Чем отличается мова от русского языка? - Страница 4
Добро пожаловать!
FORUM.KIEV.UA - ФОРУМ КИЕВ ЮА
Максимум общения, минимум правил.
Киевский форум с самомодерацией
1. Автор темы - руководит темой. Может удалять чужие сообщения.
2. Уровень флуда, офф-топа, регулирует лишь автор темы.
3. Модераторы удаляют лишь грубые нарушения: закон, спам, мат...

Страница 4 из 6 ПерваяПервая ... 23456 ПоследняяПоследняя
Показано с 61 по 80 из 108
Like Tree26Likes
Тема: Чем отличается мова от русского языка?
    Старожил Достижения:
    1 год регистрации10000 Experience Points

Очки
    24,949
    Уровень
    38

Цитата Сообщение от Ігор Посмотреть сообщение
    якщо ти про небосяг і хмародряп, то це синоніми... основне слово хмарочос...
    Ігор! Ти мені вибач!))) Але такого найменування навіть немає в ... нігде!...
    Я не дивився, хто верстав цю українську літературу? Мабуть твої співвітчизники))), але я переполовинив весь інтернет і Вікіпедія мені по блату сказала:
    " Такого слова в літературі взагалі немає"! Отже, його придумали міністри западної України! Мені жаль!)))
    Значить; НЕБОСВОД по українськи, це - ХМАРОСЯГ!!!! ))) Смішно і хочеться плакати від наших ерудитів, які закінчили ВИШі і кретини ще й стали міністрами освіти.
    Мій учень розумний і називає імена і назви іменем, яким називали наші діди, батьки і звичайно, наші діти!....................

Супермодератор Достижения:
    OverdriveВетеран10000 Experience Points

Очки
    20,809
    Уровень
    35

Цитата Сообщение от Царственный Посмотреть сообщение
    Отже, його придумали міністри западної України!
    Зараз багато вводять нових слів в українську мову, які ріжуть слух, але це якраз не міністри з ЗУ, бо таких немає!!!
    якраз заправляли останні 5 років вінницькі, до того донбасці, а тепер взагалі російськомовні гумористи! саме вони, для яких українська мова не є рідна, які виховувались і росли в русифікованому середовищі і придумують нові "українські" слова!

Старожил Достижения:

Очки
    24,949
    Уровень
    38

а тепер взагалі російськомовні гумористи!
    Ну да!))) Ігор, зніми пов'язку! Російськомовні гумористи не складають підручники для українських шкіл.
    Поправляюсь; Підручник - географія 2018 року випуску.

середовищі і придумують нові "українські" слова!
    Якщо ідіоти придумують нові українські слова, то що буде при вступі в ВУЗ, якщо попадеться абітурієнту питання як називається по українськи "Небоскреб"???
    І абітурієнт скаже: "ХМАРОЧОС!", а йому кретин-професор поставить неуд, бо правильно по новим правилам: "ХМАРОСЯГ!"...???????
    Ще є назва: "ХМАРОДРЯП!"
    Так до чого ми, панове україномовці докотилися? До - ХМАРОСЯГ, чи до ПОРОСЯТ??? )))
    Я так думаю; до повного ідіотизму!

Очки
    20,809
    Уровень
    35

Російськомовні гумористи не складають підручники для українських шкіл.
    ти ж звинувачуєш в цьому саме міністрів з ЗУ!!! але таких немає! всі попередні міністри були з Вінниці, Києва чи Донбасу, які самі виросли і виховувались в російськомовному середовищі, от тому і маємо зараз такі нові "українські" слова!
    Якщо ідіоти придумують нові українські слова, то що буде при вступі в ВУЗ, якщо попадеться абітурієнту питання як називається по українськи "Небоскреб"???
    І абітурієнт скаже: "ХМАРОЧОС!", а йому кретин-професор поставить неуд
    ти знову далеко не в темі, зараз немає вступних екзаменів, всі абітурієнти зараховуються за результатами ЗНО... а щодо хмаросягу і хмарочосу, то це слова СИНОНІМИ, тобто обидва будуть правильними!

Старожил Достижения:

Очки
    24,949
    Уровень
    38

ти ж звинувачуєш в цьому саме міністрів з ЗУ!!!
    В цьому винні всі; і ті, хто формував слова, і ті, хто підписував.
    всі абітурієнти зараховуються за результатами ЗНО
    Ну, то й що?
    А для чого калічити українську мову? На російській мові був "вертолет", на українській "вертоліт". Не сподобалось; зробили: "гвинтокрил",...
    На російській мові "пилесос", а на українську прибацанні перевели "пилесмок"!
    Хіба є в цьому рація? Для чого калічити слова? А не краще б зайнятися потрібними справами; економікою, сільським господарством та іншим?
    Ти їздив по дорогам України? Не дивився, які кругом злидні? Розрушенні ферми, корівники, все заросло кропивою, бузиною вище голови...
    Ось чим треба займатися, а не перекручувати слова, щоб не так було, як в Росії!
    Ось де наша тупість і кретинизм. Народ цього не підтримує, але влада скаженіє, щоб зробити на перекір здоровому глузду...

Очки
    20,809
    Уровень
    35

В цьому винні всі; і ті, хто формував слова, і ті, хто підписував.
    так і я про це, але формували і підписували з однієї команди русифікованих, бо справжніх українців чи з ЗУ до таких процесів не допускають і їх там майже немає!
    А не краще б зайнятися потрібними справами; економікою, сільським господарством та іншим?
    є різні міністерства і у них різні напрямки роботи, міністерство освіти чи культури не може займатись економікою, дорогами, сільським господарством...
    Ось де наша тупість і кретинизм. Народ цього не підтримує, але влада скаженіє, щоб зробити на перекір здоровому глузду...
    давай повернемось ще раз, хто формував новітню систему освіти, мови, правопис і тд. після незалежності України за комуняки і проросійського Кравчука і русифікованого проросійського Кучми?! хто тоді був в їх урядах чи міносвіти з ЗУ?!! от такі колишні комуняки і русифіковані українофоби і придумують подібні нові "українські" слова, що ріжуть слух і не сприймаються народом, щоб ще більше відштовхувати цим людей від поширення українцізації і всього українського!!!

Старожил Достижения:

Очки
    24,949
    Уровень
    38

от такі колишні комуняки і русифіковані українофоби і придумують подібні нові "українські" слова, що ріжуть слух і не сприймаються народом,
    Так, я згодний із цим.))) Ось якраз таке слово мною сказане: "згодний"! І у нас державні діячі часто путають із: "згідний!"
    А ці слова мають різні значення... У мене багато книг україномовних і коли їх читаєш, то відчуваєш величезне задоволення від правильних речень,
    від дуже гарних оборотів мови, від гармонійності слів. І друкувались то книжки при СРСР. Я ось по новому перечитував Натана Рибака " Помилка Оноре Де Бальзака".
    Хіба можно зрівняти цю класику із нинішнім ширпотребом?
    А на ньому ж і виховують наших дітей. Добре, що в мене є бібліотека і моєму учню є що і як почитати. Від якісної літератури виростають і розумні юнаки і дівчата.
    А те, що міністерства мають свої обов'язки, то це так. Але біда в тім, що вони їх не виконують...

Очки
    20,809
    Уровень
    35

Зараз в Україні на українську переходить все більше людей... українською більше розмовляють молоді і освічені, а російською старі та малограмотні...

Старожил Достижения:

Очки
    24,949
    Уровень
    38

Зараз в Україні на українську переходить все більше людей... українською більше розмовляють молоді і освічені, а російською старі та малограмотні...
    Ти щось зовсім заговорився...))) Може там у вас так і є, але в центральній Україні, як хто розмовляв на російській мові, так і розмовляє і діти також;
    як хто розмовляв українською, так і розмовляє... Мені часто доводиться говорити із людьми, як з молодими, так і старшого віку.
    Частіше приходиться вести розмову на російській мові.
    Скажу чесно, я бував в западній Україні і якось дуже запізнився а голод просто мене вимотав і я зайшов в ресторан щоб повечеряти....
    Дякую западинцям!!))) Лише мої ноги врятували від того, що мене не залишили на морозі голим!
    Тому, розказувати, де є освічені, а де малограмотні, я би не рискував на твоєму місці.
    Надивився я як на трасах сидять чорномазі "буковинці" з гнилими зубами і чорними від грязі босими ногами...

Старожил Достижения:
    OverdriveTagger Second ClassВетеранCreated Album pictures50000 Experience Points

Очки
    90,035
    Уровень
    73

Позавчера обсуждали со знакомым, который сейчас временно работает на Украине, здорово ли он заговорил на мове. Ответ: да каким образом её вспомнить, если нигде, ни на юге Украины, ни в центре не слышал украинского языка. Редкие приезжие на мове изъясняются. Похоже, так и не заговорит он на мове.
    Не добили всё ж украинцев.

Старожил Достижения:

Очки
    24,949
    Уровень
    38

Цитата Сообщение от Ладэна Посмотреть сообщение
    Ну ти і шалава!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Старожил Достижения:
    OverdriveTagger Second ClassВетеранCreated Album pictures50000 Experience Points

Очки
    90,035
    Уровень
    73

0 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
    Ну ти і шалава!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Да это ж не я их добиваю мовой. Ты чё хамишь?

Очки
    20,809
    Уровень
    35

1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
    Надивився я як на трасах сидять чорномазі "буковинці" з гнилими зубами і чорними від грязі босими ногами...
    це не буковинці, а цигани...

Може там у вас так і є, але в центральній Україні, як хто розмовляв на російській мові, так і розмовляє і діти також
    в твому колі може і так, але тенденція помітна по всій Україні, а не тільки у нас чи у вас...

з цього навчального року в Україні нарешті скасували всі російські школи, що мали зробити ще 20 років тому! всі школи тепер будуть українськими, з можливістю наявності класів нацменшин, російські, угорські, румунські, кримсько-татарські...

---------- Добавлено в 17:28 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 17:24 ----------

Ответ: да каким образом её вспомнить, если нигде, ни на юге Украины, ни в центре не слышал украинского языка. Редкие приезжие на мове изъясняются.
    те, що ти брешеш чи твій знайомий то і так зрозуміло, мої друзі були в Маріуполі, то здивувало цього разу, що всі вивіски, назви написані українською, то вже плюс, також в більшості, коли вони звертались українською, там старались переходити на українську також, а не як раніше все російською...

ти про Донбас, вірніше про ЛДНР де російські бойовики і сепари вбивають українців?

Старожил Достижения:

Очки
    90,035
    Уровень
    73

те, що ти брешеш чи твій знайомий то і так зрозуміло, мої друзі були в Маріуполі, то здивувало цього разу, що всі вивіски, назви написані українською, то вже плюс, також в більшості, коли вони звертались українською, там старались переходити на українську також, а не як раніше все російською...
    Я никогда не лгу. Сидела рядом с его женой, пока он разъяснял положение. Мы ещё возмущались: и как так там оплошали? А про Мариуполь не пи-пи, наши там регулярно до ковида бывали. В курсе. К слову, до 2014 в Донецке тоже все надписи были на украинском. Помогли тебе "твои ляхи"?
    ти про Донбас, вірніше про ЛДНР де російські бойовики і сепари вбивають українців?
    Украинцев? А понаехавших поляков, литовцев, американцев и др. не трогают? Пусть стреляют?

Очки
    20,809
    Уровень
    35

1 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
    Я никогда не лгу.
    ти брешеш постійно і частіше ніж дихаєш, брехня у кацапів на генетичному рівні!

Украинцев?
    так! більше 3 тис. мирних і 4 тис. військових!

nsk
    nsk вне форума
    Старожил Достижения:
    Ветеран10000 Experience PointsRecommendation Second Class

Очки
    1,917
    Уровень
    10

вот только мозгов у новитних укров все меньше и меньше .... посему закрываются НИИ и производственные предприятия ..... ибо мозг с сильской мовой усиленно атрофируется, плюс удавление образования ..... ну вот нахрена на полях ЕС и РФ или на стройках .... освидченые укры? ..... главное что бы знали как лопату держать, собсна этим сейчас сильгосп дыржава и занимается ...... уничтожают образование и принудительно заставляют учить сильску мову .... которая ни кому и нахрен не нужна .... по фактическому месту работы

---------- Добавлено в 06:20 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 06:17 ----------

де російські бойовики і сепари вбивають українців?
    пустомеля .... а какого лешего укры поперлись на Донбасс? ..... в очередной раз получить в грызло? ..... так получили же .... то что просили ..... полковыми землеройными машинами ямы копали и кладбища расширяли .... что хотели укурки, то и получили

---------- Добавлено в 06:23 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 06:20 ----------

з цього навчального року в Україні нарешті скасували всі російські школи
    придется украм учить русский дабы приняли на работу ..... с репетиторами ..... работодателями из РФ , правда есть проблема ...... законодательство РФ ..... если не знаешь русски язык ..... нехер делать в России, москали экзамены для всех иностранцев устроили ...... так что остается только стояние раком на полях ЕС ...... вот она .... пЭрЭмоха
    просто мистячковая цитатка - "зачем разговаривать с русскими свиньями, если еще одна Russischen Schweine" - доходчиво, демократично, толерантно
    Ссылка или изображение не доступно. Необходимо более 11 сообщений.
    Амнезия
    пидпыс не чипаты

Старожил Достижения:

Очки
    24,949
    Уровень
    38

Цитата Сообщение от nsk Посмотреть сообщение
    придется украм учить русский дабы приняли на работу ..... с репетиторами ..... работодателями из РФ
    Дурак ты, облезлый! Украинцы умнее русских и даже без преподавания языка в школе, отлично его знают...
    Так что твоего ракового положения никто не заменит....)))
    святослав нравится.

Старожил Достижения:

Очки
    90,035
    Уровень
    73

ти брешеш постійно і частіше ніж дихаєш, брехня у кацапів на генетичному рівні!
    Неужто? Так ты же сам наставиал, что я гражданка Украины. Предполагаешь, заразилась? Не, я никогда не лгу.
    так! більше 3 тис. мирних і 4 тис. військових!
    И почему, например, литовских снайперов не трогают? Ты не обмолвился? Трогали ещё как.
    А вот мирных на Украине до настоящего времени ни одного не представили. Это погибшие с территории республик, которые подверглись массовым обстрелам мирных граждан с территории на западе от неё.

Старожил Достижения:

Очки
    24,949
    Уровень
    38

Не, я никогда не лгу.
    Може і не брешеш.)))
    Ти - заправлена брехнею........................
    святослав нравится.

Старожил Достижения:

Очки
    90,035
    Уровень
    73

Дурак ты, облезлый! Украинцы умнее русских и даже без преподавания языка в школе, отлично его знают...
    Так что твоего ракового положения никто не заменит....)))
    Трудно поспорить: знать русский намного полезней судя по наличию огромного количества литературы и научных знаний на этом языке, чем мову. Вот только насчёт большого ума украинцев, своими руками разваливших свою же страну пока на 3 части (ЛНР+ДНР и Крым) - большие сомнения.