Украина - страна конституционного патриотизма...
Добро пожаловать!
FORUM.KIEV.UA - ФОРУМ КИЕВ ЮА
Максимум общения, минимум правил.
Киевский форум с самомодерацией
1. Автор темы - руководит темой. Может удалять чужие сообщения.
2. Уровень флуда, офф-топа, регулирует лишь автор темы.
3. Модераторы удаляют лишь грубые нарушения: закон, спам, мат...

Набор настольный из кожи для руководителя

У нас со скидками набор настольный из кожи для руководителя для вас со скидками.


Страница 1 из 40 12311 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 790
Like Tree230Likes
Тема: Украина - страна конституционного патриотизма...
 1. #1
  Старожил Достижения:
  1000 Experience Points1 год регистрации

  Регистрация
  23.03.2016
  Адрес
  Київ
  Сообщений
  1,469
  Очки
  4,946
  Уровень
  16


  Украина - страна конституционного патриотизма...

  "Сьогодні не може бути поняття "свій" і "чужий" за походженням, паспортом чи мовою", - Святослав Вакарчук (відео)
  Для того, щоб сьогодні сказати, що ж таке нація, нам потрібно перестати думати про речі, які роз’єднують. Не тільки тому, що вони стають приводом для політичних спекуляцій, а тому що така система не є стійкою - вважає музикант.

  До уваги читачів пропонується текст лекції Свободи, виголошеної Святославом Вакарчуком на IV Львівському медіафорумі під час вручення премії імені Олександра Кривенка "За поступ у журналістиці". Патріоти України пропонують текст лекції у повному обсязі з сайту Медіафоруму.


  "Я не дуже добре, але особисто знав Сашка і пам’ятаю, яка він світла та інтелектуально широка людина. Мені особисто сьогодні не вистачає саме таких людей.

  Я хотів би звернутись через вас, журналістів, до ширшої аудиторії політиків і всіх громадян. Ми вже 25 років будуємо державу, але весь цей час сперечаємось, що таке Україна і хто такий українець. Як в ХХІ столітті означити це поняття?
  Хтось скаже, що той, хто ідентифікує себе українцем, той і має право так себе називати. Добре, але якщо інші не хочуть тебе таким ідентифікувати? Якщо ти не народився тут, маєш інший паспорт, або говориш із акцентом? Хто визначає, хто з нас українець, хто – ні?
  Якщо ти не народився тут, маєш інший паспорт, хто визначає, хто з нас українець, чи ні? Вірменин Сергій Нігоян чи білорус Михайло Жизневський – вони були українцями? І хто більші українці – вони, чи ті, хто голосував у Донецьку на референдумі, маючи при цьому стовідсотково українську кров?
  Щоб відповісти на ці питання легко і без суперечок, нам насправді потрібно фундаментально змінити парадигму сприйняття того, що таке наша держава і вперше за 25 років відповісти собі, яку державу ми хочемо мати, хто і для кого її будує.
  Нам потрібно перестати будувати державу, засновану на кровному патріотизмі, а почати будувати державу, засновану на конституційному патріотизмі. Не спільне минуле, походження, кров чи подібність зовнішня має об’єднувати нас, а спільні цінності, спосіб життя, правила гри, конституція, які роблять наше життя комфортним на цій території, у цій спільноті, у цей час. Ось, на мою думку, ключ до успіху.
  Ми до сих пір живемо в парадигмі, про яку мріяли, можливо, наші предки або люди, які хотіли будувати українську державу в кінці ХІХ – на початку ХХ століття, на зламі епох, коли розвалювались великі імперії і коли всі маленькі народи відчували свою ідентичність, гуртуючись виключно навколо мови, культури або спільної історії. Таким чином було легко протиставляти себе великим космополітичним імперіям. Тоді це спрацювало, тому що світ був закритий і це був єдиний спосіб об’єднатися проти великого ворога.
  Мені здається, що у ХХІ столітті ця ідея вже не працює, тим більше з такою державою, як Україна. Нас часто порівнюють з Польщею, але Україна – далеко не Польща. Ми ніколи не мали однорідної національної картинки по всій території, ми ніколи не говорили тільки однією мовою. Так, ми є законною спадкоємицею гарної історії, починаючи з Київської Русі.
  Але ми маємо усвідомлювати, що держава, яка створена у 1991 році, була створена під впливом не наших суб’єктивних, а певних історичних, об’єктивних обставин, і не є абсолютно природнім утворенням. Вона була зшита з різних кусочків і різних країн, людей із різними історіями, різне бачення минулого і майбутнього, в кінці кінців – різну мову і деколи навіть ходили в різні церкви.
  Для того, щоб сьогодні сказати, що ж таке нація, нам потрібно перестати думати про речі, які роз’єднують. Не тільки тому, що вони стають приводом для політичних спекуляцій, а тому що така система не є стійкою. Якщо не буде певних стовпів, вона буде постійно розхитуватись.
  Коли Мойсей виводив євреїв з єгипетського рабства і водив їх 40 років по пустелі, він робив це для того, щоб в кінці кінців прийти до гори Синай і там отримати від Бога Десять Заповідей. Насправді це була конституція єврейського народу з новими правилами гри, а не просто із минулим. Ідучи тільки вперед, а не пам’ятаючи про рабство минулого, вони почали будувати свою нову історію.
  Згадаємо історію Сполучених Штатів Америки. Коли у XVIII столітті батьки-засновники будували країну, вони не спирались ні на що, окрім принципів. Вони читали Локка, Монтеск’є, Гоббса, Аристотеля і Платона, і хотіли збудувати ідеальну державу, в якій всім людям було би комфортно жити. Так, їм було легко, бо вони створювали її з нуля, але вони робили державу мрії і державу майбутнього, не оглядаючи на речі, які їх тримали в минулому.
  Після Другої світової війни Німецький Рейх, на щастя, був переможений. Але що робити Німеччині – країні, яка так багато років була привчена до того, що вони найкращі і найсильніші на землі. Країна була розділена на дві частини, і в німців стався брак ідентичності. Вони ніяк не могли зрозуміти, хто ж тепер вони такі.
  І тоді прем’єр-міністр Аденауер запропонував ідею: "Так, ми говоримо німецькою мовою, у нас спільна культура, але не це нас сьогодні об’єднує. Ми маємо об’єднатись навколо принципів вільного суспільства, вільного ринку, свободи і демократії". Вони на принципах конституційного патріотизму збудували Західну Німеччину, яка потім успішно об’єдналась зі Східною.
  Після смерті Франко в Іспанії теж був брак ідентичності, тому що Іспанія не була моноетнічною країною. Там стільки культур, народів, мов, що якщо б вони знову почали говорити про Кастильську Іспанію, сьогодні було б все набагато гірше.
  Конституційний патріотизм працює там, де є неоднорідне середовище, різна історія і де потрібно об’єднувати людей навколо певних фундаментальних принципів, які можливо, здаються тривіальними, але об’єднують націю сильніше, ніж будь-що інше.
  Погодьтесь, легко будь-якому політику розділити нас за принципом, якою мовою ми говоримо чи в яку церкву ходимо. Але чи легко розділи націю за принципом "хто за чесний суд" чи "хто проти чесного суду". Або "хто за чи прости свободи преси і свободи слова". Дуже складно роз’єднати суспільство, яке побудоване на ідеалістичних, але насправді прагматичних і дуже ефективних, комфортних принципах для життя.
  Моя ідея в тому, що українським політикам і взагалі всім нам потрібно замислитись над тим, що в ХХІ столітті ми можемо збудувати унікальну державу, маючи своє коріння, українську, слов’янську ідентичність. Але вона має бути заснована на абсолютно чітких, зрозумілих принципах, правилах гри, які абсолютно всім українцям притаманні незалежно від того, якою мовою ми говоримо, в яку церкву ми ходимо, в якій частині України ми народились.
  Коли житель села Харківської області буде відчувати ментальну, інтелектуальну та соціальну близькість із жителем Львівського села на кордоні із Польщею, це буде означати, що ми збудували політичну націю.
  При цьому ми не перекреслюємо історію, минуле і самобутність. Конституційний патріотизм і космополітизм – це дві абсолютно різні речі. Я вважаю, що українська нація має свою ідентичність і повинна плекати її, культивувати і підтримувати. Але перед тим, як ця ідентичність має бути виведена на порядок денний, ми маємо звернутись до ще більш фундаментальних речей.
  В якому суспільстві ми живемо, як будувати справедливість, як зробити так, щоб кожному з нас було комфортно в цьому середовищі? Як зробити так, щоб ми пишались нашим способом життя і щоб наші діти не хотіли їхати звідси?
  Ці речі не досягаються просто тим, що ви кожного дня будете піднімати прапор і співати гімн, а кропіткою і важкою роботою, боротьбою за прості, але дуже важливі принципи: закон для всіх, чесні суди, відсутність корупції, свобода слова, абсолютна свобода економічної дії, чітке виконання кожним громадянином своїх обов’язків.
  Такими речами ми беремо на себе відповідальність і створюємо країну по краплині, самі. Недавно ми побачили, як різко ідентичність і патріотизм стають в пригоді, коли починається зовнішня агресія, як події на Сході показали, хто є хто. Коли почалась збройна агресія саме ті люди, які мають в крові національний патріотизм, першими пішли зі зброєю в руках боронити країну, адже вони мали хоча б якісь принципи. Тих, про які я говорю, поки не існує.
  Але якщо б люди йшли захищати не лише свою мову, культуру, ідентичність, але й спосіб життя, мораль і конституцію, якою вони пишаються, черги у військоммати були б у три рази більші.
  Я абсолютно переконаний, що наше завдання – нарешті почати будувати країну, засновану на принципах справедливості і комфортного життя. Давайте не існувати в парадигмі ХІХ сторіччя. Сьогодні не може бути поняття "свій" і "чужий" за походженням, паспортом чи мовою. "Свій" – якщо він сповідує ті самі принципи, готовий будувати майбутнє і стоїть поруч та захищає це майбутнє. Всі інші розділення роблять нас тільки слабшими.
  Якщо ми не змінимо цю повістку дня і не станемо думати про Україну як про країну, де ми маємо збудувати певний ідеальний світ для себе і для наших дітей, а будемо по-старому, по-містечковому думати про наші заслуги, ми довго не проживемо.
  Кожен, напевно, з дитинства пам’ятає, як у вітальні стояли серванти із посудом під склом. Цей посуд завжди виставляли тільки коли приходили гості і ніхто з нього не їв. Це був певний символ, який не можна чіпати. Давайте перестанемо дивитись на нашу країну як на ту вітальню із сервантом, в якому стоїть посуд. Давайте змінимо меблі на практичні, витягнемо посуд із сервантів і будемо їсти з нього кожного дня.
  Ми цього заслуговуємо. І давайте думати про той дім, який ми будуємо, не про як дім, в якому ми боїмось витягнути зайву річ тільки через те, що вона нам нагадує про щось. Найголовнішу пам’ять ми все одно ніколи не викинемо, вона захищена нашим генокодом та інстинктом самозбереження.
  Майбутнє сьогодні значно важливіше для нас. Захищати своїх дітей або створене своїми руками ви будете значно швидше і ефективніше ніж будь-що, залишене вам у спадок. Створене власними руками – це найбільше щастя, за яке ми тримаємось і ніколи нікому не хочемо віддати.
  Оці правила гри, конституція, спосіб життя – це те, що має об’єднати нас, а цеглинами має залишатись наша національна ідентичність.

  http://flv12.videochart.net/flv7/CDnPyexSWldQRL-R847H7A==/api__tVL0gjqo5/36493031_117204080default/6j372.3986154581f1ce026d0a240d3f60/7Si_6X3OqRI
  Последний раз редактировалось Нік; 28.05.2016 в 18:01.

 2. #2
  Старожил Достижения:
  Ветеран10000 Experience Points

  Регистрация
  20.08.2015
  Адрес
  Сибирь
  Сообщений
  14,295
  Очки
  16,388
  Уровень
  30
  Rec нравится.

 3. #3
  Житель Достижения:
  250 Experience Points3 месяца регистрации

  Регистрация
  23.02.2016
  Адрес
  Сибирь
  Сообщений
  408


  Конституционный поцреотизьм по-селюковски... Вбий у собі москаля та жида, може людиною станеш


 4. #4
  Старожил Достижения:
  1000 Experience Points1 год регистрации

  Регистрация
  23.03.2016
  Адрес
  Київ
  Сообщений
  1,469
  Очки
  4,946
  Уровень
  16


  Цитата Сообщение от Zippo70 Посмотреть сообщение
  Конституционный поцреотизьм по-селюковски...
  Спасибо, что подтвердил мое мнение о тебе - ты быдло.
  Валентин нравится.

 5. #5
  Старожил Достижения:
  5000 Experience PointsВетеран

  Регистрация
  06.12.2014
  Адрес
  Планета Земля
  Сообщений
  4,039
  Очки
  7,405
  Уровень
  20


  Цитата Сообщение от Нік Посмотреть сообщение
  Дормидонт, чухно ты зассаное беспородное с чуркестана.

  https://

  Ссылка или изображение не доступно. Необходимо более 11 сообщений.
  Еду в Киев,министром назначили!

 6. #6
  Старожил Достижения:
  1000 Experience Points1 год регистрации

  Регистрация
  23.03.2016
  Адрес
  Київ
  Сообщений
  1,469
  Очки
  4,946
  Уровень
  16
  Валентин нравится.

 7. #7
  Adminsha Достижения:
  Your first GroupThree FriendsRecommendation Second Class50000 Experience PointsВетеран

  Регистрация
  15.03.2012
  Сообщений
  16,947
  Очки
  264,643
  Уровень
  100


  1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
  Цитата Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
  модеры - это в соответствии с установками форума? ... или сему укро-клиенту разрешено все?
  Если модераторы будут четко следовать правилам, большая часть оккупантов окажется в бане. И ты вместе с ними. Кстати на тебя у меня уже есть парочку постов в запасе, за которые хоть сейчас в бан могу отправить. И отправлю, только чуть позже. Строго в рамках правил.
  Последний раз редактировалось =Amnesia=; 30.05.2016 в 02:34.
  Валентин and Нік like this.

  Ссылка или изображение не доступно. Необходимо более 11 сообщений.

 8. #8
  nsk
  nsk вне форума
  Старожил Достижения:
  Ветеран10000 Experience PointsRecommendation Second Class

  Регистрация
  09.09.2011
  Адрес
  российский Крым
  Сообщений
  15,779
  Очки
  10,484
  Уровень
  24


  1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
  Цитата Сообщение от =Amnesia= Посмотреть сообщение
  Если модераторы будут четко следовать правилам, большая часть оккупантов окажется в бане.
  т.е. незалэжной аудитории разрешено паскудничать, остальным табу?

  а как же песни о новитней укро-демократии, свободе слова, наличию и отсутствие запрета на выражение собственного мнения? ... згiдно роздiлу № 2 ст. 34 Конституцi "йи" (палка с точками) или ее уже отменили?

  тады я пас


  АЛАРМ and Alex7907 like this.
  просто мистячковая цитатка - "зачем разговаривать с русскими свиньями, если еще одна Russischen Schweine" - доходчиво, демократично, толерантно
  Ссылка или изображение не доступно. Необходимо более 11 сообщений.
  Амнезия
  пидпыс не чипаты

 9. #9
  Старожил Достижения:
  25000 Experience PointsВетеран

  Регистрация
  30.10.2014
  Адрес
  Среднее Поволжье
  Сообщений
  12,844
  Очки
  49,027
  Уровень
  54


  Цитата Сообщение от =Amnesia= Посмотреть сообщение
  Если модераторы будут четко следовать правилам, большая часть оккупантов окажется в бане.
  И исчезнет с форума альтернативная информация, будет только Пресса Украины, т.е. Забор. Видимо это счастье украинца.
  Войну начал мой фюрер 8 лет, дай бог ему здоровья.

 10. #10
  Adminsha Достижения:
  Your first GroupThree FriendsRecommendation Second Class50000 Experience PointsВетеран

  Регистрация
  15.03.2012
  Сообщений
  16,947
  Очки
  264,643
  Уровень
  100


  1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
  Цитата Сообщение от Разберемся Посмотреть сообщение
  альтернативная информация....

  Так вот ты какая, антиукраинская пропаганда )))))

  Ссылка или изображение не доступно. Необходимо более 11 сообщений.

 11. #11
  Самая умная Достижения:
  1 год регистрации10000 Experience Points

  Регистрация
  24.09.2014
  Адрес
  Ajuy
  Сообщений
  7,595
  Очки
  18,954
  Уровень
  33


  1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
  Я вообще валяюсь с местных обиженок всех мастей. Несутся в политтемы, заранее зная, что начнут сыпать саркастическими и оскорбительными постами. Заглавный пост вообще о чем? О патриотизме, как его видят украинцы. Казалось бы промолчи. Ты ж россиянен, тебе какая разница? Твой взгляд на патриотизм не менее одиозный. Но нет, как же пройти мимо, надо влепить видео или картинку явно провокационного характера.
  Ну ладно, влепил. Неужто ты думаешь, что в ответ промолчат? Да вы все долбанулись. И вот начинается пробросы говна уже по поводу личностей спорящих и начинаются крики, а чо этим можно, а мне нельзя?

  По факту, надо банить всех. Но. Топикстартер не поливал говном никого. Может быть я не смогла пробраться полностью сквозь дебри украинского, но на мой взгляд, там не было ничего такого, из-за чего стоило лить говно.

  Амнез очень демократична. Цените это, воены. Я бы всех отправила в бессрочный.
  =Amnesia= and Нік like this.
  Sol abrasador.

 12. #12
  девушка в белом Достижения:
  Created Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience PointsRecommendation Second Class

  Регистрация
  23.06.2013
  Адрес
  Замок Двух Крестов
  Сообщений
  2,409
  Очки
  14,932
  Уровень
  29


  1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
  Я бы забанила своих соотечественников за быдловство. Вы достали, хамы.
  =Amnesia= нравится.

 13. #13
  Благородный Дон Достижения:
  Ветеран5000 Experience Points

  Регистрация
  14.12.2013
  Адрес
  Приднестровье
  Сообщений
  2,690
  Очки
  6,331
  Уровень
  18


  0 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
  Цитата Сообщение от =Amnesia= Посмотреть сообщение
  Если модераторы будут четко следовать правилам, большая часть оккупантов окажется в бане.
  Если модераторы будут четко следовать правилам, в бане окажется админ - постов с оскорблениями и обратной риторикой насчет фашистов немеряно.
  Последний раз редактировалось Duke Cheb; 30.05.2016 в 12:21.

 14. #14
  Старожил Достижения:
  25000 Experience PointsВетеран

  Регистрация
  30.10.2014
  Адрес
  Среднее Поволжье
  Сообщений
  12,844
  Очки
  49,027
  Уровень
  54


  Цитата Сообщение от beatriss Посмотреть сообщение
  Я бы забанила своих соотечественников за быдловство. Вы достали, хамы.
  Все соотечественники хамы?
  Цитата Сообщение от =Amnesia= Посмотреть сообщение
  Так вот ты какая, антиукраинская пропаганда )))))
  Лично я никогда не принесу сюда сомнительное об Украине, но обязательно то, о чем местные СМИ сообщить "забудут". Это пропаганда в понимании всех украинцев или интертрепация от Амнез?
  Войну начал мой фюрер 8 лет, дай бог ему здоровья.

 15. #15
  Старожил Достижения:
  Ветеран10000 Experience Points

  Регистрация
  20.08.2015
  Адрес
  Сибирь
  Сообщений
  14,295
  Очки
  16,388
  Уровень
  30


  Цитата Сообщение от nena Посмотреть сообщение


  Амнез очень демократична. Цените это, воены. Я бы всех отправила в бессрочный.
  Амнез демократична Она скорее очень умный и толковый менеджер . Она в отличии от тебя прекрасно понимает что если отправить всех в бан, то на форуме можно поставить крест.

 16. #16
  Самая умная Достижения:
  1 год регистрации10000 Experience Points

  Регистрация
  24.09.2014
  Адрес
  Ajuy
  Сообщений
  7,595
  Очки
  18,954
  Уровень
  33


  1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
  Цитата Сообщение от Alex7907 Посмотреть сообщение
  Амнез демократична Она скорее очень умный и толковый менеджер . Она в отличии от тебя прекрасно понимает что если отправить всех в бан, то на форуме можно поставить крест.
  Ну если убрать конкретно тебя, то трагедии не случится.
  Нік нравится.
  Sol abrasador.

 17. #17
  Старожил Достижения:
  Ветеран10000 Experience Points

  Регистрация
  20.08.2015
  Адрес
  Сибирь
  Сообщений
  14,295
  Очки
  16,388
  Уровень
  30


  Цитата Сообщение от nena Посмотреть сообщение
  Ну если убрать конкретно тебя, то трагедии не случится.
  Двочка, с твоими амбициями ты через неделю и Амнезию выставишь.

 18. #18
  Самая умная Достижения:
  1 год регистрации10000 Experience Points

  Регистрация
  24.09.2014
  Адрес
  Ajuy
  Сообщений
  7,595
  Очки
  18,954
  Уровень
  33


  1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
  Цитата Сообщение от Alex7907 Посмотреть сообщение
  Двочка, с твоими амбициями ты через неделю и Амнезию выставишь.
  Пупсик, у тебя сегодня удачный день. Ты лизнул Амнезии и удостоился минимума моего внимания. Можешь отпраздновать такую удачу.
  Sol abrasador.

 19. #19
  Старожил Достижения:
  Ветеран10000 Experience Points

  Регистрация
  20.08.2015
  Адрес
  Сибирь
  Сообщений
  14,295
  Очки
  16,388
  Уровень
  30


  0 из 2 участников нашли это сообщение полезным.
  Цитата Сообщение от nena Посмотреть сообщение
  Пупсик, у тебя сегодня удачный день. Ты лизнул Амнезии и удостоился минимума моего внимания. Можешь отпраздновать такую удачу.
  Глупенькая ты девочка ,в отличии от тебя я говорю что думаю, а на твое внимание мне насрать. Видел я ноги подлиннее твоих титьки поболе и голову куда как поумнее твоей.

 20. #20
  Самая умная Достижения:
  1 год регистрации10000 Experience Points

  Регистрация
  24.09.2014
  Адрес
  Ajuy
  Сообщений
  7,595
  Очки
  18,954
  Уровень
  33


  Цитата Сообщение от Alex7907 Посмотреть сообщение
  Глупенькая ты девочка ,в отличии от тебя я говорю что думаю, а на твое внимание мне насрать. Видел я ноги подлиннее твоих титьки поболе и голову куда как поумнее твоей.
  Учитывая, что ни моих ног, ни сисек ты не видел, остальные выводы также тупы.
  Sol abrasador.


 

Похожие темы

 1. Швейцария - страна мечты
  от Velia в разделе Путешествия
  Ответов: 26
  Последнее сообщение: 16.07.2019, 13:03
 2. Ответов: 20
  Последнее сообщение: 08.01.2015, 14:27
 3. Горнолыжная страна-Буковель!!!
  от ТурПанамка в разделе Туристические предложения
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 27.10.2014, 11:58
 4. Доставка грузов и почты Украина-Россия-Украина
  от Vippost в разделе Доставка товаров
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 16.07.2013, 14:35

Метки этой темы

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •