Езотерична Русь-УкРАЙіна
Добро пожаловать!
FORUM.KIEV.UA - ФОРУМ КИЕВ ЮА
Максимум общения, минимум правил.
Киевский форум с самомодерацией
1. Автор темы - руководит темой. Может удалять чужие сообщения.
2. Уровень флуда, офф-топа, регулирует лишь автор темы.
3. Модераторы удаляют лишь грубые нарушения: закон, спам, мат...


Показано с 1 по 3 из 3
 1. #1
  Senior Member Достижения:
  Tagger Second ClassCreated Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience Points
  Awards:
  Calendar Award

  Регистрация
  13.03.2013
  Адрес
  Райськє місцє
  Сообщений
  2,705
  Очки
  17,256
  Уровень
  31


  Езотерична Русь-УкРАЙіна

  Україна - єдине, незвичайне і надзвичайне явище, виключно потужної сили. Пізнати його - складна благородна справа, бо Україна є найскладнішою серед складних. Україна - етнічна, національна, міжнаціональна, Божественна. Україна - це ми: ті, котрі жили будь-коли на цій землі як автохтони; ті, котрі живуть нині як громадяни України і з любов"ю відтворюють її; ті, котрі житимуть у ній у майбутньому; це українці всього світу всіх часів народжені з нетлінного Божого насіння.
  Це заповітна земля навколо Раю.
  Свою Україну любіть,
  Любіть її... Во время люте,
  В останню тяжкую минуту
  За неї Господа моліть.


  Предвічна земля України
  Й незламний нескорений Дух.
  Ні смерть, ні брехня, ні руїни -
  Ніщо не зупинить Їй рух!
  Соборна свята Україно,
  Ти в наших ділах і серцях
  Одна в цілім світі! Єдина.
  У вічності чути Твій шлях!
  Із мук і пролитої крові
  Епоха Нова настає
  В Безсмерті Твоїм Україно,
  Ми бачим безсмертя своє!


  Від яскравих зір і тихих вод,
  Від благородного коріння.
  Таким почався мій народ,
  Таким продовжується нині.


  Вона - твоя. Моя. Із нами. В нас -
  Прекрасна і стрімка, мов хуртовина,
  Та, що іде, долаючи сам час,
  Безсмертна і Безмежна Україна!

  Слава Творцю України!!!

  Великий цілитель, алхімік, філософ-містик і астролог Парацельс (1493-1541) вимріяв пророцтво майбутнього України: « У тій країні [скіфів], про яку вже ніхто ніколи не думав, як про країну, у якій може відбутися щось значиме, над гнобленими і приниженими спалахне сяйвом Великий Хрест.

  І далі: « Спалахне Божественне Сяйво з Гори країни гіпербореїв, і його побачать всі жителі Землі».
  Буде справедливим помітити, що назви «Скіфія» і «Гіперборія» мають відношення до України.

  Французький астролог і лікар Нострадамус у катрені 95, центурії III згадує про сучасну Україну: «Закон Мора поступово згасне, потім другий прийде більш досконалий. Борисфен першим встановить своїми талантами та мовою цей привабливий закон». Часто зустрічається й інший варіант перекладу:«Гряде новий, стократ привабніший звичай, старому, бусурманському на зміну. Де мова тішить слух, там Борисфенів край початок здвигам покладе, злама рутину».

  Борисфен — давньогрецька назва Дніпра. «Закон Мора» часто трактують як доктрину утопічного соціалізму (комунізму). Катрен є спробою Нострадамуса описати ніколи не бачений ним народ — географічно (в оригіналі — «les Boristhenes», тобто «борисфенці», «придніпровці»), і етнічно — через мову (чужоземні мандрівники часто відзначали приємне враження від милозвучності місцевої української мови).

  У «Посланні Генріху II» Мішель де Нострдам писав: «… потім підуть надзвичайні зміни, зміна царювання, великі землетруси, розмноження нового Вавилона, злощасний нащадок розростеться після першої спокутної жертви, і буде це тривати лише сімдесят три роки і сім місяців, а потім пустить пагони та, яка так довго була безплідною, починаючи з п'ятидесятого градуса, і яка оновить усю Християнську Церкву».

  «Новий Вавилон» — це Радянський Союз, 73 роки і 7 місяців існування якого відраховуються від розгону більшовиками російських Установчих Зборів до серпневого путчу 1991 р. і початку масового виходу республік зі складу СРСР. «… А потім пустить пагони та, яка так довго була безплідною, починаючи з п'ятидесятого градуса, і яка оновить усю Християнську Церкву». Тут важливо звернути увагу на координати, тому що це географічна широта Києва (50-27-01 північної широти, 30-31-30 східної довготи; п’ятидесятий градус північної широти — паралель, яка проходить через Харків, нижче Києва та вище Львова).

  Вангелія Пандева Димитрова, у шлюбі — Вангелія Гуштерова, відоміша як Ванга (Баба Ванга, Леля Ванга, Петрицька лікарка; 31 січня 1911, Струміця, Македонія — † 11 серпня 1996, Софія) — сліпа болгарська ясновидиця, містик і травник. Провела більшу частину життя в селі Рупіте в горах Кожуха (Болгарія). Її послідовники переконані, що вона мала паранормальні здібності.
  Ванга говорила: «Все стане, немов лід, і тільки одне залишиться — слава Володимиру, слава Київській Русі. Занадто багато принесено в жертву. Ніхто не зможе зупинити Україну. Все змете вона зі свого шляху і не тільки збережеться, але і стане володарем світу… Україна понизеться і знову займе своє місце… В Україні народиться багато нових людей, які зуміють змінити світ».
  «Після довгих-предовгих труднощів люди, нарешті, заживуть дуже добре, оскільки для України повинні настати чудові часи». Також відомо її пророцтво про міжнародну роль України: «Україна стане головною серед п'яти країн».
  «слава Володимира» — це слава державного політичного діяча варязької династії Рюриковичів, що в 988 р. охрестив Русь, першим із руських князів розпочав карбувати власну монету та канонізований Католицькою і Православною церквами як Святий рівноапостольний князь Володимир.

  Ванга мала на увазі дійсно «Русь», мова тоді може йти дійсно про Україну. Як відомо, Русь знаходилася на територіях України, Білорусі та Росії з осередком навколо Києва.
  Так, в щоденнику діда Гошо, який записував пророцтва, вказано: "Бабка (Ванга. - Ред.) говорила, що Україна... стане главною посеред п'яти країн"
  «Зараз Україна називається Союз,– говорила вона ще в радянські часи. – Але повернеться стара Україна і буде називатися так само. Усі визнають її духовну перевагу, і Америка теж…» 1979 рік.

  Афганський пророк Мохаммед Сіддік:
  перший імпульс створення Нового Світу відбудеться в Україні та потім отримає свій розвиток у Росії й інших країнах.
  У нього була розроблена оригінальна авторська нумерологічна система, яка дозволяла з великою точністю визначати минуле, сьогодення й майбутнє будь-якого фізичного, юридичного чи соціального об'єкта. В результаті він точно передбачив час і причину розпаду СРСР, передрік конфлікти та війни між колишніми братніми народами. За його словами, «з України прозвучить принципово нова ідея Нового Життя».
  Отже, можна підвести підсумок, що Україну згадували пророки та провидці, філософи й інтелектуали. Звичайно, однієї статті мало, щоб перелічити всі езотеричні згадки про Україну.

  Необхідно зазначити, що в духовному плані Україна багата своїми співвітчизниками. Багато з них несли особливі види філософії (Т. Шевченко, Г. Сковорода, Л. Українка, І. Франко), нові закони державотворення (конституція Пилипа Орлика), світові течії духовного оновлення (ноосфера Володимира Вернадського, «Таємна доктрина» Олени Блаватської), жагу до проникнення в таємниці Всесвіту (С. Корольов, В. Челомей, Ю. Кондратюк, М. Амосов).

  Наша Батьківщина — природній «редуктор» сучасної цивілізації, тому що синтезує мову, культуру та менталітет Сходу і Заходу
  Останнім часом висловлюються припущення, що початок відродження України — як духовно, так і економічно — може відбутися вже опісля 2012 р. На старт українського Ренесансу з «року майя» опосередковано вказують деякі сучасні трактологи, прихильники концепції Великого Монарха (Месія, Мошиах, Маґді, Майтрейя - Постать, Яка повинна дати людству новий світогляд і світле майбутнє) і як привід використовують збіг із подією «Євро-2012» в Україні. Насправді ж, егрегор індіанців Майа передбачав найбагатшу та найвпливовішу частину суші під протекторатом сонця. Раніше до грудня 2012 це була Америка, яка вперше поеднала найбільше добровольців, але зараз її цикл завершується, бо по прогнозам починається розквіт нової сонячної цивілізації в УкРАЙїні. Саме Русь Споконвічна тепер стає під безпосереднім протекторатом Сонця від 2012 року.

  Будьте Благословенні)
  Мрія окреслена конкретними місцем та часом - перетворюється в Мету.
  Отець Іоанн нагадував, що Незламна Віра обовя'зково Втілюється.
  Олесь Бердник ініціював об'єднання "Духовна Україна", яке зконсолідувало навколо нашої Незалежності, як державної, так і, власне, особистої.
  Обожнюють Україну також в Богородичному Православ'ї, вказуючи безпосередньо нашу державу як Заповітну.
  Праця "Шлях Аріїв" Канигіна обґрунтовує сакральність нашого народу та Божої землі, спираючись на тибетські та біблійні джерела.
  Зрештою, Порфирій Корнійович Нестеренко (Іванов) вказує Райське місце в Украйіні - чітко по 50-му градусу широти та розробляє Нове-Небувале Вчення.
  Власними постом та молитвами вкладаю свою добровільну практику в ствердження цієї Ідеї.

 2. #2
  nsk
  nsk на форуме
  Старожил Достижения:
  Ветеран10000 Experience PointsRecommendation Second Class

  Регистрация
  09.09.2011
  Адрес
  российский Крым
  Сообщений
  14,568
  Очки
  11,703
  Уровень
  25


  0 из 1 участников нашли это сообщение полезным.
  Афганський пророк Мохаммед Сіддік:
  еще один укр ... так же как и галицайский Христос?

 3. #3
  Senior Member Достижения:
  Tagger Second ClassCreated Album picturesThree FriendsВетеран10000 Experience Points
  Awards:
  Calendar Award

  Регистрация
  13.03.2013
  Адрес
  Райськє місцє
  Сообщений
  2,705
  Очки
  17,256
  Уровень
  31


  Доброго здоровля, Укри Ухоріз та Оленьошко фігурують у Велесовій книзі, ще маємо Укрмарк - район в Германії "Земля Укрів"
  А теорію народження Христа в Карпатах підтримав Олесь Бердник у "Таїні Христа"
  ?

  Араби також чекають свого Магді, й переконані, що це буде Христос, Який Живий
  http://akbarmuhammad.awardspace.co.u...s/indexru.html
  Последний раз редактировалось святослав; 22.10.2014 в 12:00.


 

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 11.03.2013, 13:10
 2. Весна стучится в ворота «Парка Киевская Русь»
  от parkkyivrus в разделе Путешествия
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 27.02.2013, 13:46
 3. Скажите зиме «прощай» в «Парке Киевская Русь»
  от parkkyivrus в разделе Путешествия
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 18.02.2013, 13:31
 4. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 14.02.2013, 15:48
 5. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 27.12.2012, 22:19

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •