності, релігії тощо. Це все є спільне надбання всього людства. Праці Іванова П. К. належать всім людям і кожному. Він любить всі національності однаково. Це все треба не одним руським, а всім людям всього світу. Мова рукописів Іванова – це суміш російської й української мови, приблизно порівну. Праці Іванова ми переклали на літературну російську мову, щоби була можливість перекладати праці на мови всіх народів світу з допомогою словників. В працях Іванова є все, що треба для життя. Всі читайте, розумійте, виконуйте. Кожен бажаючий має право перекласти праці Іванова П. К. з російської на свою рідну національну мову, і розповсюджувати без авторського права не з корисною комерційною метою, як подарунок. Просимо українську діаспору перекласти праці Іванова П. К. на англійську та інші різні національні мови, і розповсюдити, як подарунок.
  Праці Ош (Іванова) – це життєвий закон Бога для всіх людей. Заповіді Іванова – це закон для виконання прямої дії. Таким чином Бог замінить законодавчий орган будь-який, він не треба буде. Якщо люди будуть виконувати закон Бога, в житті людства буде порядок, мир, любов, природа людей не буде карати, а піде назустріч. Незалежні люди не будуть красти, убивати, не будуть хворіти і вмирати. Не буде тюрми і лікарні. Не буде армії, зброї, не буде війни. На землі буде рай. При цьому будуть виконані всі заповіді Христа, бо Іванов робив те, що колись говорив нам Христос.
  Іванов виконав заповіді Христа і навчив інших. Христос говорив: «Полюби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею твоєю, і всією думкою твоєю. Це є перша і найбільша заповідь. Друга ж, подібна до неї: люби ближнього твого, як самого себе. На цих двох заповідях утверджується весь Закон і пророки». Мф 22:37. «Все, чого бажаєте, щоб вам робили люди, так і їм робіть. В цьому є Закон і пророки». Мф 7:12. Христос не виконував закон Божий від Мойсея, котрий учив євреїв любити євреїв і ненавидіти ворогів, їх убивати, мало-помалу завоювати світове панування, щоб залишились євреї й їх раби. (Див: Второзаконня гл.7, 11, 20). Христос говорив учням, що любіть ворогів ваших, благословляйте їх, прощайте їм провини, але не карайте, не вбивайте. Найдорожча заповідь Христос – людям бути в житті незалежними від природи, тобто основних потреб людей їжі, одягу, житлового дому. Бо через свою залежність люди втрачають здоров’я і вмирають. Залежність веде до смерті, а незалежність до продовження життя. Він заповідав: «Не турбуйтесь і не кажіть, що нам їсти? Чи що пити? або: у що одягнутись?» Мф. 6,31. Терпінням спасати свою душу, терпіти холод, голод. Причина всіх бід людства в тому, що не виконують заповіді Бога, які ведуть людство до незалежності від природи. Далі про це докладно.
  Христос учням на прийомі обливав холодною водою ноги до колін, учив, щоб і вони обливали ноги один одному. Христос говорив: «Отже, якщо Я, Господь і Учитель, умив вам ноги, то і ви повинні вмивати ноги один одному. Бо Я дав вам приклад, щоб і ви робили так само, як Я зробив вам». Ін13:5. Христос заповів любити всіх, вітати знайомих і незнайомих, щоб мати нагороду від Бога. Він говорив: «Бо коли ви любите тих, хто любить вас, яка вам нагорода? І коли ви вітаєте тільки друзів ваших, що особливого робите? Отже, будьте досконалі, як Отець ваш досконалий». Мф 5:48. Христос заповідав поститися щотижня. Дні посту визначені через такі слова: «Чи сумують весільні друзі, поки з ними жених. Але настануть дні, коли відберуть у них жениха, і тоді будуть поститись». Мф 9:15. Очевидно, Він говорив про Себе. Христа відібрали в учнів у п’ятницю, Його розіп’яли, тіло поховали. А в неділю Він вийшов із гробу, прийшов до учнів, їв разом із ними рибу і мед. Лука 24:43. Отже, Христа відібрали в учнів з вечора п’ятниці до неділі приблизно 42 години, у цей час треба поститись. Христос заповідав допомагати бідним, нужденним, дати милостиню на хліб на день. Голодного нагодувати, роздягненого зодягнути. Христос сказав: «Коли хочеш бути досконалим, піди продай добро твоє і роздай убогим; і матимеш скарб на небесах; і приходь та йди слідом за Мною». Мф 19:21. Учив усі блага суспільства розподіляти між усіма людьми порівну, має бути всім однакова зарплата. Згадаймо притчу про зарплату один динарій в день. Багатий не ввійде в Царство небесне. Прощати людям провини, не карати тюрмою, не вбивати. Христос заповідав просити в ім’я Його: «Якщо перебуватимете в Мені, і слова мої у вас будуть, то, чого б ви не захотіли, просіть, і буде вам». Ін 15:7. Ці заповіді Христа треба виконувати: "Всякого, хто слухає ці слова і виконує їх, уподібню мужеві мудрому. А всякий, хто слухає ці слова і не виконує їх, уподібниться мужеві нерозумному". Мф 7:24. "Хто порушить одну із цих заповідей найменших і навчить того людей, той найменшим назветься в Царстві небесному, а хто виконає і навчить, той великим назветься в Царстві небесному". Мф 5:19. Іванов виконав заповіді Христа, і навчив людей, тому заслуговує, щоб його називали великим, мудрим у царстві Божому.
  Христос дав заповіді, а Іванов зібрав їх у систему, виконав їх, навчив того людей. Зараз найголовніше, всім людям треба здоров’я. Через догляд за собою не простуджуватися і не хворіти, запобігати всяким хворобам, щоб не попадати в лікарню і тюрму. Іванов приймав всіх нужденних, бідних, хворих, хто просив. Він робив подібно тому, як робив Христос. Клав руки на тіло, через свої руки током убивав біль, вводив дух, обливав водою, давав усно заповіді, що робити в житті. Вони всі взяті у Христа. Христос учням на прийомі обливав холодною водою ноги до колін. Іванов це ввів у систему, Він сам обливався холодною водою і навчив людей. Він на прийомі учням обливав ноги холодною водою, ще здоровіше буде, якщо обливати все тіло. Христос заповів любити всіх, вітати знайомих і незнайомих. Іванов це виконав, здоровався з усіма, знайомими і незнайомими. Він заповідав здороватися з усіма людьми, котрих зустрічають. Христос заповідав поститися щотижня. Іванов це виконав, ввів у систему. Він сам терпів без їжі й заповідав учням терпіти без їжі щотижня 42 години з п’ятниці до неділі. Христос заповідав допомагати бідним, нужденним, дати милостиню на хліб на день. Паршек це виконав, ввів у систему. Він заповідав найти бідного, нужденного, дати 50 копійок із словами про себе: мовляв, даю за те, щоб не хворіти. Так робити завжди. Христос заповідав просити в ім’я Його. Іванов це виконав, ввів у систему. Він говорив: «Проси Мене – будеш здоровий». Просити так: «Учителю, дай мені здоров’я». Люди просять і отримують реально, це живий факт. Чим більше люди звертають увагу на Учителя як Бога, просять Його, прославляють, тим більше Учитель впливає на людей, дає все для життя, що просять. Коли всі люди будуть просити в Учителя мир, тоді буде мир на землі. Не будуть попадати в лікарню і тюрму. Учитель писав про прийом: «Чоловіка ми прийняли, як усіх я приймаю. А потім водою холодною облили, потім він прийняв таке вчення, що робити. 1. Треба два рази, вранці й увечері, купатися холодною водою. 2. З людьми здороватись, жодного чоловіка не проходити. Твоє діло – їм сказати, а їх діло – вони як хочуть. 3. Треба знайти чоловіка нужденного, йому треба дати 50 копійок. Сам собі скажи: я, мовляв, ці гроші даю за те, щоб мені не хворіти. 4. У пятницю о 6 годині повечеряв, лічи 42 години, у неділю о 12 годині будеш їсти. Вийди надвір, з висоти тягни повітря й говори: "Учителю, дай мені здоровя". Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Твоє здоров’я – це є все. 5. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь. Це твоє законне в цьому діло. Не будеш це робити – у тебе реального нічого не вийде». 1983.03. Загартування – це наука всіх людей усього світу, джерело людського життя. Хто виконує, той запобігає всякому захворюванню, всякій біді.
  Основні пропозиції або заповіді Іванова і Христа. Учитель Іванов пише про нову країну: «Учитель вносить людям свою еволюційну спільну свідому пропозицію, щоб жити в природі однаково. Не треба ніякої в житті політики, не треба такий ріст економіки. Нам треба рівна, одна для всіх зарплата. Ми, всі до одного чоловіка, повинні із цим утриманням погодитись, і взяти свою належну спільного блага зарплату від малого і старого 33 карбованці в місяць. Ми повинні всі наявні засоби в житті ліквідувати. Борги наявні людям люди повинні простити. Злоби на кожного чоловіка і ненависті не мати. Випустити всіх ув’язнених і божевільних з моєю ідеєю, за що ніхто і нічим не буде винуватий. Будуть жити в природі за вченням Учителя. Буде нам всім мало, всім прибавимо». 1978.06.07. Христос говорив: «Не суди…». Іванов повторює: «Наша велика помилка, що ми караємо, а не прощаємо». Бог Ош (Іванов) нам всім прощав і нам велів. За його наукою, ми будемо кожному за провини прощати, а не віддавати судді, щоб він засудив і посадив в тюрму, як це робилось по-старому. Це є заповіді Христа й Ош (Іванова). За цей наш вчинок нас Бог, природа і люди будуть любити. Люди не будуть робитися злочинцями, їм не треба буде тюрма, юстиція, міліція, війська. Учитель пропонує всіх ув’язнених звільнити, котрі виконують його ідею. У Христа є ідея однієї всім зарплати. Дивіться притчу про господаря, який наймав робітників за плату один динарій в день, або 30 в місяць. Іванов цю ідею розвинув. Він пропонує: всім людям згодитись і взяти однакову зарплату 33 карбованці в місяць. Якщо буде мало, всім прибавимо однаково. Діти мають бути на своєму утриманні, а не батьків. Природа і люди за цей вчинок нас всіх полюбить, не буде карати. Бог не за таких жадних, хто не хоче свою зарплату урівняти. Нам, всім людям, із цими пропозиціями треба згодитись, і хоч поступово виконувати, якщо не можемо зразу. Якщо ми всі цього не виконаємо, то у нас такий безлад і залишиться, нам не допоможе Бог, природа буде карати хворобами, смертю.
  Війни не буде між спільним надбанням. Скільки існує людство, стільки люди воюють між собою за землю, територію. Війна буде до тих пір, поки люди не усвідомлять, що земля й усі природні багатства є спільне надбання людства, вона чужа природна, її не можна присвоювати, нема власності, нема власника. Така заповідь Іванова Є своє тільки тіло чоловіка. Природа народжує людей для життя, а є такі неправильні люди, що викачують з природи газ, нафту, продають за гроші, роблять зброю, убивць, щоб убивати природних людей. Коли землю будуть вважати спільним надбанням, такого не буде. Христос заповідав: «Любіть ворогів ваших». Іванов учить: «Не присвоювати, а поступатись. Він хоче твоє місце зайняти – ти йому поступись, але не говори, що це місце «моє». Такого місця свого нема в житті. Є місце природне. Бачиш його неприємність, він іде, хоче тобі перешкодити своїм злом. Ти розуміюча особа, твоя ввічливість, повинен зупинитись і йому з любов’ю дати дорогу – ніякий звір чи ворог на тебе не піде, ти будеш урятований у житті своєму. Це єсть природа, не присвоюй місце до свого імені й не говори: це місце моє». 8009.38.«Ніякої війни не буде між спільним надбанням усього людства. А Паршек ці засоби найшов для всього світу всіх людей. Це Чувілкін бугор, наше райське місце, чоловікові слава безсмертна. Не вмієте жити по-природному. Відмовтесь, сусіда чужим не вважай, живи ти, як із своїм, не жалій нічого, люби його діло душею й серцем – ось тоді не буде війни. Своє місце не визнавати». 8009.39. Див.: Ош. Життєвий закон Паршека. 2008.
  Чому Іванов називає себе за національністю руським? Тому що його предки були руські, як і всіх українців. Учитель пише, що руські були.Тому руські мають бути завжди. Бо назва «руський» це древня назва нації, їй тисячі років, прийшла на землю разом із нацією на берегах Дніпра. Назва нації невіддільна від самої нації. Назва визначає націю. Нації без імені не буває. Нема назви – нема нації. Назва «Русь» має величезну силу, природну життєву енергію для нашої нації, вона завойована кров’ю, це наш меч і щит. Чому Русь так називається? Бо земля наша русою зветься, звідси прикметник «руський». Про це говорить пам’ятка «Валесова книга», д. 24г: «Про ту зі старих часів землю нашу Союзу Антів (Київську Русь), яка через кров, щедро пролиту на ній, русою зветься, бо руду (кров) лили, і так в спрагу її до кінця. І буде та земля наша прославлена племенами і родами». 880 р. Іванов вживав слова українські й російські однаково. Мова рукописів Іванова – це суміш російської й української мови, українських слів близько 500. І всі ці слова Іванов називав руськими. Від назви нації «руський» не можна відмовлятися нам з вами в Україні. Інакше природа нас буде карати, поки ми знову не станемо називатися руськими. Нація руська має бути вічно, це шанування пам’яті предків. Як відомо, назва нашої країни мінялася 20 разів, і буде мінятись через політику. Це – Оріана, Антія, Україна-Русь, Україна і т.д. Чому мови різні? Тисячу років тому мова Київської Русі й Московії була однакова руська, бо в той час в Московію на береги ріки Москви переселилися руські мешканці Русі. Лінгвістам відомо факт, що за тисячу років словниковий фонд будь-якої мови змінюється на 20 %, це природно. За тисячу років мова України і Росії змінилась приблизно на 20 % відносно початкової по-різному, бо вони є в різних місцях. А між собою їхні мови різняться приблизно на 40 %, це природно, так природа творить множину націй. У полі є різні квіти, так і це. Неправильно вважати, що якась краща за іншу. Кожна мова хороша по-своєму, одна другу збагачує, доповнює. Це наше багатство, якщо ми єдині. Ми всі з вами, народи України і Росії, повинні любити мову і діло один одного, цінувати, берегти, як око. Народ України і Росії – це одна руська нація, з одного кореня, одна сім’я, вона вічна. Ми руські. Висновок. Бог Ош (Іванов) не розділяє народи, а через єдину мову об’єднує, відроджує єдину Русь, творить мир між народами. Іванов протилежний політиці. Якщо ми визнаємо Ош (Іванова) Учителем і Богом, то він для нас усіх приклад в житті. Якщо він називав себе руським, то ми пропонуємо всім жителям України називатися за національністю руськими. А говорити по-своєму, як звикли. Щоб шанувати память тих, хто щедро проливсвою кров за Русь і Україну, пропонуємо країну називати Русь-Україна, або Україна-Русь.. Запросити всіх русів єднатися навколо Русі-України. Так буде правда, мир. Слава Україні, героям слава.
  Чому треба Бога знати і виконувати заповіді Бога? Тому що за невиконання буде від природи покарання. Іванов, як Бог, пише: «Я не прийшов на землю для того, щоб осудити грішного чоловіка, що не знає в житті. Я прийшов осудити праведного, хто багато вірив, але виконувати не захотів. Цьому не буде прощено. Його зігнати із землі. Сам жив за рахунок цього обману». 6612.190. Іванов говорив, що буде велике горе книжникам, фарисеям, лицемірам. Вони слово не виконують. Україна народила Бога Ош (Іванова), знала його в житті, багато вірила, але виконувати його заповіді не захотіла, крім невеликої групи людей. Також Росія знала Бога Ош (Іванова), багато вірила. Іванов часто приїжджав в Москву, давав здоров’я людям, говорив з ученими, просив їх обнародувати його вчення, але вони не захотіли виконувати його заповіді, а влада його за ідею посадила в тюрму і психіатричну лікарню на багато років. Церква не виконувала заповіді Христа й Іванова, котрі є однакові, Іванова, як Бога, ганьбила. Церква не виконувала заповіді Христа так, як Іванов. Учитель 50 років тому попереджав, що тому, хто не виконує його заповіді, буде погано. Тепер Бог осуджує. Церква тепер готується до майбутнього загробного життя в раю. Іванов пише про церкву: «Священик іде в пекло, а за ним решта». 1978. Бо вірили, але не виконували. Іванов не хоче, щоб священик і віруючі йшли в пекло. Іванов про майбутнє життя стверджує: якщо чоловік незалежний, загартований в цьому житті, то йому вже не треба боятися загробного життя. Душа не вмирає, не має кінця. Спочатку зробити рай на землі.
  Україна і Росія. Що буде Україні й Росії за те, що не захотіли виконувати? Учитель питає у природи, вона відповідає: «Єсть війни в житті для народу, як буде? Про це діло говорить природа: «Москва згорить, Київ теж». Десять років треба готувати себе в цьому ділі. Ми в житті злодії, ми вбивці всього. Не бережемо своє тіло, живемо за рахунок чужого, а своє ми хоронимо. Відходимо від природи. Себе хвалимо, Бога в цьому ганьбимо. Вважаємо, що ми єсть люди праві. Ось чим ми всі програємо в цьому ділі». 8009.98. Пророцтво частково здійснилось, через 10 років розпався СРСР. Іванов пише: «А про Москву сказала: «Вона не буде жити». Так що всім доля – це природа». 8109.68. Від природи пряма загроза зігнати із землі. Ми всі сьогодні бачимо, що Росія, порушивши міжнародний договір про мир, захоплює територію, готується до нападу на Україну. Бог завжди проти того, хто нападає. Бог завжди захищає ображеного. Назріває світова війна, в ній погано всім. В перемозі буде ідея Ош (Іванова). Щоб не сталося біди, народу Росії, України, віруючим церкви пропонуємо всіма спільними силами загартовуватися за даною системою, жити за вченням Учителя Іванова, поки не пізно. Отже, наука незалежність говорить, що на території України і Росії має бути єдина нова країна руських. Народам Росії й України тепер треба не воювати, а об’єднатись, любити один одного, жити однією сім’єю, не присвоювати землю, не говорити, що земля моя. Змагатися, хто краще виконає пропозиції Учителя Іванова. Ніяка стара країна тепер сама не відмовиться від зброї й армії, бо боїться ворога, міжнародні договори не діють, нема гарантії миру. Учитель пророкує, що зброя навіть ядерна, як продукт, буде застосовуватись у війні. Краще жити, ніж вмерти у вогні війни. Ніхто не хоче вмирати. Тому нам, всім людям, треба загартування – наука життя. Ми просимо: відтепер не треба воювати між собою, бо на землю прийшов Бог, він мирним шляхом задовольнить усі сторони, тільки визнайте його. Бажаємо щастя, здоров’я хорошого. Слава Україні. 2014.08.06. Ош.

  ---------- Добавлено в 04:54 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 04:49 ----------

  Доброго здоров'я. Дозвольте запропонувати до Вашої уваги праці духовного сина Вчителя Ош.
  http://users.i.kiev.ua/~osh/zmist.htm

 2. #2
  Senior Member Достижения:
  Tagger Second ClassCreated Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience Points
  Awards:
  Calendar Award

  Регистрация
  13.03.2013
  Адрес
  Райськє місцє
  Сообщений
  2,698
  Очки
  16,414
  Уровень
  30


  ​Зошити Паршека перекладені українською:

  Загартування і люди. 1967 рік 27 травня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_1.htm
  Люди. 1975 року 8 лютого. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_2.htm
  Люди. 1975 рік 10 липня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_3.htm
  Чоловік. 1975 рік 19 жовтня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_4.htm
  Бог прийшов на землю для порятунку душі чоловіка. 1975 року 29 грудня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_5.htm
  Це люди продовжують вивчати, розуміти цей бугор, де народиться чоловік нового характеру. 1976 року 29 червня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_6.htm
  Люди. Продовження. 1976 року 9 серпня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_7.htm
  Батько отець український рідний. 1977 рік 13 січня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_8.htm
  1977 рік 1 січня. 1977 рік 12 лютого. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_9.htm
  Богто Бог, та сам не будь плох.1977 рік 12 квітня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_10.htm
  1977 рік, він рокам початок. 1977 рік 5 липня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_11.htm
  Смерть Богові від мертвеців через їхнє безсилля. 1977 рік 2 жовтня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_12.htm

  Свято 60 річниці Жовтня. 1977 рік 2 грудня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_13.htm
  Початок. 1978 року 14 лютого. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_14.htm
  Це буде таке безсмертя. 1978 року 18 квітня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_15.htm
  Паршек. 1978 рік 13 травня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_16.htm
  Це треба. 1978 рік 15 серпня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_17.htm
  Ігоря діло. 1978 рік 2 листопада. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_18.htm
  Паршек. 1978 рік 7 грудня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_19.htm
  Паршек. 1979 рік 10 січня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_20.htm
  Паршек. 1979 рік 3 жовтня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_21.htm
  Паршек. 1980 рік 21 вересня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_22.htm
  Паршек. 1981 рік 26 лютого. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_23.htm
  Паршек
  продовжувач діла. 1981 рік 22 квітня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_24.htm
  Паршек. 1981 рік 28 вересня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_25.htm
  Паршек. 1982 р. 20 лютого. 1982 року 9 лютого. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_26.htm
  Паршек із загартуванням-тренуванням продовжує своє діло почате. 1982 року 21 квітня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_27.htm
  Не ображається на це Паршек. 1982 рік 29 вересня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_28.htm
  Паршек. Мій подарунок молоді. 1983 рік 2 лютого. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_29.htm
  Паршек. 1983 рік 20 лютого. Учитель Іванов. 1983 рік 10 квітня. http://users.i.kiev.ua/~osh/book_life_30.htm  ---------- Добавлено в 07:30 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 06:55 ----------

  Последний раз редактировалось святослав; 17.08.2014 в 06:17.

 3. #3
  Senior Member Достижения:
  Tagger Second ClassCreated Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience Points
  Awards:
  Calendar Award

  Регистрация
  13.03.2013
  Адрес
  Райськє місцє
  Сообщений
  2,698
  Очки
  16,414
  Уровень
  30

 4. #4
  Senior Member Достижения:
  Tagger Second ClassCreated Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience Points
  Awards:
  Calendar Award

  Регистрация
  13.03.2013
  Адрес
  Райськє місцє
  Сообщений
  2,698
  Очки
  16,414
  Уровень
  30


  доповнення

  Обговорення:Як це вийшло, один Бог знає

  Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.


  Статтю «Як це вийшло, один Бог знає» створено або суттєво доповнено в рамках конкурсу «Військова справа у Вікіпедії».
  Від розміру та якості цієї статті станом на 10 грудня 2014 року залежатиме остаточний бал конкурсанта, який її створив чи доповнив.
  Стаття оцінюватиметься в номінації «Найкращий внесок із написання статей про військову справу у Вікіпедії».
  Як це вийшло, один Бог знає

  Слово Іванова П. К. про війну

  Ош
  У світовій війні 1941 – 1945 років фашистська Німеччина отримала поразку. Кажуть, що руські солдати самі перемогли. А де ж був у цей час Бог? Він був у душі й серці кожного руського солдата. Це – Отець Ош (Іванов П. К.). Як це вийшло, один Бог знає. Комуністи хваляться, що завдяки комуністам перемогли німців. Нехай буде так. Тепер важливо знати причину війни. Через кого почалась війна? Хто організатор війни? Це треба знати, щоб осудити винуватця, щоб більше ніколи не було війни. Тут нам треба насамперед послухати Отця Ош, який був учасником війни, боровся проти німців. Отець Ош прийшов до висновку. Основна причина війни – безбожна комуністична ідеологія. А основні винуватці війни, організатори війни – це комуністи, бо вони перед війною оголосили війну всьому капіталістичному світові. Вони сказали: смерть капіталістам. Вони своєю войовничістю породили протилежну войовничу силу капіталістів. Радянський Союз був, як терорист проти капіталістичного світу. Тому капіталісти Німеччини на чолі з Гітлером першими зненацька напали на комуністичний Радянський Союз, щоб знищити терористів. Якби комуністи не оголосили війну капіталістам, а мирно жили в світі, не заважали капіталістам, то ніколи не було б війни. Треба жити державам, як учить Отець Ош. Він говорить: своє упроваджуй, але іншим не заважай. Із сусідом живи в дружбі, любові. Радянський Союз заважав усьому світу, тому Гітлер напав на Радянський Союз. Завдяки Отцю Ош Гітлера знищили, але при цьому загинули десятки мільйонів людей. Винні в цих жертвах є комуністи. Основна причина Вітчизняної війни – комуністична ідеологія, створена Марксом, Леніним, а вони єсть головні винуватці війни, у котрій загинули мільйони людей.
  Висновки війни. Безбожна комуністична ідеологія неправильна, помилкова. В результаті помилки комуністичної ідеології загинуло десятки мільйонів людей. Неправильною ідеологією не можна користуватися в житті. Основна помилка комуністів, що вони не визнають існування Бога. Вони є безбожники. Побудувати досконале суспільство без Бога неможливо. Бог є живий заслужений незалежний чоловік, якого люди за діло назвали Богом.
  Учитель Іванов був непереможній у війні з німцями. Проти німецької армії він виступив без всякої зброї, без всякого чужого, був в одних трусах. Досвід Учителя Іванова у війні нам, всім людям, тепер треба використати, бо ворог людського життя був і залишився. Він тепер ще лютіший, сильніший своєю технікою.

  Слово Учителя Іванова П. К.


  62. Люди бились до самої крові, їх нікому не втихомирити. А вчені люди шукали вихід із цього горя. Вони старались допомогти. Це була найзліша бойня. Її самі люди в цьому ділі зробили. Вони пішли й стали різати невинних людей. Хто в цьому поміг? Кажуть: руські самі в цьому перемогли. А де ж був у цей час сам Бог? Цій бойні кінця й краю не видно. Нема чоловіка такого з мислю таке діло призупинити.
  А чоловік своєю думкою взявся сам собою, своєю технічною силою покорити безвинного руського солдата – це Гітлер. Він із ненавистю, із злом ставився до національностей, до євреїв, став до самого кореня знищувати. Це така була його задача в людях. Він їх у цьому звинуватив через Маркса й Енгельса. Вони помогли Леніну теорією встановити Радянську владу. Це революція, вона повинна пройти по всьому світові. Такий був у житті людський лозунг: смерть капіталу. А раз комуністи оголосили такі слова в світі, значить фашист через це все пішов війною перемогти руських. Гітлер оточив себе малими державами, їм сказав: смерть комуністам за їхню ідею. На це все люди згодились, узяли зброю в руки й стали сперш українців убивати разом з євреями, а потім руського комуніста. Він пішов не на життя, а на смерть. Він думав: своєю головою заволодіти всім світом. Через такий жахливий учинок, котрого став робити в житті Гітлер, керівники великих країн як Америка, Англія й Франція Рузвельт, Черчіль, де Голь із своїм наміром примкнули до Росії, до Сталіна.
  63. Приїхали в Потсдам, домовились усі цього ворога Гітлера знищити. Руські терпіли від такого блискавичного наскоку. Він бомбив авіацією мирне населення. Він не очікував, що ця Вітчизняна війна між людьми всіма народить чоловіка еволюційної сторони - Бога землі. Його виявило політичне командування при окупації руських у Червоному Суліні. Іванова як такого офіцери побачили, вони з ним простою руською мовою говорили. А Сталін це знав, але не придавав такого значення, що фашисти причепились. Сам Паулюс у своєму штабі на вулиці Леніна був мотузкою обгороджений, а я як такий іду. Мені ця мотузка – ніщо. Я йшов до генерала. А мене солдат – під рушницю і в штаб. А там перекладач їм про мене розповів. Я не за економіку, не за політику, а за Півмісяць і Червоний Хрест, за міжнародне здоров’я. Мене Паулюс прийняв люб’язно, він сказав свої слова: «Пан гут».
  64. А раз «гут», то я прошу написати мій радянський документ на шрифт німецький і прикласти гербову печатку. Паулюс мені це зробив, дав мені право своє. Я – «Гут пан» у німців. А раз я «Пан гут», то я не боявся ніде із цим документом. Я старався бувати заради Червоної армії, руського солдата. З німцями спілкувався: солдатами й офіцерами. Вони зі мною рахувались, говорили, що я – «Пан гут». А я все робив, щоб наша Червона армія перемогла. У мене до природи велика просьба. Я був за ображеного. А німець – агресор, він напав на нас, йому доводиться здаватись. Зараз його була перевага в техніці. А я природу просив, щоб вона помогла нашому руському солдатові. Зважив на їхню просьбу поїхати в Берлін. Самі офіцери запросили. Дали свою згоду взяти із завербованою молоддю, вони їхали, і я їхав із ними. На кожній станції криком кричали німці «Гут пан», а я їм услід говорив: буде вам «Гут пан». А війна ще сильніше розгоралась, руські стояли не на життя, а на смерть.
  65. Мене до Знаменки довезли німці, а потім зсадили, у розпорядження української поліції віддали. Їм довелось допитувати, дізнаватись: у чому діло тут?
  Німцям на фронті не повезло через їхній учинок наді мною, вони програли: їх під Москвою розбили, а під Сталінградом оточили. А мене погнали. Я їхав у берлінському поїзді разом з офіцерами, їм малював історію через перекладача. «Гут пан», - вони мені говорили. До самого Дніпропетровська я проїхав сам. До солдатів попав у їдальню, їм теж став розповідати через перекладача. Теж «Гут пан». А раз «Гут пан», то що можна одержати краще, ніж це. Німці дивувались: який пан у руських. А в Сталіна, Рузвельта, Черчеля, де Голя одне – перемогти ворога. А щоб подумали: не техніка відіграла роль у цьому, а живий чоловік, якому довелось боротись за своє, відстоювати право в цю ніч. Коли мене солдат узяв під рушницю й повів у комендатуру вокзалу. Вони мене всю ніч безперервно на мотоциклі провозили та допитували.
  66. Паршек як був Паршеком, так він і зостався Паршеком. Ні на якому допиті він не збився. А навпаки, коли його одинадцять офіцерів допитували, він їм сказав: «Перемога зостанеться за Сталіним». Гітлерова голова оточена Паршеком. Він 27 діб пробув у гестапо в політвідділі в Корнієнка, а про Гітлера не забув копатись у його голові – він успіхів не мав таких, як Сталін. Радість прийшла руським, погнали на захід. А до мене прийшли вороги руських, запитали, що я хочу. Додому я хочу, їхати в Червоний Сулін. Це так я перед німцями поставив своє запитання в житті. У них до мене була ввічливість, вони мене посадили на броньоване місце з Берліну. А я так і не перестаю копатись у голові Гітлера. Наша взяла, їх погнали на захід, але з великими й тяжкими боями. Я про це знав сам і говорили офіцери, котрі мене везли. Я їхав і думав: як помогти людям, щоб не воювати. Їду я із солдатами в ешелоні: мене командири як такого посадили, вони їхали на поміч цьому горю. Запитують: як, мовляв, беруть у полон червоних? Сказав я їм: беруть. Вони були задоволені мною. А коли приїхали додому, то німці відступають.
  67. Командування приїхало спитати: що я думав? А я відповів, як завжди, сміло, щоб вони зрозуміли: уже доволі так воювати, як нам доводилось відступати. Я їм говорю й нашим скажу: по домах, не такими вояками, як вони себе показали. А тепер треба це захоплене здавати, бо це велика й необдумана помилка. Німці програли, на користь руських пішла історія.
  А люди попросили мене як такого, щоб я поїхав у Москву до Сталіна попросив його, щоб він припинив війну. Я й поїхав на зустріч це зробити. А наші зустріли мене прожогом, прив’язався до мене начальник міліції Казанського вокзалу, і давай терзати.
  29 квітня. Йому говорять робітники, що мене знають. А він ні в яку. Я хотів їм розказати, як це було в окупації, й що я робив із німцями. Це були мої такі дії. Наші погнали без усякого діла в інститут імені Сербського. А інституту треба діло, і його робить міліція.
  68. Яке діло створили? Я й до сих пір не знаю. А мене інститут прийняв як хворого, зберіг, поклав у ліжко, у холодне приміщення. Вони такого в житті ще не бачили й не чули. Вони ніякому такому чуду не вірять. Мене академік Віденський приймав, такий він був чудний: мені як такому не повірив. Я його просив, благав, як психіатра, щоб він пішов назустріч цьому всьому, і попросив Сталіна, щоб він пішов назустріч того, що хочуть люди. Вони й не починали б, якби самі правителі. Їм була б дружба й вигода. Наші тягнуть на свою сторону, щоб люди самі зробили те, щоб зробилось у нас. А воно не виходить. Приватна власність – це така штука, вона поганого й холодного не хоче, вона хоче хороше й тепле.
  69. Хіба Гітлеру жилось погано? Але він чоловік, він хотів зробити своєму німецькому народові ще краще, але задумане в природі не завжди виходить. Гітлер хотів ленінське все поламати, а своє ввести, але такій кривавій бійні, створеній його думкою, природа не пішла назустріч. Він хотів, щоб раса німецька зросла в цьому всьому, для цього він окупованих погнав у бій. Він обіцяв їм дуже багато добра в своєму житті. А природа таке діло індивідуальне чоловікові не допустила. У неї щодо цього всього було інше: без усякої крові треба буде зробити людям у природі. Вона хотіла в себе діждатись три Особи: Бога Отця, Бога Сина, Бога Духа Святого. Самодержавство царя – це перший чоловік, соціалізм – це другий чоловік, а третій – це буде еволюція, здорове тіло – здоровий у ньому Дух. А Паршек своєю ідеєю пройшов цю путь і цю історію. Він дослідним шляхом створив, випробував на самому собі.
  70. Ця дорога зовсім не така, як наша. Ми з вами прожили та проробили отче, а на синовому ми зупинились, робимо діло – йому нема кінця й краю. Наше діло одне – його робити. А що буде із цього далі? Сьогодні їмо, завтра теж їмо, а потім одягаємось, з усіма зручностями ми живемо, ми в це втягуємось і живемо хороше й тепло, що нас і приводить до поганого й холодного. Ми з вами були б раді, щоб це не виходило, але все це робиться природою, у неї одне не буває. Хороше й тепле довго не живе, себе міняє. Це тільки дощик без усякої зміни лив. А ми своєю ідеєю примусили: не їли до тих пір, поки сонечко не запекло. Воно примусило землю променями гріти, природа пішла нам як таким назустріч: забрала дощик, а сонечко пригріло.
  72. Я не за те, що наші люди роблять. Я – за те, щоб у нас не народжувався злочинець, щоб не було тюрми, не було хворого, не було лікарні. Щоб люди жили вільно, не лізли на рожен із своєю гордістю, а жили з людьми ввічливо. Ось що нам несе Іванов – життя, але не смерть.
  74. 2 травня. Це все – не наше, а чуже, природне. Татари своїм шефством заволоділи всією Росією. А в кінці кінців, золото – чуже; їх руські опутали. Це всьому діло єсть люди землі. Вони кричали «ура», брали барикади. Був Наполеон, була імперіалістична та задумав своє шефство Гітлер. Від думав заволодіти всім світом. Він одного не знав: у природі всякого роду війни завжди народжують такого героя, котрого ми не ждали. Вітчизняна війна всьому світові дала знати про всю створену таку техніку, котра робилась людьми для нашого земного чоловіка. Він цим не задовольнив себе, йому одного було мало. Він жив якийсь час, старався сам себе примусити, щоб жити ще краще. А йому природа не дала. Гітлера з такою технікою, такого характерного чоловіка із своєю думкою було трудно призупинити. Він свою вищість визнавав, радувався, він хотів усьому світові доказати, що це все зробили німці, найвідважніші есесівці.
  75. Їх попутала природа, а в ній – руський Паршек. Йому як такому офіцери повірили, коли вони були з Паршеком у Дніпропетровську. Вони в нього спитали: «Хто ж буде в цій війні в перемозі?» Їм Паршек сказав прямо: «Сталін». Він не нападав – напали ви самі. Згорів, околів Гітлер.
  97. Заради перемоги наші вояки Гітлер, Сталін і Рузвельт із Черчілем при своїх обов’язках роль відіграли. Люди бачили їх не так, як наших солдат, котрі разом із технікою пробирались по мінському болоту. Якби не природа, не руські люди – їхні заслуги в цьому! Гітлеру вже не везло аж до замаху. Це все, що робилось у командуванні їхньому, була природна мисль. Вона давала головному командуванню, як своїх солдат повести в бій та їх врятувати. Та ви, правителі, самі з тостом випили за Перемогу. А про Перемогу ніхто не знав, крім одного Бога. Це його заслуги в цих людях. Вони робили дорогу по воді для танків. Вони з душею, із серцем проривались у бій один за одним. Жуков, Рокосовський, Василевський, Конєв та інші, а Черняхівського не врятували, він поліг жертвою. Треба було б, щоб Сталін сказав спасибі Богу – він був за нього. Він йому не вірив, але робив те, від чого Гітлер був не в силах стояти на фронті. Він програвав, а руські солдати в цьому вигравали.
  98. Вони йшли в бій і держали себе із Божим іменем. Німці знали Бога, але робити їм не доводилось, вони посміялись над Божими заслугами. Самі сильно вірили, а в кишеню лізли. За це Гітлеру довелось весь час відступати з невдачею. Він обманював Бога, своїх людей. Вони хотіли миру, а отримали смерть. Цього німці не змогли зробити: він був ворог - ініціатор цієї війни. Люди поставили собі мету вбити цього ворога. Але цей ворог огороджений, він має бути вбитий людьми сильними. А з Божим приходом з ворога треба зробити друга. Бог так пропонував: від самої Москви, від самого Сталінграда не треба ніякого бою. Обом сторонам руки протягнути, побажати один одному всього хорошого. І німцям – по домах, а руським залишитись дома. Ось що німцям сказав сам Бог. Але Сталін і Рузвельт із Черчілем сказали в один голос: убити Гітлера, він усьому світові єсть ворог. А як би не хитрили руські в цьому, відкриваючи другий фронт, ворог у природі як був, так він і при такій перемозі зостався між усіма з недовірою. Ворог – це єсть природа, а в ній самі люди, вони не хочуть у природі помирати.
  99. А якби знав Рузвельт, що йому доведеться поперед усіх трьох умирати, то він би так не воював. І також скоро прибрала природа Сталіна. А Черчіль жив більше за всіх, але таки він умер. І Гітлера нема. Я думаю не про минуле, а про нове небувале.
  Чувілкін бугор, він своє візьме, його люди пізнають. Там повинен народитись той чоловік: йому ніякої потреби не треба буде, він для всіх людей віха. Люди всі будуть у нього діла вчитись: водою холодною завжди купатись, а з людьми завжди здоровкатись, свою ввічливість всім показувати. Чоловіка треба шукати бідного, нужденного, 50 копійок йому треба дати зі словами сам собі: я, мовляв, даю ці гроші цьому чоловікові для того, щоб мені бути чоловіком таким, як Бог.
  151. А раз діло єсть, уже необхідність, його природа зобов’язала. Він став у цьому залежним: став технічним чоловіком, штучне став мати, хімію в тілі.
  Спочатку такого не було, щоб чоловік місце своє індивідуальне присвоював і на ньому жив. Як це зробилось чоловіком? Він облюбував це місце, став на ньому жити, у природі потрібне знаходити, став живе ловити, його вбивати, тягнути, красти вже чуже став. А за чуже люди перед людьми стали відповідати. Вони стали в природі шукати своє, війнами це все в природі робилось, ішли люди на людей із смертю. У них зло між собою зоставалось, ненависть. Мстили люди людям, старались захопити під свої сили людей і ними розпоряджатись. Люди ніколи не забували свою рідну національність, не викидали з голови. А щоб забути, це неможливо.
  152. Це все діло зроблене ними, вони його продовжували, вони його продовжують. Хороше й тепле зустрічають, а від поганого й холодного ховаються. І врешті-решт все веде всіх наших людей до поганого й холодного в їх ділі. Вони в своєму ділі втрачають своє особисте здоров’я. Вони стали відчувати погане, запалення, хвороба чоловіка оточила. Він застогнав, полежав, захворів, похворів і вмер на віки-віків. (1977.07.05)

  53. Ми даремно вчимось, даремно робимось ученими людьми, технічно озброєними людьми. А самі боїмось босими ногами ходити по землі, особливо по снігу в мороз; повітрям боїмось задовольнятись, води боїмось холодної. Які ж ми єсть люди розуму? Ми – глядачі. Між нами як був такий ворог, так він і залишився. Ми своїм озброєнням нічого не зробили; якими були, такими залишились. Нас наше незнання мучить. Ми цим заражені. Ми – космонавти, завойовники простору. А самі не знаємо, що ж буде з нами завтра.
  54. Якби не Бог землі, Гітлер оволодів би руським народом. Скажіть спасибі німцям: вони Бога просили, щоб він поїхав у Берлін. Він від їхньої просьби не відмовився ради руського солдата, він згодився поїхати разом із ними в Берлін. По дорозі фашисти в Богові засумнівались і стали практично вивчати здоров’я Бога – не літом, а зимою.
  Був на землі сніг, мороз під 22 листопада 1942 року. Під Знаменкою призупинили Гітлера із своєю силою. Тут Бога стали допитувати. Що поліцаї знали про ідею Бога, те німцям диктували. Бог робив те, що німцям заважало у війні.
  Бог – це Іванов, руський чоловік. Він за руських терпів. Він цього вчинку, учиненого німцями, не злякався. За Бога була природа, котра керувала війною. Бога взяли в гестапо, але він не злякався, а сказав німцям: «Перемога буде за Сталіним». Німці Бога держали 27 діб. Бог руською мовою через перекладача фашистам відповідав. У Бога було все підготовлено, щоб їм точно відповідати. Ворог був у цьому суворий і ображений. Ми його як такого перемогли. (Смерть Богові від мертвеців через їхнє безсилля 1977.10.02)
  146. Ми, усі люди, у цьому ділі озброїлися на випадок якогось сусіда, подібно до Гітлера, хто добре про це діло обдумав. Він не знав природу, а в ній – людей. Гітлер із Богом пішов на комуністів як невіруючих людей. А сам із Богом убивав українців, він по-Божому не робив. Старався зустрітися з руським простим загартованим чоловіком, він його віроломно окупував. Солдат німецький цього Іванова привів у штаб Паулюса, це було в Красному Суліні на вулиці Ленінській.
  147. Він огородив себе вірьовкою. А Іванов – руський чоловік, пішов він по своїй вулиці, бачить: вірьовка, а біля неї солдат із рушницею. Він побачив Іванова, дав свою команду: «Пан, ком». А раз «ком», то йди туди, куди тебе примушують. Я, говорить Іванов, окупований, слідом пішов. А він мене приводить у штаб генерала Паулюса. А там німець руським (перекладачем) був, він про Іванова так розказав. Сам Паулюс мною зацікавився. Говорив я йому по-своєму, через перекладача сказав: «Я вам не перешкода і руським теж. Мені ваша економіка з політикою не треба. Я воюю за Червоний Хрест і Півмісяць, за міжнародне здоров’я».
  148. Тоді він із моєю думкою згодився і написав своїм шрифтом довідку, котра була завірена Радянською владою. Він мене завірив усім своїм керівництвом, щоб мене такого ніхто не непокоїв. Я як Іванов був відомий не одним руським, а також – німцям. Вони за своїм визначенням кричали «гут пан». Офіцери розпоряджаються молоддю, вони її посилали в Берлін до німців. А раз я між ними такий єсть, вони так само мене запросили, щоб я поїхав у Берлін.
  149. Я їм дав згоду не ради їхнього завоювання. Я їм дав слово поїхати в Берлін ради руського нашого солдата. А Гітлер у цей час ліз напористо на Москву й на Сталінград. Як я хотів цьому успіху перешкодити – про це знала природа. Вона примусила офіцерів німецької армії запросити мене як Іванова до себе в Берлін. Цим Гітлер помилився. Довіз мене до Знаменки ешелоном і як такий засумнівався: кого куди й для чого його веземо? За їх визначенням, я між ними – Бог. Вони від мене ждали ще більшої допомоги, щоб я їм добавив свого для знищення людей.
  150. Я був не на їхньому боці. Думкою я був на боці ображеного руського солдата. Думав, як йому помогти як такому. Я поїхав для цього в Берлін. Німці мене запросили, а потім закрутились. Їм хотілось узнати: кого вони везли в Берлін. Поліцаї вирішили вернути його в Дніпропетровськ у гестапо за перепусткою. Цього Іванов не хотів, але воно так вийшло між цим усім. Іванова везуть офіцери в поїзді як Бога. Іванов не боявся їх, а йшов прямо до них у руки. Де німці, там і він. Він приїхав у Дніпропетровськ, куди попадати. Це було в 1942 році перед 22 листопада. Запеклі бої на фронті.
  151. Я в німців теж у бою. Вони, усі солдати, мене оточили в їдальні. Я їм розказував про те, щоб вони були на моєму боці. Ця історія починалася німцями над Івановим не на жарт. Їм хотілось, щоб Іванов свої сили направив для знищення цих ось невіруючих у Бога. А Іванов говорить: ви – віруючі в Бога, але воюєте з ним разом. Бог не за це. Ви будете винуваті, вас природа покарає. Вас вона за це саме діло оточить, і не дасть вам як таким далі просуватись. Руські вас поженуть на захід з великими боями. Цього Іванов не хотів.
  152. До нього німці прийшли спитати, що він у цей час думав про цей відступ: їх як ворогів руські гнали на захід. Їм як німцям Іванов сказав: «Я думаю про те, щоб ви, німці, з руськими домовились і не стали тепер воювати. Ви – на свою територію, а руські на своїй землі зостануться. Ніякого зла між собою не робити. Мир для всіх людей. Показниками воювати далі. Я, як такий Іванов, вам і руським це звелю». Вони ж мене слухали, а виконувати мої слова не хотіли. Принизити себе перед руськими ніяк не можна. Ворог сильний між двома. Німці Іванова не послухались, з боями такими віддавали територію.
  153. Німець і руський не послухались такого миру. Пропозиція Іванова була правильна: з ворога зробити друга. Руські діждались перемоги. Вони завоювали своє злобне право, осудили розстрілом усіх цих людей у цьому. Ні одна війна в усьому світі такого зла за собою не залишила. Люди, та ще комуністи, це зло ввели. Вони про це зло ніколи не забудуть. Це не руські, а німці, та ще капіталісти, їхня душа не така із серцем. У них як була ненависть до комуністів, так вона й залишилась.
  154. Згадайте челюскінців: вони вмирають, а зло своє залишають.
  Особливі два світи в природі – це отець із сином. Їх не замирити. Ти мене породив – ти мене й вигодуй. Який же ти отець, якщо в тебе нема того, що треба. Капіталісти, вони вмруть – своє не віддадуть комуністам. І так само комуністи капіталістам своїм не поступляться. Це вони для цього народжені в природі, щоб один одному доказувати. В одного своє, і в іншого єсть своє. А щоб якась була в цьому різниця. Чоловік як трудився, так він і зостався з трудом.
  155. Чоловік жити без цього не зможе. Це робилось і буде робитись.
  Бог отець і Бог син, вони своє зоставлять, а прийде на зміну Дух Святий. Це все скасується, не буде такого свого місця. Люди чуже зживуть свідомо. Усе буде спільне, наше. А раз ми не будемо присвоювати, то ми перестанемо воювати. Не будемо ми нападати, а будемо ми жити мирно. Ось де проявиться природна любов. Не буде між людьми такої злої ненависті.
  156. Люди будуть зустрічатись із людьми ввічливо, своєю головкою їм будуть низько кланятись, у весь голос будуть із ними здоровкатись. А раз у них буде такий у любові вчинок, то вони перемоги ні від кого не діждуться. Буде в людях їх любов, котру ніяк ніде не переможеш. Усьому цьому діло – люди. Якщо вони зробляться такими, то що може бути краще від цього. Своє корисне в житті ми будемо ставити в людях, щоб їм не заважати. Ось яка єсть у людях наука, із наук наука. Вона завойована людьми в природі так, щоб вона ніколи ніяк не ображала.
  157. Люди Гітлера вра|||ть, води обдумано будуть робити. Такої зброї, як вона єсть тепер, вони не будуть робити. Так розумно не будуть озброюватись. Будуть усі, як милі друзі в природі. А зараз мир уводиться людям із зброєю в руках, друзі роблять мир. Такого діла ніколи не буде. Що буде далі в житті? Такого права не буде, щоб зброєю розпоряджатись іншими народами, - воно вмре. Це такого завоювання не стане, особливо в даний такий ось час.
  158. Подумайте хороше. Як це ось воно виходить, людям треба відступати? Це ж гірше нема в житті. Живе, живе в цьому ділі хороше, відступає, іде на спад. Він буде ображений, його як такого оточать неприємності.
  Своє живе удержати не можна ніяк, щоб воно жило між чужим. Його ніяк не можна як своє вберегти. Його проганяє чуже. Це називати своїм не можна. Краще своє мати, а чужому не заважати. Це така завжди єсть штука.
  159. Наші люди місцем дорожать і для цього вони озброюються, щоб це місце захистити. У них таке діло – не пропустити ніякого чужого чоловіка, щоб він не зайшов на нашу таку землю й не перешкодив нам у нашому будівництві. Ми не хочемо, щоб це діло в нас було. Ворог – це зовсім чужий чоловік, він до нас пролазить, щоб нашому ділу чим-небудь завадити. Ми від нього відходимо, своє будуємо, хочемо, щоб у нашому домі було хороше. Я, говорить чоловік, не хочу, щоб у моєму домі було в житті погано.
  21 жовтня. Ворог був, він єсть і буде таким. Його Потсдамське рішення не знищує, і ніяка медична наука йому нічого не зробить. Ні німці, ні руські не згодились із Паршековою пропозицією: треба домовитись, щоб між воюючими був мир. Паршека заховали, як божевільного. Він опинився в інституті Сербського.
  179. Чому так у житті виходить? Коли не хочеться, воно саме виходить. Моя ідея не хотіла, щоб ми як такі комуністи зробили таке діло. Це єсть вічне незабутнє зло. Ми такими завжди не будемо. А колись зміниться це право, людьми розпоряджатися не станемо. Люди прийдуть до свідомості. Що ми таке робимо? Зброєю мир творимо. А це не будемо ми з вами робити.
  185. Насилля відійде, а настане мир – усьому діло. Люди не будуть один на одного так нападати, на своє місце. Його не будуть вважати місцем своїм, будуть вважати надбанням спільним. Люди не будуть людям у житті заважати, а будуть шукати й помагати. Так помагати, як у війні Вітчизняній поміг Іванов і поміг Марії. Тільки з тим, що хотів Іванов, люди воюючі не згодились. Узялись обидві сторони своє зло поширювати. Їм не хотілось своє із себе знімати. Це зло – з обох сторін, вони були обидві неправі. 186. Їх обох гордість оточила. Одні пішли самі на руських наступати, а інші від раптового нападу сильно терпіли.
  22 жовтня. Паршек – це помічник обом сторонам, своїми силами обслужив. Німцям сказав, їм свою землю указав, а руським – теж. Німці не хотіли своє завоювання віддавати, а руські відчули силу, їм хотілось цьому ворогу відомстити. Те, що зробив Паршек, - це небувала стратегія. Він просив Віденського, щоб Сталіна уговорити, щоб він дав свою згоду цю бойню замирити.
  187. А що Віденський Паршекові сказав: «Нас із тобою постріляють». Паршек йому так сказав: «Не постріляють». А тоді так воно й було: боялись усі Сталіна. Один Паршек не боявся нікого: за нього була природа. Кого ми, усі люди, боїмось? Її. А Паршек не боїться, він – душа для неї. Вона – йому любимий друг: повітря, вода, земля,  що й дало нашій Марії можливість бути здоровим чоловіком.
  189. Без природи – ні кроку. Усьому діло – вона. Якби не вона, Марії не жити. Повітря помогло, а вода пробудила, по землі ходила вона босими ногами – вона воскресла. Якби не природа, Гітлера не взяти. Гітлер мав переважаючу техніку, а виявилось, руські його оточили й розбили. Хто в цьому поміг? Паршек. Природу він просив у Дніпропетровську, коли його такого по морозу мотоциклом возили 22 листопада 1942 року. Його надія одна була на це. Німці недаремно запросили його в Берлін. І недаремно лікар Свердловської клініки сказав: у людях тільки Іванов лікує ракове захворювання. Ми за адресою його стали шукати.
  190. А Іванов шукав по природі ці засоби і проти ворога Гітлера, і для діла Марії. Ворог був сильний: таку армію розбити, як була велика в руських. Зрада генерала Власова, котрий зрадив своїй Батьківщині. Усе це наробила природа, вона помагала гнати хвастунів на схід. Це скажіть спасибі Паршекові, він упросив природу. І Марія спасибі обіцяє за це Паршекові. Він відвернув безнадійного ворога як такого. Він хотів Марію вбити, але Паршек не дав. Нобелевську премію – Іванову. Він – ініціатор усьому.
  191. Він єсть ділок у цьому всьому, особливо нашій молоді. Вона в нас найбільш ображена, бідна з усіх. Їй у природі не дають спокою. Одне те, що її примушують. А друге, найголовніше, - у житті не дають матеріальних засобів. Утримання зовсім батьками Паршек пропонує зняти. Воно в нас із вами, дорослих, єсть, але ми цього не робимо. Паршек таку пропозицію вносить: щоб ми, усі люди, хто цьому вірить, старається виконувати, згодились узяти зарплату 33 карбованці. Більше нічого не треба людям. Буде мало – усім добавимо.
  192. Так і німець відступав із чужої території. Він постоїть, подержиться, а успіху він не мав. У ньо-го на це сил не вистачало. Йому – за його обман. Він Паршека обманув, за це ходу не дасть йому як та-кому. А Марія силами моїми заспокоїться.
  Нам говорить Валентина про Паршека, хто він єсть із царів? Один Бог землі, для порятунку життя людям прийшов, видно з усього такого діла.
  Одна Марія завершить своїм здоров’ям.
  193. Гітлер із своїм наміром, із своєю технічною силою не думав так відступати, а їх руські люди розбили. Усе це через Паршека, через природу, він у неї ці сили випросив і став ними володіти. Гітлер що тільки не робив, що не приймав, він у цьому успіхів не мав. Учитель йому не дав. Його діло одне – думати, у голові його лазити, щоб він із своїм усім умер. Не хвались чужим – хвались своїм.
  203. Хто тебе в цьому просив людей руських вербувати й гнати їх у тил у Німеччину? І разом Іванова взяв. Це твоя, офіцерів, велика помилка. Природа її зробила, ввела вам у голови. Кого ви запросили і для чого, ви подумали про це діло, панове офіцери? Іванов – більшовик, а ви його вивчали в гестапо. Він – помічник партії, з ним разом ідуть люди, не такі, як ви. Кричали «гут пан», а самі – у гестапо. Ви, одинадцять офіцерів, не знайшли слів у нього спитати. Через перекладача він їм як німцям сказав: “Перемога за Сталіним буде”. Лише тому, що я на стороні руських людей. На них ви, шановні офіцери, напали – ви будете осуджені.
  205. Як же так це ось у житті вийшло в цьому всьому? Ворог був такий як німецька армія. Вона була озброєна не погано, а сильно. Гітлер держав свою упевнену надію на те, що і його настане такий час, німець свій успіх буде мати. А природа, вона свої діла творить.
  236. Вона на стороні Паршека. Він не був згоден з тим, щоб Гітлер завоював перемогу над ворогом. Руські не наступали, на руських напали, вони були ображеними людьми. А Бог, це Іванов, де б він не був і що б він не робив, він держав свою ідейну мисль за ображеного солдата руської армії. Вони заслуговували перемоги над ворогом через діло Іванова. А сміятись – значить треба здатись. Так воно й вийшло. Ворога вони не знайшли як такого, він зостався таким, яким був у людях. А перемогу над ним завоювали руські.
  255. Сталін убитий природою за Іванова діло. Якби ви бачили Учителя тоді, коли він був свого росту й красивий, ви б ніколи не сказали. Цей ось чоловік, він своїм тілом заслуговував бути між людьми Богом: він калік ставив на ноги, сліпим давав світло. Сталіну ця картина була невідома, він Учителя посадив як такого.
  295. Щоб ми перемогли цього найлютішого ворога, за нас усіх Дух, Паршека тіло. Воно не воює з природою так, як ми взялись. Чоловік з чоловіком один з одним не зрозуміли, як треба буде по-сусідськи жити. В одного єсть, а в іншого нема. Ми з вами не навчилися терпіти. У нас нема такої свідомості, щоб іти в природу таким ось, як наш руський простий чоловік Паршек пішов. Він пішов на нашого такого найлютішого ворога Гітлера. Якби не природа й не умови, ми з вами зосталися б у ногах Гітлера. А природою вже володів тоді Паршек.
  296. Він своєю просьбою упросив її сили, щоб вона пішла назустріч нашому руському солдатові. Він був, він єсть, він і залишиться таким обплутаним нашими вченими командирами. Вони в нас хвалились, говорили нам про це ось, писали. Ми про це ось читали самі, що ми озброєні проти будь-якого нападаючого ворога. А коли ця історія прийшла на арену, у нас цього нема. Ми виявились бідними людьми. Нас німець гнав до Сталінграда й до Москви. Хто нам поміг? А перевага техніки була на стороні Гітлера. А як це вийшло? Один Бог про це знає. (Іванов П. К. Свято 60 років Жовтня. 1977.12.02)
  Праці Вчителя Ош.

  Найголовніше, берегти своє здоров’я шляхом загартування, виконувати п’ять заповідей Учителя Іванов.
  Учитель писав про прийом: «Чоловіка ми прийняли, як усіх я приймаю. А потім водою холодною облили, потім він прийняв таке вчення, що робити.
  1. Треба два рази, вранці й увечері, купатися холодною водою. 2. З людьми здороватись, жодного чоловіка не проходити. Твоє діло – їм сказати, а їх діло – вони як хочуть. 3. Треба знайти чоловіка нужденного, йому треба дати 50 копійок. Сам собі скажи: я, мовляв, ці гроші даю за те, щоб мені не хворіти. 4. У п’ятницю о 6 годині повечеряв, лічи 42 години, у неділю о 12 годині будеш їсти. Вийди надвір, з висоти тягни повітря й говори: «Учителю, дай мені здоров’я». Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Твоє здоров’я – це є все. 5. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь. Це твоє законне в цьому діло. Не будеш це робити – у тебе реального нічого не вийде». 1983.03. Це наша ідея, робиться в природі нами.
  Загартування – це наука всіх людей усього світу, джерело людського життя. Хто виконує заповіді, той запобігає всякому захворюванню, всякій біді, війні. Це треба виконувати здоровим людям. Загартування – це любов до природи. А в природі є дві єдині протилежні сторони. Одна, хороше і тепле. Друга, холодне і погане. Ці дві природні сторони треба любити, це і є наше загартування в природі. Тоді й природа нас всіх буде любити, ми будемо в перемозі. Щоб у нас усіх не було хвороби і війни, треба нам всім до одного загартовуватися в природі, як учить Учитель Іванов.
  Бажаю всім щастя, здоров’я хорошого. 2014.11.01. Ош.


 5. #5
  Senior Member Достижения:
  Tagger Second ClassCreated Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience Points
  Awards:
  Calendar Award

  Регистрация
  13.03.2013
  Адрес
  Райськє місцє
  Сообщений
  2,698
  Очки
  16,414
  Уровень
  30


  Цитата Сообщение от СтрахаНет Посмотреть сообщение
  Ош!
  Здравствуйте, Ош!

 6. #6
  Senior Member Достижения:
  Tagger Second ClassCreated Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience Points
  Awards:
  Calendar Award

  Регистрация
  13.03.2013
  Адрес
  Райськє місцє
  Сообщений
  2,698
  Очки
  16,414
  Уровень
  30


  Доброго здоровля) Вы правы, Паршек не имеет ничего общего с религией.
  Его метод практический без всякой мистики.
  Попробуйте хотя бы недельку без воды и еды.

 7. #7
  Старожил Достижения:
  3 месяца регистрации1000 Experience Points

  Регистрация
  29.09.2014
  Адрес
  Нерезиновск )))
  Сообщений
  806
  Очки
  408
  Уровень
  4


  Цитата Сообщение от святослав Посмотреть сообщение
  Доброго здоровля) Вы правы, Паршек не имеет ничего общего с религией.
  Его метод практический без всякой мистики.
  Попробуйте хотя бы недельку без воды и еды.
  За без воды я не слышал.
  А вот без еды....
  Я же тогда сдохну!))))

 8. #8
  Senior Member Достижения:
  Tagger Second ClassCreated Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience Points
  Awards:
  Calendar Award

  Регистрация
  13.03.2013
  Адрес
  Райськє місцє
  Сообщений
  2,698
  Очки
  16,414
  Уровень
  30


  Это привычка - кушать каждый день) да ещё и запивать! С утра независим от пищи, ночь не спал, вики осваивал и класс!

  ---------- Добавлено в 17:51 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 17:48 ----------

  Цитата Сообщение от СтрахаНет Посмотреть сообщение
  ОШ!!!
  Аминь. Христос Акбар!

 9. #9
  Senior Member Достижения:
  Tagger Second ClassCreated Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience Points
  Awards:
  Calendar Award

  Регистрация
  13.03.2013
  Адрес
  Райськє місцє
  Сообщений
  2,698
  Очки
  16,414
  Уровень
  30


  Цитата Сообщение от СтрахаНет Посмотреть сообщение
  Вот,молодец! Лучше поздно чем никогда!)))

  [26-11, 18:33] святослав: Паршек Учитель с большой буквы, вытянул меня с того света. Убить легко, попробуй поднять, воскресить человека


  ---------- Добавлено в 19:05 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 18:45 ----------

  Да Святится ИМЯ Его!

 10. #10
  Senior Member Достижения:
  Tagger Second ClassCreated Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience Points
  Awards:
  Calendar Award

  Регистрация
  13.03.2013
  Адрес
  Райськє місцє
  Сообщений
  2,698
  Очки
  16,414
  Уровень
  30


  читать по-русски

  Ош
  Краткая история жизни и учения Ош (Иванова П. К.)
  Свидетельства сына Ош об Отце Ош
  Ош – это живой независимый человек, которого люди за дело назвали Богом. В его гимне есть его вся идея бессмертия: «Люди Господу верили, как Богу. А Он сам к нам на землю пришел. Смерть как таковую изгонит (смертию смерть поправ, смерть как таковую забанит _ред. святослав) . А жизнь во славу введет. Где люди возьмутся? На этом бугре. Они громко скажут слово. Это есть наше райское место. Человеку слава безсмертна». 1979.10.03. Его личное имя Ош, фамилия, имя от людей Иванов Порфирий Корнеевич. Как сказано в его гимне, его главная цель – смерть от всех земных людей изгнать, сделать на Земле людям рай. Он свою цель практически свершает. Он, как живой независимый человек, показал всем свое лицо, написал своей рукой свое имя, жизненный закон людям. Мы, все люди, ради своей жизни должны ему верить, его знать, выполнять его заповеди, чтобы нам не страдать в своей жизни. Такую высокую цель может иметь только Бог Земли, поэтому его ученики полвека назад его за дело признали Победителем природы, Учителем народа, Богом земли. Он сам не называл себя Богом, ему люди дали это имя за его полезное дело, которое он сделал людям. Он говорил: «Я это имя (Бог) получил у людей через дело мое, я открыл слепым свет. Не возражайте им». 1977.02.с.120. Он калек, слепых делал здоровыми. Теперь его ученики просят всех людей всего мира признать Бога Ош (Иванова), верить ему, выполнять его заповеди ради блага всех.
  Биография. Дорога Бога – независимость от природы. В 1898 году 20 февраля в Украине, Луганская обл., Лутугинский р., с. Ореховка, родился Нестеренко Порфирий Корнеевич. Фамилия его отца сначала была Нестеренко, потом сменилась на Иванова. Его прозвище Паршек. Об Отце Порфирий писал в своей истории: «Батько, отец украинский родной». 1977.01.13. Порфирий Иванов есть украинец по происхождению. Паршек 35 лет жил, как все люди, зависимые от природы. У них есть потребности пища, одежда, жилой дом, которые приобретаются через труд в природе. Потом ему пришло сознание, что все люди через свою зависимость болеют и умирают, не удовлетворяются в жизни. Такую зависимую людскую жизнь он не признал истиной. Надо пробовать жить независимо от природы, без потребностей пищи, одежды, жилого дома. Он решил на себе провести такой эксперимент, сначала стал обходиться без шапки. Он пишет в своей истории: «Я, Паршек, не стал подчиняться этой вот шапке, ею нуждаться не захотел. Мне без головного убора стало легко. Я увидел белый свет, моя голова оздоровилась, не стал иметь у себя заболевания. А раз мозг природных сил набрался, то внутренность моя загорелась огнем. Холодная сторона ушла, а прибыло тепло». 1982.04.21.с.124. Потом отказался от обуви. Учитель принял больную женщину, которая не ходила своими ногами. Перед приемом сказал себе, что пойдет босым по снегу, если женщина пойдет ногами. Женщина пошла своими ногами, а Учитель выполнил свое слово, стал зимою и летом ходить босым. Он стал обходиться без потребностей, не употреблял пищу ежедневно, ходил между людьми в одних трусах зимою и летом, не имел потребности жилого дома, закалялся в природе. Искал людям в природе средства для здоровья, помогал бедным, больным, учил людей. Так без потребностей прожил 50 лет. Ему было холодно и плохо, но он сознательно терпел ради блага всех людей. Подробно свою историю чудесной жизни Учитель описал в своих трудах. Ему помогала природа, давала ему силы для жизни, он ее любил, как мать родную. Природа его родила. Воздух, вода и земля – это его милые неумирающие друзья, ему во всем помогали. Во время войны в 1941 году Учитель в одних трусах выступил против немцев, они его называли «гут пан». Его мучили, держали на морозе, на 20 минут закапывали в снег. Он 11 немецким офицерам сказал, что победа будет за Сталиным, их убедил, победил морально. Он выпросил у природы победу нашему солдату. Вода его принимала с любовью. Когда Учитель заходил в море во время шторма около 12 баллов, море тут же успокаивалось. 1978.02.14. Учитель мог быть под водой без дыхания несколько часов. 1977.12.02. Учитель в 1948 году от 23 ноября до 5 декабря для практики шел от Туапсе до Сочи по берегу моря. Был без еды и одежды, кроме трусов, погружался в воду. Когда пришел в Сочи, был снег, люди его окружили, а он зашел в море, и пробыл в глубине без дыхания около трех часов. Люди вытащили его сеткой живого. Природа дала ему силы помогать бедным, нуждающимся, больным людям. Люди, которым Иванов помог в здоровье, назвали его за полезное дело Победителем природы, Учителем народа, Богом земли. Так народился Бог через свое дело: не одевался, не потреблял пищу, не нуждался домом. Власть держала его за идею в тюрьме и психбольнице около 10 лет, старалась убить. В Казани врачи Иванову сделали уколы, после которых правая нога стала навсегда припухлая, как колода. Она тормозила движение. В 1975 году врачи процедурами подорвали здоровье и выписали домой умирать. Учитель Иванов все свое здоровье отдал людям, пошел с земной жизни в 1983 году 10 апреля. Человеку Богу Ош слава бессмертная.
  Про имя Ош
  У Паршека, как и всякого святого, есть две фамилии или имени. Иванов – это от предка отца, другое имя Ош Паршек написал сам ради Бога. Сначала ученик написал Учителю Иванову, как Богу, свой отчет, что он делал и сделал в жизни. Иванов отчет принял, переписал в свою тетрадь «Паршек». 1981.02.26.с.126. И в ней Учитель Иванов написал ученику новую фамилию Ош, как отец сыну, вместо старой фамилии предковой. Учитель написал: «Автор Валентин Александрович Ош». Ученик фамилию Ош принял, как от отца, назвал Учителя Богом Отцом Ош, а себя сыном Ош. Ибо обычно все люди получают фамилию от отца, и фамилия отца и сына одна. Ученик имя Ош не присваивает, это имя есть общее всех наших людей. Отец свидетельствует о сыне, а сын свидетельствует об Отце. Их свидетельства истинные, ибо двое свидетельствуют об одном, а свидетельство двух по закону истинное. Если Иванов есть Бог Отец для одного, то он есть Бог Отец и для многих. Поэтому пишем: Бог Ош (Иванов).
  Что означает слово Ош? По нашему выводу, Паршек избрал имя Ош потому, что оно наиболее отвечает его сути и духу. Слово Ош, в переводе с марийского языка, означает «белый». https://ru.wikipedia.org/wiki/Куго-Юмо Ош – это хорошее, святое имя, название, эпитет живого человека Бога. Ош – это эпитет, которым прославляли и хвалили Бога света, жизни, вселенной. Он имеет существенное характерное свойство: он сотворил свет, который видели люди. А раз он сотворил свет, как единицу, то он также энергетически мгновенно сотворил материю, массу, как противоположную единицу. Эти противоположности существуют в единстве. Это энергетическое действие и противодействие. Это не какое-то чудо, а физическое действие, известное науке физике. Например, известная формула Эйнштейна о равенстве энергии и массы, умноженной на скорость света в квадрате. Так энергетически в процессе эволюции происходит физический белый свет, вселенная. Так творятся галактики, звезды, планеты с жизнью, люди. Этот человек есть творец вселенной, поэтому его за дело называют Богом. Его именем «белый» назывался и называется до сих пор белый свет. Эту истину подтверждают авторитетные источники. «И сказал Бог: пусть будет свет. И стал свет». Бытие. 1,3. Также подтверждают источники славяно-арийские: «Сварг, который сотворил свет – это Бог света и Бог Правы, Явы и Навы. Ибо имеем их за истину. И эта истина побеждает силы тьмы, и к благу ведет». Велесова книга. Д.15а. 880 г. Творил свет Христос, это Бог света. «Иисус взял Петра… и преобразился перед ними: лицо его засеяло, как солнце, одежда его стала белой, как свет». Мф 17,2. Христос говорил через учеников, что Бог света будет: «Я есть Альфа и Омега, Первый и Последний… И, обернувшись, увидел сем золотых светильников, и среди семи светильников подобного до Сына Человеческого, голова его, и волосы белые, как белая шерсть, как снег». Откровение 1,14.
  Бог Ош, значит, Бог Белый. Можно сказать, Бог Ош – это Бог света. Кроме сказанного, на выбор Учителя Иванова повлиял белый свет, который его окружал. Это – природа и люди, которые живут на белом свете. Учитель очень любил белый снег, полвека ходил зимой босым по снегу, никогда не одевал обувь, благодаря закалке. Он говорил, что снег самый белый, самый энергетический во всем мире. Учитель Иванов говорил, что белый снег – это его Дух святой. Белый снег – это наш друг, он помогает во всем. Самое главное, снежное пробуждение. Его Божья дорога начиналась из того, что ему пришла от природы мысль становиться независимым от всяких потребностей, когда он был на берегу реки Белая. Это сознание навсегда определило бытие Учителя. Он любил быть без всяких потребностей на кургане Оштен. Это слово в переводе означает «гора». Это все наводит на мысль, что у людей, которые живут на белом свете, когда-то был Бог с именем «Белый». Если когда-то Бог имел имя «Белый», то и мир, который он сотворил, назывался и называется сейчас белый свет. Бог Белый был, есть и будет. Сварг – это наш Бог Отец, все другие сыны. Бог света бессмертный. Бог света теперь опять пришел к нам на землю в лице Бога Ош. Бог Белый означает, что он есть Бог всех людей белого света, то есть Бог Земли. Недаром люди Паршека за дело назвали Богом земли. Его можно назвать солнцем, ибо солнце творит белый свет. Учитель пишет: «Гляньте на солнце: увидите правду, свое оздоровление. Бог Ош (Белый) и его белый свет был раньше, потому что до сих пор люди живут на белом свете, но умирают. Поэтому теперь Бог Ош пришел к нам на белый свет, чтобы смерть от людей прогнать. Для этого он делает рай на земле. Учитель Иванов пишет: «Я спустился от самого солнца. За счет умелого ума я должен учить народ земли для того, чтобы построить рай». 1968.02.16.с.60. Бог Ош учит нас творить белый свет, жизнь и мир.
  Общее одно имя Ош народа Бога.
  Бога без личного имени не бывает. Учитель Иванов заповедал, чтобы все наши люди избрали одно имя: «Надо нам, всем людям, избрать одно имя, и им как таким базироваться. Он меж нами такой зарожденный один человек с таким понятием». 1974.06-11. Сначала мы считали, что общее имя должно быть Иванов, или Паршек. Но Учитель это не поддержал, а написал в своей тетради фамилию Ош. Учитель писал, что он с людьми поделился: оставил им все людское, что от них получил, а с собой взял только Божье, холодное и плохое. На основании этого ученик понял, что Учитель через ученика предлагает всем нам избрать одно имя Ош и им базироваться в жизни. Верные ученики избрали одно имя Бога Ош, на нем базируются. Также пользуемся фамилией Учителя Иванов и прозвищем Паршек, их уважаем, славим. Поэтому предлагаем всем избрать Ош, как одно имя народа Бога. Имя Ош великое, святое, через него свершится все. Бог Ош (Иванов) есть наш Отец, а мы его сыны. С живым Богом всем будет легче и лучше. Теперь мы просим вас всех признать Бога Ош (Иванова).
  Учитель Иванов и Христос
  Паршек есть последователь Христа. Иванов взял учение от Христа, выполнил все заповеди Христа, дополнил своим учением, научил людей, поэтому прославил Христа. Христос для Паршека есть дорога, истина и жизнь. Он заслужил называться великим в царстве Божьем. У Иванова, как Бога, законы такие само, как у Христа. Люби бога твоего. Люби людей, как себя. Желай людям то, что себе хочешь. Сделать с врага любимого друга. Иванов полвека, от 1933 до 1983 года, выполнял заповеди Христа, а в 1983 году всем написал: «Я сделал то, что когда-то говорил нам Христос». 1983.02.с.49. Иванов жил не за счет технического и искусственного, а за счет святого духа в природе, который получал через закалку в природе. Он говорил, что он далекий от религии. Христос выполнял волю своего Бога Отца, через это он назывался сыном Его. Подобно этому Иванов выполнял волю Христа, через это он называл себя сыном по отношению к Христу. Поэтому Христос для Иванова был Бог Отец. Так Христос благодаря Иванову сделался в людях Богом Отцом. А Иванов через Христа пришел к Богу Отцу. Исполнились слова Христа. Он говорил, что к Отцу приходят только через Христа. Христос говорил, что Отец и Сын есть одно. «Кто видел меня, тот видел Отца». Христос говорил, что Он идет к Отцу. Это исполнилось.
  Паршек: «Христос за свою идею умер на кресте, его люди продали. Он ради умерших воскрес, вознесся на небо. А люди это видели, слышали, но поделать ничего не смогли, кроме одного только, они крепко верили. Что он им говорил. Чтобы люди пожелали другим людям того, чего они хотят или не хотят. У людей это осталось одно в жизни все не выполнено. Они остались в этом деле виноватые. Надо было выполнять это самое. Они этого не делали, их за это вот будет история судить. Взялся за гуж – говори, не дюж. Вера верою, а дело есть дело, его надо делать. Вот что история наша людям скажет, что мы видели, это живой был в жизни факт живого тела. Он в жизни был, умер за нас за всех. Но мы такие были одно время, как Петр ученик. Знал хорошо его явление, с ним говорил, слушался он. А когда в лодке ехал Петро, он его заметил идущим по морю. Петр спросил: «Если это ты, Господи, вели мне по морю идти». Господь ему не отказал, а сказал: «Иди». Петр пошагал, а у него сомнение: «Это хорошо будет мне, если это он, а если не он». Петр стал тонуть, а Христос его за руку взял и говорит ему: «Ты. Петр, маловерен». Это моя история проходила между людьми на земле две тысячи лет, уже они проходят. А теперь народился второй человек. Он за свое такое дело между людьми окажется Бог земли». 1977.12.02.с.343.
  Христос и Паршек творят по законам природы
  Христос творил по закону, который мы теперь называем закон единства двух противоположностей. Суть следующая. Какое-либо явление в природе, физическое или психическое, проявляются как две противоположные стороны, которые едины. Если возникает одна, то вместе с ней возникает и другая. Действие и противодействие. Вместе они нейтрализуются. Паршек сделал это практически. Если люди сознательно принимают условия жизни в природе, при которых имеют хорошие и теплые чувства, то природа сама подсовывает им условия, при которых имеют плохие и холодные чувства. Итак, хорошее ведет к плохому. Это – болезни, несчастья, самое плохое – это смерть. И наоборот. Если сознательно принимают условия жизни, при которых холодное и плохое чувство (например, закалка по идее Учителя), то природа сама подсовывает им условия жизни, при которых имеют хорошее и теплое чувство. Это – здоровье, счастье, блаженство, блага, Дух святой. Самое хорошее – это жизнь вечная. Христос заповедал принимать холодное, плохое, чтобы иметь хорошее и теплое. Он вводил независимость от потребностей (пища, одежда, жилой дом), то есть независимость от природы. Он говорил: «Не заботьтесь и не говорите: что нам кушать? Или что пить? Или: во что одеться?» Мф 6:33. Христос заповедал, чтобы быть, как лилии полевые, которые не одеваются. А Бог их одевает так, что и царь Соломон так не одевался. Христос говорил: «Блаженные нищие духом, ибо их есть Царство Божье». Мф 5:3 – 12. Паршек это выполнял полвека. Он не одевался, ходил летом и зимой в одних трусах, без рубашки и обуви. Не потреблял пищу ежедневно, как все люди. Он говорил о себе. «Я его, как тело, не жалею, и не хочу его кормить, также одевать. Хочу, чтобы оно жило без всякой потребности, без всякого чужого». 1979.06.09.с.12. Чужое – это техническое, искусственное, химия в теле. Свое – это живое тело человека. Самая дорогая идея Паршека – каждому быть без всяких потребностей (пища, одежда, жилой дом). Для этого есть наше райское место бугор, где есть все условия и возможность быть без потребности. Его нашел Паршек, благословил людей вокруг него жить. Этот бугор есть на окраине родного села, где Паршек народился. Здесь будет рай, люди завоюют бессмертье, вечную жизнь. Учитель готовит людей постепенно быть без потребностей. Это сознательно терпеть без пищи 42, потом 66, потом 108 часов в неделю, потом шесть суток, потом две недели, потом месяц быть без пищи. Пробовать ходить без рубашки.
  Иванов сотворил науку независимость, она записана в его трудах, их около 300. Иванов есть Бог всех людей мира, всех людей планеты Земля. Это его завещание. Его учение, рукописи, слова, дело – все это принадлежит народу всей Земли, независимо от национальности, религии и т. д. Все это есть общее достояние всего человечества. Труди Иванова П. К. принадлежат всем людям и каждому. Он любит все национальности одинаково. Он говорит, что это все принадлежит не одним русским, а всем людям всего мира. Язык рукописей Иванова – это смесь российского и украинского языка, приблизительно поровну. Труды Иванова мы перевели на литературный русский язык, чтобы была возможность переводить труды на языки всех народов мира с помощью словарей. В трудах Иванова есть все, что надо для жизни. Все читайте, понимайте, выполняйте. Каждый желающий имеет право переводить труды Иванова с российского на свой родной национальный язык. Также имеет право распространять без авторского права не с корыстной коммерческой целью, то есть как подарок. Даром получили – даром давайте. Предлагаем труды перевести на английский и другие языки.
  Труды Бога Ош (Иванова) – это жизненный закон для всех людей
  Заповеди Бога Ош – это закон для исполнения прямого действия. Если люди будут выполнять закон Бога, в жизни человечества будет порядок, мир, любовь, природа людей полюбит. Независимые люди не будут воровать, убивать, не будут болеть, умирать. Не будет тюрьмы и больницы. Не будет армии, оружия, не будет войны. На земле будет рай. «Это жизненный такой закон. Солдат служить больше не будет. Армия не понадобится. Воровство прекратится. Болеть люди перестанут. Все до одного получат одно – 33 рубля. Тюрьмы не станет, больницы тоже не будет. Учиться так не будем. Места тоже не станет. В людях проявится жизненная любовь. Меж национальностями войны больше не будет никогда. Вот чего мы от природы добьемся. Умирать совершенно перестанем. Все люди от этого дела они встанут, их как таковых поднимет природа, она нам даст нашу жизнь. Вот чего мы с вами увидим – это все жизнерадостное. В жизни нашей проявится наша вся на земле райская жизнь, бугор мы с вами на это дело все окружим». 1978.05.с.69. Учение Иванова П. К. – это наука, но не религия.
  Иванов выполнил заповеди Христа и научил других.
  Христос говорил: «Возлюби Господа Бога твоего всем сердцем твоим, и всею душою твоею, и всем разумением твоим»: сия есть первая и набольшая заповедь; вторая же подобная ей: «возлюби ближнего твоего, как самого себя»; на сих двух заповедях утверждается весь закон и пророки». Мф 22:40. «Итак, во всем, как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними, ибо в этом закон и пророки» Мф 7:12. Христос не выполнял закон Божий от Моисея, который учил евреев любить евреев и ненавидеть врагов, их убивать, мало-помалу завоевать мировое господство, чтобы остались евреи и их рабы. (См.: Второзаконие гл.7, 11, 20). Христос говорил ученикам, что любите врагов ваших, благословляйте их, прощайте им вину, но не карайте, не убивайте. Самое дорогая заповедь Христа – людям быть в жизни независимыми от природы, то есть основных потребностей – пищи, одежды, жилого дома. Потому что через свою зависимость люди теряют здоровье и умирают. Зависимость ведет людей к смерти, а независимость к продолжению жизни. Он заповедал: «Не заботьтесь и не говорите, что нам есть? Или что пить? или: во что одеться?» Мф 6:31. Терпением спасать свою душу, терпеть холод, голод. Причина всех бед человечества в том, что не выполняют заповеди Бога, которые выдут человечество к независимости. Один Иванов сделался в жизни независимым. Далее подробно.
  Христос ученикам на приеме обливал ноги холодной водой до колен, учил, чтобы они обливали ноги друг другу. Он говорил: «Итак, если Я, Господь и Учитель, умыл ноги вам, то и вы должны умывать ноги друг другу. Ибо Я дал вам пример, чтобы и вы делали то же, что Я сделал вам». Ин. 13:14. Христос заповедал любить всех, здороваться со знакомыми и незнакомыми, чтобы иметь награду от Бога. Он говорил: «Ибо если вы будете любить любящих вас, какая вам награда? И если приветствуете только братьев ваших, что особенного делаете? Итак, будьте совершенны, как совершенен Отец ваш Небесный». Мф 5:46. Христос заповедал поститься еженедельно. Дни поста определены через такие слова: «Могут ли печалиться сыны чертога брачного, пока с ними жених? Но придут дни, когда отнимется у них жених, и тогда будут поститься». Мф 9:15. Очевидно, Он говорил про себя. Христа отобрали в учеников в пятницу, его распяли, тело похоронили. В воскресение он вышел из гроба, пришел к ученикам, ел вместе с ними рыбу и мед. Лука 24:43. Итак, Христа отобрали в учеников с вечера пятницы до воскресения приблизительно 42 часа, в это время надо поститься. Христос заповедал помогать бедным, дать милостыню на хлеб на день. Он говорил, чтобы голодного накормить, раздетого одеть. Мф. 25:35. Христос говорил: «Если хочешь быть совершенным, пойди продай имение твое и раздай нищим; и будешь иметь сокровище на небесах, и приходи и следуй за Мною». Мф 19:21. Он учил, чтобы все блага общества распределяли между всеми людьми поровну, должна быть всем одинаковая зарплата. Богатый не войдет в Царство небесное. Прощать людям вину и не карать, не убивать. Христос заповедал просить в имя Его: «Если пребудете во Мне и слова Мои в вас пребудут, то, чего ни пожелаете, просите, и будет вам». Ин 15:7. Эти заповеди надо выполнять. Христос говорил: «Кто нарушит одну из заповедей сих малейших и научит того людей, тот малейшим наречется в Царстве небесном; а кто сотворит и научит, тот великим наречется в Царстве небесном». Мф 5:19. Христос говорил: «Всякого, кто слушает Мои слова сии и исполняет, уподоблю мужу благоразумному. А всякий, кто слушает сии слова Мои и не исполняет их, уподобится человеку безрассудному». Мф 7:24. Иванов исполнил заповеди Христа, не нарушив самой малой, и научил людей, поэтому заслуживает, чтобы его называли великим и мудрым в царстве Божьем.
  Христос дал заповеди, а Иванов собрал их в систему, выполнил их, научил того людей. Самое главное, всем людям надо здоровье, через уход за собою не простуживаться и не болеть, не попадать в больницу и тюрьму. Иванов принимал бедных, больных, кто просил. Клал руки на тело, через свои руки током убивал боль, вводил дух, обливал водой, давал устно заповеди, что делать в жизни. Они все взяты у Христа. Христос ученикам обливал ноги, Иванов это ввел в систему, он сам обливался холодной водой и научил людей. Он на приеме ученикам обливал ноги холодной водой, со временем обливал все тело. Христос заповедал любить всех, приветствовать, то есть здороваться со знакомыми и незнакомыми. Иванов это выполнил, здоровался со всеми. Он заповедал здороваться со всеми встречающимися. Христос заповедал поститься еженедельно. Иванов это выполнил, ввел в систему. Он сам терпел без пищи и заповедал ученикам терпеть без пищи 42 часа с пятницы до воскресения. Христос заповедал помогать бедным, нуждающимся. Паршек это выполнил. Он заповедал найти бедного нуждающегося, дать 50 копеек. Христос заповедал просить в имя Его. Иванов это выполнил, ввел в систему. Он говорил: «Проси меня – будешь здоров». Просить так: «Учитель, дай мне здоровье». Люди просят и получают реально, это живой факт. Чем больше люди обращают внимание на Учителя, как Бога, просят Его, прославляют, тем больше Учитель влияет на людей, дает все для жизни, что просят. Когда все люди будут просить Учителя дать мир, тогда будет мир на земле. Не будут попадать в тюрьму и больницу. Учитель говорит о приеме: «Человека мы приняли, как всех я принимаю, а потом водой холодной облили, потом он принял такое учение, что делать. 1. Надо два раза в день, утром и вечером, купаться холодной водой. 2. С людьми здороваться, ни одного человека не проходить. Твое дело – им сказать, а их дело – они как хотят. 3. Надо найти человека нуждающегося, ему надо дать 50 копеек; сам себе скажи: я, мол, эти деньги даю за то, чтобы мне не болеть. 4. В пятницу в шесть часов поужинал, считай 42 часа, в воскресение в 12 часов будешь кушать. Выйди на природу, с высоты тяни воздух и говори: «Учитель, дай мне здоровье». После этого кушай, что хочешь, сколько хочешь. Твое здоровье – это есть все. 5. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не потребляй алкоголь. Это твое законное в этом дело. Не будешь этого делать – у тебя реального ничего не получится. А когда ты это все с душою, с сердцем будешь делать, то ты оправдаешь этим всем». 1983.03. Это наука закалка Иванова. Закалка – это наука всех людей всего мира. Мы с закалкой перестанем умирать. Она заменит медицину. Кто делает, тот предотвращается от простуды, заболевание, эпидемии, беды. Мы видим, что два человека, Христос и Бог Ош, дали человечеству одинаковые заповеди для здоровья, то есть свидетельствуют об одном. А раз двое свидетельствуют об одном, то это есть заповеди истинные. А если эти заповеди истинные, то все люди могут их выполнять в своей жизни для здоровья. Мы предлагаем всем людям их выполнять. Паршек давал гарантию оздоровления. Гарантия от Бога. Это самая лучшая профилактика всяких заболеваний, бесплатная, не нужен диагноз. Сознательное терпение – легкое лечение. Делайте все, тогда в нашей жизни не будет больницы и тюрьмы.
  Бог Ош – это Бог Дух Святой
  Природа Паршека за любовь к ней осветила Духом Святым. Он через принятие холодного и плохого в природе получил Дух Святой. Иванов выполнил заповедь Христа о приходе Духа святого к людям, потому что Паршек через закалку стал Духом Святым. Он писал: «Эта закалка-тренировка есть Дух Святой. Я с ним встретился в природе, не так я проходил для этого всего 50 лет». 1982.11.с.122. «28. Для меня зима – это Дух Святой, полная в теле эволюция…для Паршека снег – это Святой Дух». 1982.04.с.131. В 1979 году Паршек назвался Богом Духом Святым, записал в труды, и сотворил Гимн. Таким Паршек исполнил слова Христа, что Он пойдет от людей, и пошлет другого Утешителя, Духа истины, Духа Святого. Христос говорил: «Утешитель же, Дух Святой, Которого пошлет Отец в имя мое, научит вас всего, и напомнит вам все, что я говорил вам». Ин 14:26. «Он будет свидетельствовать обо мне, также и вы». Ин 15: 26. «И когда Он придет, обличит мир о грехе и о правде, и о суде. О грехе, что не веруют в Меня. О правде, что Я иду к Отцу моему, и уже не увидят Меня. О суде же, что князь мира сего осужден. Когда же придет Он, Дух истины, то наставит вас на всякую истину; ибо не от себя говорить будет, но будет говорить, что услышит, и будущее возвестит вам. Он прославит Меня, потому что от моего возьмет и возвестит вам». Ин 16:14. Паршек говорил, что слышал от природы. Паршек точно все слова Христа выполнил, за что и признанный Бог Дух Святой. Хула Духа Святого не простится.
  Конец века
  Христос говорил, что когда люди исполнят его слова, тогда придет конец века и начало нового века. Паршек выполнил его слова. Христос говорил, надо идти в горы без потребностей: «Тогда находящиеся в Иудее да бегут в горы. И кто на кровле, тот не сходит взять что-нибудь из дома своего. И кто на поле, то не обращается назад взять одежды свои». Мф 24:16. Паршек выполнил эти слова, он нашел такую гору. Это – наш райский бугор, где люди будут без потребностей пищи, одежды, жилого дома. Паршек пригласил всех в 1989 году идти на бугор, там быть без потребностей, здесь будет людской рай. Христос говорил про те дни: «И вдруг, после скорби дней тех, солнце померкнет, и Луна не даст света, и звезды спадут с неба, и силы небесные поколеблются. Тогда явится знамение Сына Человеческого на небе; и тогда восплачут все племена земные и увидят Сына Человеческого, грядущего на облаках небесных с силою и славою великою». Мф 24:29. Паршек это выполнил. Знамение Паршека явилось на небе с силой и славой великой, об этом свидетельствовали его ученики. Паршек свидетельства учеников записал в свои труды: «Я, говорит Сашка наш ростовчанин. Он видел меня на сияющем солнышке. Как виделось ясно. Он рассказывает всем сидевшим близким. А Николай тоже, он ехал в метро, и начал вроде чего-то рыдать. А мне он говорит: «Кажется, я нахожусь в бездонной атмосфере, это было одно небо голубое. А звезды ясные себя так показали, которые стали сдвигаться – и вот ваш Учитель, образ на арене показался. Это есть и была одна истина, она всем ясна».1977.01.с.130. После этого видения на небе много людей уверовали в Учителя, как Бога. Учителя Иванова люди видели одновременно в разных местах: на земле и в небе, на земле и в воде, на земле и на солнце. В селе и в Москве, в Киеве, на Байкале и в селе. Мы понимаем, это начало века или периода Паршека на небе. Этот период Учитель называет эволюцией. В 1989 году эволюция пришла на землю, Учителя Иванова признали Богом земли, люди пришли на бугор, поддержали его идею на бугре.
  Христос через посланных говорил, что будет дальше: «Побеждающему дам вкушать сокровенную манну, и дам ему белый камень. И на камне написано новое имя, которого никто не знает, кроме того, кто его получает. Кто побеждает и соблюдает дела мои до конца, тому дам власть над язычниками. И будет пасти их жезлом железным». Откр 2:17,26. «Побеждающего сделаю столпом в храме Бога Моего, и Он уже не выйдет вон; и напишу на нем имя Бога Моего и имя града Бога Моего, нового Иерусалима, нисходящего с неба от Бога Моего, и имя мое новое». Откр 3:12. Паршек есть признанный Победитель природы, Учитель народа, Бог земли. Значит, Бог Ош есть Победитель, о котором говорил Христос в Откровении 3:12. Он знал новое имя Бога и Христа. По нашему выводу имени Учителя, как Бога Духа Святого, соответствует буква «Ш», которая означает святость, Дух Божий. Она есть в древнем имени ЙХШВХ (читается Егошуа), что означает имя Иисус. Она есть символ высшей Божьей власти, напоминает жезл (тризуб) власти. Паршек назывался солнцем, он читал согласную «Ш» в слоге с гласной «О», которая символизирует солнце, Божественную силу. Так образовалось новое имя Бога Ош. Для чего? Имя Ош будет иметь Христос во второе пришествие, когда народится без всяких потребностей на райском месте, и соберет своих учеников через имя Ош. (См.: Откр 3:12). Это будет рай на земле, где люди завоюют бессмертие. Учитель хочет, чтобы все люди всего мира знали о его рождении, и участвовали в рождении.
  Христос говорил, что он от вышних. Это дает основание утверждать, что имя Бога Отца Христа есть Вышень. Это – Бог Отец славяно-арийской веры, его другие имена Сварг, Дажбог. (См.: Велесова книга). Отец и сын есть одно, они живые люди, которых видели.
  Христос сказал: «Побеждающего сделаю столпом в храме Бога Моего». Побеждающий – это Паршек. Столп в храме Бога символизирует учение, на котором держится храм Бога. Христос сделает, что храм Бога будет держаться на основе учения Паршека. Это воля Христа, она должна быть выполнена. Паршек это выполнил. Он в 1979 году сказал ученикам: «Не надо читать Библию, она выполнена, читайте тетради Учителя, в них есть все».
  Основные предложения или заповеди Иванова и Христа.
  Учитель Иванов пишет про новую страну: «Учитель вносит людям свое эволюционное общее сознательное предложение, чтобы жить в природе одинаково. Не надо никакой в жизни политики, не надо такой рост экономики. Нам надо равно, одна для всех зарплата. Мы должны все до одного человека с этим иждивением согласиться и взять свою принадлежащую общего блага зарплату от малого и старого 33 рубля в месяц. Мы должны все имеющиеся средства в жизни ликвидировать. Долги имеющиеся людям люди должны простить. Злобы на каждого человека и ненависти не иметь. Выпустить всех заключенных и умалишенных с моей идеей, за что никто и ничем не будет виноватый. Будут жить в природе по учению Учителя. Будет нам всем мало – всем прибавим». 1978.06.07. Христос говорил: «Не суди…». Иванов повторяет: «Наша большая ошибка, что мы караем, а не прощаем». Бог Ош (Иванов) нам всем прощал, и нам велел. По науке, мы будем каждому за вину прощать, а не отдавать судье, чтобы он осудил и посадил в тюрьму, как это делается по-старому. Это есть заповеди Христа и Ош (Иванова). См.: Ош. Жизненный закон Паршека. 2007.
  Почему Иванов называет себя по национальности русским?
  Потому что его предки есть русские, как и всех украинцев. Учитель пишет, что русские были. Поэтому они должны быть всегда. Ибо название «русский» это древнее название нации, ей тысячи лет, оно пришло на землю вместе с нацией на берегах Днепра. Название нации неотделимо от самой нации. Название определяет нацию. Нации без имени не бывает. Название «Русь» имеет огромную силу, жизненную энергию для нашей нации, оно завоевано кровью, это наш меч и щит. Почему Русь так называется? Потому что земля наша русою зовется, отсюда прилагательное русский. Об этом говорит авторитетный источник «Велесова книга», д.24г: «О той со старых времен земле нашей Союза Антов (Киевская Русь), которая из-за крови, щедро пролитой на ней, русой зовется, ибо руду (кровь) лили, и так в жажду ее до конца. И будет та земля наша прославлена племенами и родами». 880 г. Иванов употреблял в писаниях украинские и российские слова одинаково. Язык трудов Иванова – это смесь российского и украинского языка, украинских слов около 500. Все эти слова Иванов называет русскими. От названия нации «русский» нельзя отказываться жителям Украины, как это делается сейчас по незнанию. Иначе природа будет наказывать нас войнами, пока мы не станем снова называться русскими. Нация русская должна быть вечно, это уважение памяти предков. Как известно, название нашей страны менялось 20 раз, и будет меняться через политику. Это Ориана, Антия, Украина-Русь, Украина и т.д. Почему языки разные? Тысяча лет назад язык Киевской Руси и Московии был одинаковый русский, ибо в то время в Московию на берега реки Москвы переселились русские жители Руси. Лингвистам известно факт, что за тысячу лет словарный фонд какого-либо языка меняется почти на 20 %, это природный процесс. За тысячу лет язык Украины и России изменился приблизительно на 20 % относительно начального по-разному, ибо они есть в разных местах. А между собой их языки различаются приблизительно на 40 %. Это естественно, природа рождает многообразие наций. В поле есть разные цветы, так и это. Неправильно считать, что какой-то лучше от другого, они с одного корня. Каждый хороший по-своему, один другого обогащает, дополняет. Это наше богатство, если мы едины. Народам Украины и России надо любить язык и дело друг друга, ценить, хранить, как око. Народ Украины и России – это одна русская нация, одна семья, она вечная. Мы русские. Вывод. Бог Ош (Иванов) не разделяет народы, а через язык объединяет народы, возрождает единую Русь, творит мир между народами, противоположный политике. Если мы признаем Ош (Иванова) Учителем и Богом, то он для нас всех пример в жизни. Если Иванов называл себя русским, то мы предлагаем всем жителям Украины называться по национальности русскими, а говорить на своем языке, как привыкли. Чтобы уважать память тех, кто щедро пролил свою кровь за Русь и Украину, предлагаем страну называть Русь-Украина, прославлять ее. Приглашаем всех русских объединяться на основе Руси-Украины. Так будет правда, мир. Слава Руси-Украине, героям слава.
  Почему надо Бога знать и выполнять заповеди Бога? Потому что за невыполнение будет от природы наказание. Иванов, как Бог, пишет: «Я пришел на землю не для того, чтобы осудить грешного человека, не знающего в жизни. Я пришел осудить праведного, кто много верил, но выполнять не захотел. Этому будет непростительно, его согнать с земли. Сам жил за счет этого обмана». 6612.190. Он говорил, что будет большое горе книжникам, фарисеям, лицемерам. Они слово не выполняют, живут обманом, а так жить долго не будешь. Покажем на примере Руси-Украины и России. Русь-Украина родила Бога Ош (Иванова), знала его в жизни, много верила, но выполнять его заповеди не захотела, кроме небольшой группы людей. Также Россия знала Бога Ош (Иванова), много верила. Иванов часто приезжал в Москву, давал здоровье людям, говорил с учеными, просил их обнародовать его учение, но они не захотели выполнять его заповеди, власти его за идею посадили в тюрьму и психбольницу на много лет. Церковь не выполняла заповеди Христа и Иванова, которые одинаковые, Иванова, как Бога, хулила. Церковь не выполняла заповеди Христа так, как Иванов. Учитель 50 лет назад предупреждал, что будет тому, кто не хочет выполнять заповеди. Теперь Бог судит. Священники церкви теперь готовятся к будущей загробной жизни в раю. Иванов пишет: «Священник идет в ад, а за ним остальные». 1978. Они верили в Бога, но не выполняли. Иванов не хочет, чтобы священник и все шли в ад. Иванов утверждает, что если человек закаленный в этой жизни, то ему уже не надо бояться загробной жизни. Душа не умирает, не имеет конца. Сначала надо сделать рай на земле.
  Русь-Украина и Россия. Что будет за то, что не выполняли? Иванов спрашивает у природы, она отвечает: «Есть войны в жизни для народа. Как будет? Об этом деле говорить природа: «Москва сгорит, Киев тоже». Десять годов надо готовить себя в этом деле. Мы в жизни воры, мы убийцы всего, не сохранители своего тела. Чужим мы живем, а свое мы хороним. Уходим от природы, себя хвалим, а Бога в этом хулим. Считаем, что мы есть люди правые. Вот чем мы проигрываем в этом деле». 1980.09.с.98. Иванову говорит природа: «А про Москву сказала: «Она не будет жить». Так что всем судьба – это природа». 1981.09.с.68. Это предупреждение. Пророчество осуществилось. Через 10 лет распался СРСР. В 2014 году Россия неожиданно напала на Украину, в необъявленной войне погибли тысячи людей. Сегодня горит Украина и Россия, то есть горит Москва и Киев, как предупреждал Паршек. Какая причина войны, и кто виноват в войне? Иванов говорит, что виноватые все: «Мы в жизни воры, мы убийцы всего, не сохранители своего тела. Чужим мы живем, а свое мы хороним. Уходим от природы, себя хвалим, а Бога в этом хулим. Считаем, что мы есть люди правые». Церковь позорит Иванова, как Бога, считает, что она одна правая. Чтобы мы, все люди, совсем не сгорели в ядерной войне, надо всем признать Бога Ош (Иванова), всем выполнять его заповеди. Для здоровья каждому надо выполнять пять заповедей. Надо всем жить по его идее, закаляться.
  Без Бога люди не победили и не победят врага. В 1945 году Россия как будто победила врага Германию. Казалось бы, враг человечества уничтожен. Праздновали победу над врагом. Иванов тогда говорил, что враг не побежден, он остался, он вернется более сильным. Надо было любовью из врага сделать друга. Но власти не послушали Иванова, сделали по-своему, убили. Это была наша с вами ошибка, больше ее не надо повторять. Теперь в 2014 году враг человеческий опять пришел, только уже со стороны России, уже усиленный ядерным оружием. Но таким оружием воевать нельзя. Теперь он может уничтожить все земное человечество. Мы победим врага внешнего, когда каждый победит самого главного врага внутреннего, как учит нас всех Бог Ош (Иванов). Народу России и Украины теперь надо не воевать между собой, а объединиться, любить друг друга, жить в мире одной семьей, не присваивать землю. Церкви не надо порочить Иванова, как сектанта, а признать, как Бога.

 11. #11
  Senior Member Достижения:
  Tagger Second ClassCreated Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience Points
  Awards:
  Calendar Award

  Регистрация
  13.03.2013
  Адрес
  Райськє місцє
  Сообщений
  2,698
  Очки
  16,414
  Уровень
  30


  Иванов Порфирий Корнеевич – Ош

  Труды Иванова П. К. – святое слово.
  Наука закалка, независимость


  Учитель Иванов П. К. написал труды, чтобы все наши люди читали, понимали, выполняли, старались сами себя такими сделать, как Учитель. Иванов был самым здоровым в мире. Он говорил, что его жизнь лучше, чем всех людей. Самое главное, чтобы каждый человек был счастливый и здоровый, не простуживался и не болел, предотвращался от всякого заболевания, врага. Эти труды Учителя Иванова принадлежат всем нашим людям всего мира, по завещанию Учителя: «Я в этом деле – один-единственный человек. А слова мои, дело мое – это все есть наших людей. Они заселили эту нашу такую землю, она ими заселена для мертвой жизни». 1977.12.с.361. «Это мое все принадлежит народу». 1973.11.с.127. «Люди всех национальностей, они для Паршека одинаковы, все они жить хотят». 1978.10.с.11. «Я болею не за одну нацию, а за всех наших в мире людей». 1979.11.с.19. «Мы это дело не бросим никогда. Это не одним нам русским таким людям, а всего мира всем людям». 1982.04.с.81. «Мы, вся молодежь всего мира, должны за это дело взяться и так делать, как делает для нас дорогой Учитель. Он это все сделал для нас, всех живущих на белом свете, молодежи. Мы должны добиться это в жизни сделать». 1982.11.с.125. «Мы с вами, все люди, должны проанализировать, как какое-то дело. Я считаю, это дело есть святое, им люди должны удовлетвориться». 1978.05.с.68. Учитель написал о своих словах и своем деле: «Мой подарок молодежи». 1983.02.с.1. Труды Учителя – это подарок молодежи, всем людям всего мира, всех национальностей. Редактируются и видаються по благословению Учителя. Каждый желающий человек любой национальности имеет право, ему разрешается переводить труды Иванова П. К. с российского языка на свой родной национальный язык, свободно распространять без авторского права, как подарок. Труды переведены на украинский язык. Труды при издательстве защищать авторским правом нет необходимости. Книги Иванова П. К., переведенные, изданные автором Ош, принадлежат всем людям мира, это подарок молодежи и всем людям. Книги Учителя Иванова – это общее благо всех людей всего мира, не есть частной собственностью кого-либо, не продаются и не покупаются. Книги издаются на пожертвования, распространяются без авторского права бесплатно, как подарок. Даром получили – даром давайте. Эта электронная книга – это подарок всем людям всех национальностей. Иванов далекий от религии. Учение Иванова П. К. это есть наука. Все труды в целом есть наука независимость, созданная Ивановым П. К. путем практики закалки в природе. Закалка – наука наша, всех людей мира. Иванов П. К. пишет: «Эта писанина пишется мною, для того я ее пишу, чтобы люди наши ее как такую читали, ей верили и старались сами себя таким сделать». 1972.04.с.98. «Слово – это мое дело в природе, никогда никак не умирающее. Я для людей это делаю для жизни». 1983.02.с.02. «Сколько я слов оформил, а букв я написал! Это все истина в жизни есть». 1977.12.с.200.
  Рукописный язык Иванова П. К. представляет собой смесь российского, украинского, и давнего русского языка, который сейчас не употребляется в литературной речи. Украинских слов встречается в тетрадях около 500, которых нет в российском словаре. Все свои слова вместе Иванов называет одним словом, как называли всегда его предки – русский язык. Иванов одинаково пользовался российским и украинским языком. Писания Иванова близки к писанию руссов тысячу лет назад. Он не употребляет какие-либо знаки препинания, не пишет мягкий и твердый знак. Учитель использует грамматику украинского языка, законы благозвучности украинского языка и т. д. Например, в рукописях нет приставки бес, но есть без, ради благозвучности речи пишется (У) вместо (В). Редактируются тексты в двух вариантах. Первый. Сохраняются все слова, которые есть в рукописи, но соответствующие слова, внесенные редактором, выделяются круглыми скобками. Второй вариант. В редактированных текстах сохраняем все слова, украинские слова переводим на литературный русский язык, чтобы была возможность переводить тексты на другие языки с помощью общепринятых словарей.
  Как скопировать все труды Иванова П. К. на диске eDisk. Регистрируйтесь на сайте https://www.ukr.net Напишите на почту osh-2@ukr.net свою просьбу получить доступ к диску. Получите уведомление – скопируйте. Помогите другим скопировать.

  Последний раз редактировалось святослав; 07.02.2015 в 14:41.

 12. #12
  Senior Member Достижения:
  Tagger Second ClassCreated Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience Points
  Awards:
  Calendar Award

  Регистрация
  13.03.2013
  Адрес
  Райськє місцє
  Сообщений
  2,698
  Очки
  16,414
  Уровень
  30


  Робоча версія Вікі

  Порфи́рій Корні́йович Івано́в (* 20 лютого 1898 — † 10 квітня 1983) — творець оздоровчої системи з низкою оригінальних ідей. Він один-єдиний чоловік, незалежний в природі. Він у своєму житті свідомо обходився без основних потреб: їжі, одягу, житлового дому. Він не турбувався для тіла, що їсти йому, в що одягнутись. Так заповідав Христос. Природа сама зберігала його в житті. Чому став незалежний? Бо залежність людей веде до смерті, а незалежність веде до життя. Він за ділом самородок. А джерело його – загартування-тренування. Він один трудився на благо людства для здоров’я всіх. Створив науку незалежність, науку загартування. Люди назвали його за корисне діло Переможцем природи, Учителем народу, Богом Землі. Він є по ділу Бог. Він, як Бог, сам написав своє особисте ім’я Ош (Білий). Він є Бог світла, бо створив світло, і це до блага веде. Його основна мета – смерть від людей вигнати, зробити людям на Землі рай, де люди завоюють безсмертя. Він це практично звершує, знайшов райське місце. Жити треба, а вмирати не треба. Перший крок всіх на шляху – відновити своє здоров’я через науку загартування.
  У Іванова закони такі само, як у Христа. Люби Бога твого. Люби людей, як себе. Бажай людям те, що собі хочеш. Зробити з ворога любимого друга. Іванов піввіку, від 1933 до 1983 року, виконував заповіді Христа, а в 1983 році всім написав: «Я зробив те, що колись говорив нам Христос» на 49-й сторінці в зошиті «Паршек. Мій подарунок молоді»
  Зміст
  Система

  Цілеспрямовано відмовитись від: житла, одягу і всього рукотворного. Почати жити в природі. Починаючи з літа займатись «нічним загартовуванням». Ходити по росі. Дивитися на ранкову і вечірню зорю (Венера). Так до настання зими в природі можна стати віщим, як Учитель.
  Природне оздоровлення людини за системою

  П. К. Іванова «Дєтка».


  Мені скоро виповниться 85 років, 50 з них я віддав практичному пошуку шляхів здорового життя. Для цього я щоденно випробую на собі різні властивості природи, особливо суворі прояви її. Я сповнений бажання весь свій досвід передати нашій молоді, всім людям. Це мій подарунок їм.
  Ти повний бажання принести користь всьому народу. Для цього ти старайся бути здоровим. Сердечне прохання, до тебе, прийми декілька порад, щоб укріпити своє здоров'я:

  1. Двічі на день купайся в холодній природній воді, щоб тобі було добре. Купайся у чому можеш: в озері, річці, ванні, ставай під душ або обливайся. Це твої умови. Гаряче купання завершуй холодним.
  2. Перед купанням або після нього, а як можливо, то й водночас із ним, вийди на природу, стань босоніж на землю, а взимку на сніг хоча б на 1-2 хвилини. Вдихни через рот кілька разів повітря і подумки побажай собі та всім людям здоров'я.
  3. Не вживай алкоголю і не кури.
  4. Старайся хоч би раз на тиждень зовсім обходитися без їжі та води з п'ятниці 18-20 годин до неділі 12 годин. Це твої заслуги і спокій. Як тобі важко, то тримайся хоча б добу.
  5. О 12-й годині дня в неділю вийди на природу босоніж і кілька разів подихай і помисли, як написано вище. Це свято твого діла. Після цього можеш їсти все, що тобі подобається.
  6. Люби навколишню природу. Не плюйся довкола, не випльовуй із себе нічого. Звикни до цього: це твоє здоров'я.
  7. Здоровкайся з усіма скрізь і усюди, особливо з людьми літнього віку. Хочеш мати у собі здоров'я — вітайся з усіма.
  8. Допомагай людям, чим можеш, особливо бідному, хворому, скривдженому, нужденному. Роби це з радістю. Відгукнись на його нужду душею й серцем. Ти набудеш у ньому друга і допоможеш справі миру.
  9. Подолай у собі жадібність, лінощі, самовдоволення, користолюбство, страх, лицемірство, гордощі. Вір людям і люби їх. Не суди про них несправедливо і не бери близько до серця недобрих думок про них.
  10. Звільни свою голову від думок про хвороби, немочі, смерть. Це твоя перемога.
  11. Думки не відокремлюй від справи. Прочитав — добре, але найголовніше — роби.
  12. Розповідай і передавай досвід цієї справи, але не хвалися і не звеличуйся у цьому. Будь скромним.
  Бажаю тобі щастя, здоров'я доброго.

  Заповіді Учителя Іванова
  Христос дав людям свої заповіді. Див.: Ін 13:5; Мф 5:48; Мф 9:15; Лука 24:43. А Іванов П. К. зібрав їх у систему, виконав їх, і навчив інших, як заповідав Христос. Зараз нам, усім людям, найголовніше, мати здоров'я через науку загартування Учителя Іванова. Іванов приймав усіх нужденних, бідних, хворих, хто просив. Він робив подібно тому, як робив Христос. Клав руки на тіло, через свої руки током убивав біль, вводив дух, обливав водою, давав усно заповіді, що робити в житті. Вони всі взяті в Христа. Учитель Іванов писав про прийом в зошиті «Паршек». 1983.03: «Чоловіка ми прийняли, як усіх я приймаю, а потім водою холодною облили, потім він прийняв таке вчення, що робити. 1.Треба два рази, вранці й увечері, купатися холодною водою. 2. З людьми здороватись, жодного чоловіка не проходити. Твоє діло — їм сказати, а їхнє діло — вони як хочуть. 3. Треба знайти чоловіка нужденного, йому треба дати 50 копійок. Сам собі скажи: я, мовляв, ці гроші даю за те, щоб мені не хворіти. 4. У пятницю о 6 годині повечеряй, лічи 42 години, у неділю о 12 годині будеш їсти. Вийди надвір, з висоти тягни повітря, і говори, проси: „Учителю, дай мені здоров'я“. Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Твое здоров'я — це є все. 5. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь. Це твоє законне в цьому діло. Не будеш це робити — у тебе реального нічого не вийде». Ми бачимо, що два чоловіки, Христос і Учитель Іванов, дали людству однакові заповіді для здоров'я і життя, тобто свідчать про одне. А раз двоє свідчать про одне, то ці заповіді за законом істинні. А раз ці заповіді істинні, то всі люди можуть їх виконувати в своєму житті для свого здоров'я і життя. Хто виконує ці заповіді, той запобігає всякому захворюванню, всякому лиху. Запобігає простуді, захворюванню на грип, рак, СНІД, туберкульоз, вірусній інфекціЇ тощо. Якщо ми, всі люди, будемо робити, то не будемо попадати в лікарню і тюрьму. Загартовуватися поступово. Спочатку обливати водою ноги до колін. Якщо важко, терпіти без їжі добу в тиждень. Просімо: «Учителю, дай нам мир, збережи нас в житті».


  Праці Іванова П. К. — святе слово


  Учитель Іванов П. К. написав праці, щоб усі наші люди всієї Землі їх читали, розуміли, виконували, старалися самі себе зробити такими досконалими, як Учитель. Іванов П. К. був найздоровіший у всьому світі. Він говорив, що його життя легше і краще, ніж усіх людей. Найголовніше, щоб кожен був щасливий і здоровий, не застуджувався і не хворів, запобігав усякому захворюванню, всякому ворогові. Він написав своєю рукою близько 300 праць. Всі праці Іванова П. К. перебувають в статусі суспільне надбання. Ці праці Іванова П. К. належать усім нашим людям усього світу на підставі заповіту Іванова П. К..: «Я в цьому ділі один-єдиний чоловік. А слова мої, діло моє — це все є наших людей. Вони заселили цю нашу таку землю, вона нами заселена для мертвого життя». 1977.12.02.с.361. «Це моє все належить народові». 1973.11.с.127. «Я вболіваю не за одну націю, а за всіх наших у світі людей». 1979.11.с.19. «Це не одним нам руським таким людям, а всього світу всім людям». 1982.04.с.81. «Мій подарунок молоді». 1983.02.с.1. Праці Іванова П. К. — це подарунок молоді, всім людям всього світу всіх національностей, це спільне благо і надбання всього людства, вони належать всьму народові й кожному чоловікові. Праці Іванова мають видаватися і розповсюджуватися вільно без авторського права, як подарунок. Кожен охочий будь-якої національності має право, йому дозволяється перекладати праці Іванова з російської або української на свою рідну національну мову і розповсюджувати вільно без авторського права, як подарунок, але не з комерційною корисною метою. Даром одержали — даром давайте. Автор праць дозволяє публікацію. Праці перекладені на українську мову. Перекладені праці Іванова П. К. мають статус суспільного надбання. В працях зафіксовано вчення Іванова П. К., котре має науковий характер, але не є релігія. Іванов і його послідовники далекі від релігії. Вчення Іванова П. К. — це є наука незалежність, створена через практику загартування. Загартування — наука всіх людей усього світу. Мова рукописів Іванова П. К.- це суміш російської й української мови приблизно порівну. В працях зустрічається близько 500 слів, котрих нема в російскому словнику. При редагуванні текстів українські слова перекладені на російську літературну мову, щоби була можливість перекладати праці з російської на всі мови з допомогою словників.

  Нічне загартовування

  Без одягу, непідготованому організму, влітку, вночі навряд чи можливо витримати холод. Тому, якщо три дні не їсти і не пити з"являється внутрішнє тепло, яке допоможе при загартовуванні у природному середовищі. За рахунок цього можна пробудити внутрішні потоки енергії і очистити енергетичні канали. Приблизно через 70 днів людина зможе відчути ці потоки і спробувати керувати ними.

  Біографія


  Народився 20 лютого 1898 року в селі Оріхівці на Луганщині (Україна) в багатодітній родині шахтаря. Прізвище його батька спочатку було Нестеренко, потім змінилося на Іванова. Його прізвисько Паршек. Про батька Порфирій писав у своїй історіїї: «Батько, отець український рідний». 1977.01.с.13. Порфирій Іванов українець за походженням. Закінчив чотири класи церковнопарафіяльної школи, працював із 12 років, із 15 — шахтарем.
  25 квітня 1933 року (ця дата відзначається послідовниками) прийшов до думки, що причина всіх хвороб — у відриві людини від природи. Ідея призвела до різкого повороту життя Іванова і початку експерименту — жити в єднанні з природою. Зокрема, він став зменшувати кількість одягу на тілі і через деякий час зумів жити цілий рік тільки в трусах. Паршек 35 років жив, як усі люди, залежні від природи. У них є основні потреби їжа, одяг, житловий дім, котрі придбаваються через труд в природі. Потім йому прийшла свідомість, що всі люди через свою залежність хворіють і вмирають, не задовольняються в житті. Таке залежне людське життя він не визнав істиною. Треба пробувати жити незалежно, без потреб їжі, одягу, житлового дому. Він вирішив на собі провести такий експеримент, спочатку став обходитися без шапки. Він пише у своїй історії: «Я, Паршек, не став підкорятися цій ось шапці, нею нуждатися не захотів. Мені без головного убору стало легко. Я побачив біле світло, моя голова оздоровилась, не став мати у себе захворювання. А раз мозок природних сил набрався, то внутрішність моя загорілась вогнем. Холодна сторона пішла, а прибуло тепло». 1982.04.21.с.124. Потім відмовився від взуття. Іванов прийняв хвору жінку, яка не ходила своїми ногами. Перед прийомом сказав собі, що піде босим по снігу, якщо жінка піде ногами. Жінка пішла своїми ногами, а Учитель виконав своє слово, став зимою і літом ходити босим. Він став обходитись без потреб, не вживав їжу щодня, ходив між людьми в одних трусах зимою і літом, не мав потреби житлового дому. Шукав людям в природі засоби для здоровя, допомогав бідним, хворим, навчав їх. Так без потреб прожив 50 років. Йому було холодно і погано, але він свідомо терпів ради блага всіх людей. Докладно свою історію чудесного життя Іванов описав у своїх працях. Йому допомогала природа, давала йому сили для життя. Він її любив, як матір рідну. Природа його народила.. Повітря, вода і земля — це його милі невмираючі друзі, йому в усьому допомагали. Під час війни в 1941 році Іванов в одних трусах виступив пороти німців, вони його називали «гут пан». Його мучили, на 20 хвилин закопували в сніг. 11 німецьких офіцерів його спитали, хто буде в перемозі. Він їм сказав, що перемога буде за Сталіним, їх переконав, переміг морально. Він випросив у природи перемогу нашим солдатам. Вода його приймала з любов'ю. Коли Іванов заходив у море під час шторму близько 12 балів, море тут же заспокоювалось. 1978.02.14. Учитель міг бути під водою без дихання декілька годин. 1977.12.02. Іванов в 1948 році від 23 листопада до 5 грудня для практики йшов від Туапсе до Сочі по берегу моря, був без їжі й одягу, крім трусів, занурювався у воду. Коли прийшов у Сочі, був сніг, його люди оточили, а він зайшов у море, і пробув у глибині без дихання три години, люди витягнули його сіткою живого. Природа дала йому сили допомогати бідним нужденним, хворим людям. Люди, котрим Іванов допоміг у здоровї, називали його за корисне діло Переможцем природи, Учителем народу, Богом землі. Так народився Бог через своє діло: не одягався, не вживав їжу, не потребував дому, Учитель Іванов у житті був на землі, в повітрі, в воді, в космосі. Він описував про свою зустріч з літаючими тарілками (НЛО), як людям заселити Місяць. Влада держала його за ідею в тюрмі й психлікарні близько 10 років, намагалася вбити. В Казані лікарі Іванову зробили уколи, після яких права нога стала назавжди припухла, як колода. Вона гальмувала рух. В 1975 році лікарі процедурами підірвали Іванову здоров'я, і виписали додому вмирати. Іванов все своє здоров'я віддав людям, пішов із земного життя 10 квітня 1983 року. Чоловікові Богу Іванову слава безсмертна.
  Старість та кінець життя Порфірій Корнійович зустрів у селі Кондрюче на Луганщині (Україна)

  Ош


  Коротка історія життя і вчення Ош (Іванова П. К.). Ош — це живий незалежний чоловік, которого люди за діло назвали Богом. Його особисте ім'я Ош, прізвище, ім'я від людей Іванов П. К.. В його гімні є його вся ідея безсмертя: «Люди Господу вірили, як Богу. А він сам до нас на землю прийшов. Смерть як таку вижене. А життя у славу введе. Де люди візьмуться? На цьому бугрі. Вони гучно скажуть слово. Це є наше райське місце. Чоловікові слава безсмертна». 1979.10.03. Як сказано в його гімні, його основна мета — смерть від усіх земних людей вигнати, зробити на Землі людям Рай. Він свою мету практично звершує. Таку високу мету може мати тільки Бог Землі, через це його перші учні піввіку тому за діло визнали Переможцем природи, Учителем народу, Богом Землі. Він сам не називав себе Богом, люди віруючі дали йому це ім'я за його корисне діло, котре він зробив людям. Він написав: «Я це ім'я (Бог) отримав у людей через діло моє, я відкрив людям світло. Не заперечуйте їм». 1977.02.12. Він калік, сліпих робив здоровими. Порятунку людям у житті без Бога не буває, треба Бог. Тепер його учні просять усіх людей усього світу визнати Бога Ош (Іванова), вірити йому, виконувати його заповіді ради блага всіх.
  Про ім'я Ош. У Паршека, як і в усякого святого, є два прізвища або імені. Іванов — це від предка батька, друге ім'я Ош Паршек написав сам ради Бога. Спочатку учень написав Учителеві Іванову П. К., як Богу, свій звіт, що він робив і зробив у житті. Іванов звіт прийняв, переписав у свій зошит «Паршек». 1981.02.26.с.126. І в ньому Учитель Іванов учневі написав нове прізвище Ош, як отець сину, замість старого предкового. Учитель написав: «Автор Валентин Олександрович Ош». Учень прізвище Ош прийняв, як від Отця, назвав Учителя Богом Отцем Ош, а себе сином Ош. Бо звичайно всі люди отримують прізвище від отця, і прізвище отця і сина одне. Учень ім'я Ош не присвоїв, це ім'я є спільне всіх наших людей. Отець свідчить про сина, а син про Отця, їх свідчення істинне, бо двоє свідчать про одне, а свідчення двох за законом істинне. Якщо Іванов П. К. є Бог Отець для одного, то він є Бог Отець і для багатьох. Що означає слово Ош? На нашу думку, Паршек вибрав ім'я Ош тому, що воно найбільше відповідає його суті й духу. Слово Ош в перекладі з марійської мови означає «білий». Див.: https://ru.wikipedia.org/wiki/Куго-Юмо Ош це хороше, святе ім'я, назва, епітет живого чоловіка Бога. Ош — це епітет, яким колись оспівували і прославляли Бога світла, життя, всесвіту. Він має істотну характерну властивість: він створив світло, котре бачили люди. А раз він створив світло, як одиницю, то він також енергетично миттєво створив матерію, массу, як протилежну одиницю. Ці протилежності існують в єдності. Це енергетична дія і протидія. Це не якесь чудо, а фізичне явище, відоме науці фізиці. Наприклад, відома формула Ейнштейна про рівність енергії й маси, помноженій на швидкість світла в квадраті. Так енергетично в процесі еволюції твориться білий світ або Ява, всесвіт, зірки, планети з життям, люди. Цей чоловік є творець всесвіту, тому його за діло називають Богом. Його ім'ям «Білий» називався і називається досі білий світ. Це підтверджують авторитетні джерела: «І сказав Бог: нехай буде світло. І стало світло». Буття. 1,3. Цю істину підтверджують джерела слов'яно-арійські: «Сварг, що створив світло — це Бог світла, і Бог Прави, Яви та Нави. Се бо маємо їх за істину, і ця істина переборює сили темряви і до блага веде». Велесова книга. д. 15а. 880 р. Творив світло Христос, це Бог світла. «Ісус взяв Петра…, і преобразився перед ними: лице його засяяло, як сонце, одежа його стала білою, як світло». Мф 17, 2. Христос через учнів говорив, що Бог світла буде: «Я є Альфа і Омега, Перший і Останній…І, обернувшись, побачив сім золотих світильників, і посеред семи світильників подібного до Сина Людського. голова його і волосся білі, як біла вовна, як сніг». Одкр 1, 14. Бог Ош, значить Бог Білий. Можна сказати, Бог Ош — це Бог світла. Крім сказанного, на вибір Учителя Іванова вплинув білий світ, котрий його оточував, це природа і люди. Учитель дуже любив білий сніг, піввіку ходив взимку босоніж по снігу, ніколи не одягав взуття, завдяки загартуванню. Він говорив, що сніг найбіліший, найенергійніший у світі. Він говорив, що сніг — це його Дух Святий. Білий сніг — це наш друг, він допомагає в усьому. Його Божа дорога починалася з того, що йому прийшла від природи свідомість ставати незалежним від усяких потреб, коли він був на Кавказі на березі ріка Біла. Ця свідомість визначила буття Іванова П. К. назавжди. Бог Ош (Білий) і його білий світ був раніше, бо досі люди живуть на білому світі, але вмирають. Тому тепер Бог Ош прийшов до нас на білий світ, щоб смерть від людей прогнати. Для цього робить рай на землі. Учитель Іванов пише: «Я спустився від самого сонця. За рахунок умілого ума я повинен учити народ землі для того, щоб побудувати рай». 1968.02.16.с.60. Бог Ош учить нас творити біле світло, життя і білий світ.

  Христос і Паршек творять за законом природи. Христос робив за законом, який ми тепер називаємо закон єдності двох протилежностей. Суть така. Будь-яке явище в природі, фізичне або психічне, проявляється як дві протилежні сторони, котрі єдині. Якщо виникає одна, то разом з нею виникає і друга. Дія і протидія. Разом вони нейтралізуються. Паршек розробив це практично. Якщо люди свідомо приймають умови життя в природі, при яких мають хороше і тепле почуття, то природа сама підсовує їм умови, при яких мають холодне і погане почуття. Отже, хороше веде до поганого. Це — хвороби, нещастя, найгірше — це смерть. І навпаки. Якщо свідомо приймають умови життя, при котрих мають холодне і погане почуття (наприклад, загартування за ідеєю Учителя), то природа сама їм підсовує умови, при яких мають хороше і тепле почуття. Це — здоров'я, щастя, блаженство, блага, Дух Святий, найкраще — це життя вічне. Христос заповів приймати холодне, погане, щоб мати хороше і тепле. Він вводив незалежність від потреб (їжі, одягу, дому), тобто незалежність від природи. Він говорив: «Тож не турбуйтесь і не кажіть: що нам їсти? Чи що пити? Або: у що одягнутись?» (Див.: Мф 6:33). Він заповідав, щоби бути, як лілії польові, котрі не одягаються, а Бог їх одягає так, що й цар Соломон так не одягався. Христос говорив: «Блаженні убогі духом, бо їхнє є Царство Боже. Блаженні ті, що плачуть, бо вони втішаться. Блаженні лагідні, бо вони успадкують землю. Блаженні голодні й спраглі правди, бо вони наситяться. Блаженні милостиві, бо вони помилувані будуть. Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться. Блаженні чисті серцем, бо вони Бога побачать. Блаженні гнані за правду, бо їхнє є Царство Боже. Блаженні ви, коли ганьбитимуть і зводитимуть на вас усяке лихослів'я та наклепи — Мене ради. Радуйтесь, веселіться, бо велика нагорода ваша». (Див.: Мф 5:3 — 12). Паршек це виконував піввіку. Він не одягався, ходив літом і зимою в одних шортах, без сорочки і взуття. Не вживав їжу щодня, як усі. Він говорив: «Я його як тіло не жалію, і не хочу його годувати, також одягати. Хочу, щоб воно жило, як природа, без усякої потреби, без усякого чужого». 79.06.09. с.12. Чуже — це технічне, штучне, хімія в тілі. Своє — це живе тіло чоловіка. Найдорожча ідея Паршека — кожному бути без усяких потреб (їжі, одягу, дому). Для цього є наше райське місце бугор, де є всі умови і можливості бути без потреб. Його знайшов Паршек, благословив людей навколо нього жити. Цей бугор є на околиці рідного села, де Паршек народився. Тут буде рай, люди завоюють безсмертя, вічне життя. Учитель готує людей поступово бути без потреб. Це свідомо терпіти без їжі 42, потім 66, потім 108 годин в тиждень, потім шість діб, два тижні, місяць бути без їжі. Пробувати ходити без сорочки.

  Праці Ош (Іванова) — це життєвий закон Бога для всіх людей
  . Заповіді Бога Ош — це закон для виконання прямої дії. Якщо люди будуть виконувати закон Бога, в житті людства буде порядок, мир, любов, природа людей полюбить. Незалежні люди не будуть красти, убивати, не будуть хворіти і вмирати. Не буде тюрми і лікарні. Не буде армії, зброї, не буде війни. На землі буде рай. Іванов П. К. пише: «Це життєвий такий закон. Солдат більше служити не буде. Армія не знадобиться. Крадіжка припиниться. Хворіти люди перестануть. Усі до одного одержать одне — 33 карбованці. Тюрми не стане, лікарні теж не буде. Учитись так не будемо. Місця теж не стане. У людях проявиться життєва любов. Між національностями війни більше не буде ніколи. Ось чого ми від природи доб'ємось. Умирати зовсім перестанемо. Усі люди, від цього діла вони встануть, їх як таких підніме природа, вона нам дасть наше життя. Ось що ми з вами побачимо, це все життєрадісне. У житті нашому проявиться наше все на землі райське життя, бугор ми з вами для цього діла всі оточимо». 78.05.с.69.


  Бог Ош — це Бог Дух
  Святий

  Природа Паршека за любов до неї освітила Духом Святим. Він через прийняття холодного і поганого в природі отримав Дух Святий. Паршек виконав заповідь Христа про прихід Духа Святого до людей, бо Паршек через загартування став Духом Святим. Він писав: «Це загартування-тренування є Дух Святий. Я з ним зустрівся в природі, не так я проходив для цього всього 50 років. Я продумав та проробив, де я мав умерти тисячу разів». 82.11.с.122. «28. Для мене зима — це Дух Святий, повна в тілі еволюція… Для Паршека сніг — Святий Дух. Це одна еволюція. Не хочете вірити як такому Паршекові, то повірте природі… Ми із загартуванням-тренуванням перестанемо вмирати». 82.04.с.131. У 1979 році Паршек назвався Богом Духом Святим, записав у зошит. І створив гімн. Таким чином Паршек виконав слова Христа, що Він піде від людей і пришле другого Утішителя, Духа істини, Духа Святого. Христос говорив: «Утішитель же, Дух Святий, Якого пошле Отець в ім'я Моє, навчить вас усього, і нагадає вам усе, що Я говорив вам». (Див.: Ін 14:26). «Він буде свідчити про Мене, також і ви». Ін 15:26. «І коли Він прийде, викриє світ за гріх, і за правду, і за суд. За гріх — тому, що не вірують в Мене. За правду — тому, що Я іду до Отця Мого, і вже не побачите Мене. А за суд, бо князя світу цього осуджено. Коли ж прийде Він, Дух істини, то наставить на всяку істину; бо не від Себе говоритиме, а буде говорити те, що почує, і майбутнє звістить вам. Він прославить Мене, бо від Мого візьме і звістить вам». (Див.: Ін 16:7). Паршек говорив те, що чув від природу. Паршек точно всі слова Христа виконав, за що є визнаний Бог Дух Святий. Шануйте Духа Святого Паршека. Ганьба на Духа Святого не проститься.


  Література

  Посилання  на https://www.ukr.net Напишіть на почту osh-2@ukr.net свою просьбу одержати доступ до диска. Одержите повідомлення — скопіюйте.

 13. #13
  Самая умная Достижения:
  1 год регистрации10000 Experience Points

  Регистрация
  24.09.2014
  Адрес
  Ajuy
  Сообщений
  7,595
  Очки
  18,954
  Уровень
  33


  Очень сильно смердит сектантством.

 14. #14
  Hakuna matata! Достижения:
  Overdrive1000 Experience Points1 год регистрации

  Регистрация
  31.12.2014
  Адрес
  Ленинград
  Сообщений
  1,918
  Очки
  2,880
  Уровень
  12


  Очень сильно смердит сектантством.
  Просто они не знают про ЛММ. Он ещё не коснулся их своей макароннейшей дланью. Но он всё-равно их тоже любит. Раминь, сестра!

 15. #15
  девушка в белом Достижения:
  Created Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience PointsRecommendation Second Class

  Регистрация
  23.06.2013
  Адрес
  Замок Двух Крестов
  Сообщений
  2,409
  Очки
  13,723
  Уровень
  28


  А есть переводчик с украинского? я с трудом понимаю, а читать по долгу службы обязана)
  святослав нравится.

 16. #16
  Hakuna matata! Достижения:
  Overdrive1000 Experience Points1 год регистрации

  Регистрация
  31.12.2014
  Адрес
  Ленинград
  Сообщений
  1,918
  Очки
  2,880
  Уровень
  12


  А есть переводчик с украинского? я с трудом понимаю, а читать по долгу службы обязана)
  Есть. Фли. Но и Гугл-переводчик вполне справляется тоже. Хотел ссыль те кинуть на уже перевод, но форум не пропустил из-за числа символов в ссыли - слишком длинная вышла. Так что сама перегони. Увы.

 17. #17
  Senior Member Достижения:
  Tagger Second ClassCreated Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience Points
  Awards:
  Calendar Award

  Регистрация
  13.03.2013
  Адрес
  Райськє місцє
  Сообщений
  2,698
  Очки
  16,414
  Уровень
  30


  Дорого здоровля, Неношка

  я был бы несправедлив,) оскорбляясь на эту фразу, ведь недавно сам грубо употребил подобное Кривое зеркало ок, попытаемся изобразить этот взгляд более комиль фо, как бы поаккуратней назовём это религией (кгб)

  Цитата Сообщение от nena Посмотреть сообщение
  сектантство
  Но! В ситуации с Паршеком. Он далёк от религии. Просил не клеймить его "сектой", а воспринимать как НАУКУ ибо его дело практическое без мистики.
  Вопрос:
  А Академия Наук тоже секта?)

  Перехожу на юмор. Каста тож прикололась, что ОНИ "Секта"))
  https://www.youtube.com/user/kasta

  ---------- Добавлено в 18:52 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 18:40 ----------

  Здравия желаю, Наношко)

  Цитата Сообщение от beatriss Посмотреть сообщение
  А есть переводчик с украинского? я с трудом понимаю, а читать по долгу службы обязана)
  Перевод и редакция тетрадей Паршека на подходе.
  Некоторые моменты соответственно уже присутствуют в посте "Читать по-русски" и следуюющие разшифровки на "великом и могучем"

  сорри за задержку.
  Тетрадей на литературном русском уже откорректировано около 80
  На украинском читабельном более 33 переводов.
  Немного есть по аглицки.

  По этой методике закалки-тренеровки работаю с 2000 стабильно, рекомендую всем желающим, проповедую "Медленное, но твёрдое Воскрешение" человека - омоложение, радость и Безсмертие и т.д. по возможности.

 18. #18
  Самая умная Достижения:
  1 год регистрации10000 Experience Points

  Регистрация
  24.09.2014
  Адрес
  Ajuy
  Сообщений
  7,595
  Очки
  18,954
  Уровень
  33


  Если человек называет себя богом - это секта.
  Если идут призывы исповедовать и покупать - это секта.

 19. #19
  Hakuna matata! Достижения:
  Overdrive1000 Experience Points1 год регистрации

  Регистрация
  31.12.2014
  Адрес
  Ленинград
  Сообщений
  1,918
  Очки
  2,880
  Уровень
  12


  Если идут призывы исповедовать и покупать - это секта.
  Желание, именно желание, а не призыв, покупать макароны - это секта?

 20. #20
  Самая умная Достижения:
  1 год регистрации10000 Experience Points

  Регистрация
  24.09.2014
  Адрес
  Ajuy
  Сообщений
  7,595
  Очки
  18,954
  Уровень
  33


  Желание, именно желание, а не призыв, покупать макароны - это секта?
  Это голод.


 

Похожие темы

 1. Ответов: 248
  Последнее сообщение: 18.06.2015, 05:39
 2. Туризм по Киеву и миру, со скидкой 10%!!!
  от eputekva в разделе Туристические предложения
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 05.09.2011, 12:20

Метки этой темы

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •