Про непорочне зачаття
Добро пожаловать!
FORUM.KIEV.UA - ФОРУМ КИЕВ ЮА
Максимум общения, минимум правил.
Киевский форум с самомодерацией
1. Автор темы - руководит темой. Может удалять чужие сообщения.
2. Уровень флуда, офф-топа, регулирует лишь автор темы.
3. Модераторы удаляют лишь грубые нарушения: закон, спам, мат...


Показано с 1 по 2 из 2
 1. #1
  Житель Достижения:
  1000 Experience PointsВетеран

  Регистрация
  12.07.2015
  Сообщений
  98
  Очки
  4,739
  Уровень
  16


  Про непорочне зачаття

  Про непорочне зачаття

  Багато жінок мріють мати дітей, но ні всі жінки це можуть зробити, хтось через якусь хворобу, хтось через якісь фізичні недоліки, хтось через боязнь близькості (статевого акту) з чоловіком, хтось незамужні.

  Однак таки жінки можуть практикувати так зване непорочне зачаття (яке відомо ще з біблейських часів). Що це таке? Це коли зачаття виникає без інтимної близькості меж чоловіком та жінкою (без статевого акту). Як це відбувається? Для цього треба щоб чоловіча осеменяюща рідка маса (яка виходить з чоловічих яєчок і в якій знаходяться сперматозоїди) потрапила до жіночої дітородної системи, а яким способом це буде, це не важливо для зачаття! Наприклад, медичним пластиковим шприцом (без металевої ігли) з чоловічою осеменяющою рідкою масою, яку треба вприснути до жіночої дітородної системи (і для цього не треба ніяких медичних маніпуляцій з іглами і мікроскопами, які використовуються для іскуственого зачаття).

  Як це зробити? Треба купити в аптеці стерилізовану баночку з кришкою (наприклад для мочи) (чи одноразовий стаканчик харчовий) и стерилізований шприц (без ігли). Цю баночку (чи стаканчик) треба віддати чоловікові (якого жінка любить, чи який жінці подобається), и попросити його щоб він дав свою осеменяющу рідку масу (для чоловіків це просто, майже як раз плюнути). Чоловіки можуть це зробити як безкоштовно, так і за гроші, нічого ненормального в цьому немає. Чоловіки же можуть бути донорами крові? Так чому чоловікам не бути ще донорами осеменяющої рідкої маси? Для чоловічого організма це легше, чім бути донорами крові! Потім жінка може шприцом набрати цю осеменяющу рідку масу и вприснути цю осеменяющу рідку масу до свої жіночої дітородної системи (в лежачому положенні), потім нехай жінка полежить пару годин (краще ніч). При цьому сперматозоїди в осеменняющої рідкої маси самі "дойдуть" туди, куди треба (до жіночих яйцеклітин, всередині жіночої дітородної системи), бо вони подвижни. Потім треба почекати тиждень, чи пару тижнів и зробить тест на вагітність, якщо тест буде негативний треба зробить таку процедуру ще раз и так робить, пока тест не стане позитивним. Щоб підвищити віроятність зачаття можна щодня робити цю процедуру, пока тест на вагітність не стане позитивним (якшо через рік зачаття так і не буде, то жінці треба звернутися до врачів щоб перевірити свою дітородну систему). А далі треба виношувати дитину як правило під наглядом спеціалістів-врачів, з регулярним контролем УЗД и другими аналізами, бо при розвитку ембріона дитини можуть бути ускладнення як при звичайному зачатті и щоб не було ніяких претензій ні до кого, перед непорочним зачаттям, як і при звичайному зачатті, обов’язково потрібна консультація врачів, чи можна жінці вагітніти взагалі и чи нема ніяких протипоказань для вагітності. Якшо жінка захоче зачати ще дитину, то краще звертатися до того самого чоловіка, від якого було зачаття першої дитини, якшо це можливо.

  Треба пам'ятати, що чоловіча осеменяюща рідка маса це сприятлива середа для розмноження бактерій и треба щоб після отримання баночки (чи стаканчика) з осеменяющою рідкою масою пройшло не більше 2 годин до використання жінкою, а якшо пройшло більше часу, то краще таку осеменяющу рідку масу не використовувати і попросити чоловіка ще раз дати "свіжу" осеменяющую рідку масу в баночці (чи стаканчику).

  Чи поможе непорочне зачаття вирішити демографічну проблему наперед невідомо.

  Непорочне зачаття треба включити до Сімейного кодексу України (і других стран також по бажанню) для того, щоб незамужні жінки не мали прав просити аліментів для дітей у чоловіків, які дали цім незамужнім жінкам свою осеменяющу рідку масу в баночці (стаканчику), по бажанню жінки. А для сімейних пар всі норми Сімейного кодексу діючі незалежно від способа зачаття.

  Чоловіки, яким недовіряють жінки в їх намірах по створенню сім'ї, можуть предложіть жінкам непорочне зачаття, а після зачаття оженитися.

  Для деяких чоловіків та жінок непорочне зачаття може бути умовою до весілля, для пар у яких зачаття є цілями створення сім'ї.

  В загалі немає потреби переходити тільки на непорочне зачаття і якщо чоловік та жінка люблять друг друга, то зачаття можуть робити від інтимної близькості меж чоловіком та жінкою, якщо жінка цього бажає, а якщо не бажає, то можуть спробувати непорочне зачаття. Для сімейних пар зачаття завжди непорочне незалежно від способа зачаття, однак зручно використовувати термін непорочного зачаття для визначення зачаття без інтимної близькості меж чоловіком та жінкою, незалежно від сімейного положення чоловіка та жінки.
  Последний раз редактировалось Панцера; 05.12.2020 в 07:08.

 2. #2
  Старожил Достижения:
  1 год регистрации25000 Experience Points

  Регистрация
  26.04.2018
  Сообщений
  16,581
  Очки
  29,855
  Уровень
  42


  Цитата Сообщение от Панцера Посмотреть сообщение
  а якщо не бажає, то можуть спробувати непорочне зачаття.
  Так! Для корів також бугая не тримають.............


 

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •