Пророки и лжепророки - Страница 3
Добро пожаловать!
FORUM.KIEV.UA - ФОРУМ КИЕВ ЮА
Максимум общения, минимум правил.
Киевский форум с самомодерацией
1. Автор темы - руководит темой. Может удалять чужие сообщения.
2. Уровень флуда, офф-топа, регулирует лишь автор темы.
3. Модераторы удаляют лишь грубые нарушения: закон, спам, мат...

Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 41 по 60 из 76
Like Tree12Likes
Тема: Пророки и лжепророки
    Житель Достижения:
    7 дней регистрации

Очки
    82
    Уровень
    1

Тільки ті, хто має Печать Бога Живого уникне цієї форми геноциду душі

Четвер, 4 квітня 2013, 19:45

Моя улюблена донечко, ви не повинні слухати тих, хто сумнівається, знущається і глузує з Моїх Послань. Не обов'язково, захищати Моє ​​Пресвяте Слово. Моє Слово є остаточним і ніхто не має права його ставити під сумнів. Ви або приймаєте Мене, або не приймаєте.

Тоді як християни ведуть боротьбу між собою через ці повідомлення, які були передбачені так давно, вони відносяться один до одного як вороги. Ви не можете бути ворогом свого брата або сестри і називати себе Моїм учнем. Тоді як ви так зайняті цими сварками між собою, найбільший ворог, армія сатани планує найжахливіші злочини, які коли-небудь бачило людство з моменту створення Адама і Єви.

Війни, про які Я говорив вже починаються і знищуватимуть населення. Ви можете подумати, що ці війни між однією і іншою нацією, але це було б неправильно. Зброя прийде тільки з одного джерела.

Мої бідні діти Божі, як мало ви знаєте про страшні дії, які нині вже почали здійснювати масонські секти на найвищому рівні відносно дітей Божих. Це зло ви не можете навіть собі уявити, але ви побачите ці знаки. Коли ваші банки позбавлять вас свободи, вашого будинку і вашої здатності годувати ваші сім'ї, це буде усього лише частина їхнього плану проти людства. Ви станете рабами, але ті, хто зберігає вірність Мені і Моєму Вченні і які залишаються вірними Мені,- ніколи не повинні забувати про Моє Милосердя.

Хоча ці одкровення можуть бути такими, що лякають, вони відкривають Істину. Підготуватися до цих дій, спрямованих проти Божого творіння, ви допоможете, вашими молитвами, щоб пом'якшити багато страждань, які ці злі секти вам нанесуть. В цей час ваші молитви зменшуватимуть вплив цих злочинів, і якщо вони будуть передані Мені з любов'ю в серці, то можуть послужити для порятунку тих, хто винен в цих страшних діяннях.

І хоча ці душі, що заблукали і безсердечні, продовжують кидати виклик Мені, намагаючись викоренити населення у світі, Я постараюся прояснити їхні серця, щоб вони пішли від цього страшного зв'язку з сатаною. Багато з них повністю одержимі лукавим і для деяких мало надії. Тільки диво що надається Моїм Милосердям, в союзі з тими, хто пропонує мені Дар страждання, може їх врятувати.

Ті з вас, хто проклинає Мене, через жорстоку відмову від Мене, благатиме Мене про милість, коли ці події почнуть відбуватися. Якщо ви будете вимушені страждати і прийняти знак звіра, або померти, ви кричатимете до Мене. Тоді ви боротиметесь, щоб знайти Печать Живого Бога*, яку Я даю світу через Мого Отця, в цих Посланнях - але тоді буде вже надто пізно. Тільки ті, хто приймає Печать, зберігають її у своєму домі, або носять її на собі, будуть захищені. Тільки ті, хто має Печать Бога Живого, уникне цієї форми геноциду душі.

Не сумнівайтеся, не втрачайте жодної хвилини, Мої Повідомлення дані вам зараз. Прийміть Моє Божественне втручання, тому що Я тільки хочу врятувати вас. Боротьба за душі така велика, що якби Я не втрутився через Своїх пророків, багато хто з вас прийняв би сторону звіра, і усіх його послідовників, які з'являться перед вами, як вовки в овечій шкурі.

Сатана дуже хитрий, і ніколи не представлятиме свої злі справи, якими вони є. Ні, замість цього, він представлятиме їх як хороше, натхненне і дуже багато того що у ваших інтересах. Це пастка, яку він ставить. От як він спокушає добромисні безневинні душі йти в його лігво. Коли сатана розкриє себе, йому вдасться перемогти через ці бідні душі, переповнені гріхом гордині. Гріх цей, в найогиднішій формі, поглинув людей у вищих ешелонах влади, яка знищуватиме інших у своїх корисливих цілях.

У нижній частині шкали гріх гордині буде свідком серед вас, коли ви судите інших, погано говорите про них, і спробуєте зруйнувати їхній характер, а також завдати збитку їх репутації, в Моє Ім'я.

Я говорю вам ці сумні факти, тому що Я можу підготувати вас, озброїти вас Моїм Люблячим Захистом, так що Я можу допомогти врятувати навіть тих, хто йтиме по землі для того, щоб поглинути її.

Ваш Ісус

Молитва (№ 33) Прийняття Печаті
    :

"О Мій Боже, Мій люблячий Отче
    Я приймаю з любов'ю і вдячністю
    Твою Божественну Печать Захисту.
    Твоя Божественність охоплює моє тіло і душу для вічності.
    Я схиляюся в смиренній подяці і пропоную Тобі свою глибоку любов і вірність,
    Мій Улюблений Отче,
    Прошу захисти мене і моїх близьких цією особливою Печаттю.
    Я довіряю моє життя на служіння Тобі на віки вічні.
    Я люблю Тебе Дорогий Отче,
    я втішатиму Тебе у ці часи Дорогий Отче.
    Я пропоную Тобі Тіло, Кров, Душу і Божество Улюбленого Твого Сина,
    У покуту за гріхи світу, і для порятунку всіх Твоїх дітей.
    Амінь."

Житель Достижения:
    7 дней регистрации

Очки
    82
    Уровень
    1

Так багато хороших і святих священиків, об'єдналися, щоб розірвати ці Повідомлення

Вівторок, 9 Квітня 2013, 23:00

Моя улюблена дочко, так багато хороших і святих священиків, об'єдналися, щоб розірвати ці Повідомлення, але вони не мають кваліфікації або знань, щоб зробити це. Їхній шлях - служіння Богові. Вони не повинні дозволяти собі бути забрудненими в цьому, тому що це представляє небезпеку для душ, які впізнають Мій Голос в цих повідомленнях.

Користуючись духовними практиками New Age, багато священиків вважають, що їх знання про духовність означають, що у них є талант, щоб дізнатися істинного Божого пророка. Такі далекі вони від Мене, що вони не можуть розрізнити Моє Святе Слово. Я не дав їм такої милості, тому що їх гордість стоїть на їх шляху.

Для тих з вас, Мої священні слуги, які беруть участь в змові, замишляючи використати знак вашого офісу у святому служінні Богові, в якості засобу, щоб відвернути ваших прихожан від Мого Слова, знайте, що ви будете покарані. Ви дійсно не знаєте Мене. Ви не є відданими Мені. Ви нічого не знаєте про духовні знання, і ви не маєте права публічно ображати, ставитися зневажливо до інших або принижувати кого-небудь в Моє Ім'я.

Кожен з вас відповідатиме за себе. Я покараю вас, не із-за вашої невіри, але із-за гріха гордині, яка примушує вас вірити, що ви знаєте більше про духовні питання, ніж Я, Ісус Христос, Ваш Учитель. Як ви раните Мене. Як Ви розчарували Мене, тому що ваша зрада заважає Моїй Місії, останній у своєму роді. За душу кожного грішника відірваного від Мене, вам доведеться узяти на себе відповідальність. А потім, з тяжкістю в серці, ви повинні будете відповісти на ці питання, коли Істина стане вам відома.

Чому ви відкидаєте Мою Чашу, коли вам дана була Правда, з любов'ю і довірою, і коли ви знали у своєму серці, що це було від Мене? Чому ви пробуєте зруйнувати Мої повідомлення? Чи є у вас уявлення про серйозність Святої Обітниці, яку ви принесли в Ім'я Моє? Тепер ви повинні пройти духовні вправи і читати Мої Молитви Хрестового походу. Якщо ви зробите це, то Я дам вам своє благословення і силу прозорливості. Але тільки тим, хто може прийти до Мене з покірним серцем.

Поверніться назад. Тоді приходьте до Мене нагими. Залиште усі ваші жовчні погляди, вашу упереджену думку і вашу оцінку цих Повідомлень,яка грунтована на чутках, плітках і інсинуаціях, за вашою спиною. Коли цей День настане, Я хреститиму вас наново, і ви станете знову чистими. Ваші душі стануть як душі немовлят і жадатимуть Моєї Присутності.

Я чекаю вашої відповіді. Я сповнений Любові. Я повен Милосердя. Йдіть до Мене. Я - це все, що вам треба.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.co...essages-apart/

---------- Добавлено в 13:06 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 13:06 ----------

Бог Отець: Молитва щоб отримати Ключ до Нового Раю

Середа, 10 квітня 2013 року, 16:45

Моя улюблена дочко,оскільки Полум'я Святого Духа охоплює ті покірливі душі, які читають ці Послання, таким буде також поширення глобального навернення. Святе Слово Боже, як потужний порив вітру, який приносить із собою, усім душам на своєму шляху, плоди достатку.

З перших посіяних зернин виросло безліч плодів, які охоплюють кожну націю, у точу числі ті, які перебувають під комуністичним режимом.

Моя дочко, Моє Святе Слово охоплює уми й душі різних віросповідань, але воно наче мечем відітне ті нації, які повернулися спиною до Мене, вашого люблячого Отця. Отже, коли ненависть проти тебе зростає, знай, що Моє Святе Слово, яке має спасти душі, досягає мети.

Ти, Мій посланець, є лише інструментом. Ця Місія стосується не тебе. Вона створена не для просвітлення твоєї душі, не така Моя мета, хоча Мені це приємно. Ти, Моя дочко, як останній посланець, повинна лише донести світові Послання, які тобі даються, на благо людства. Твої думки та твої поради іншим, не мають жодного значення, і ти не маєш права ділитися такими людськими поглядами з іншими.

Коли Голос Бога потрапляє у серця людей, він помножується у душах багатьох. Це Моя Доброта, як Люблячого Отця усього людства, дає ці великі благословення.

Як було пророковано, свідками великих див стануть ті, кому був даний дар Святого Духа через цю Місію. Я благословляю усіх тих, хто сіє та поширює Мої Послання, за їхні зусилля зійде Моє Слово, яке вкриє Землю наче туман.

Тим, хто очікував на Дар Навернення — цим Моїм бідолашним порожнім душам — Я кажу зараз. Я, Ваш люблячий Отець, обіцяю вам, що Я обійму вас та відкрию ваші серця, коли молитиметеся цю молитву:

Бог Отець: Молитва щоб отримати Ключ до Нового Раю

“Дорогий Отче, це — я, Твоє загублене дитя, яке настільки розгублене та сліпе,
    що без Твоєї Допомоги і без Твоєї Любові нічого не варте.
    Спаси мене через Любов Твого Сина, Ісуса Христа, і дай мені Ключ до Твого Нового Раю на Землі. Амінь.”

Діти, Я благословляю та обороняю вас. Ви — Мої, ви усі. Коли Я сумую за вами та плачу за тими, хто ненавидить мене, Я буду використовувати Мою Всемогутню Силу, щоб відчинити ваші затверділі серця, щоб Я зміг заповісти вам спадок, який Я створив з любов'ю.

Моє Втручання
    , шляхом оголошення майбутніх подій, допоможе вам зрозуміти, як сильно Я люблю вас. Коли ці події відбуватимуться на ваших очах, Я чекатиму, щоб ви прийшли до Мене з любов'ю і довірою у ваших душах.

Ваш Люблячий Отець
    Бог Всевишній

http://www.thewarningsecondcoming.co...-new-paradise/

Старожил Достижения:
    Three Friends1000 Experience Points1 год регистрации

Очки
    3,643
    Уровень
    14

Вы хоть с форумчанами общайтесь что ли, сообщу Вам секрет, Ваши перлы не читают к сожалению, а если будете общаться, может кого то и надоумите

можно вопрос? и ответ на него?

вот обьясните мне, почему я должен молится как бы за тех, в ком я как бы уверен что он грешен или грешник? я в себе не уверен а тут еще и за кого то молится должен, к примеру за тех же политиков, если возможно поясните пожалуйста
    =Amnesia= нравится.

Житель Достижения:
    7 дней регистрации

Очки
    82
    Уровень
    1

Цитата Сообщение от Bombardir Посмотреть сообщение
    Вы хоть с форумчанами общайтесь что ли, сообщу Вам секрет, Ваши перлы не читают к сожалению, а если будете общаться, может кого то и надоумите

можно вопрос? и ответ на него?

вот обьясните мне, почему я должен молится как бы за тех, в ком я как бы уверен что он грешен или грешник? я в себе не уверен а тут еще и за кого то молится должен, к примеру за тех же политиков, если возможно поясните пожалуйста
    кожна молитва промовлена з вірою,дає свої плоди...молитва рятує душі людей.Якщо людина багато молиться,вона може врятувати багато душ,а молитися потрібно як за праведних так і не праведних.За політиків потрібно молитися аби їх вів Святий Дух,бо якщо їх спокусить злий дух,може бути багато лиха,тому у Церкві священик завжди під час Святої Літургії молиться за країну,правління,і військо,щоб Господь допоміг тим урядовцям приймати правильні рішення.
    Мир Вам і Божої Любові!
    Bombardir нравится.

Житель Достижения:
    7 дней регистрации

Очки
    82
    Уровень
    1

Мій Голос, оскільки Він звучить, притягне до Мене мільйони на наступному етапі, а потім мільярди на завершальній стадії

Вівторок, 28 травня 2013, 20:30

Моя люба донечко, Я готую кожну частину світу, прямо зараз, для Мого Другого Пришестя. Я охоплю кожну націю - не виключаючи жодної - в Моїх Обіймах Милосердя, так щоб Я міг привести їх в Моє Царство.

Мій план дуже детальний, проте, він простий. Мій Голос, оскільки Він звучить, притягне до Мене мільйони на наступному етапі, а потім мільярди на завершальній стадії. Дуже багато хто почує Правду зараз, але вони її не приймуть, поки те, що Я сказав вам, не збудеться. Моя Місія швидко розширюватиметься, а потім, коли усі дізнаються, що це Я, Ісус Христос, Хто закликає їх з Небес, вони приєднаються до Мене. На Мою Місію відгукнуться, навіть ті, хто відмовляється від цих Послань.

Ви, Мої послідовники, можете бути розчаровані, тому що багато зловживань, вам доведеться переносити через Мене, але це не триватиме довго. Моя любов до Божих дітей настільки велика, що її можна порівняти, з батьками, які мають багато дітей. Деякі діти шанують батька і матір і відповідають їм любов'ю. Інші діти відштовхуватимуть далеко своїх батьків, погано відноситимуться до своїх братів і сестер, поки, нарешті, не розірвуть усіх зв'язків.

Через зв'язок крові і любові, усі зусилля будуть зроблені, не лише батьками, але і братами і сестрами, щоб притягнути тих, втрачених дітей назад, в лоно своєї сім'ї. І коли це станеться, усі гріхи, гнів і відторгнення, будуть забуті.

Мої послідовники, в той час, як вам доведеться зіткнутися з гнівом інших, ви повинні залишатися спокійними і терплячими. Ваша вірність буде випробувана і деякі з вас відпадуть. Для тих, хто так поступить, Мої вірні послідовники, зроблять усі можливі зусилля, щоб ви повернулися, і відповіли на Мій Заклик.

Ваш Люблячий Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.co...-final-stages/

---------- Добавлено в 15:12 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 15:12 ----------

Бог Отець : Я покараю кожен народ залежно від міри числа безневинних немовлят яких вони вбили

Середа, 29 травня 2013, 22:50

Моя люба донечко, Я Є Початок і Кінець. Я Творець всього, що є і буде. Я є Володар життя і смерті. Ніхто не має права втручатися в життя або смерть,це тільки Я, ваш Всемогутній Отець, можу здійснювати коли і як це станеться.

Коли людина починає вірити, що вона є так само хорошою, а то і сильніше Мене, вона намагатиметься змагатися зі Мною. Коли людина хоче узяти контроль над Моїм створінням,її спокушає гріхом Сатана. І потім гріх гордині засмічує її душу до такої міри, що людина кидає Мені виклик, знищуючи життя на Землі.

Навіщо людині це потрібно? Вона хоче отримати владу над тим, що було вільно Мною дано, коли вона відбирає життя дитини в утробі матері. Коли вона хоче контролювати населення, вона знищує життя до народження і вбиває тих, хто, як їй здається, не повинен більше підтримувати своє життя.

Існує план групи, донечко Моя, щоб знищувати зростання населення світу. І це через страшне зло, яке здійснювалося за допомогою абортів. Збільшення абортів і швидке впровадження їх у всьому світі не випадкове. Вони нині поширяться по усіх народах. Ті країни, які заперечують аборти будуть відтіснені на одну сторону звіром з десятьма рогами, і змушені ввести цю мерзенність.

Моєю Рукою, Я суворо покараю ті країни, які ввели аборт. Ви побачите, що це станеться, як тільки такі закони будуть введені і покарання, яке Я нанесу. Ви знатимете, що це Моя Рука, лягла на таке зло. Ті з вас, хто думає, що у вас є право відібрати чуже життя, знайте, що цього права не існує. Відбираючи життя, ви не матимете життя в собі. Ні, Вічне життя не буде вашим, якщо ви сприяєте будь-якою дією, яка приводить до існування таких нечестивих законів.

Таке ж покарання застосовуватиметься до тих з вас, хто наважується, щоб виправдовувати евтаназію.

Моє Милосердя велике, і Я пробачу тих, хто не розуміє різницю між добром і злом. Але коли ви свідомо берете участь в глобальному плані знищення життя,будучи частиною цієї сатанинської групи, то ви приречені. Ваше майбутнє було запечатане обіцянкою, яку ви принесли звірові, і вашим союзом з антихристом, який станеться найближчим часом.

Приймаючи життя безневинних і нав'язуючи подібні закони світу, ви відкрито кидаєте виклик одній з Моїх найважливіших Заповідей - "не вбий". Коли ви плануєте такий геноцид в такому глобальному масштабі, ви робите справу диявола і за це Я знищу вас.

Я дам вам попередження, а потім, якщо ці нечестиві закони не будуть зменшені, ви не залишаєте Мені вибору. Землю трястиме з такою силою, що вона поглине вас. Я знищу стільки з кожного народу, залежно від числа безневинних немовлят, яких вони вбили. Якщо Я не втручатимуся, дуже скоро ваші народи будуть віддані на поживу звірові, і ніхто не залишиться.Я хочу,щоб ви знали, що Земля, заражена гріхом до такої міри, що залишається тільки мерехтіння світла.

Що це світло - Світло Бога і Воно є присутнім в Моєму Синові і Його Містичному Тілі. Ваші гріхи продовжують мучити Його, і це триватиме до стадії, коли Його Церква буде розіп'ята. Коли це станеться, зійде темрява, а потім прийде кінець.

Мій Гнів досяг своєї межі. Ваші молитви допоможуть пом'якшити деякі покарання, яку Я кину на цей невдячний світ і на таких грішників, але не всі, бо ці покарання повинні відбутися, щоб Я міг зупинити ці плани знищення вас. Якби Я не намагався зупинити поширення такої мерзенності, у вас не виникло б ніяких розкаянь совісті. Не виникло б сорому. Не виникло б розуміння того, що Я, Бог Всевишній, створюю життя і віднімаю його по Моїй Волі. Ніхто інший не має права робити те ж саме.

Мій Гнів показав себе Моїм дітям упродовж віків, але і досі, ви не випробовували покарань, які Я зараз виллю на тих, хто винен у введенні закону про аборти.

Ваш Отець

Бог Всевишній

http://www.thewarningsecondcoming.co...have-murdered/

---------- Добавлено в 15:13 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 15:12 ----------

Бог не хвалиться. Бог не гордиться. Бог ніжний, що любить та все ж твердий у Своїх наказах для людства

П'ятниця, 31 травня 2013, 16:40

Моя люба донечко,спосіб у який Я показую Себе дітям Божим на цій землі є тільки через одне джерело і це Святий Дух. Я не можу виявити Себе їм у будь-який інший спосіб.

Без Присутності Святого Духа Мій Голос не чутний. Тому, коли Дух Святий сходить на обрану душу Мій Голос можна зробити відомим. Але майте на увазі. Святий Дух може жити тільки в тих в душах, які слухають і просто передають, що їм дане.

Святий Дух може надихати людей говорити Слово Боже, але такі душі не можуть відійти від цього. Той, хто пише, спілкується, проповідує і говорить, що він представляє Слово Боже, дане йому Силою Святого Духа, ніколи не повинен давати своє власне тлумачення Мого Пресвятого Слова.

Будь-хто, хто проголошує Слово Боже і хто був уповноважений Святим Духом, ніколи не хваляться цією обставиною. Вони ніколи не засуджуватимуть іншого в Ім'я Моє, говорити про інших погано або обмовляти їх. Коли ви побачите, що це станеться, ви знатимете, що Святого Духа там немає.

Так багато лжепророків кричать на повний голос, хвалившись тим, що вони отримали Дар Святого Духа, але це брехня. Знайте, брехун той, хто говорить що він добре обізнаний, має хорошу освіту в області теології - і тому знає про Мене більше, ніж інші, - а потім стверджує, що був наділений повноваженнями засуджувати інших, які говорять, що вони говорять в Моє Ім'я. Ця зарозумілість ніколи не може виходити від Бога.

Бог не хвалиться. Бог не гордиться. Бог ніжний, що любить, та все ж твердий у Своїх наказах для людства. Він ніколи не давав дозволу будь-якому справжньому пророкові, істинному учневі або святому службовцеві скривдити або образити іншого в Моє Ім'я.

Бережіться лжепророків, які не мають дару Святого Духа, бо вони введуть вас в оману. Вони поведуть вас в протилежному напрямі, від шляху, який Я вибрав для кожного з вас.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.co...n-to-humanity/

---------- Добавлено в 15:13 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 15:13 ----------

Я є присутнім в Пресвятій Євхаристії через Акт Перетворення

Неділя, 2 Червня 2013, 22:15

Моя люба донечко, Я повинен нагадати усім дітям Божим про Істину Моєї Обіцянки,що була дана людству,тобто Дар Святої Євхаристії.

Я повинен нагадати вам про потужність Пресвятої Євхаристії і про те, що це Я, ваш Люблячий Ісус, Який дійсно є присутнім. Я залишив Моє Тіло, щоб врятувати вас від вічного прокляття. Я дав вам Моє Тіло, щоб Я міг залишатися у ваших душах.

Я є присутнім в Пресвятій Євхаристії через Акт Перетворення. Я дуже чітко пояснив це Моїм апостолам під час Таємної Вечері. Тоді чому ж так багато хто з вас не приймає цей великий Дар, даний вам такою дорогою ціною? Це Мій Подарунок для вас. Моя Плоть і Кров зміцнить вашу душу. Моя Божественна Присутність підтримує вашу душу і надає всім тим, хто приймає Мою Святу Євхаристію, особливу благодать, яка робить вас ближче до Мене.

Якщо ви перебуваєте зі Мною під час Поклоніння Євхаристії, то Я виллю над вами найбільші Дари.Після цього, вам буде складно відійти від Мене і Я стану ближче до вас. Ваше серце буде переплетено з Моїм Найсвятішим Серцем.

Ви ніколи не повинні забувати Силу Моєї Святої Євхаристії, бо вона зберігає Світло Моєї Присутності у цьому світі. Без Моєї істинної Присутності у Святій Євхаристії ви були б втрачені і ви не змогли б залишатися в стані благодаті.

Коли ви будете позбавлені Мого Тіла, ви почнете почувати себе порожніми. Ви будете розділені зі Мною і навіть якщо ви все ще ​​любитимете Мене, ви боротиметеся, щоб залишатися в єдності зі Мною.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.co...ubstantiation/

---------- Добавлено в 15:14 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 15:13 ----------

Ваші язичницькі практики приведуть вас в Пекло

Понеділок, 3 червня 2013, 21:50

Моя люба донечко, бичування яке Я терплю в цей час, відбувається не лише через майбутню зраду Мене в Моїй власній Церкві, але це пов'язано з неправдивими, язичницькими ідолами які замінили Мене у сучасному світі.

Язичництво росте дуже швидко і сприймається як нова поп-культура, альтернативна вірі в Єдиного Істинного Бога. Воно приймає різні форми. Найголовніше, що для тих, хто грається практиками New Age, воно буде представлено ​​як нешкідливу розвагу, і як важливу частину особового розвитку - як прояв гуманізму і любові до себе.

Це глобальне язичництво було передбачене в кінцеві часи, і багато людей не можуть побачити, чим воно є. Це любов до себе і неправдивих божків, в яких багато хто вірить, в силу, так званих, магічних переваг, які, як вони вважають, можуть запропонувати ці божки.

Багато, хто шукає цих розваг, для того, щоб заповнити порожнечу у своїй душі, роблять це через поклоніння статуям Будди, які стали центральними в їх житті, в їх будинках і місцях роботи. Їх заколисує пошук духовного спокою, коли вони практикують язичництво New Age, такі як йога,reikki і так звані медитації. Незабаром після цього, вони занурюються в глибоку тугу але продовжують вірити в усі неправдиві обіцянки тих, хто практикує цю мерзенність. Власне це і є форми окультизму, які засліплюють багато мільйонів душ на Божу Істину.

Незалежно від доктрини New Age або інших практик, що обіцяють вам великий душевний комфорт і які покликані дати вам сили для корисливих цілей, знайте, що це ніколи не могло б виходити від Бога. За всяку ціну уникайте вчення, яке диктує, шанувати статуетки, які не від Бога, або там, де вам буде запропоновано взяти участь в практиці, пов'язаній з окультизмом. Хіба ви не знаєте, що вони роблять з вашою душею, ​​вашим розумом і вашим тілом? Вони руйнують їх.

Стільки душ стають зараженими цими практиками, які відкривають двері у вашу душу і дозволяють сатані і його демонам поглинути вас. Це - можете не сумніватися - дуже потужні практики, в тому, що вони притягають злих духів. Використання карт Таро, йога, reikki і деякі види медитації, які охоплюють язичницькі практики, забруднюватимуть вас. З часом ви можете захворіти і потрапити в темряву відчаю, оскільки, коли духи зла входять в життя, потім від них дуже важко позбавитися.

Ці ознаки впливу сатанізму у світі, і багато демонів приходять під виглядом ангелів світла. Ось чому ті, хто одержимий "картами ангелів" і хто приймає так званих "вознесених майстрів", у рамках цього ангельського культу, приймають дух зла, а представлено це, як нешкідливу розвагу.

Інша форма язичництва - це атеїзм. Ті з вас, хто гордиться своїм атеїзмом і які можуть вести правильне життя, у тому числі, проявляти до інших доброту і любов і поводитися зі своїми ближніми з повагою, знайте, що Царство Небесне не належить вам. Я не зможу прийняти вас в Моєму Царстві, після того, як ви зробите свій ​​останній подих, незалежно від того, як це розбиватиме Моє Серце. Якщо ви не попросите Мене прийняти вас, перш ніж померти, Я не зможу допомогти вам, оскільки Я не можу втручатися у вашу вільну волю.

Будь-хто, хто говорить вам, що атеїзм не має значення - брехун. Істина в тому, що тільки ті, хто прийняв Мене і хто визнає Бога, зможе увійти до Мого Царства.

Так що багато з вас, хто живе таким заплутаним життям, і вважають, що все буде добре, тим є чому повчитися. Ось чому Мій Отець дозволив, щоб сталося Попередження, оскільки без цього багато душ кинулися б прямо в полум'я Пекла.

Будьте вдячні, що вам приділена Істина, тому що дуже небагато з Моїх священиків проповідують про небезпеки гріховного життя,в якому ви сьогодні живете, і про жахливі наслідки, до яких воно може привести.

Ваші язичницькі звичаї приведуть вас в Пекло. Ваш атеїзм відокремить вас від Мене. Тільки покаяння може вас врятувати. Слухайте і прийміть Істину, навіть якщо вона буде вам неприємна, і вам буде наданий Дар Вічного Життя - життю, яке ви жадаєте прямо зараз, але яке ніколи не буде вашим, якщо ви продовжуватимете боготворити неправдивих богів і відкидати Мене, Ісуса Христа. Вибір тільки за вами.

Ніхто інший не може зробити цей вибір, тому що Бог дав вам вільну волю, щоб вибирати між добром і злом, і Він ніколи не відніме її у вас, навіть коли ви вибираєте невірний шлях.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.co...d-you-to-hell/

Житель Достижения:
    7 дней регистрации

Очки
    82
    Уровень
    1

Ви не повинні боятися, оскільки те, що Я обіцяю, належить вам і це ваша спадщина.

Понеділок, 10-го червня, 2013 року

Моя люба донечко, світу повинно бути сказано, що Час Мого Повернення є близький. Мій Час вже почався, оскільки Я прагну пригорнути людство до Мене, перед Моїм Великим Днем.

Я готую вас усіх в цей час, хоча багато хто залишиться глухим. Я роблю це з любов'ю до кожного з вас, оскільки Я люблю кожного, оскільки Я віддав своє Тіло для кожного з вас. Ви будете свідками Мого Втручання, коли Я розплющу очі людства і це буде чітко видно.

Чуда стануться, коли Моя Місія буде прийнята. Моя Присутність буде відчутною і Я дам упізнати Себе через Акт Великого Милосердя. Цей план полягає в тому, щоб притягнути вас до навернення, щоб повернути тих з вас, хто більше не вірить, що Я існую, до Мого Прекрасного Порятунку.
    Я - Цар, Який правитиме Новим Раєм, обіцяним Мені Моїм Отцем. Тим, хто не знає Мене, почуйте Мене зараз. Ви належите Мені. Я приношу вам Життя, але не ту, яку ви знаєте на цій землі, а Вічне Життя.
    Ви не повинні боятися, оскільки те, що Я обіцяю, належить вам і це ваша спадщина.
    Це Царство є тим, для чого ви були народжені, щоб Бог, Мій улюблений Отець, міг оновити світ, як це було на початку. Він - Початок, оскільки Він створив його. Він - Кінець, оскільки, коли настане великий день, не буде більше страждань, оскільки Новий Початок - Вічне Життя - буде дане тим, хто приймає Любов Бога. Ви повинні стати довірливішими, менш цинічнішими і прийняти Великий Подарунок Життя, яке може йти тільки від прекрасного Бога.

Тільки Бог міг створити таке Диво - Дар Життя.
    Тільки Бог може дати вам Вічне Життя, де смерть буде переможена, а з нею і усе зло.
    Ви з нетерпінням повинні дивитися в майбутнє. Ви повинні спробувати послухати Ці Послання, оскільки вони будуть шляхом виживання якого потребуватимете, оскільки дні, що попереду стануть темнішими.
    Це Моє Бажання, щоб жоден з вас не хвилювався, не турбувався, не лякався і не засмучувався, оскільки Мій Прекрасний День означатиме, що Я зітру кожну сльозу, біль, печаль і страждання кожного з вас і очищу вас Своєю Великою Славою.

Нарешті, ви випробуєте постійне щастя. Все, що ви коли-небудь уявляли собі, як Небесний Стан, належатиме вам.
    Якщо ви не можете відповісти Мені зараз через нестачу довіри, Я допоможу вам, якщо ви звернетеся до Мене. Попросіть Мене про Дар Довіри через цю Молитву Хрестового походу.

Молитва хрестового походу(109) " про Дар Довіри "

" O мій улюблений Ісусе
    Допоможи мені довіряти Тобі.
    Довіряти Твоїй Обіцянці,прийти знову.
    Прийняти Правду Твого Другого Пришестя.
    Довіряти Обіцянці Бога Отца, коли Він сказав, що Він дасть Тобі Твоє Царство.
    Допоможи мені довіряти Твоєму Вченню, Твоєму Плану, врятувати світ.
    Допоможи мені прийняти Твої Дари в Твоїй Благодаті.
    Допоможи мені довіряти Тобі для того, щоб я позбавився від свого страху і для того, щоб я зміг дозволити Твоїй Любові заповнити моє серце і мою душу.
    Амінь. ".

О, як же Я хочу заспокоїти вас, ослабити ваші страхи, турботи і проблеми. Як же Я бажаю зробити перехід максимально безболісним для того, щоб ви не страждали від руки звіра, дії якого будуть помічені через ворогів Бога.

Якщо ви довіритеся Мені повністю і надасте себе Моєму Милосердю, Я обіцяю, що Моє Милосердя скоротить той час, коли зростуть людські страждання через зло тих, хто хоче його спричинити.
    Я обіцяю, що Моє Втручання, через чуда, пробудить тих, хто найбільше потребує допомоги - через усвідомлення Правди. Коли Істина Бога буде прийнята тими, хто не дуже розуміє Мою Обіцянку, прибути знову, але хто приймає Його, в глибині свого серця, тоді страждання буде зменшено, і Я проявлю Милосердя до мільярдів душ.
    Проте, ваша довіра до Мене, допоможе вам побачити Істину. Коли ви приймаєте Істину, ви приймаєте Ключі до Мого Нового Царства.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.co...r-inheritance/

---------- Добавлено в 23:12 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 23:11 ----------

Ніколи не робіть цього, тому що цей гріх через його лицемірство, викликає у Мене огиду

Середа, 12 червня 2013, 23:50

Моя люба донечко, Я намагаюся щосили запалити душі вірян, в першу чергу, в цих Моїх Святих Посланнях для світу, Я ще раз повинен попередити тих, хто погано говорить про Моє Святе Слово. Тоді як Я шукаю душі тих, хто твердий у своїй вірі, чому ті з вас, хто заявляє, що говорить в Ім'я Моє, денонсує Істину, коли Вона дана вам Агнцем Божим через ці Послання?

Яка людина сама від себе говоритиме з вами на цьому шляху в Моє Святе Ім'я і сміє стояти перед вами? Ніхто. Зможе, тільки завдяки силі Бога і Мого Слова, яке відкрите для вас простим текстом.
    Людина продовжуватиме грішити, - чи то вона здійснює гріхи, які є буденними серед усіх вас у світі або ж вони є тяжкими. Ви усі грішники.
    Самостійно грішник ніколи не зможе примиритися з ближнім в Ім'я Моє, бо це можу тільки Я по Моїй Волі, через акт Сповіді-(прощення), який звільняє вас від гріха, впродовж короткого часу. Жоден грішник не може засуджувати іншого грішника в Ім'я Моє, тому що це не в його праві. Коли ви засуджуєте іншого грішника,якщо він винен навіть в найсерйознішому вчинку проти Бога, ви станете як почорніла душа, як та людина, яку ви відкрито засуджуєте в Моє Ім'я.

Хіба ви не знаєте, як ви заподіюєте Мені біль і горе, коли ви робите один одному боляче? Хіба ви взагалі Мене не зрозуміли? Хіба ви не знаєте, чому Я помер для вас? Для тих з вас, хто все ще ​​не розуміють Істину, ви повинні слухати зараз. Я не засуджую вас за ваші гріхи, тому що Я люблю вас і пробачу вам будь-який гріх, яким би жахливим він не був. Але коли ви заявите про себе в ім'я Моє, рівним Мені і засудите іншого грішника з використанням Мого Імені, ви будете засуджені теж.
    Ніхто з вас, незалежно від того, як Я люблю вас, не може судити іншого. Тільки Мені, Ісусові Христу, була дана влада від Отця Мого над людством. Ніхто більше не може судити - ніхто. Якщо ви вчинили цей гріх, ви стоятимете перед Моїм судом. Ніколи не робіть цього, тому що це один гріх який через його лицемірство викликає у Мене огиду.

Час для людства майже настав, щоб бути свідками істини. Не багато, у тому числі ті, хто сповідує вірність Мені, відповість на Мій заклик, поки Отець не опустить багато покарань. Так ви сліпі до Істини Вічного Життя, такий імунітет маєте на Слово Боже, що коли покарання зійде на вас, це єдиний спосіб, щоб ви почули.
    Коли перші з багатьох покарань зійдуть на вас, багато хто скаже, що вони є природними катастрофами, але коли вони посиплються на вас так швидко, що нікуди буде бігти, тільки тоді ви знатимете, що це рука Бога, яка випала на вашу частку.

Мій Отець трястиме весь світ. Ті з вас, хто сумнівається, що Він існує, знатимуть, що ці події не можуть бути просто віднесені до природи. Ті з вас, хто вірить в Мене, але хто висміюють ці Божественні Послання, ковтатимуть ці слова, і захочуть повирізувати собі язики, тому що ви зрозумієте, найближчим часом, як ваші мерзенні слова образили Мене. Ви не лише проклинали Бога, але ви перешкоджали цій Божественній Місії від порятунку душ.
    Бо кожна душа, яка відмовляється від Мене, - ви страждатимете вічно. Якщо ви зухвало стоїте перед лицем Бога, вам не буде більше цього дозволено. Пам'ятайте, що незалежно від того, як Я люблю вас, Я втручатимуся, - не слід намагатися саботувати дії Бога в цій фінальній Місії, щоб врятувати людство.

Час для надання Книги Істини світу нині. Якщо ви підете за Мною, але не приймете Мене, коли Я закликаю вас, не хвилюйтеся, тому що Я не судитиму вас. Але якщо ви спробуєте завадити Мені рятувати дітей Божих, Я не дозволю цього.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.co...y-disgusts-me/

Житель Достижения:
    7 дней регистрации

Очки
    82
    Уровень
    1

Матінка Божа: Тіло мого Сина було роздерте на шматки.

Субота, 23 березня 2013, 23:45 –

Моя дитино, багато осіб не розуміють моєї ролі Співвідкупительки.
    Крім того, вони не знають, чому це так.
    Коли я прийняла пропозицію стати Божою Матір’ю, то я стала об'єднаною із Заповітом Бога про Спасіння людства.
    Коли мій Син народився, я відчувала ту саму любов, що й кожна мати до своєї дитини. Це чистий, красивий, маленький хлопчик був частиною мене, моєї плоті і крові. Але я також знала, що Він був не просто звичайною дитиною. Його Дух увійшов в мою душу, як тільки я побачила його в перший раз. Він і я були переплетені в одно так, що я відчувала все, що Його торкалось: Радість, Біль і Любов.

Я також знала, що він був Божим і що я - лише Його слугиня, хоча Він ніколи не давав мені приводу цього відчувати.
    Будучи дитиною, Він часто схиляв свою Божу Голову мені на груди і шепотів слова Любові з таким почуттям, що воно наповнювало моє серце, і я відчувала, як щастя мене переповнювало.
    Він, ця моя Дитинка, став всім моїм життям. Кожен доторк наповнював мене неймовірними відчуттями і радістю.
    Всі, хто бачив Його, навіть дитиною, часто говорили про те, наскільки він особливий. Його проникливі Очі часто торкались їхніх душ, і багато з них не знали, чому.
    Цей унікальний зв'язок між мною і моїм Улюбленим Сином ніколи неможливо порушити. Я знала, що народилась саме для того, щоб змогти стати Його Матір'ю. Ця роль була єдиною причиною мого існування. І тому я відповідала на кожну Його потребу, а Він, з такою Любов’ю і Співчуттям, всі мої потреби ставив вище за свої.
    Я завжди сповняла Його бажання, як Його Мати, Його покірна слугиня. Я плакала гіркими сльозами, коли люди не вірили Йому, що Він є Сином Чоловічим, коли проповідував Правду і чинив те, чого бажав Його Отець.

Моє серце розривалося, коли я повинна була дивитись, як Його переслідували.
    Я переживала Його біль, не лише так, як кожна мати, котра бачить біль, заподіяний її дитині, Його біль став моїм, а мій біль ставав Його болем. Вони змусили Його йти, зв'язавши йому руки мотузками спереду, таким чином Він міг лише пересувати ноги, щоразу повільніше. Коли Хрест закинули на Його пошарпане і знищене Тіло, мій біль був настільки роздираючим, що я постійно втрачала свідомість.
    Мій біль був не тільки болем фізичним, смуток пронизав моє серце і розірвав його навпіл. До сьогодні моє серце переплетене з Серцем мого Сина, тому під час Страсного Тижня я знову відчуватиму біль, страждання і переслідування мого Сина.
    Діти, неможливо пояснити так, щоби ви могли зрозуміти те звірство, яке заподіяли моєму Сину, як і жорстокість Його бичування. Тіло мого Сина було роздерте на шматки.
    Ніколи не забувайте, що Він був Сином Чоловічим, висланим для відкуплення кожної душі на землі, в тому числі тих, хто живе в сучасному світі. Він помер у страшних муках, щоби врятувати кожного з вас.
    Його страждання не закінчились на Голгофі. Він буде продовжувати це відчувати доти, поки не настане Великий День Його Другого Пришестя.

Ті, хто ігнорує ці попередження з Небес, мають на це право. Вони не будуть засуджені через те, що відмовились вірити.
    Але якщо вони відійдуть далі від Істини, що існують в цих об’явленнях з Небес, то будуть впадати в спокуси гріхів.
    Тих гріхів, які вороги Церкви Мого Сина на землі вже не будуть вважати гріхами. Дякую вам, діти, за те, що відкрили ваш розум, ,серце і душу на заклик з Небес, зісланий вам з Любові, яку Бог має для всіх своїх дітей.

Ваша любляча Мати,
    Матір Спасіння

http://www.thewarningsecondcoming.com/mother-of-god-my-sons-body-was-torn-to-shreds/

---------- Добавлено в 19:28 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 19:27 ----------

Найбільший жах, який Я побачив свого часу у Гефсиманському в саду, було лихо гріха в останні часи

Понеділок, 25 березня 2013 14:50

Моя дорога улюблена денечко,
    Найбільший жах, який Я побачив свого часу у Гефсиманском в саду, було лихо гріха в останні часи Під час бачення, яке показав Мені Сатана, Я бачив падіння смертної людини від Законів Божих. Він, лукавий, показав Мені страшні образи; спокушав Мене кожною причиною, чому Я повинен відвернутися від Волі Мого Отця. Він хотів мучити Мене і так він проявив свою владу, яку він мав би досі, незважаючи на Мою Смерть на Хресті.

Мені було показано, остаточне руйнування Моєї Церкви на землі, захоплення влади його масонських сектами; аморальність людини, відсутність сорому у частини Божих дітей, оскільки вони погрузли в мерзенних гріхах плоті; вбивство безневинних і падіння в оману тих, хто мав говорити в Моє Ім'я.

Таким потужним є сатана, що він посіяв сумніви в Моїй Душі про Мою Суть Сина Людського. Я, у Своєму Божестві, не можу піддатися гріху, але Я говорю вам це, щоб людство могло зрозуміти, як зло може спокусити вас відвертатися від Мене.

Сатана не представляє зло в найочевидніший спосіб. Замість цього він приховує зло, показуючи його, як добро. Він хитрий і може обдурити навіть найсвятіших серед вас, примушуючи вірити, що брехня є істина.

Коли люди далеко відійдуть від Мого Вчення їх охоплюватиме гріх, який вони приймуть охоче, і з жадністю в їхніх серцях. Без напряму вони завжди відпадатимуть від благодаті. Коли Моє Ім'я нині стирається з лиця землі, людина не зможе знайти Бога.

Незалежно від релігії, яку ви практикуєте, це не має значення, тому що ваш єдиний шлях до Бога лежить через Мене, Його Єдинородного Сина. Моєю Смертю на Хресті, Я врятував вас - у тому числі кожного чоловіка, жінку і дитину, що живуть у сучасному світі, від вогню пекельного. Якщо ви не згідні з цим, то ви не можете увійти до Воріт Раю. Це тільки через Сина, ви можете прийти до Отця. Відкинувши Мене, Ісуса Христа, ви відкидаєте ваше спасіння.

Як мало ви дізналися про гріх і про те, яким способом він відділяє вас від Бога. Поширення гріха ніколи не було настільки нестримним, відколи Бог створив світ. Ви грішники впали в такі нові глибини, які Мені огидні. Ви піддаєте їм навіть найменших, які були вам доручені, і поводитеся як демони. Вам бракує милосердя, любові і співчуття один до одного, та все ж багато хто з вас показує акти віри для всього світу, яке викликає захоплення.

Так само, як фарисеї диктували закони Бога, але не практикували їх, також будуть ті з вас, нібито покірливі, хто говорить, що прийдуть під Ім'ям Моїм, глибоко приховуючи свій гріх гордині.

Так багато ви все ще ​​повинні дізнатися про Мій Голос і Моє Вчення, яке все ще ​​потрапляє до глухих вух. Зате є ті, хто витрачають увесь свій час, заявляючи про свої знання про Бога, говорять, що знають пророцтва, які ще ​​мають бути виявлені, але нічого не знають. Коли б не Моя Велика Милість, ви були б непридатними для входу в Моє Царство.

Настав час для всіх тих, хто претендує на керівництво Божими дітьми,шляхами Господніми, просити у Мене, Ісуса Христа, Дар Упокорення
    . Цей час для вас, щоб почути Правду, яка була вам дана, і у вас не так багато часу, щоб спокутувати себе в Моїх очах.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.com/the-greatest-horror-i-witnessed-in-my-time-in-the-garden-of-olives-was-the-scourge-of-sin-in-the-time-of-the-end/

---------- Добавлено в 19:29 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 19:28 ----------

Ваш перехід з цієї землі в Моє Нове Царство буде безболісним

Середа, 27 березня 2013 23:15

Моя ніжно улюблена донечко, приходьте всі до Мене, і Я з'єднаю вас зі Мною на згадку про той день, коли ви отримали Великий Дар Відкуплення.

Страсну П'ятницю потрібно згадувати, як той день, коли Ворота Раю були, нарешті, відкриті, щоб вітати дітей Божих які були вигнані з Нього. Моя Смерть забезпечила для вас майбутнє, якого ви не мали б ніколи, якби Мій Отець не послав Мене як Месію.

Моє Тіло було розіп'яте, але Моя Смерть принесла вам Життя. В цей час Мого Другого Пришестя, Моє Тіло терпітиме те ж саме Розп'яття - Тільки цього разу це буде Моя Церква, Моє Містичне Тіло, яке страждатиме. Ви повинні знати, що Я ніколи не дозволив би розіп'яти Мою Церкву, щоб знищити віру дітей Божих. Так що тепер, Я закликаю кожну людину, будь-якого віросповідання, усіх кольорів шкіри і усіх рас слухати Мене.

Ви скоро випробуєте усі знаки на землі, які доводитимуть вам, що ви є творінням Бога. Ви скоро дізнаєтеся, що ви ніколи не помрете, якщо звернетеся до Божого Милосердя. Майбутнє для усіх вас, хто приймає, що Ви дороге дитя Боже, є дивовижним. Я запрошую Вас, Ваші сім'ї і друзів приєднатися до Мого Царства, і їсти з Мого Столу.

Ваш перехід з цієї землі в Моє Нове Царство буде безболісним, миттєвим і буде настільки раптовим, що ви ледве зможете перевести дихання, перш ніж його краса для вас розкриється. Будь ласка, не бійтеся Мого Другого Пришестя, якщо ви любите Бога. Бог любить вас. Я люблю вас. Свята Трійця охопить землю і всіх тих, хто приймає Мою Руку Милосердя і хто проявить розкаяння у своєму гріховному житті, і будете у безпеці.

Тверді у вірі, серед вас, будуть прийняті швидко. Часу для тих, хто відстає, кому бракує віри і хто знаходить неможливим, щоб звернутися до Мене, буде більше.

Ви, Мої вірні послідовники повинні допомагати слабким і тим, хто втрачений. Моя Милість настільки велика, що Я дам усім тим душам,необхідний час, щоб узяти їх у Вічне Життя, яке Я обіцяв усім. Ніколи не впадайте в смуток, коли все здається безнадійним, коли гріх продовжує пожирати душі слабких. Ми повинні працювати спільно, щоб врятувати тих, хто такий далекий від Мене, кого важко буде залучити в Мої Обійми. Завдяки вашій любові один до одного, чудеса використовуватимуться для навернення цих втрачених душ. Ця Моя обіцянка вам.

Молитва, і багато молитви, будуть частиною вашого обов'язку для Мене, щоб врятувати ці душі від страшного кінця, який планується сатаною проти Божих дітей, яких він ненавидить. Він не повинен отримати ці душі.

Мій Заклик для усіх вас. Ці повідомлення не виключають будь-яку релігію. Вони дані кожній дитині Бога з великою любов'ю, оскільки ви усі рівні в Моїх очах.

Перебувайте у мирі і довірі до Божої Любові.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.com/your-transition-from-this-earth-into-my-new-kingdom-will-be-painless-instant-and-will-be-so-sudden-that-you-will-barely-be-able-to-take-a-breath/

---------- Добавлено в 19:30 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 19:29 ----------

Всім вам будуть дані знамення і відбуватимуться чудеса.

Вівторок, 5 березня 2013, 15:30

Моя щиро улюблена донечко, хай жодна людина не пропустить змін, які відбуватимуться в усьому світі, коли станеться все те, що було передбачене в Книзі Одкровення.
    Багато з цих подій будуть відрізнятися від типової людської інтерпретації тих таємниць, які було відкрито Іоанну Євангелисту. Проте, ви їх зрозумієте, коли побачите, чим вони є.
    Складний, але ретельно опрацьований, витончений план антихриста був детально складений багатьма людьми, в тому числі всесвітньо відомими політиками, які досі не в змозі побачити всього зла цього плану.
    Було створено багато осередків в різних націях, які планують захопити багато країн. Проте, їх діяльність була обмежена завдяки молитвам обраних душ і тих з вас, хто відмовляє Мої Молитви Хрестового Походу.

Ваші молитви завжди будуть почуті в Небі, тому ви повинні продовжувати гаряче молитися, щоби послабити злі вчинки звіра, який ніколи не виграє цієї битви за душі, бо у нього залишилось обмаль часу.
    Я прагну не налякати вас, а підготувати.
    Зараз Я даю особливу силу і благодать усім вам, які відгукнулись на Мої побажання відмовляти Молитви Хрестового Походу.
    Всім вам будуть дані знамення і відбуватимуться чудеса.
    Ви відчуєте прилив Моїх Сил у ваших жилах, коли Я провадитиму вас Моєю Дорогою спасіння людства.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.com/the-signs-will-be-given-to-all-of-you-and-miracles-will-take-place/

---------- Добавлено в 19:30 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 19:30 ----------

Багато з вас, через страх, відкинуть Заклик з Небес.

Середа, 6 березня 2013, 9:45

Моя найулюбленіша донечко, в цьому світі, Я закликаю всіх тих, хто вірить в Мене, Ісуса Христа, щоби послухали.
    Багатьом з вас буде важко прийняти страждання, яким ви мусите чинити опір в Моє Ім'я.
    До цього часу ваші страждання обмежувались лише сумом, який ви відчували в ваших душах через людські гріхи, а також через ту Жертву, яку Я склав, щоби врятувати людство від зла.
    А тепер вас будуть висміювати через вашу Віру і свідомо осоромлювати, коли ви будете підтримувати Моє Вчення і Закон Божий.
    Багато з вас, через страх, відкинуть Заклик з Неба.

Людям зовсім нелегко прийняти той факт, що Я спілкуюся зі світом, щоби підготувати його для Мого Другого Пришестя.
    Адже ким є Моя Пророчиця?
    І ким були ті, хто приходив до неї в Моє Ім’я?
    Звідки ви можете знати, що вона говорить правду, бо так багато лжепророків і самозванців вас плутає?
    Ще ніколи не було пророка, який був би направлений з Неба і не страждав від глузування, злоби, тортур і жорстокості. Жоден. Багато з них були вбиті.
    Але ви можете бути впевнені, якщо плоди Моєї Справи, покладеної на пророків, ведуть до молитов і навернення, то вони були послані в світ Богом, щоби так підготувати Його дітей, щоб повернулися до Нього.
    Хай вам буде відомо, що Мої правдиві пророки витримають випробування часом, а ті, хто ігнорує Послання, які вони приносять людству, будуть вити і скреготати зубами.
    Коли ви атакуєте Моє Святе Слово, переказане правдивому пророкові, то входите в конфлікт з Божою Волею.
    Зараз ви можете не відчувати сорому. Ви можете навіть вірити, що захищаєте Моє Слово, коли нападаєте на Моїх пророків, але з плином часу, коли шкода, яку ви заподіюєте цій Моїй останній Місії на землі, буде відкрита перед вами, то вас огорне жахливий страх і біль.

Якщо ви любите Мене, ви повинні тримати очі відкритими і детально читати мої вказівки.
    Якщо ж ви не послухаєте цих Моїх попереджень, які передаються вам Божою Любов'ю, то відкинете Правду.
    А лише Правда може врятувати вас. Правда, як кисень, який вам потрібний для підтримки життя вашої душі. Без Правди ви не побачите Мене виразно, не зможете зробити правильний вибір. Пам’ятайте, Я є Істина. Без Мене у вас немає життя.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.com/many-of-you-will-reject-this-call-from-heaven-because-of-fear/
    Последний раз редактировалось volodymyr; 23.06.2013 в 18:33.

Житель Достижения:
    7 дней регистрации

Очки
    82
    Уровень
    1

Бог не чекає від вас, що ви проводитимете свій час, нехтуючи щоденні справи або час, який ви проводите з сім'єю і друзями.

П'ятниця, 14-го червня 2013, 23:50

Моя люба донечко, коли людина починає вірити в її непереможність, вона є втраченою.

Так багато людей, які не визнають, що життя на Землі усього лише невелика частина їхнього духовного шляху до Мого Царства, витрачають даремно стільки дорогоцінного часу. Час, про який Я зараз говорю, даний вам Богом, і ви повинні прожити його згідно з Його Заповідями, якщо ви хочете досягти Вічного Життя. Якщо ви не приймаєте Бога, ви відрізуєте себе від Нього. Коли ви зробите це, ваше життя буде скорочено, оскільки замість того, щоб отримати в подарунок Вічне Життя, ваше життя закінчиться вашою смертю в цьому житті.

Ви не повинні витрачати даремно час, даний вам в цьому житті, витрачаючи його на переслідування даремних речей, які будуть усього лише пилом, свого часу.

Бог не чекає від вас, що ви проводитимете свій час, нехтуючи щоденні речі або час, який ви проводите з сім'єю і друзями. Це не означає, що якщо ви насолоджуєтеся плодами життя на Землі, ви не можете дотримуватися шляхів Бога. Ви можете.

Моя дочко, ви повинні знати, що існує велике нерозуміння відносно Моїх побажань до людства, коли Я бажаю, щоб вони йшли за Моїм Вченням.

Сміх - це добре. Товариські стосунки важливі. Насолоджуватися повним життям добре, коли ви показуєте упокорювання і похвалу Богові, а потім говорите спасибі навіть за найменше задоволення. Будь-які Дари, які ви отримуєте в цьому житті на благо інших, можуть йти тільки від Бога. Те, як ви використовуєте ці Дари, буде важливе в порятунку вашої душі, коли дані Богом Дари, будуть поділені з іншими. Деяким даються великі таланти, але усі душі народжуються з Дарами. Вони призначаються для того, щоб допомогти вам допомогти іншим.
    Ті, хто народжений з талантом до бізнесу, повинні забезпечити те, що цьому таланту знайдеться хороше застосування, на користь інших. Інші використовуватимуть свої Дари, щоб піклуватися про своїх ближніх і приносити радість в життя інших людей. Також є душі, які страждають. Їх страждання - також Дар, оскільки вони допоможуть врятувати душі інших, і поступаючи так, отримають найбільший Дар з усіх - Вічне Життя.

Життя дане Богом не без причини. Воно є для того щоб віддавати Славу Богові і надихати Його дітей, нарешті, об'єднатися з Ним, коли життя зміниться. Тепер діти Бога готуються до цих змін, коли нарешті, прекрасне Вічне Життя, обіцяне Адаму і Єві, належатиме їм.

Важливо, щоб ви намагалися показувати велику любов і співчуття один до одного, так само, як ви хотіли б, щоб Я поводився з вами, коли Я прийду, щоб судити. Щодня ви повинні задаватися питанням за кожну справу, яку ви здійснюєте : а чи сподобалося б це Богові? Чи роблю Я досить, щоб йти за Божими Заповідями? Чи порушую я Закони Божі, і якщо так, якими будуть наслідки?

Нехтуючи потребами інших, і ваші потреби нехтуватимуться.Якщо заподієте навмисно біль будь-якій Божій дитині, ви постраждаєте.Якщо вб'єте будь-яку дитину Бога, і у вас не буде життя. Життя на Землі,хоча воно може принести багато любові, радості і надії, повне випробувань.
    Ви повинні будете з'явитися перед кожним судом і ви повинні прийняти, що це - частина плану Бога в очищенні Його дітей.

Коли ви живете своїм життям, не визнаючи Бога, ви живете життям, щоб задовольнити ваші власні потреби. Якщо ви не поставите норми, встановлені Богом, ви заблукаєте. Якщо ви відхилилися від шляху так далеко, що ви не можете знайти свій шлях назад, то ви повинні молитися про те, щоб Милості Бога допомогли вам.

Кожне прохання, звернене до Бога, якщо воно спрямоване на користь вашої душі і на потреби тих, кого ви любите, не залишаються без відповіді.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.co...ly-and-friend/

---------- Добавлено в 21:21 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 21:21 ----------

Це в межах Римської імперії проти Мене підвищиться велика відраза.

Субота, 15-го червня 2013, 16:48

Моя люба донечко, так само, як Я йшов один під час повільної і болючої ходи на вершину Гори Голгофа, точно так також йтиме Залишок Моєї Армії.

Коли Я піднімався на цей тяжкий пагорб, Я був оточений сотнями римських воїнів, які закрили шлях всім тим, хто хотів утішити Мене. Хоча і не було необхідності охороняти одну людину такій великій кількості воїнів, їх присутність повинна була продемонструвати багато речей. Вони хотіли показати Моїм послідовникам і кожному, хто спробував поширювати Істину Мого Вчення, хто був головним. Цей акт агресії повинен був залякати всіх тих, хто смів показувати свою відданість Мені.

Євреї відмовили Мені, а потім зрадили Мене. Римляни розіп'яли Мене, і саме в Римі Моєму улюбленому апостолові Петру було наказано встановити Мою Церкву на Землі, оскільки Я побажав, щоб Моя Церква була встановлена серед тих, хто переслідував Мене.
    Тепер, коли Моє Друге Пришестя повинне скоро статися і оскільки Моя Завершальна Місія щоб повернутися, щоб принести людству завершальний порятунок, який Я обіцяв, відкривається, історія буде повторена. Євреї все ще будуть відмовляться від Мене, поки не станеться Попередження. Вороги Бога всюди піднімуться проти Мене. Ті, хто любить Мене і ті, хто говорить, що вони представляють Мене, зрадять Мене.
    Це в межах Римської імперії проти Мене підвищиться великий спротив. Вавилон, батьківщина Римської імперії і де мешкають народи, які залишили Бога на користь неправдивих богів, буде місцем, з якого і поллється уся брехня.
    Звір з десятьма рогами - Європа, і Рим підніме армію проти Мене. Вони - знову - будуть відповідальні, за розп'яття перед Великим Днем.
    Вони викличуть завершальну зневагу, коли вони розіпнуть і зруйнують Моє Містичне Тіло на Землі. Моє Тіло - це Моя Церква. Ті, хто відділяється від Мого Тіла, приймаючи рішення, йти за новими вченнями, зрадять Мене, та все ж вони матимуть нахабство встати і сказати, що вони приходять від Мене.
    Того дня, коли буде оголошена нова світова релігія, яка буде підтверджена усіма групами Католицької Церкви, як було передбачено, небо потемніє і сильний грім ударить по Землі. Це буде, як в ту секунду, коли Я випустив дух на Хресті, коли Гнів Мого Отця ударив по Пагорбу Голгофи. Коли це станеться і покажеться знак, що Моя Істинна Церква була прибрана і неправдива язичницька огида стала на її місце, ви повинні знати наступне: Це - коли покарання всюди литимуться дощем на людство.

Кожен можливий знак буде даний з Небес, щоб попередити тих, хто примикає до лжепророка і до його майбутнього спільника - антихриста, що їх дні полічені. Їм буде показано, що означає, випробувати Гнів Мого Отця. Багато єпископів і священиків зрозуміють Правду на цій стадії і боротимуться проти цього зла. Вони не залишать Мене і продовжать очолювати Мою Істинну Церкву на Землі. На жаль, у багатьох не буде хоробрості, щоб зробити це, і вони будуть схожі на ягнят, які ведуться на різанину, але вони заспокояться, знаючи, що Я ніколи не залишу їх.
    Я пошлю їм велику допомогу і Залишок Моєї Армії підніметься і розповсюдить всюди Євангеліє, коли Воно буде відсунуто убік. Вони проповідуватимуть в кожному куточку світу, і вони будуть безстрашні. Їх любов до Мене переможе роботу антихриста. Їх покора Мені і їх відповідь на Мої Молитви Хрестового Походу врятують мільярди душ.

І потім Мій План буде завершений.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.co...up-against-me/

---------- Добавлено в 21:22 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 21:21 ----------

Бог існує в кожній людині, що народилася у цьому світі, незалежно від її віри або віри її батьків.

Субота, 15-го червня 2013, 23:44

Я - Твій улюблений Ісус, Який діє через твою душу. Навіть коли ти ігноруєш Мене, Я тут. Я дію через твою душу, оскільки ти дала її Мені, і тому ти завжди страждатимеш для Мене і зі Мною.

Сьогодні, Моя донечко, Я звертаюся до всіх тих, хто говорить, що не вірить у Бога. Якщо ви не вірите у Бога, Я повинен зараз пояснити, як ви розумієте, що Бог дійсно Існує. Бог існує в кожній людині, що народилася у цьому світі, незалежно від її віри або віри її батьків. Бог викликає в кожній формі життя почуття поваги і здивування, яке створюватиме почуття інтенсивної любові в душі до іншого творіння Бога.
    Кожен з вас - творіння Бога. Це - факт. Деякі з вас народжуються з великою красою. Деякі народжуються з дефектами. Інші народжуються з жахливими недоліками. Все ж, усі народжуються, тому що Бог дозволяє це.

Багато хто з вас виправдає відвертання життя у Божих дітях, які недосконалі. Деякі з вас вбиватимуть дітей Бога в лоні матері і потім виправдовуватимуть це,в більшості випадків з егоїстичних причин. За це ви будете засуджені, якщо ви не попросите, щоб Я пробачив вам. Ви будете пробачені, але тільки якщо ви дійсно розкаєтеся в тому, що ви вчинили,бичувавши своїми діями Мого Отця.

Деякі з вас народжуються з недоліками, які створюють травму у ваших життях. Як би це не було складно, але вам даються ці страждання, щоб врятувати інших, які інакше припинили б існування. Ви бачите, ті душі, які ганьблять Мого Отця і хто ніколи не вибачиться за свої гріхи, закінчать у вогнях пекла для вічності. Ваше страждання допоможе врятувати їх, оскільки вони не зможуть і не врятують себе. Ви вибираєте ці страждання до того, як ви народилися.

Ви можете прийняти це тепер або можливо пізніше, але ви є в безпеці в Моєму Царстві, оскільки Слава належатиме вам у вічності.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.co...their-parents/

---------- Добавлено в 21:23 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 21:22 ----------

Я є Любов.Я є Бог. Це одно і теж саме

Середа, 19 червня 2013, 3:00 АМ

Моя люба донечко, Моє бажання сформувати ядро Моєї Армії на Землі нині виконується. Як маленькі жолуді, коли вони розкидані, вони ростуть і поширюються всюди.
    Моя донечко, фундамент є важливою частиною. Також, як дитина, яка формується в утробі матері, це вимагає часу і пильної уваги в цілях забезпечення добробуту дитини, яка отримує живлення від плаценти. Вона буде рости повільніше, але краще, поки, нарешті буде вийнята з черева і буде готовою жити життям, яке встановив для неї Мій Отець.

Народження Моєї Залишкової Армії відбуватиметься також. Це займе багато підготовки, поки ще вона не готова зайняти своє місце у світі, але її основою є твердість і душі, які є будівельними блоками, і будуть одностайні, як одно, щоб побудувати грізну Армію. Тоді ця Армія поширюватиметься і ростиме скрізь, відразу і з такою силою, що її буде важко ігнорувати.
    Ті, хто складе Залишок Моєї Армії буде позбавлений егоїзму, гордості або необхідності покладатися на наукову оцінку Мого Слова, яку вимагатимуть від них, щоб довести Істину Божу.
    Наука це дар від Бога, але наука не може пояснити таємницю Бога. Тому ті, хто потребує зручності логічних пояснень, про те, як Я спілкуюся з дітьми Божими на Землі, в цей час, будете розчаровані. Немає відповіді, яка б задовольнила їх.
    Один з найбільших дарів, даних людині є Любов. Любов не може бути науково пояснена або доведена, вона виходить від Духу Божого. Вона є присутньою в кожному з вас. Ви відчуваєте це. Вона є сполучною ланкою яка тримає людство разом, так що сили зла не в змозі її підірвати.

Я є Любов.Я є Бог. Це одно і теж саме. Без любові, ви не могли б мати життя.
    Любов об'єднає вас, триматиме вас сильними, тримати вас разом. Любов допоможе вам принести Мені душі.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.co...he-same-thing/

---------- Добавлено в 21:24 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 21:23 ----------

Найбільша брехня полягає в тому, що сатана нібито може передбачати майбутнє, але цього ніколи не може бути

П'ятниця, 21 Червня 2013, 11:50

Моя люба донечко, оскільки язичництво продовжує поширюватися, як вірус по всьому світу, людина починає проголошувати себе Богом. Багато сект, які не визнають існування Істинного Бога, шанують звіра у своїх храмах. Ці бідні душі, чия любов до себе, яка виникає із запеклих амбіцій, створили храми, які нахабно шанують сатану.

Для багатьох сторонніх, ці храми, здаються церквами, які шанують Бога, але не обманюйтеся. Їх єдиною метою є шанування звіра, який обіцяє їм життя вічне. Він обіцяє їм, що, віддаючи данину поваги їх любові до себе, яка замінює ним любов до Бога, вони отримають "вічний рай задоволення".
    Обіцянки, дані їм звіром, який з ними спілкується, призначені, щоб обдурити їх, і змусити вірити у брехню. Що їм, якщо вони шанують вівтарі звіра - і обожнюють неправдивого бога замість Мого Улюбленого Отця - їх прохання про мирські задоволення і самозадоволення будуть винагороджені. Якщо вони поставили свої потреби попереду, перед усіма іншими, вони вважають, що вони матимуть можливість отримати велике багатство, владу і свободу.

Ці люди прагнуть поставити себе раніше Бога і шукати таку владу, що вони будуть в змозі здолати Царство Боже. На жаль вони, тільки з справжньої жадності, робитимуть все, що треба для досягнення своїх амбіцій через багатства і можливості контролю над іншими. Вони зруйнують життя інших людей. Вони вбиватимуть, щоб досягти своїх цілей, і вони завдаватимуть страждань Богу щодня.
    Вони хулитимуть Бога під час чорних мес, багато з яких відбувається у великій таємниці і де є присутніми впливові люди, у тому числі ті, хто говорять, що вони служать Богові в Його церкві. Їх сатанинські обряди є звичайним явищем, і вони гордяться своїми діями. Вони зарозуміло називають свої будівлі храмами, бо немає сорому в їхніх душах. Ці храми створені, щоб віддати належне сатані, а не Богові, але вони хочуть, щоб вважали інакше.

Вони будуть покарані Мною за свої злочини проти людяності і лайки проти Бога, в яких вони винні. Багато хто з них хулить Мого Отця, використовуючи Його унікальні Слова. Мій Отець сказав: "Я - Початок". А вони використовують "Я є" для позначення їх любові до себе, і вони наслідують кожен святий акт, дію і повторюють слова, які були дані Богом світу, для того, щоб осквернити їх.
    Їх храми, під час Великої Божої Кари, будуть розкидані на частини, і вони стануть безплідними і порожніми без всякої влади над дітьми Бога. Проте їм, як і усім дітям Божим буде надана ​​можливість відмовитися від сатани до Великого Дня.
    Деякі з них приймуть Мою Руку Милосердя, але багато хто від неї відмовиться, тому що вони вірять в диявольську брехню, яка відображається в їхніх душах звіром.
    Вони вважають, що, управляючи світом, розширюючи свої знання про Всесвіт, контролюючи продовження людського життя і обідняючи населення планети, - вони стануть як Боги.
    Сатана дуже обережний, коли він захоплює їхні душі. Він показує їм великі видіння майбутнього, яке, як він говорить, належить ім. Він розповідає їм про великі події, які повинні відбутися в майбутньому, яке належить для їх володіння. Усе це брехня. Нічого, що він говорить їм, не є правдою. Сатана має багато повноважень, які були дані йому Богом, як Люциферу, одному з найпотужніших в ієрархії ангелів Мого Отця.
    Він показує його послідовникам красиві зображення про прекрасне майбутнє, яке, як він їм говорить, буде їхнє, якщо вони віддадуть йому свої душі. Вони вірять в його обіцянки майбутнього.
    Найбільша брехня в тому, що сатана може передбачати майбутнє, але цього ніколи не може бути. Пророцтво може прийти тільки від Бога. Нікому не даний цей Дар, який може бути вилитий з вуст Бога. Сатана не може передбачати майбутні події, інформація про яких може бути дана тільки пророкам Бога. Якщо ви вірите в обіцянки сатани, ваше життя стає брехнею і Вічне Життя не може бути вашим, якщо ви не приймете Істину.

Бог обіцяв вам Вічне Життя. Моє обіцяння ще раз прийти і взяти вас в Рай - Істина. Не ображайте Бога, відкидаючи Істину.

Ваш Ісус

http://www.thewarningsecondcoming.co...-can-never-be/

Житель Достижения:
    1000 Experience PointsВетеран

Очки
    4,242
    Уровень
    15

Цитата Сообщение от skad Посмотреть сообщение
    Не знаю, какое это новое видение,
    но то, что во многих сектах отвергается крест - символ веры христианства, мне не по душе. Как и сами секты и молильные дома.
    В христианской религии, кто боится крест и не любит его? Бесовщина.
    Вот поэтому, это мое личное мнение, что на словах своих они за Христа, а всей своей сущностью и духовностью нет. По преданию Иисус нес свой крест на Голгофу, на нем распят. По библии крест был символом сатаны, и был выкуплен у него.
    За крестом Иисус шагнул в ад, и после этого отвергать крест? Для верующих христиан крест это святыня....
    Ты не знаешь ни Писаний ни Отца Небесного, для начала исследовал бы Библию и просил мудрости у Бога, чтобы не подпасть вечному осуждению за свои слова, которые - ветер. А секты - это все существующие христианские направления - это реки Вавилона и горы хищнические Вавилона, которыми будут укрываться от гнева Агнца в Его пришествие.
    Но где премудрость обретается? и где место разума? - Бог знает путь ее, и Он ведает место ее. Кто нашел ее, тот нашел жизнь.
    Мудрые наследуют славу, а глупые - бесславие. (Иов; Соломон)

Житель Достижения:

Очки
    3,762
    Уровень
    14

Цитата Сообщение от персть Посмотреть сообщение
    Ты не знаешь ни Писаний ни Отца Небесного, для начала исследовал бы Библию и просил мудрости у Бога, чтобы не подпасть вечному осуждению за свои слова, которые - ветер. А секты - это все существующие христианские направления - это реки Вавилона и горы хищнические Вавилона, которыми будут укрываться от гнева Агнца в Его пришествие.
    Это ты что ли знаток Писаний? Намудрил с три короба - назвал все горы в Библии конфессиями и орешь на весь интернет свою ересь. Так в какие конфессии нужно бежать от мерзости запустения, и какие конфессии принесут людям мир и правду?

Старожил Достижения:
    Overdrive1000 Experience PointsCreated Album picturesВетеран

Ты не знаешь ни Писаний ни Отца Небесного.
    Чучело безмозглое ты, Персть, и это ты не знаешь ни Писаний ни Отца Небесного.
    Кроме проклятий на людей, ты ничего другого не говоришь, потому что тебе больше сказать нечего.
    Последний раз редактировалось yastreb; 28.12.2013 в 16:58.

Старожил Достижения:

Пророки и лжепророки

ПРОРОКИ

«Некто сказал Ему: Господи! Неужели мало спасающихся? Он же сказал им:
    24 Подвизайтесь войти сквозь тесные врата, ибо сказываю вам, многие поищут войти и не возмогут.
    25 Когда Хозяин дома встанет и затворит двери, тогда вы стоя вне, станете стучать в двери и говорить: «Господи! Господи! отвори нам»...
    27 Но Он скажет: «... отойдите от Меня все делатели неправедности».
    28 Там будет плач и скрежет зубов, когда увидите Авраама, Исаака и Иакова и ВСЕХ ПРОРОКОВ в Царствии Божием, а себя изгоняемыми вон.
    29 И придут от востока и запада, и севера и юга, и возлягут в Царствии Божием.
    Лк 13:23-35.

Из этих слов Иисуса следует, что в Царство Божие войдут только ПРОРОКИ, именно поэтому Сам Иисус сказал о Себе, что Он является Господом Богом только СВЯТЫХ ПРОРОКОВ и больше никого другого (От 22:6).

А следующие слова Иисуса так же подтверждают, что войдут на брак Агнца только святые Апостолы и пророки, потому что написано:

«Веселитесь над ней, небо и святые Апостолы и ПРОРОКИ, ибо совершил Бог суд ваш над нею».
    От 18:20.

В соответствии с Новым Заветом, ПРОРОКОМ является тот, кому Бог дал Духа Своего, и кому в уста Он вложил Свои слова, а поэтому написано:

«И вот завет Мой с ними, говорит Господь: Дух Мой, который на тебе, и слова Мои, которые вложил Я в уста твои, не отступят от уст твоих и от уст потомства твоего и от уст потомков потомства твоего, говорит Господь, отныне и до века».
    Ис 59:21.

Эти слова Господь адресовал ОДНОМУ из живущих сегодня на земле людей.
    И это в Его стиле, потому что Господь Бог сотворил одного человека для того, чтобы давать Своего Духа и Свои слова, только одному Адаму.
    По условиям завета, Дух Свой и слова Свои Господь дает ОДНОМУ современному ПРОРОКУ. И сегодня этим ПРОРОКОМ является Илия.
    И вот Господь пообещал Своему ПРОРОКУ, который является посланным Ангелом завета (Мал 3:1), что на этом ПРОРОКЕ будет Божий Дух, и что у этого ПРОРОКА в устах вечно будут слова Божии (Ис 59:21).
    Это значит, что Божиего Духа не будет больше нигде, кроме как у Илии ПРОРОКА.
    Это значит, что слов Божиих не будет больше ни у кого, кроме как в устах этого ПРОРОКА.
    Господь заключил Свой завет с единственным на земле ПРОРОКОМ и пообещал, что Дух Божий и слова Божии будут вечно и на всех потомках этого ПРОРОКА (Ис 59:21).

«Но Он скажет: «... отойдите от Меня все делатели неправедности».
    28 Там будет плач и скрежет зубов, когда увидите Авраама, Исаака и Иакова и ВСЕХ ПРОРОКОВ в Царствии Божием, а себя изгоняемыми вон.
    Лк 13:23-35.

Так что в Царство Божие войду ВСЕ пророки.
    Из этих слов Иисуса следует, что ПРОРОКИ — ВСЕ, которые в Царство Божие войдут.
    Из этих слов Иисуса следует, что ни один ПРОРОК Божий не является лжепророком.
    Так что лжепророками являются только те, кто не являются ПРОРОКАМИ.
    То есть, лжепророки — это те, которые НЕ ПРОРОКИ.
    То есть тот, кто говорит о себе, что он НЕ ПРОРОК, тот и есть лжепророк.
    То есть каждый, кто НЕ ПРОРОК, тот увидит себя изгоняемым вон.
    Если ты НЕ ПРОРОК Иисуса Христа, то ты не войдешь в Царство Божие.

Именно лжепророки создали учение Николаитов, для того, чтобы любого восстающего ПРОРОКА сразу же можно было объявить лжепророком, чтобы изгнать вон из Церкви.
    Учение Николаитов — это система церковных гонений на ПРОРОКОВ Божиих.
    Лжепророки запугали всех так, что каждый боится называться и быть сыном Божиим.
    Лжепророки издеваются над каждым, кто осмеливается назваться ПРОРОКОМ.
    Лжепророки унижают любое откровение, которое утверждает истинность ПРОРОКА.
    Лжепророки предают анафеме любого, кто заявляет о себе, что в его плоти пришел Иисус Христос.
    Последний раз редактировалось yastreb; 30.12.2013 в 01:36.

Житель Достижения:

Очки
    4,242
    Уровень
    15

Значение: после скорби той, солнце померкнет, и луна не даст света своего, и звезды спадут

Ибо восстанут лжехристы и лжепророки и дадут знамения и чудеса, чтобы прельстить, если возможно, и избранных.
    Вы же берегитесь. Вот, Я наперед сказал вам все.
    Но в те дни, после скорби той, солнце померкнет, и луна не даст света своего,
    и звезды спадут с неба, и силы небесные поколеблются.

Тогда увидят Сына Человеческого, грядущего на облаках с силою многою и славою.
    (Мар.13:22-26)

Скорбь - когда царствуют лжехристы и лжепророки - мрак учений человеческих.
    Солнце померкнет - Господь солнце наше, пойман в ямы множества лжеучений - изменен образ Христа.
    Луна - дана для указания времен, - люди не узнали времени посещения своего.
    Звезды с неба - открылась нагота и бессилие в Слове Божьем блуждающих звезд множества лжеучений.
    Силы небесные поколеблются - ложь лжеучений и имен их хулы на Бога обнаружилась.

но, как было во дни Ноя, так будет и в пришествие Сына Человеческого
    (Матф.24:37)
    в который час не думаете, придет Сын Человеческий.
    (Лук.12:40)
    Последний раз редактировалось персть; 30.12.2013 в 09:33.
    Но где премудрость обретается? и где место разума? - Бог знает путь ее, и Он ведает место ее. Кто нашел ее, тот нашел жизнь.

Старожил Достижения:

Скорбь - когда царствуют лжехристы и лжепророки - мрак учений человеческих.
    (Лук.12:40)
    Когда Иисус предупреждал о великой скорби, то сказал, что как только увият то сбывающимся то находящиеся в Иудее да бегут в горы, и чтобы никто не возвращался в дом взять одежду.
    Никто сегодня не бегает от учений человеческих, потому что это не скорбь.
    Учение человеческие - это твои учения, и тебя просто никто не слушает, и никакой от тебя скорби.

Житель Достижения:

Очки
    4,242
    Уровень
    15

Цитата Сообщение от yastreb Посмотреть сообщение
    Никто сегодня не бегает от учений человеческих, потому что это не скорбь.
    Учение человеческие - это твои учения, и тебя просто никто не слушает, и никакой от тебя скорби.
    Потому и погибают, что не у Бога учатся, а у людей.
    А от твоей болтовни скорбь великая, потому что путь твой в погибель.

Житель Достижения:

Очки
    4,242
    Уровень
    15

Чучело безмозглое ты, Персть, и это ты не знаешь ни Писаний ни Отца Небесного.
    Кроме проклятий на людей, ты ничего другого не говоришь, потому что тебе больше сказать нечего.
    Цитата Сообщение от человек Божий Посмотреть сообщение
    Это ты что ли знаток Писаний? Намудрил с три короба - назвал все горы в Библии конфессиями и орешь на весь интернет свою ересь.
    И было ко мне Слово Господне:
    конец пришел на четыре края земли.
    Так говорит Господь Бог: беда единственная, вот, идет беда.
    вот дошла, дошла напасть до тебя, житель земли! приходит время, приближается день смятения, а не веселых восклицаний на горах.
    Восстает сила на жезл нечестия; ничего не останется от них, и от богатства их, и от шума их, и от пышности их.
    Пришло время, наступил день; купивший не радуйся, и продавший не плачь; ибо гнев над всем множеством их.
    Затрубят в трубу, и все готовится, но никто не идет на войну: ибо гнев Мой над всем множеством их.
    Вне дома меч, а в доме мор и голод. Кто в поле, тот умрет от меча; а кто в городе, того пожрут голод и моровая язва.
    А уцелевшие из них убегут и будут на горах, как голуби долин; все они будут стонать, каждый за свое беззаконие.
    Поступлю с ними по путям их, и по судам их буду судить их; и узнают, что Я Господь.
    (Иезекииль)

Дополняйте меру беззаконий своих, хотя бы вас было и три миллиарда, вы и тогда не одолеете меня, потому что Бог Небесный и воинство Его сражаются со мной против вас.

Старожил Достижения:

Потому и погибают, что не у Бога учатся, а у людей.
    А от твоей болтовни скорбь великая, потому что путь твой в погибель.
    А от твоей болтовни смех курам.
    Ты бы объяснил, как спастись всем твоим читателям на форуме, а то Украине не над кем будет потешаться в Новом Году, все погрузятся в скорбь.

Старожил Достижения:

, хотя бы вас было и три миллиарда, вы и тогда не одолеете меня, .
    Кому ты на хрен нужен, одолевать тебя.
    Если бы не я один, тебя бы никто не заметил.

Житель Достижения:

Очки
    4,242
    Уровень
    15

Кому ты на хрен нужен, одолевать тебя.
    Если бы не я один, тебя бы никто не заметил.
    Какой ты Христов?, ты антихристов с оскалом волка.

ибо всякое дерево познается по плоду своему (Лук.6:44)
    Итак по плодам их узнаете их. (Матф.7:20)
    Я, Господь, проникаю сердце и испытываю внутренности, чтобы воздать каждому по пути его и по плодам дел его. (Иер.17:10)
    и уразумеют все церкви, что Я есмь испытующий сердца и внутренности; и воздам каждому из вас по делам вашим.(Откр.2:23)

Житель Достижения:

Очки
    4,242
    Уровень
    15

А от твоей болтовни смех курам.
    Не вижу чтобы тебе было смешно.

Ваши права