Остров Крым - Страница 123
Добро пожаловать!
FORUM.KIEV.UA - ФОРУМ КИЕВ ЮА
Максимум общения, минимум правил.
Киевский форум с самомодерацией
1. Автор темы - руководит темой. Может удалять чужие сообщения.
2. Уровень флуда, офф-топа, регулирует лишь автор темы.
3. Модераторы удаляют лишь грубые нарушения: закон, спам, мат...

Результаты опроса: Что ожидает Крым в будущем?

Голосовавшие
151. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Вернется в Украину, после смены путинского режима в России

22 14.57%
  • Останется в России

120 79.47%
  • Вернется в Турцию

4 2.65%
  • Станет самостоятельной территориальной единицей

5 3.31%
Страница 123 из 1633 ПерваяПервая ... 23731131211221231241251331732236231123 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 2,441 по 2,460 из 32656
Like Tree14224Likes
Тема: Остров Крым
    Старожил Достижения:
    5000 Experience PointsВетеран

Очки
    8,501
    Уровень
    22

Цитата Сообщение от Kick Посмотреть сообщение
    Перефразую дещо цього блазня: ви здалися на милість переможця і за це вам дароване життя, а також існування так як я вам дозволю. Якщо спробуєте опиратися, Крим перетвориться на Донбас.

Ілларіонов був правий, коли пророкував перетворення Криму на путлєрівську військову базу, а кримчан на обслугу. Про туристів можете забути назавжди, а відтак і про курортний бізнес. Війсковий режим та туризм речі несумісні. Звичайно ж 2,4 млн. кримчан для обслуги військових забагато, тож Ілларіонов передбачив тотальну депортацію зайвих до російських мухосранськів.
    Згідно з його передбаченнями в криму залишиться близько 600тисяч цивільних осіб.

AndreiPetrowi4, гадаю саме час подбати про вашу підмосковну нерухомість. Ви та ваші рідні перетворилися на нікому не потрібний баласт.
    Кто про что, а вшивый - про баню.
    Кик, тебе отдыхать что ли негде или не с кем? Все в Крыму нормальненько, за Киев переживай! Елку то для даунов убрали? А то вроде лето к концу, а у вас на пощади всё елка стоит. Сделали из города пожарище с посмешищем и все на Россию смотрят, клоуны.
    Меня твоя мания величия прикалывает: "так як я вам дозволю", "якщо спробуєте опиратися" - все из репертуара шизофреника. Кто тебя спрашивать то будет, обамкин дружок? Лично мне глубочайшим образом плевать на твои дозволения, угрозы и мнения, как, кстати, и моей родне, и абсолютно всем крымчанам. Мало ли убогих на свете?
    Вот ваш Крым, делай, с ним что хочешь. Не забудь нырнуть поглубже. )))

nsk нравится.

nsk
    nsk вне форума
    Старожил Достижения:
    Ветеран10000 Experience PointsRecommendation Second Class

Очки
    8,207
    Уровень
    21

Цитата Сообщение от Nolla Посмотреть сообщение
    У нас будут выборы в государственный совет Крыма и законодательное собрание Севастополя.
    аа .... вот оно чо .. понял

Старожил Достижения:
    1 год регистрации10000 Experience Points

Очки
    11,918
    Уровень
    26

Цитата Сообщение от Искандер Посмотреть сообщение
    Одним словом їдьте в Крим, не бійтеся, не хто вас там не з'їсть відпочиньте і подивіться на все своїми очима.
    Крим окуповано. Тому мета поїздки "відпочити та подивитися" трохи не на часі, як ви розумієте.
    А чому ви поперлися контрабандою через незаконну переправу, а не через працюючі пункти пропуску на східному кордоні?
    Боїтеся українцям в очі подивитися? Совість замучила що доводиться тишком-нишком вночі жерти вкрадене під ковдрою та якнайдалі від людських очей? Це путлєр винен у наших стражданнях.

