Україна - Страница 7
Добро пожаловать!
FORUM.KIEV.UA - ФОРУМ КИЕВ ЮА
Максимум общения, минимум правил.
Киевский форум с самомодерацией
1. Автор темы - руководит темой. Может удалять чужие сообщения.
2. Уровень флуда, офф-топа, регулирует лишь автор темы.
3. Модераторы удаляют лишь грубые нарушения: закон, спам, мат...


Страница 7 из 9 ПерваяПервая ... 56789 ПоследняяПоследняя
Показано с 121 по 140 из 173
Like Tree48Likes
Тема: Україна
 1. #121
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45  і тут прийшов лісник...
  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 2. #122
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 3. #123
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 4. #124
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45


  лакуни в Історії України, які "маленький українець" не дізнається зі шкільної парти, а отже - потім нізвідки.

  Хіба що з випадкових телероліків, сайтів та паранаукових книжок, які творили, оначе, знову ж такі самі, як він - незнайки й нечитайки, тож це виходить ефект як сліпий глухому переповів розповідь німого.

  Поїхали.
  - ͟С͟к͟и͟ф͟с͟ь͟к͟е͟ ͟ц͟а͟р͟с͟т͟в͟о͟. Саме так воно зветься у античних джерелах, та й асирийці часто звуть лідерів скіфів царями (а це неабияке визнання - скажемо, вавилонських правителів вони звали як завгодно, але не царями).

  Це величезний пласт історії, який нараховує не одну притчу про Дарієв похід (та й той слабко відбитий в шкільному курсі), а сотні імен, тисячі фактів й фактоідів, сюжети, що увійшли у класику (але невідомі українцю, тому що невідомі шкільній програмі).

  Скіфському царству передувало ще давніше Кимерійське, набагато давніше, - фактів і навіть легенд про нього в порядки менше. Одначе, всі їх треба знати - і не лише ті, які тепер вважаються підтвердженими, бо інші не "спростовані", а просто відкинуті за недоведеність.

  - С͟а͟р͟м͟а͟т͟с͟ь͟к͟і͟ ͟ц͟а͟р͟с͟т͟в͟. Сарматів було багато, перелік племен ледь не такий жє довгий, як в германців, слов'ян чи тюрків. Більшість з них тусили саме в Українській землі, тому всі їх слід знати.

  Про сарматів відомо ще навіть більше імен, ніж скіфів, і чи не чверть із них жіночі.
  Нащадком і наслідком величезного скіфо-сарматського світу (що врешті злипся, як два сніжних ком'яха, в один) є великий - і чисельно, і якісно - Нартський Епос, яким тепер володіє кожне поважаюче себе плем'я Західного Кавказу. Оскільки окремі історії звідти - це справжні шедеври, то й знати їх у школі рекомендується кожному українцю.

  - ͟Г͟р͟е͟к͟и͟,͟ ͟р͟и͟м͟л͟я͟н͟и͟. Перші мали в Україні розвинені колонії, а другі - переважно гарнізони та обслугу, називаємі разом "станції". Зі шкільної парти станеться враження, що ми були якимсь захолустям античної Ойкумени, а грекоримляни діяли десь "там, далеко". Насправді ж життя тут в часи їх володарювання кипіло, а головне, що воно вивчене досконало, археологія в шикарному стані, особливо пам'ятники - навіть у кращому ніж в самих Греції й Італії, тому що копати почали пізно і вже з науковими цілями. У вітчизняних вчених все це є, багаті матеріали осідають в вузькопрофільних часописах - і все це не доходить до школи, вже, власне, 50 років як расте ця диспропорція. Нам відома політична історія полісів - де була тиранія і де демократія, як звалися правителі, з ким вони воювали й дружили. Але це нецікаво греку й італійцю (їм своїх полісів вистачає!) і українському шкільному міністерству - а відтак пропадає впусту, - хіба може Росія захватить ще трохи "земліц" і тоді почне піарити так, як взагалі-то потрібно було робити нам.

  - ͟Г͟о͟т͟с͟ь͟к͟е͟ ͟к͟о͟р͟о͟л͟і͟в͟с͟т͟в͟о͟. На хвилиночку, це найсильніше і наймогутніше варварське королівство, з усіх германських взагалі. Принаймні так вважали самі давні германці. Римляни звали його державу "імперія", римляни! Але випало цьому королівству бути на землях України, Біларусі і Литви, населення яких - і це камінчик переважно в їхню еліту - на грунті германофобії всіляко применшують чи ігнорують свої готські спадщини. І от виходит, що в далекій Штірії, де нога Германариха не ступала, співають балади про нього (а написані вони переважно в ХІХ столітті), в ШВейцарії покажуть будинки де він "був", а на батьківщині готського королівства - про це анічичирк. Окремі українські письменики проривали цю блокаду (Малик і Білик з класиків), і на тому все.

  - ͟Г͟у͟н͟с͟ь͟к͟е͟ ͟к͟о͟р͟о͟л͟і͟в͟с͟т͟в͟о͟. Так, теє саме, де "Батіг Божий" на ім'я Аттіла. Як і в випадку з Готами, це вже впритул слов'янська історія, хоча ще і в стадії "криптозоя". Фактично ж воно базувалось на кістках імперії Германаріха і трохи посунулось на захід, через що спричинила неймовірну мішанину тюрків, сарматів, слов'ян, германців та угрофінів.

  Справедливо було б не перелистувати сторінку зі смертю Аттіли (і "розпадом його держави"), а спокійно прослідкувати хто в свою чергу виріз одразу на його кістках - і тоді ми не дивуватиемось, чому стільки різних народів за очи названі "гуннами" і чому наступні держави - аварська, болгарська, мадярська, хазарська - настільки схожі на ту, що започаткував Аттіла. Адже до нього - вдумайтесь - нічого подібного не було, і не лише в Європі.

  І недаремно весь германський світ співає пісні про Атлі, Аллі, Етцеля, як великого короля, - в повній опозиції ж, українські підручники натомість сіють смертну тоску щодо "жахливих орд", які віками пустошили, пустошили, та так і не спустошили багатостраждальну Україну.

  - ͟П͟е͟ч͟е͟н͟і͟г͟і͟я͟. Як дуже цікавий феномен, її слід вичати от прямо окремо, як явище. Років вже 50 скоро мине, як в своїй статті Прицак описав Печеніжський стан - як табір чи табор волелюбних воїнів, на диво нагадучих козаків. Ключова і революційна для того часу відміна їх була - це непризнання рабства. Тож можете поглянути по-іншому, звідки в них постійно бралась та сила, що протистояла рабовласницьким сусідам - тій же Русі, починаючи від вікінгів, Візантії, Хозарії, Угорщині, Болгарії. Та ще й хто на кого нападав, і чому та ж Русь навіть не думала замиритись з печенігами? (на відміну від тих же половців, наприклад). Але де там, побачити хоч якісь думки Прицака в підручнику? в шкільному курсі? що ви, що ви.

  - ͟Х͟о͟з͟а͟р͟і͟я͟. Як би ми ні не хотіли, але ця держаа була значною мірою на українських землях. А чому, власне "не хотіли б"? А тому що знов зі школи знаєм про неї тільки щось погане.

  А між тим це, може бути, була перша в історії федерація у сучасному розумінні слова. Ба більше, можливо - і прообраз "республіканських монархій", де верховних правителів по-перше одразу кілька, по-друге гілки влади між ними поділені, а по-третє вони ще й обираємі прижиттєво, а не наслідують. Ну чим вам не гетьмани та кримські хани? Тільки ще складніша структура. Можливо, навіть натяк на демократизм. Але що ми знаємо зіь школи про це? А те, що там жили і керували, можливо, безпосередні предки двох кримських народів - караїмів та кримчаків? А те як Хозарія захищала весь наш Великий Степ від арабського вторгення? Як вона фактично стекла кров'ю, не давши просунутись крізь Кавказ могутнім тоді ще й дуже запальним Халіфам? Ні, ми знаємо лише, як її, вже втомлену й розколоту, добили Русь і Печеніги - при чому кожен зі своїх мотивів.

  - Р͟у͟с͟ь͟, власне. Так, ніби знаємо, ніби зі школи. Але чи знаємо? Чи на тому рівні, принаймні, щоб сказати - "ми знаємо історію нашого безпосереднього державопредка, як він того заслуговує"? Пригадайте шкільну парту. Русь - це миролюбні княжескі дружини, які постійно стримують агресора-кочовика, всі ці князі безим'яні (по іменах всі знають трьох! ну може п'ятьох), нарід як йому і полагається тєжко страждає під гнітом сільського господарства. А між тим Русь вела агресивну політику, намагалась - із перемінним успіхом - ставити "своїх" візантийських імператорів (навіть явних самозванців!), угорських королів, польських князей, лізла в Литву, колонізувала усе те до Уралу що тепер зветься Московія, - і при тому нікому навіть на думку не спадало завойювати самим ту Русь. Уявіть собі, який це був "центр геополітики"? Один зі світових полюсів, без перебільшення. Одних лише Великих Князів Києвських змінилось близько сорока - чи знають їх хоча б кияни? чи вшановано їх в достатній мірі пам'ятниками, вулицями? а кожен з них щось в Київі побудував! а кожен був ще діячем інших часток України, ми знаємо лише кількох - улюбленців історіографії минулої епохи.

  Одним словом, Русь в шкільному курсі викладена рішуче недостатньо. Саме цікаве взагалі пішло мимо підручника.

  - ͟В͟К͟Л͟. В рамках історії України я б звав це просто - Друге Велике Князівство, оскільки Першим Великим Князівством було Київське, а ВКЛ виступає як його легитимний і правоспроможний преємник. Сказати коротко - ВКЛ це блискуча сторінка Європейської Історії. Це діамант на лобі для поляка, біларуса і литовця, звісно. Але не українця, якого навчили в школі. Тут знову "все складно, все неоднозначно", імена князів пробігують скороговоркою, зате вип'ячені все ті ж страждання землепашця, коротше житья не було. Про геополітичні розмахи Гедиминовичей і Ягелоновичей взагалі нічого. А між тим, вони ходили на Крим, а потім заснували там своє лояльне Ханство.

  - ͟К͟р͟и͟м͟с͟ь͟к͟е͟ ͟Х͟а͟н͟с͟т͟в͟о͟. Ну що там казати? Було сорок великих ханів. В кожного було по кілька великих перемог. Серед них були блискучі поети, геніальні дипломати, і часом і просто красиві чоловіки та великі коханці. Це було напрочуд красиве, витончене життя, хоча звісно, для еліти а не всього просто-народдя. Це легенди, від яких перехоплює дух - і не в якогось там слабконервного, а в таких велетнів як Пушкін та Міцкевич. І все це відбувалося виключно на Українській землі - окрім хіба що Кубані. І всього цього український школяр полишений наглухо. Все це замінено йому похмурими байками про невольничі ринки та мільйони полонених. В обмін на десять перемог, що їх отримало Козацтво над Ханством, - українська історія залишена без сотні перемог, отриманих Ханством над Московією і Польщею у різних їхніх іпостасях.

  - В͟і͟й͟с͟ь͟к͟о͟ ͟З͟а͟п͟о͟р͟і͟з͟ь͟к͟е͟. Ну, скажете ви, це ми точно вичали в школі. - Справді? - спитаю я. - А назвіть десяток гетьманів до Богдана. Десяток це мало, бо їх було з сотню, тож це самі видатні. І чим видатні, до речі? Завжди вилазить тільки одним: що воювали з турками й татарами. Походи в Молдову - мимоходом, якось дуже неохоче. Відносини з Польщею - козаки тут змальовані як жертва, дуже наївна, яку постійно наколюють ті ж безименні королі й канцлери. Походи на Московію? тут взагалі прогалина.

  Але не це навіть найгірше. Ну не кожна держава може похвалитися, що в неї вже в раньому модерні, чи то пізньому Середньовіччі, існувала розвинена цівілізація республіканців. Усі сучасні демократичні й республіканські механизми вже функціонували в тій Січі. Хіба це не привід вивчати її - глибоко, з любов'ю, може весь шкільний рік чи два? Ні, краще знову давайте про те, як погано жилося селянам. Отже, хоч козаки в підручнику і у всіх на вустах, їхня історія в шкільному курсі зібрана нецікаво, неповно і не в стверджувальному, надихаючому дусі.
  Мій перелік неповний.

  я лише привернув увагу на здавалося б очевидні прогалини.
  Не сподівайтеся, що все, чого ви не навчили школяра - він сам обов'язково вивче як стане дорослим.

  Це самообман.

  От якщо ви не химік після вишу, то чи багато ви вивчили химічних знань в позашкільному віку? А якщо не фізик - чи багато фізики дізналися, коли сталі дорослим? І так по кожному предмету.

  Історія - не виключення. 99% населення неісторики, і тому все, чому не навчили у школі - для тих 99% рівне "не вивчили ніколи".

  https://www.facebook.com/ali.tatarza...943381?__cft__[0]=AZXyM3ezuyfrumcr4FI2ASycHDEbsnx5GVmPfTsUr80aKwnqB-C12zN1HPJQkYBS6o5ieG2SZUb5k--xitfMy14qd7K_step7pqwX1vil_JP8GIZlX5qJsMxWP5iyBrr2 p1qAAgM6x7OGqnvlfObriHW&__tn__=%2CO%2CP-R
  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 5. #125
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45
  а дійсно, куди?....
  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 6. #126
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45


  1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 7. #127
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45


  1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 8. #128
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45


  1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
  "У цей день 1997 року був підписаний «Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ".

  До речі, це ЄДИНИЙ документ, який юридично і в повній мірі гарантував територіальну цілісність України, а не Будапештський меморандум, як багато хто намагається довести.

  У тексті зокрема йшлося, що країни "відповідно до положень Статуту ООН і зобов'язань по Заключному акту Наради з безпеки і співробітництва в Європі поважають територіальну цілісність одна одної і підтверджують непорушність існуючих між ними кордонів".

  А за Будапештським меморандумом Київ міг лише, згідно з пунктом Четвертим, "вимагати негайних дій з боку РБ ООН з метою надання допомоги Україні як державі-учасниці ДНЯЗ, що не володіє ядерною зброєю, в разі, якщо вона стане жертвою акту агресії з застосуванням ядерної зброї." І ніяких правових ЗОБОВ'ЯЗАНЬ з боку підписантів, а лише запевнення та декларування. Великий провал з боку тих, хто забезпечував юридичне супроводження підготовки цього документу з української сторони.

  Через 16 років після підписання договору про дружбу, у 2014-му Росія почала збройну агресію проти України і захопила частину її території. Далі маємо те, що маємо.

  Так ось, горезвісний договір з Росією про дружбу потрібно висікти на камені і поставити на головній площі країни в якості вічного застереження нащадкам про те, хто насправді є головним і єдиним ворогом нашої країни, міжнародні зобов'язання якого не варті й паперу, на якому вони написані. І гнати вже тих манкуртів, які за рахунок існування України прагнуть роздивитись в очах кремлівського карлика "прагнення до миру". Історія, така історія..."

  https://www.facebook.com/permalink.p...050778&__cft__[0]=AZUi_beqzjLhFlrkWuqxr9rOkOWodc4xo9ykjLDzLtQ0MNdzK iZDQ110aF6Ob4MMDIPBhPJgTad9_CuJwzU4LhYItUJOPrayWlm e1yE6fTaqhmXIPR-WdJo7dpHw7_BFC6RVGKZJJodZFuMcgShlrpHUchHRu5rx4ePgg Xgd0V58hal5JDfNQREPthg8PGbrQCs&__tn__=%2CO%2CP-y-R
  Последний раз редактировалось response; 31.05.2021 в 14:04.
  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 9. #129
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45


  "Ошибочный диагноз ведет к смерти пациента!"

  Постоянно встречаю в комментах в адрес ЗЕкоманды - "какие дебилы", "какой тупой", "безмозглые, шо они творят" и т. п.

  Очень плохо, что люди не понимают, с чем они столкнулись. Версия, будто к власти пришли некомпетентные дурачки, "обезьяна с гранатой", которые сами не понимают, что делают, эта версия не стоит ломанного гроша.

  Надо наконец-то открыть глаза и четко осознать - исполнительную ветвь власти в Украине путем массового оболванивания избирателей захватил враг. Не дурачки, не клоуны, не дебилы, а враг. И свои цели они знают прекрасно, и из руководящего центра этой масштабной диверсии исполнителям регулярно спускают указания, корректируют действия, расписывают планы.

  Цель исполнителей - всей этой завербованной алчной продажной шушеры, что на виду - сказочно обогатиться на грабеже Украины и баснословных гонорарах от заказчика. Цель же организаторов этого переворота - уничтожить Украину. Не просто мелко напакостить, не просто где-то что-то урвать, а разрушить страну, уничтожить экономику, рассорить и отвратить от западных союзников, ввергнуть в хаос и дальше - полностью поработить.

  ЗеРеванш, это не просто ЗеРеванш. Это итог многолетней масштабной и хорошо организованной спецоперации Кремля по уничтожению Украины изнутри, раз кавалерийским наскоком извне им это не удалось в 2014 - нарвались на Пороха, его команду и всех тех самоотверженных патриотов, кто сумел остановить и обломать планы оккупантов.

  И с той же секунды Кремль начал копать изнутри. "Третий майдан", "бариги-бариги" сексота-авантюриста Михо, скупка гордонов-бутусовых и прочей недорогенькой зрадонечести и встраивание ее в Минпропаганды Кремля. И под конец - задействование Коломойского с его жаждой грабануть Украину, и операция реЗедент.

  Враг вошел в Киев. Времени у них мало, они будут действовать очень быстро - разрушая и уничтожая всё, до чего смогут дотянуться, попутно продолжая оболванивать 73% овощей, чтобы те еще и благодарили. Все та же тактика - зеленские человечки будут прикрываться женщинами и детьми, которым они засрали мозг ненавистью к Порошенко.

  Это война, и она разгорается не на шутку. И если их не остановить, Украина будет уничтожена. Так что про "шутов" забудьте, ничего смешного нет уже давно.
  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 10. #130
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45


  13 червня в Україні відзначають День визволення міста Маріуполя від російських загарбників

  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 11. #131
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45
  14 червня минає 130 років від дня народження українського полковника Євгена Коновальця, який створив Організацію українських націоналістів (ОУН) і Українську військову організацію (УВО), якого називають людиною з державницьким мисленням (14 червня 1891 – 23 травня 1938).
  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 12. #132
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45


  1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.

  святослав нравится.
  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 13. #133
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45


  1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 14. #134
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45
  У ті далекі й важкі для нас часи, нарід України, міг отримати Гетьманщину, як формалізовану державу. На жаль державу ми не отримали, бо як і зараз, воювали між собою. Й багато хто шукав для себе особистого добробуту, не дуже переймаючись долею країни, про державу навіть не думали.

  Україна, того часу... часу складного, все ж таки могла вибороти свою державу аби було єднання. Конституція Пилипа Орлика, створювала прототип державної системи. Країна з метафізичної площини, могла постати як формалізована держава. Хоча то був не перший наш шанс на державність, але дуже потужний, і я б сказала, що міг бути дуже сучасно реалізований, аби хоч переважна більшість розумілася на державотворенні.

  Московія в той час "рубала вікно" в Європу. По суті, приміряла на себе чужу одежину. Європейська модель системної побудови, то настільки далекий світ від Московщини, що й дверей в той світ на болтах знайти не могли. От тому і "вікно" рубали. Затято, наполегливо, не переймаючися ціною, крадучи у нас історію. Навіть не стільки історію, як причетність до європейського світу. Свого не мали, то крали наше.

  Конституцію підписали у 1710 році. І написали Мала Росія. На той час про ту "росію", що зараз має таку назву, навіть мови не було. Мала Росія, то було не лише про Україну, але й про спадщину Київської Руси. Ми мали спадок, ми намагалися відновити свою державність.

  Не сталося. У 1721 році, Московія назвавшись Росією, вкрала не лише нашу державність, але й спадок.

  1917, а потім 1991 роки, то намагання повернутися до джерела.

  На жаль на початку минулого сторіччя, ми програли несамовитості більшовицької орди. Заплатили за те, дуже дорого. На при кінці минулого сторіччя, відновили країну. Ту країну, яка існувала багато століть в метафізичній площині, але так і не була формалізована в державу.

  З прийняттям Конституції у 1996 році, ми нарешті виконали своє завдання, отримали державну систему. Демократичну державу, яку б могли мати ще у 1710 році. Може й не у вигляді сучасної демократії, але ж дуже прогресивну на той час.

  Конституція для держави, то як метрика для людини. Дух повинен мати форму. І що б існувати у світі, треба всіма силами берегти форму. Берегти державу. У чужому "одязі", можна лише жебракувати.

  Бережімо своє! Бережімо Україну!.
  святослав нравится.
  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 15. #135
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45


  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 16. #136
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45


  1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
  Україна - Швеція 2:1

  оле-оле-оле-оле!
  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 17. #137
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45


  1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.


  думав наші співають, а виявилося шо словаки... цікаво що українцям не треба взагалі перекладу до скажімо білоруської, або словацької... до інших слов'янських мов, чеської там або польської.. теж, якщо не швидко розмовляють. а от москалі навіть болгарську не розуміють, а з неї і вилупився їхній рєчєкряк...
  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 18. #138
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45


  це усе що треба знати в Україні про Московію, москалів та їхні завивання про "адін нарот"...

  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 19. #139
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45


  У Краматорську Донецької області встановили пам'ятник жертвам обстрілів міста російськими окупантами, які відбулися в 2015 році.
  Нагадаємо, 10 лютого 2015 року в результаті обстрілу Краматорська загинуло 17 осіб, ще 64 отримали поранення. Серед постраждалих було п'ятеро дітей.


  святослав нравится.
  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...

 20. #140
  Старожил Достижения:
  Ветеран25000 Experience Points

  Регистрация
  08.01.2017
  Сообщений
  4,956
  Очки
  35,063
  Уровень
  45


  Правильно по суті й іздєватєльські по формі....(с)
  і маю час та натхнення...


 

Похожие темы

 1. ТОВ «Оптіма Сервіс Україна» - будівництво та ремонт!
  от soshooo в разделе Строительные услуги (ремонт)
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 07.07.2016, 23:09
 2. Україна і євроінтеграція
  от Nerto в разделе Мировая политика
  Ответов: 530
  Последнее сообщение: 20.04.2016, 09:28
 3. Україна і Газпром
  от Nerto в разделе Политика Украины и России
  Ответов: 131
  Последнее сообщение: 16.01.2015, 13:09
 4. Україна 2014
  от святослав в разделе Украина
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 06.01.2015, 22:58
 5. Hallo, Україна! К вам едет ИВА НОВА!
  от Asiana в разделе Музыка
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 05.01.2012, 14:53

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •