Выполнение Минских соглашений. Кто балуется? - Страница 88
Добро пожаловать!
FORUM.KIEV.UA - ФОРУМ КИЕВ ЮА
Максимум общения, минимум правил.
Киевский форум с самомодерацией
1. Автор темы - руководит темой. Может удалять чужие сообщения.
2. Уровень флуда, офф-топа, регулирует лишь автор темы.
3. Модераторы удаляют лишь грубые нарушения: закон, спам, мат...

Страница 88 из 133 ПерваяПервая ... 3878868788899098 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1,741 по 1,760 из 2645
Like Tree197Likes
Тема: Выполнение Минских соглашений. Кто балуется?
    Супермодератор Достижения:
    OverdriveВетеран10000 Experience Points

Очки
    16,608
    Уровень
    31

Цитата Сообщение от Царственный Посмотреть сообщение
    Такі як я, пахали на благо України! А такі, як ти держиморди, скакали на Майдані і кричали: "Хто не скаче, той москаль!"
    На майдані проти злочинної влади, її політики і повзучої москальської окупації, вийшли люди зі всієї України!
    а такі як ти манкурти і малороси були за Януковича і за Росію, не вважаючи їх окупантами!
    Вам би краще в Румунію, і до шляхти в прийми...
    З якого це дива нам до них?! так московські агенти і працюють та зомбують русифіковане бидло, що ЗУ до Польщі, Угорщини і Австрії, а решта мижебратья і під Росію!

Старожил Достижения:
    1 год регистрации10000 Experience Points

Очки
    20,839
    Уровень
    35

Добавлю; А почему мне не быть поклонником российской федерации?
    От СССР я получил ТРИ КВАРТИРЫ! Я получил образование в художественном университете СССР!
    Меня при СССР склоняли, унижали, воровали мои разработки дизайна,не давали мне возможности выехать за территорию СССР!
    Но я свободно передвигался по всем Республикам СССР! Я видел ваши трембиты! Я строил БАМ! Я был лучшим художником и под моим руководством
    провозглашали и хвалили СССР! ..................... продолжать?
    СЕГОДНЯ Я НИКТО, как и остальные граждане Украины! Свора умалишённых завладела государственным строем и хотят до конца, до ручки
    распродать Украину, её земли, её историю, её национальность! И ты, смеешь мне, сопляк, указывать, как мне жить!
    И называешь меня малоросом и манкуртром? ....
    Я не буду тебе присваивать имена из-за того только, чтобы меня не заблокировали...

Очки
    16,608
    Уровень
    31

Добавлю; А почему мне не быть поклонником российской федерации?
    От СССР я получил ТРИ КВАРТИРЫ! Я получил образование в художественном университете СССР!
    то був СРСР, а не лише Росія, а тепер ти просто ностальгуєш за молодістю, забуваючи про погане і памятаєш в основному хороше, що характерно для всіх людей і якого не так і багато було! зараз ніхто в СРСР і в твої 20-30 років тебе не поверне, що б тобі не обіцяли і не брехали!
    І якраз в твоєму СРСР і раніше твоя любима Росія і знищувала все українське, її історію, мову, національність, перетворюючи людей на малоросів і манкуртів, але ти не вважаєш це поганим, що це була окупація, і нічого поганого в тому не бачиш, а по більшості злочинах ти взагалі будеш заперечувати і скажеш, що такого не було!
    И называешь меня малоросом и манкуртром?
    бо так воно і є, чому ти ображаєшся на правду?
    СЕГОДНЯ Я НИКТО, как и остальные граждане Украины! Свора умалишённых завладела государственным строем
    Бо немає в українців єдності, патріотизму, почуття єдиної нації і тп., а такі, як ти тільки цьому і сприяють, розколюючи країну і народ в угоду ворогу та злочинцям при владі!

Старожил Достижения:

Очки
    20,839
    Уровень
    35

Цитата Сообщение от Ігор Посмотреть сообщение
    то був СРСР, а не лише Росія, а тепер ти просто ностальгуєш за молодістю, забуваючи про погане і памятаєш в основному хороше, що характерно для всіх людей і якого не так і багато було! зараз ніхто в СРСР і в твої 20-30 років тебе не поверне, що б тобі не обіцяли і не брехали!
    І якраз в твоєму СРСР і раніше твоя любима Росія і знищувала все українське, її історію, мову, національність, перетворюючи людей на малоросів і манкуртів, але ти не вважаєш це поганим, що це була окупація, і нічого поганого в тому не бачиш, а по більшості злочинах ти взагалі будеш заперечувати і скажеш, що такого не було!
    Та ні! Я ось думаю росіян ошелешити сатанізмом Леніна, Сталіна, Дзержинського і тих, хто повів народ в лапи Сатани.
    Не все зразу!
    бо так воно і є, чому ти ображаєшся на правду?
    Я вважаю, що це неправда! І тільки!
    Бо немає в українців єдності, патріотизму, почуття єдиної нації і тп.,
    А яка може бути єдність, коли людям за невикористований газ (наприклад) начисляють по 2-3 тис. грн. кроме його використання?
    Чи може бути єдність, коли мати із трьома дітьми виживає за 3000 грн в місяць, а друга сука-міністр (з мого міста, до речі)
    без вищої освіти, без розуму і без знань, каже, що її мало і сотні тисяч гривень в місяць.
    Ігор! Спустись на землю!!!

Очки
    16,608
    Уровень
    31

Я ось думаю росіян ошелешити сатанізмом Леніна, Сталіна, Дзержинського і тих, хто повів народ в лапи Сатани.
    Суть в тому, що росіяни при любих устроях і правителях були ворогами, агресорами і окупантами, це їх сутність, тому чи там був Боголюбський, чи Грозний, чи Петро І, чи далі німецькі імператори, а потім Ленін, Сталін тепер Путін, їхня політика і ворожість не змінюється!

Я вважаю, що це неправда! І тільки!
    Чому, ти ж виправдовуєш агресію і ворожість Росії, заперечуєш їх окупацію і злочини, підтримуєш їх і зараз, піддався русифікації, а також позитивно ставишся до придуманої ними назви, то хто ти , як не той же малорос?

А яка може бути єдність, коли людям за невикористований газ (наприклад) начисляють по 2-3 тис. грн. кроме його використання?
    Чи може бути єдність, коли мати із трьома дітьми виживає за 3000 грн в місяць, а друга сука-міністр (з мого міста, до речі)
    без вищої освіти, без розуму і без знань, каже, що її мало і сотні тисяч гривень в місяць.
    Ігор! Спустись на землю!!!
    Ти знову перекручуєш, як навчили тебе московіти!
    до чого тут економічні негаразди і проблеми до єдності?! невже хтось в ЗУ за такі тарифи, низькі пенсії і зарплати, погані дороги, відсутність виробництва, за цього тупого міністра з вашого міста і тд., а ви ніби проти цього і на тому протистояння?! вдумайся в те, що ти верзеш! якщо ти кажеш, що маєш чим думати!
    каже, що її мало і сотні тисяч гривень в місяць.
    Я за точність, вона казала, що їй мало зарплати в 36 тис., яка має бути в міністра, і вона не може на ці гроші прожити, та ще й коли в неї є дитина...

Старожил Достижения:
    Overdrive3 месяца регистрации5000 Experience Points

Очки
    7,139
    Уровень
    20

Я за точність,
    План примирения Украины и России авторства трех западных аналитических центров и Российского совета по международным делам вновь появился на сайте Мюнхенской конференции по безопасности. Об этом сообщила «Европейская правда» в ночь на 16 февраля

План по урегулированию ситуации на Украине, получивший название «12 шагов к большей безопасности на Украине и евроатлантическом регионе», был размещен в интернете 14 февраля.Вскоре документ был раскритикован украинским МИДом, также против него выступил ряд экспертов влиятельного американского аналитического центра Atlantic Council, в том числе бывшие послы США на Украине Уильям Тейлор, Стивен Пайфер и Мари Йованович.
    Спустя несколько часов после публикации документ, который разрабатывался при участии организатора Мюнхенской конференции, немецкого дипломата Вольфганга Ишингера, исчез с сайта Мюнхенской конференции.
    Также пропало сообщение, в котором отмечалось, что план был создан при соавторстве экспертов по международной безопасности трех западных аналитических центров, ряда украинских экспертов и Российского совета по международным делам.
    Однако уже на следующий день «12 шагов» опять появились на интернет-ресурсе Мюнхенской конференции, отмечает издание.

По его данным, указанный документ предлагает возобновить сотрудничество Запада с РФ без требований по возвращению Крыма и сдачи республик Донбасса Украине.В нем среди прочего предлагается постепенно снимать санкции с России, осуществлять сближение Евросоюза с РФ.
    Кроме того, на Украине должен быть запущен общенациональный диалог для определения новой идентичности страны, в которой будут учтены взгляды прилегающих стран, в том числе и России.

Ладэна нравится.
    "Когда-то экстремистов на Украине все равно придется останавливать. Жаль только, что это не было сделано раньше"

Очки
    16,608
    Уровень
    31

Цитата Сообщение от Навоскресенье Посмотреть сообщение
    План по урегулированию ситуации на Украине, получивший название «12 шагов к большей безопасности на Украине и евроатлантическом регионе»
    Це лише якийсь план ніким не затверджений і не прийнятий... більше того, розкритикований...

То що сказати цим хотів?

Старожил Достижения:

Очки
    20,839
    Уровень
    35

а потім Ленін, Сталін тепер Путін, їхня політика і ворожість не змінюється!
    Це - правда!
    ти ж виправдовуєш агресію і ворожість Росії, заперечуєш їх окупацію і злочини, підтримуєш їх і зараз,
    Хто в Європі сказав, що Росія окупувала Україну? Наведи приклади злочину? Лише не кажи про Крим! Там була зрада України в образі Турчинова.
    а також позитивно ставишся до придуманої ними назви,
    Я не ставлюсь позитивно! І це можно прослідкувати в моїх раніших відомостях (постах)
    то хто ти , як не той же малорос?
    Я - українець з центральних районів нашої держави.
    до чого тут економічні негаразди і проблеми до єдності?
    Це дуже важлива ситуація; коли люди довірили владу, а ця влада першими кроками начисляє СОБІ по 300-500 тис. грн в місяць.

невже хтось в ЗУ за такі тарифи, низькі пенсії і зарплати, погані дороги,
    Так ніхто! Всі хотять благополуччя!
    за цього тупого міністра з вашого міста і тд.,
    І т.д.!!!
    що ти верзеш! якщо ти кажеш, що маєш чим думати!
    Я кажу те, що думає народ України. І це - більшість.
    Люди довірили себе молодим організаторам Влади і.... помилились, по російськи "ОКАЗАЛИСЬ В ДУПЕ!"
    що їй мало зарплати в 36 тис., яка має бути в міністра, і вона не може на ці гроші прожити, та ще й коли в неї є дитина...
    По перше; в неї немає дитини, по-друге, вона получає 36 тис. грн., по третє люди (як я казав) живуть на 3 тис. грн. в місяць і годують 2-3-х дітей.
    Ну,.... не викабелюйся!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Очки
    16,608
    Уровень
    31

Хто в Європі сказав, що Росія окупувала Україну?
    Для чого тобі Європа, ти живеш в Україні і сам повинен бачити і розуміти чи є окупація і агресія, чи немає, а не дивитись хто тобі що скаже!
    і так, і ЄС, і ООН визнали агресію Росії і за це ввели проти Росії санкції!
    Я не ставлюсь позитивно! І це можно прослідкувати в моїх раніших відомостях (постах)
    якраз ти і розказував, що це правильна назва, історична і я про це нічого не знаю!
    Я - українець з центральних районів нашої держави.
    по паспорту і місці проживання так, а от по ментальності і свідомості, більше схожий на малороса...
    коли люди довірили владу, а ця влада першими кроками начисляє СОБІ по 300-500 тис. грн в місяць.
    ще раз, кому може це подобатись, це не подобається всім і на заході, і на сході, і в центрі, і на півдні!

Так ніхто! Всі хотять благополуччя!
    ну то що ти вигадав, що така ситуація може розділяляти українців? навпаки така несправедливість і проблеми об'єднають, як це було в 13-14-х роках!

Люди довірили себе молодим організаторам Влади і.... помилились
    знову ти не про те! мова йшла про розкол в суспільстві, а саме ЗУ і так званої Малоросії, то до чого тут теперішня влада?

Люди довірили себе молодим організаторам Влади і.... помилились
    Ти зараз про яку владу постмайданівську чи вже теперішню?

По перше; в неї немає дитини
    це я вже не знаю, вона говорила про не можливість прожити за 36 тис. в місяць, тим більше коли ще є на утриманні мала дитина...
    по-друге, вона получає 36 тис. грн.
    але ти казав про сотні тисяч...
    по третє люди (як я казав) живуть на 3 тис. грн. в місяць і годують 2-3-х дітей.
    це так і це дуже погано, але хіба хтось хоче на заході чи в інших регіонам, щоб так і було і не ставало краще?!

Старожил Достижения:

Очки
    20,839
    Уровень
    35

ти живеш в Україні і сам повинен бачити і розуміти чи є окупація і агресія
    Я не бачу агресії!
    по паспорту і місці проживання так, а от по ментальності і свідомості, більше схожий на малороса...
    Малороси, це була назва при російському царизмі. Пора забути.
    навпаки така несправедливість і проблеми об'єднають, як це було в 13-14-х роках!
    Про яке об'єднання ти ведеш мову? Людям задурманили вуха, що Янукович не підписує документи з ЄС.
    А ти читав про що там йшлась мова?
    Ти зараз про яку владу постмайданівську чи вже теперішню?
    Про теперішню...
    вона говорила про не можливість прожити за 36 тис. в місяць, тим більше коли ще є на утриманні мала дитина...
    То чому матерям не дають таку зарплату? А лише - собі? Я з цією сучкою жив в одному будинку!
    але ти казав про сотні тисяч...
    Так! Ти, мабуть, проспав! Міністри собі повисили ціни! Самі!!!!
    це так і це дуже погано, але хіба хтось хоче на заході чи в інших регіонам, щоб так і було і не ставало краще?!
    Я не хочу. А ти???

Старожил Достижения:
    Overdrive3 месяца регистрации5000 Experience Points

Очки
    7,139
    Уровень
    20

Це лише якийсь план ніким не затверджений і не прийнятий... більше того, розкритикований...

То що сказати цим хотів?
    Ибо сказано -в начале было СЛОВО. Плана как отвоевать у России Донбасс для Украины - в Мюнхене никто не представил
    "Когда-то экстремистов на Украине все равно придется останавливать. Жаль только, что это не было сделано раньше"

Очки
    16,608
    Уровень
    31

Цитата Сообщение от Навоскресенье Посмотреть сообщение
    Плана как отвоевать у России Донбасс для Украины - в Мюнхене никто не представил
    бо це була мирна конференція, а не війни...

Я не бачу агресії!
    Ага, то Крим не окупований і війни на Донбасі немає, там лише кучка шахтарів і трактористів вже 5 років з мисливськими рушницями протистоїть ЗСУ?!

Малороси, це була назва при російському царизмі. Пора забути.
    так багато русифікованих українців цього не забули і далі вважають себе малоросами, а східну частину України Малоросією!
    Людям задурманили вуха, що Янукович не підписує документи з ЄС.
    це був просто мітинг, і коли Янукович не підписав, люди пообурювались і вже почали розходитись, ще кілька днів і там би вже нікого не залишилось, але тупий Яник чи сам чи з чієїсь поради почав розганяти майдан, що і стало останньою краплею! Тому реальний супротив почався тоді, коли Янукович почав розганяти мирний мітинг, а потім почав домовлятись з Путіним про зближення з ТС!
    Про теперішню...
    пока особливих нарікань до них немає, а проблеми це наслідки правління корупціонера і бариги Порошенка!
    То чому матерям не дають таку зарплату? А лише - собі?
    вона не голова уряду, не міністр економіки чи фінансів і навіть не міністр соцполітики, а міністр освіти... доречі, вчителі мають порівняно не погану зарплату, не 3 тис. грн., і цього року їм мають ще добавити відсотки за престиж професії... моя теща сільський вчитель і має біля 9 тис. зарплати...
    Я з цією сучкою жив в одному будинку!
    і вона завжди була сукою, там і далі живуть її сучі батьки?
    Так! Ти, мабуть, проспав! Міністри собі повисили ціни! Самі!!!!
    ні, я це знаю, але таку практику і схему вигадали при Порошенку... Якщо при Януковичу дозволяли можновладцям красти в особливо великих розмірах, але вони отримували офіційну не високу зарплату, то при Порошенку красти вже було не так легко, але зарплати можновладцям реально підняли і не тільки топ чиновникам в Києві, а всі і в областях і районах і навіть голова сільради міг собі приписати якісь відсотки і надбавки, що в підсумку получалась кругла сума...
    Доречі, якщо ти проспав, то Зеленський вже мав розмову з головою уряду з цього приводу і наказав йому до середини лютого розробити програму нарахувань зарплат топчиновників і привести їх до українських реалій!
    Я не хочу. А ти?
    І я не хочу! більше того, моя робота пов'язана з наданням послуг, тому добробут і заможність навколишніх людей дасть більше звернень та більший прибуток і мені, тому я в цьому прямо зацікавлений! Якщо навколишні люди будуть бідні чи виїдуть на заробітки за кордон і я залишусь без роботи і без доходів!

Старожил Достижения:
    5000 Experience PointsВетеран

Очки
    9,238
    Уровень
    22

Ага, то Крим не окупований і війни на Донбасі немає, там лише кучка шахтарів і трактористів вже 5 років з мисливськими рушницями протистоїть ЗСУ?!
    Пан Есть Сирия. Россия оф. приглашена в помощь
    ?? Что там делают США Турция

Кто то в мире вякает, шум поднимает. Нет.
    Насрать. Есть интересы России, США, Турции. Твое место ждать, пока не договорятся

Старожил Достижения:

Очки
    20,839
    Уровень
    35

Ага, то Крим не окупований...
    Не окупований.... Яка країна підтвердила окупацію?
    там лише кучка шахтарів і трактористів вже 5 років з мисливськими рушницями протистоїть ЗСУ?!
    Мабуть, що так! Навіть Америка не признала, що Росія там воює.
    тупий Яник чи сам чи з чієїсь поради почав розганяти майдан
    Він не розганяв майдан. А треба було розігнати.Назови хоть одну країну, де влада терпить непорядки?
    то Зеленський вже мав розмову з головою уряду з цього приводу
    Пока немає результатів.... У нас голова уряду ще більший клоун...
    Якщо навколишні люди будуть бідні чи виїдуть на заробітки за кордон і я залишусь без роботи і без доходів!
    Ти хочеш заявити, що люди багаті? ))) В Польщі за ту ж саму роботу зарплата в чотири рази більша ніж в Україні.
    То якого хрена люди будуть тут чекати?

Очки
    16,608
    Уровень
    31

Цитата Сообщение от vladka Посмотреть сообщение
    ?? Что там делают США Турция
    США вже пішли з Сірії і були вони там виключно, як миротворці, а не як російські карателі, Туреччина пока армію не вводила, а діє лише гуманітарно і тільки в прикордонних районах...

---------- Добавлено в 21:56 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 21:51 ----------

Яка країна підтвердила окупацію?
    Агресію і Окупацію визнали всі міжнародні інституції, ООН, Радбез, ОБСЄ, ЄС, і цілий ряд окремих країн, які висловили підтримку Україні і засудили Росію!
    Мабуть, що так! Навіть Америка не признала, що Росія там воює.
    і хто ти після цього, як не тупий малорос?!!
    Він не розганяв майдан.
    Якщо не він, то він мав покарати винних вийти до людей і розрулити ситуацію!
    Ти хочеш заявити, що люди багаті?
    звісно ні і це велика проблема і я проти цього!

Старожил Достижения:

Очки
    20,839
    Уровень
    35

Агресію і Окупацію визнали всі міжнародні інституції,
    Звісно! Але мовчать...
    і хто ти після цього, як не тупий малорос?!!
    Я? Це була колись офіційна назва України - Малоросія! Ми ж древні русичі і в цьому слові немає нічого поганого,
    хотя воно давно вийшло із вживання.
    Якщо не він, то він мав покарати винних вийти до людей і розрулити ситуацію!
    Ти що, смієшся? Він же був переляканий, як заєць і спасав свої гроші...
    звісно ні і це велика проблема і я проти цього!
    Хоча би в чомусь єдині!)))

Очки
    16,608
    Уровень
    31

1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
    Звісно! Але мовчать...
    Вони не мовчать, вони засуджують агресію Росії, висловлюють стурбованість, вводять проти Росії санкції, а більше нічого не можуть...
    Тому потрібно карати Росію ще й рублем!
    Ощадбанк вже відсудив в Росії 1,2 мільярди $, а Нафтогаз 3 млрд.$, треба подавати інші позови проти Росії і відсуджувати з неї хоча б гроші!

ні, так назвали окуповану територію російські окупанти!

Це була колись офіційна назва України - Малоросія!
    в цьому слові немає нічого поганого
    якщо не рахувати, що москалі, яких придумали пізніше, вважають себе великоросами і господарями, а українців малоросами і холуями...
    Він же був переляканий, як заєць і спасав свої гроші...
    ти говориш про завершення Майдану, а я кажу про початок, коли було мало людей, не було ще барикад і перші сутички, хоча розрулити він міг і пізніше, але він тільки нагнітав!

Хоча би в чомусь єдині!)))
    спільного у нас багато, просто в тобі багато російської інфекції, від якої вам треба вилікуватись!

Старожил Достижения:
    5000 Experience PointsВетеран

Очки
    9,238
    Уровень
    22

США вже пішли з Сірії і були вони там виключно, як миротворці, а не як російські карателі, Туреччина пока армію не вводила, а діє лише гуманітарно і тільки в прикордонних районах...
    Пан. Как всё запущено.
    В.И.Ленин рекомендовал больше читать.
    Надоело впустую работать. Сам, всё сам
    Ладэна нравится.

Старожил Достижения:
    25000 Experience PointsВетеран

Очки
    33,416
    Уровень
    44

Интересно у тебя получается: США в Сирии --- "миротворцы", РФ в Грузии -- "агрессоры". А Украина, как Туреччина Сирии, оказывала "гуманитарную" помощь Грузии. И тоже зенитными комплексами...
    У тебя раздвоения личности не бывает?
    і хто ти після цього, як не тупий малорос?
    А ты даже не малорос. США не признала наличие войск РФ на Донбассе.

---------- Добавлено в 09:15 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 09:11 ----------

ти говориш про завершення Майдану, а я кажу про початок,
    А ты помнишь початок? Януковичу этот початок был до фонаря. Ну, примчалась молодежь на площадь. Проголодалась бы и разбежалась. А вот почему-то в это время мэру Киева понадобилось на площади елку к Новому году(?) устанавливать. Это в ноябре месяце...

Очки
    16,608
    Уровень
    31

Цитата Сообщение от Кузька Посмотреть сообщение
    Проголодалась бы и разбежалась. А вот почему-то в это время мэру Киева понадобилось на площади елку к Новому году(?) устанавливать. Это в ноябре месяце...
    "Під йолку" то вже був другий розгін на початку грудня!
    а перший був просто так!

і ще раз, коли ситуація вийшла з під контролю і почалось протистояння, Янукович міг для видимості покарати якихось одного-двох командирів беркуту, дати публічно догану міністру чи ще знайти якого стрілочника і ситуація би виправилась! а так все тільки затягувалось, поглиблювалось і погіршувалось!
    США не признала наличие войск РФ на Донбассе.
    Визнали всі! 17 лютого 2015-го офіційно це визнав і ЄС!
    США в Сирии --- "миротворцы", РФ в Грузии -- "агрессоры"
    США в Сірії не окупували частину території, як Росія в Грузії, напавши на неї!!

Ваши права