БРЕХНЯ. Я особисто стояв у черзі на пором майже 6 годин.
    Ви напевно вправно працюєте ліктями на шляху до заповітного корита? Це ще з совка навички чи вже за нової Росії набуті? Залиште тут домашню адресу і чекайте стусанів від тих росіян, хто з честю відстояв 36 годин.

nsk
    nsk вне форума
    Старожил Достижения:

Очки
    8,207
    Уровень
    21

Крим окуповано.
    уже от бандеровцев освободили .... не хвылюйтесь пан

Старожил Достижения:

Очки
    11,918
    Уровень
    26

AndreiPetrowi4, маніпуляціями та перекрутами в Україні розмову не підтримують. Поважайте опонента, якщо бажаєте отримати відповідь. Детектором брехні я бути не згоден.

nsk
    nsk вне форума
    Старожил Достижения:

Очки
    8,207
    Уровень
    21

Детектором брехні я бути не згоден.
    скоро и не получится ... читайте инструкцию для ботов - необходимо наличие электричества и температура выше "0" ...дабы железо в компе не замерзало

Старожил Достижения:
    Created Album pictures1000 Experience PointsВетеран

Крим окуповано. Тому мета поїздки "відпочити та подивитися" трохи не на часі, як ви розумієте.
    А чому ви поперлися контрабандою через незаконну переправу, а не через працюючі пункти пропуску на східному кордоні?
    Боїтеся українцям в очі подивитися? Совість замучила що доводиться тишком-нишком вночі жерти вкрадене під ковдрою та якнайдалі від людських очей? Це путлєр винен у наших стражданнях.

Ви напевно вправно працюєте ліктями на шляху до заповітного корита? Це ще з совка навички чи вже за нової Росії набуті? Залиште тут домашню адресу і чекайте стусанів від тих росіян, хто з честю відстояв 36 годин.
    Не треба бризкати слиною. В Криму я був у початку червня і в черзі стояли по 5-6 годин. Зараз коштують набагато більше. І це в корені спростовує Вашу брехню, яка стверджує що в Криму ніхто не їде відпочивати.
    А що стосується нормального проїзду як Ви висловилися. Ми намагалися приїхати але на кордоні нас завернули ваші дуже пильні прикордонники, вони в мені і в моєму російському паспорті побачили пряму загрозу безпеці і незалежності України.))))))) Ну що ж благо параноя у нас ще поки лікується.)))))) Ну а що стосується поїздки в Крим, там можна з'їздити хоча б для того щоб не брехати тут на форумі людям, як Ви робите це зараз. А за одне і запитайте у кримчан хто для них окупант Росія або Україна. Ось мені зараз і дружина як кримчанка каже, відповідаючи на ваші слова. Навіщо я зв'язався з хворим на голову? Тобто з Вами. ))))))
    Последний раз редактировалось Искандер; 21.08.2014 в 14:04.
    nsk and AndreiPetrowi4 like this.

Старожил Достижения:
    5000 Experience PointsВетеран

Очки
    8,501
    Уровень
    22

AndreiPetrowi4, маніпуляціями та перекрутами в Україні розмову не підтримують. Поважайте опонента, якщо бажаєте отримати відповідь. Детектором брехні я бути не згоден.
    Вот когда оппонент будет достоин уважения, как минимум - с уважением относиться ко мне, тогда я буду уважать оппонента. Брехло, брызжущее слюной уважать не смогу в силу воспитания.

Изменения в Крыму. Цитирую:

Позвонила двоюродная из Бахчисарая. Маленько под-очумевшая...... Короче, её маму - мою тетю соответственно, положили в больницу, у тети давление, тромбофлебит, сердечко шалит, короче обычный возрастной сбой организма.
    1). При поступлении в стационар - никаких благотворительных взносов!
    2). Системы, физраствор, лекарства - все бесплатно, все из отделения ( тётя нисколько не ветеран и не участник боевых действий)
    3). Трехразовое сносное питание - молочная каша на завтрак, первое-второе с мясом( курой) + гарнир и компот- обед, и .....ужин - запеканка, чай-хлеб с маслом.........
    4). Постель больничная.
    5). Медперсонал очень этих и вежлив!
    6). Операции .....(барабанные палочки) - БЕСПЛАТНЫЕ!!!!!!!
    7). В палатах чистота, няньки вовремя и без апломбов больным подставляют судна....

Сестра подошла к лечащему врачу и попросила , чтоб тот дал список лекарств.....врач замялся и сказал : " Если вам будет не сложно....то купите то-то и то-то. И опять...все очень тихо и вежливо.....
    На вопрос сёстры : "Что случилось?" прозвучал ответ: "Аксенов навел шухер , кого надо разогнал, остальные вцепились в свои места и не рыпаются!"
    nsk нравится.

nsk
    nsk вне форума
    Старожил Достижения:

Очки
    8,207
    Уровень
    21

На вопрос сёстры : "Что случилось?" прозвучал ответ
    развалили крымчане то шо запукры создавали последние 23 года

Старожил Достижения:

Очки
    11,918
    Уровень
    26

В Криму я був у початку червня і в черзі стояли по 5-6 годин. Зараз коштують набагато більше. І це в корені спростовує Вашу брехню, яка стверджує що в Криму ніхто не їде відпочивати.
    У мене свої джерела в Криму. На південному узбережжі вільно. Туристів відсотків 20-25 від звичайного. Вашу жінку, колишню кримчанку із спотвореним відчуттям Батьківщини, правильно зробили що не пустили в Україну. Якщо через голову не доходить що вона в Україні гість і не більше, то у черзі, через задницю, вже напевно дійшло.
    І не варто пов'язувати російський безлад, у тому числі й на вкраденій переправі, із російською навалою в Крим. Росіян там і без політичних перешкод небагато було.
    Перегляньте відео з з росіянськими відразливими бійками за місце під сонцем. Україні таке "щастя" не потрібно.

А за одне і запитайте у кримчан хто для них окупант Росія або Україна.
    Кримчани 70 років про Росію не згадували, допоки росіяни не оголосили що окупували Крим. Дивно що ви були в Криму і вам не зустрілися бажаючі висловити своє невдоволення діями путлєра.
    А по російських форумах настрої дуже боязкі щодо криму. Вважається що Крим вже не той. Путлєр так нажахав люмпенів правим сектором, що ті свято вірять у бендерівців за кожним поворотом серпантину.
    Я радий що вам пощастило повернутися додому з сім'єю у повному складі та з усією власністю. Але так щастить не усім.
    По південному узбережжю серед місцевих тільки й розмов про маніяків та зниклих безвісти.

Старожил Достижения:

У мене свої джерела в Криму. На південному узбережжі вільно. Туристів відсотків 20-25 від звичайного. Вашу жінку, колишню кримчанку із спотвореним відчуттям Батьківщини, правильно зробили що не пустили в Україну. Якщо через голову не доходить що вона в Україні гість і не більше, то у черзі, через задницю, вже напевно дійшло.
    І не варто пов'язувати російський безлад, у тому числі й на вкраденій переправі, із російською навалою в Крим. Росіян там і без політичних перешкод небагато було.
    Перегляньте відео з з росіянськими відразливими бійками за місце під сонцем. Україні таке "щастя" не потрібно.

Кримчани 70 років про Росію не згадували, допоки росіяни не оголосили що окупували Крим. Дивно що ви були в Криму і вам не зустрілися бажаючі висловити своє невдоволення діями путлєра.
    А по російських форумах настрої дуже боязкі щодо криму. Вважається що Крим вже не той. Путлєр так нажахав люмпенів правим сектором, що ті свято вірять у бендерівців за кожним поворотом серпантину.
    Я радий що вам пощастило повернутися додому з сім'єю у повному складі та з усією власністю. Але так щастить не усім.
    По південному узбережжю серед місцевих тільки й розмов про маніяків та зниклих безвісти.
    )))))))))))))))))) Ви знаєте у мене Ваші слова нічого крім сміху не викликають ви говорите, що дивно що ви оттуда повернулися цілим і неушкодженим, це просто говорить про Ваше невігластво в цьому питанні і те що Ви судячи з усього в Криму взагалі не бували. Я ще раз Вам кажу, що Крим це мій другий дім, звідти моя дружина і відповідно там живуть родичі дружини, там у нас частина бізнесу я там буваю кілька разів на рік і вже не мені знати про істинну картину Криму. Ви несете таку нісенітницю на яку навіть відповідати не хочеться. Та й дружина ось сидить поруч зі сміху помирає.))))))))))))))
    AndreiPetrowi4 нравится.

Старожил Достижения:

Очки
    11,918
    Уровень
    26

AndreiPetrowi4, а з якого це доброго дива ви вже й рідню в Криму маєте? Ви ж самі лишень шість років як у приймах, аж тут і тітка, і сестра вже як аборигени українськими лікарнями користуються!!!

Цитата Сообщение от AndreiPetrowi4 Посмотреть сообщение
    Позвонила двоюродная из Бахчисарая. Маленько под-очумевшая.....
    А де вони до цього лікувалися? Напевно у вашому рідному Мурманську? Про безкоштовні клізми - потішили...
    Про чистоту та порядок в українських лікарнях, навіть за умов окупації - вірю. Це вам не Росія. У самого багато родичів-лікарів. Вишкіл є вишкіл, та й українська старанність це вам не російське нехлюйство.

Старожил Достижения:

AndreiPetrowi4, а з якого це доброго дива ви вже й рідню в Криму маєте? Ви ж самі лишень шість років як у приймах, аж тут і тітка, і сестра вже як аборигени українськими лікарнями користуються!!!

А де вони до цього лікувалися? Напевно у вашому рідному Мурманську? Про безкоштовні клізми - потішили...
    Про чистоту та порядок в українських лікарнях, навіть за умов окупації - вірю. Це вам не Росія. У самого багато родичів-лікарів. Вишкіл є вишкіл, та й українська старанність це вам не російське нехлюйство.
    Я дивлюся Ви казкар той ще, за словом в кишеню не полезите.)))) Ну так пі....діть не мішки ворочати. А те що навели порядок у Криму в лікарнях та поліклініках, це факт.
    AndreiPetrowi4 нравится.

Старожил Достижения:

Очки
    11,918
    Уровень
    26

)))))))))))))))))) Ви знаєте у мене Ваші слова нічого крім сміху не викликають ви говорите, що дивно що ви оттуда повернулися цілим і неушкодженим, це просто говорить про Ваше невігластво в цьому питанні і те що Ви судячи з усього в Криму взагалі не бували. Я ще раз Вам кажу, що Крим це мій другий дім, звідти моя дружина і відповідно там живуть родичі дружини, там у нас частина бізнесу я там буваю кілька разів на рік і вже не мені знати про істинну картину Криму. Ви несете таку нісенітницю на яку навіть відповідати не хочеться. Та й дружина ось сидить поруч зі сміху помирає.))))))))))))))
    Та я також зі сміху помираю, коли уявляю як вона путлєр-тв про крим дивиться. Що цікаво, половина веб-камер повимикали в Криму.
    Натомість годують росіян чимось на кшталт ось цього:

А ваша дружина що справді увесь цей час сміється?

Старожил Достижения:

Та я також зі сміху помираю, коли уявляю як вона путлєр-тв про крим дивиться. Що цікаво, половина веб-камер повимикали в Криму.
    Натомість годують росіян чимось на кшталт ось цього:
    А ваша дружина що справді увесь цей час сміється?
    Моя дружина сміється над Вашими словами і дивується хто Вас так Кримом налякав і хто Вам розповів такі страшні історії що в Криму небезпечно???

http://sevastopolis.com/webcam

"У мене свої джерела в Криму". Викиньте свої джерела на смітник і їдьте подивіться на все своїми очима, а за одне і поспілкуйтеся з людьми. І нічого марно брехати.)))))
    Последний раз редактировалось Искандер; 21.08.2014 в 17:15.
    nsk and Nolla like this.

Старожил Достижения:

Очки
    11,918
    Уровень
    26

Моя дружина сміється над Вашими словами і дивується хто Вас так Кримом налякав і хто Вам розповів такі страшні історії що в Криму небезпечно???
    Ви дивні питання ставите мені, українцю. Мені цікаво хто так швидко вас переконав що українці до Криму ніякого стосунку вже не мають? Там залишилися наші рідні, друзі, у багатьох бізнес та власність. Повиписувати аусвайси та обізвати громадян України росіянами легко лише у хворій російській уяві. Мене дивує як росіяни взагалі можуть користуватися вкраденими в українських дітей санаторіями? Як ви можете спокійно лежати на ліжку, що ще не вихололо після господаря? Це дуже аморально. Це ставить під сумнів повноцінність російської нації взагалі. Нехай пробачить мене німецький фюрер, що також цим грішив, але це мої висновки а не плагіат від його шедеврів з 30-х років.

писи: Дайте жінці заспокійливе.

Старожил Достижения:

Ви дивні питання ставите мені, українцю. Мені цікаво хто так швидко вас переконав що українці до Криму ніякого стосунку вже не мають? Там залишилися наші рідні, друзі, у багатьох бізнес та власність. Повиписувати аусвайси та обізвати громадян України росіянами легко лише у хворій російській уяві. Мене дивує як росіяни взагалі можуть користуватися вкраденими в українських дітей санаторіями? Як ви можете спокійно лежати на ліжку, що ще не вихололо після господаря? Це дуже аморально. Це ставить під сумнів повноцінність російської нації взагалі. Нехай пробачить мене німецький фюрер, що також цим грішив, але це мої висновки а не плагіат від його шедеврів з 30-х років.

писи: Дайте жінці заспокійливе.
    Ну ось ви і показали своє справжнє обличчя від Гітлера Ви нічим не відрізняєтеся і це можна сказати не тільки про вас, але і ще про тих хто палив Беркут в Києві, хто палив людей в Одесі і хто зараз розстрілює з "Градів" Донецьк. Ви просто звичайні націоналісти, і фашисти. Тільки Ви вра|||те, що фашизм це шлях в нікуди Україну чекає крах і становище рабів миючих горщики в Європі та Росії і бачить Бог не ми цього хотіли, ви самі обрали цей шлях. Криму у вас вже немає на черзі Донбас, Одеса, Маріуполь, Харків. Сумно це для вас, але це факт. Ви просто станете черговий ганчіркою перед входом в Європу з дешевими будівельниками і дешевими повіями.

Старожил Достижения:
    Three Friends1 год регистрации10000 Experience Points

Очки
    10,286
    Уровень
    24

Мене дивує як росіяни взагалі можуть користуватися вкраденими в українських дітей санаторіями?
    Вот насмешили, ей богу. Эти санатории и пионерские еще тогда лагеря все построены при СССР, Украине все досталось на шару. А крымские дети в этом году очень хорошо отдыхают в санаториях и лагерях и ваша заслуга в этом тоже есть.))
    AndreiPetrowi4 нравится.

Житель Достижения:
    31 день регистрации500 Experience Points

Очки
    523
    Уровень
    4

Та я також зі сміху помираю, коли уявляю як вона путлєр-тв про крим дивиться. Що цікаво, половина веб-камер повимикали в Криму. Натомість годують росіян чимось на кшталт ось цього: А ваша дружина що справді увесь цей час сміється?
    слышь Ты Фашист ! Сам ты Гитлер ! Если бы не такая зараза как ТЫ! Украина была бы целёхонькой! Убиваете и глумитесь над своим собственным народом! У меня складывается впечатление, что Ты фашист в этом лично заинтересован! кто громче всех кричит ..........Держи вора!............сам вор!

nsk
    nsk вне форума
    Старожил Достижения:

Очки
    8,207
    Уровень
    21

Кримчани 70 років про Росію не згадували
    поэтому до сих пор празднуют, что вырвались от бандерлогов?

---------- Добавлено в 06:13 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 06:12 ----------

Про чистоту та порядок в українських лікарнях
    ну собсна это российские .... аль другая информация есть?
    AndreiPetrowi4 нравится.