Президент Украины. Рейтинг, визиты, заявления - Страница 26
Добро пожаловать!
FORUM.KIEV.UA - ФОРУМ КИЕВ ЮА
Максимум общения, минимум правил.
Киевский форум с самомодерацией
1. Автор темы - руководит темой. Может удалять чужие сообщения.
2. Уровень флуда, офф-топа, регулирует лишь автор темы.
3. Модераторы удаляют лишь грубые нарушения: закон, спам, мат...

Страница 26 из 26 ПерваяПервая ... 16242526
Показано с 501 по 511 из 511
Like Tree68Likes
Тема: Президент Украины. Рейтинг, визиты, заявления
    Супермодератор Достижения:
    Ветеран10000 Experience Points

Очки
    14,256
    Уровень
    28

[IMG][/IMG]

---------- Добавлено в 19:06 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 19:03 ----------

Цитата Сообщение от Ігор Посмотреть сообщение
    ага, а чого ще й сіла біля нього самого з великого залу?
    был приказ - прибыть, не разглашать
    никто не выбирал куда садится

можно было отказаться, но там были такие тонкости, что по факту отказаться было нельзя
    Наш народ завжди прагне волі для себе і бажає її для інших народів. Він боровся і бореться за правду і справедливість. — «Україна не буде спільницею Москви» (1957) Степан Бандера

OverdriveВетеран50000 Experience Points

Очки
    52,849
    Уровень
    56

Цитата Сообщение от Скабичевский Посмотреть сообщение
    был приказ - прибыть, не разглашать
    і наступного дня всім розповіла. а от сісти в інше місце чи відмовитись від тієї зустрічі не могла?

Очки
    14,256
    Уровень
    28

Цитата Сообщение от Ігор Посмотреть сообщение
    і наступного дня всім розповіла. а от сісти в інше місце чи відмовитись від тієї зустрічі не могла?
    не могла
    никто из приглашенных не мог отказаться от приглашения или сесть на другое место
    Наш народ завжди прагне волі для себе і бажає її для інших народів. Він боровся і бореться за правду і справедливість. — «Україна не буде спільницею Москви» (1957) Степан Бандера

Очки
    52,849
    Уровень
    56

Цитата Сообщение от Скабичевский Посмотреть сообщение
    никто из приглашенных не мог отказаться от приглашения или сесть на другое место
    чому? якщо б вона заявила, що вона не підтримує Зеленського, більше того, є його противником і опозиціонером, то її б ніхто не запрошував і точно не садив би поряд з ним з великого залу з сотень людей...
    а те, що зараз брешуть чи запускають всякі фейки, то вже нікому не цікаво і ніякого значення немає.

Старожил Достижения:
    OverdriveTagger Second ClassВетеранCreated Album pictures50000 Experience Points
    Awards:
    Posting Award

Очки
    166,821
    Уровень
    97

А что, на Украине у президента ещё есть какой-то рейтинг?

Очки
    14,256
    Уровень
    28

Цитата Сообщение от Ладэна Посмотреть сообщение
    А что, на Украине у президента ещё есть какой-то рейтинг?
    [IMG][/IMG]

Старожил Достижения:
    OverdriveTagger Second ClassВетеранCreated Album pictures50000 Experience Points
    Awards:
    Posting Award

Очки
    166,821
    Уровень
    97

Так это же не рейтинги - это куриные слёзы. Рейтинг должен быть, как у Путина.

Очки
    52,849
    Уровень
    56

Цитата Сообщение от Ладэна Посмотреть сообщение
    Рейтинг должен быть, как у Путина.
    кому?
    ми ж не фашистська, тоталітарна Росія.

Старожил Достижения:
    Awards:
    Posting Award

Очки
    166,821
    Уровень
    97

Конечно, у вас уважением ни один президент не пользуется, как и умениями вряд ли обладает. Так что вы не Россия - вы самая нищая страна Европы.

Бан Достижения:
    1000 Experience PointsВетеран

Очки
    1,005
    Уровень
    7

Очки
    14,256
    Уровень
    28

Volodymyr Zelensky: ‘Everyone will lose’ if Russia invades Ukraine

The embattled president asks why Western allies haven’t already imposed sanctions

президент України Володимир Зеленський в новому інтерв’ю The Washington Post 20 січня 2022 року о 15:57

- Чи буде населення чинити опір російським військам?

- Зараз у нас є багато російськомовних українців, які підтримують Україну — навіть тих, хто позитивно ставився до Росії після окупації Криму та Донбасу. Я знаю, що всі будуть захищати нашу країну. Окрім армії, кожен українець боротиметься за захист своєї землі.

- Ви публічно заявили, що зацікавлені в розмові з президентами Путіним і Байденом про поточну ситуацію в Україні — не залишаючись осторонь переговорів, як минулого тижня.

- Давайте вести діалог з Росією. Я прошу Сполучені Штати допомогти нам знайти формат. Ми підтримуємо діалог;ми проти війни.

- Чи турбує вас, що росіяни прагнуть захопити певні частини вашої країни, і якщо так, то які частини? Чи можуть вони спробувати побудувати сухопутний міст з Криму в Росію, включаючи Маріуполь, чи деякі запаси води над Кримом? Який найгірший випадок?

- Реально скажу, якщо Росія вирішить посилити свою ескалацію, звісно, ​​вона збирається це робити на тих територіях, де історично є люди, які раніше мали родинні зв’язки з Росією. Харків, який перебуває під контролем уряду України, може бути окупований. Росії потрібен привід: скажуть, що захищають російськомовне населення. Після окупації та анексії Криму ми розуміємо, що це можливо і може статися. Але я не знаю, що вони збираються робити, тому що це великі міста. Харків має понад 1 млн. громадян. Це не буде просто заняття; це стане початком великомасштабної війни.

- Цього року виповнюється 100 років від дня утворення Радянського Союзу. Ви вірите, що Путін вважає, що його спадщина буде закріплена шляхом повернення України чи великих шматків України?

- Путін немолодий, і я вважаю, що йому варто подумати про те, що він залишить після себе. Якщо він забере територію України, то це буде тимчасова перемога одного народу над іншим. У мене є багато російських друзів і знайомих, які шкодують про те, що сталося.Наші території повернуться до нас. У 2014 році ми дружили; зараз ми воюємо один з одним. Думаю, у Путіна є великі шанси погодитися на мирне рішення, сісти за стіл і знайти компроміс.

- Є багато росіян, які вважають, що Україна була і є частиною Росії. Говорять про «руські землі України».

- Я розумію, що вони говорять про Крим. Вони хочуть, щоб ми і світ забули про Крим. Вони його окупували і виплекали сепаратистів на Донбасі. Вони будуть готові віддати нам Донбас, якщо ми забудемо про Крим. Крим ніхто не забуде.

- Як ви думаєте, чи спробує Путін встановити в Україні більш дружній до нього уряд?

- Створити уряд, який повністю контролювався б Росією, було б неможливо. Навіть якщо вони це зроблять, це буде найкоротший уряд, тому що люди його просто не приймуть. Можливо, Путін вважає, що більшість українців підтримують його та його політику. Я вважаю, що це велика помилка так думати.

https://www.washingtonpost.com/outlo...sky-interview/

Очки
    14,256
    Уровень
    28

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із представниками іноземних засобів масової інформації.
    28.01.2022

«Найбільший ризик для України - дестабілізація всередині нашої держави. Економіка - один з факторів. Але єдність влади, довіра до президента, має буде розуміння, що є колишні президенти, а не діючі, ми об"єднані народом, стабільною ситуацією, і ризики ескалації буде меншою. Неконтрольованість ситуації може призвести до ескалації з боку сусідньої держави. Ризик викликаний політичною діяльністю людей, які займаються своїм особистим піаром. Я не бачу великих заворушень на вулицях. Потрібно дивитися, коли це відбувається. Поїхала якась людина за кордон відпочивати - і все спокійно, а приїхав - одразу заворушення! Прийшли люди під парламент чи заблокували ОП! І їм все одно, чи є зараз ковід19, їм треба терміново проголосувати якісь додаткові гроші для стримання ковіду19 тощо - все одно цим людям!
    Я дуже радий, що я не з політики прийшов в політику! Чесно кажучи, спочатку був в шоці! Їм все одно, що відбувається! Війна - то війна, ОК! Розберемось! Бізнес - то бізнес! Але вони займаються щоденно кон"юнктурними речами, кроками і розколом!

Розколом нашої держави! Вибачте, що приділив цій темі стільки уваги! Я про минуле не дуже люблю говорити, я вважаю цих людей нащадками того, що було, нащадками процесів, які були в радянські часи! Ці люди є представниками олігархату. На жаль! Вони роблять бізнес з нічого, маючи освіту, руки і голови! І до речі, саме такі люди захищають на фронті нашу державу! Бо вони захищають те, що вони заробили самі - вони не просто приватизували щось за копійки! Ні, ці люди заробили щось з самого початку своїми руками! І вони зараз захищають майбутнє, то ж давайте говорити про майбутнє!»